Top INFLUENCERI Iunie 2019

Influencers” sau ”Influențatori” sunt acei copii care schimbă destinele altor copii, care îi ajută direct/indirect să devină mai deștepți, mai puternici mental, să aibă mai mult succes în viață și la școală.

Kidiboții din acest clasament sunt copiii care merită cel mai mult aprecierea noastră, a poporului român și a roboților buni, precum Kidibot. Ei contribuie la dezvoltarea națiunii noastre. Și merită să fie aplaudați pentru asta!

Ce se iau în considerare la acest clasament:

  • câți copii noi s-au înscris pe Kidibot ca urmare a recomandării respectivului copil (au creat cont dând link pe linkul de recrutor, disponibil în pagina de profil, de forma https://www.kidibot.ro/?ref=pisicaactiva8)
  • câți copii au devenit mai deștepți rezolvând quizurile create de respectivul influențator
  • câți copii au rezolvat quizurile create de către copiii ce și-au creat conturi ca urmare a recomandării influențatorului
  • câți copii au fost distrați și motivați de către KIDISMILE-urile câștigate de influențator ca urmare a rezolvării corecte a unor quizuri

De exemplu, dacă userul X are scorul de INFLUENȚĂ 421, înseamnă că a ajutat în intervalul analizat 421 (patru sute douăzeci și unu!) de copii diferiți să fie mai buni! WOW!!!

Felicitări! Voi schimbați România în bine!

Intervalul ales 01/06/2019 00:00:00 - 30/06/2019 00:00:00

Poziție Nume Echipa Influență
101 AmbitioasaGalbena20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX B Navodari (Constanta) 7
102 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA II A BUCURESTI (Bucuresti) 7
103 CalulAlb11 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI E Chitila (Ilfov) 7
104 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 7
105 HackerulGamer44 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 7
106 InotatorulDestept1 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 7
107 ZambetulAcvatic37 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 7
108 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 IV B Galati (Galati) 7
109 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi III B Calarasi (Calarasi) 6
110 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM III A Zalau (Salaj) 6
111 LeulMov30 SCOALA NR.24 ION JALEA VII E Constanta (Constanta) 6
112 FizicianulPerfect16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 6
113 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 V D Focsani (Vrancea) 6
114 MercurDestept6 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA IV A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 6
115 CatelulRosu23 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 6
116 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 6
117 VortexCredincios96 SCOALA NR.24 ION JALEA IX C Constanta (Constanta) 6
118 AlergatorulRapida34 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX B Navodari (Constanta) 6
119 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" III B Falticeni (Suceava) 6
120 AmbitioasaInceata58 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE IX A Fieni (Dambovita) 6
121 KimaActiva1 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 6
122 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 6
123 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 6
124 PisicaRapida34 SCOALA NR 1 IX B Matca (Galati) 6
125 AmbitioasaActiva2 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 6
126 PisicaRapida32 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva IX C Deva (Hunedoara) 6
127 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 6
128 ProtonulAbraziv15 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX A Navodari (Constanta) 6
129 PatinatoareaRapida13 SCOALA NR 29 SFANTA ANA V D Galati (Galati) 6
130 FloareaRosie9 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare III C Baia Mare (Maramures) 5
131 FotbalistulLax9 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 5
132 VacaNebuna2 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva IX C Deva (Hunedoara) 5
133 PisicaAeriana6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 5
134 PisicaFericita79 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni II B Tarnaveni (Mures) 5
135 PinguinulVesel89 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 5
136 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 5
137 CurajosulSuper-Smecher1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX B Pucioasa (Dambovita) 5
138 CreierulDestept7 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 5
139 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII D BUCURESTI (Bucuresti) 5
140 JaguarulRapid2 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 5
141 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I IV D Craiova (Dolj) 5
142 DelfinulDestept40 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 5
143 DragonulRapid96 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni II B Tarnaveni (Mures) 5
144 AmbitioasaReala6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 5
145 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva IX C Deva (Hunedoara) 5
146 AlergatorulRapid2 Liceul Maneciu IX A Maneciu Ungureni (Prahova) 5
147 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 V B BUCURESTI (Bucuresti) 5
148 CameleonulVerde7 Liceul Teoretic "Callatis" I A Mangalia (Constanta) 5
149 LunaRece14 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX E Navodari (Constanta) 5
150 KimaActiva11 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 5
151 PandaPacificatoare5 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 5
152 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI V A Valea Doftanei (Prahova) 5
153 AmbitiosulRapid3 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI B Deva (Hunedoara) 5
154 PandaAcida21 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 4
155 MangustaVesela26 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 4
156 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 4
157 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 4
158 AlergatorulAburit10 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA II A Racovita (Sibiu) 4
159 AmbitioasaNeclintita8 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 4
160 PandaAberanta2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 4
161 FloareaAbstracta7 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 4
162 GhepardulDestept1 SCOALA BUGHEA DE JOS VII A Bughea de Jos (Arges) 4
163 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 V A Galati (Galati) 4
164 ChimistulAfrican1 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX C Navodari (Constanta) 4
165 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina VI A Campina (Prahova) 4
166 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 4
167 AmbitioasaMov3 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 4
168 DansatoareaMov3 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 4
169 PuriceleVesel2 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI IX A Frecatei (Braila) 4
170 LynxulNegru9 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 4
171 FotbalistulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL III A Braila (Braila) 4
172 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX C Navodari (Constanta) 4
173 GorilaNeagra10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 4
174 AlergatorulIdilic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 4
175 PuriceleCel-Mai-Tare-Din-Parcare23 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX B Navodari (Constanta) 4
176 FurnicaDesteapta20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX C Medias (Sibiu) 4
177 IepureleAcid2 Scoala Gimnaziala VI A Romanu (Braila) 4
178 SarpeleAlb5 Colegiul tehnic Motru XI B Motru (Gorj) 4
179 PisicaAlba19 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" II C Pitesti (Arges) 4
180 MaimutaIdealista20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII D BUCURESTI (Bucuresti) 4
181 LeulMov10 SCOALA NR 29 SFANTA ANA V D Galati (Galati) 4
182 DelfinulTocilar7 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 4
183 PandaAlba1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 4
184 CyborgRapid21 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU II C Targu-Jiu (Gorj) 4
185 AmbitiosulRational1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 4
186 KimaActiva30 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 4
187 LuptatoareaRapida11 SCOALA NR 1 VI D Tulghes (Harghita) 4
188 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL III C BUCURESTI (Bucuresti) 4
189 VortexGamerul11 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 4
190 AmericanulNebun3 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 4
191 DragonulVerde1 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca IV D Cluj-Napoca (Cluj) 4
192 BasketbalistaRapida1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 4
193 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 4
194 AmbitiosulAcid21 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 4
195 UmbraLihnita5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX E Navodari (Constanta) 4
196 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 4
197 BioloagaDesteapta1 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila IX E Chitila (Ilfov) 4
198 PandaNegru11 SCOALA NR. 24 IX B BUCURESTI (Bucuresti) 4
199 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD V C Arad (Arad) 4
200 ZambitoareaRapida13 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 4

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 2.9994959831238 s