Topul claselor

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Pozitie Clasa Puncte Conturi VIP
1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI (Bucuresti) 17029
2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 12676
3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila (Braila) 7548
4 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 6767 1
5 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau (Salaj) 5752
6 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 5572
7 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 5060
8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 4893
9 SCOALA NR 4 V A Sighisoara (Mures) 3842
10 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” II B Braila (Braila) 3259
11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI (Bucuresti) 3068
12 SCOALA GHIMPATI VII A Ghimpati (Giurgiu) 3044
13 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni (Hunedoara) 2983
14 SCOALA NR 4 II A Sighisoara (Mures) 2675
15 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA IV A Jijila (Tulcea) 2559
16 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau (Salaj) 2462
17 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI (Bucuresti) 2254
18 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA II A Aninoasa (Dambovita) 2206
19 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI (Bucuresti) 2179
20 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg (Timis) 1957
21 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 1951
22 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 1844 1
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes (Alba) 1766
24 SCOALA NR 11 III A Galati (Galati) 1578
25 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" V A Ploiesti (Prahova) 1564
26 SCOALA NR 10 III D Focsani (Vrancea) 1458
27 SCOALA NR. 81 V A BUCURESTI (Bucuresti) 1356
28 SCOALA NR. 311 II A BUCURESTI 1330
29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VI A Sebes (Alba) 1246
30 Scoala Gimnaziala Domino Servite III A Voiteg (Timis) 1245
31 SCOALA NR 1 IV A Focsani (Vrancea) 1221
32 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN IV A Constanta (Constanta) 1206
33 Colegiul National Liviu Rebreanu II A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 1199
34 SCOALA BRATASANCA VI A Filipestii de Targ (Prahova) 1191
35 SCOALA VASLUI VII A Vaslui (Vaslui) 1048
36 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 10 V B Ramnicu Valcea (Valcea) 1023
37 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 957
38 Şcoala nr. 131 IV A Bucuresti (Bucuresti) 953
39 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII A BUCURESTI (Bucuresti) 939
40 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II B Modelu (Calarasi) 927
41 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 890 1
42 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA III A Jijila (Tulcea) 877
43 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu (Gorj) 868
44 SCOALA CU CLASELE I - VIII V C Cordun 858
45 SCOALA NR. 19 II D Pitesti (Arges) 793
46 SCOALA NR. 1 VI B Voluntari (Ilfov) 776
47 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM V A Zalau (Salaj) 771
48 SCOALA PETRESTI V A Petresti (Alba) 742
49 SCOALA NR 10 BACAU IV C Bacau (Bacau) 735
50 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 724
51 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi V A Bucuresti (Satu Mare) 662
52 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III A Bucuresti (Bucuresti) 649
53 SCOALA OTILIA CAZIMIR II C Iasi (Iasi) 642
54 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ (Prahova) 640
55 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 638
56 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 628
57 Scoala Gimnaziala Elf V A Cluj-Napoca (Cluj) 614
58 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI B Braila (Braila) 607
59 Scoala Gimnaziala Domino Servite V D Voiteg (Timis) 598
60 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI (Bucuresti) 583
61 Colegiul Național Fratii Buzesti VII B Craiova (Dolj) 582 1
62 SCOALA NR. 130 V A BUCURESTI (Bucuresti) 580
63 Scoala Gimnaziala Domino Servite II A Voiteg (Timis) 558
64 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU III D BUCURESTI (Bucuresti) 557
65 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani (Iasi) 537
66 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora (Botosani) 536
67 Scoala Gimnaziala Valea Moldovei VII A Valea Moldovei 525
68 SCOALA NR 20 IV A Tirgu Mures (Mures) 520
69 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II G Bucuresti (Bucuresti) 516
70 SCOALA ION CREANGA VI C Braila (Braila) 507
71 SCOALA NR. 13 MIRCEA CEL BATRAN III C Pitesti (Arges) 506
72 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti (Arges) 503
73 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI III A BUCURESTI (Bucuresti) 499
74 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 480
75 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 473
76 SCOALA MEA BUCURESTI I A BUCURESTI (Bucuresti) 472
77 SCOALA NR 3 II B Piatra Neamt (Neamt) 472
78 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIU II B Braila 471
79 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI (Bucuresti) 461
80 SCOALA NR 13 VI A Botosani (Botosani) 443
81 Colegiul Economic Calarasi I A Calarasi (Calarasi) 409
82 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN I A Constanta (Constanta) 402
83 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VII B Zalau (Salaj) 397
84 SCOALA OTILIA CAZIMIR VII C Iasi (Iasi) 393
85 SCOALA NR. 195 II C BUCURESTI (Bucuresti) 378
86 SCOALA NR 1 II A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 368
87 Scoala Gimnaziala Domino Servite V C Voiteg (Timis) 354
88 SCOALA NR 3 II A Gura Humorului (Suceava) 352
89 Scoala Gimnaziala Domino Servite I A Voiteg (Timis) 349
90 SCOALA GHIMPATI VIII S Ghimpati 348
91 SCOALA BRATASANCA VII A Filipestii de Targ 345
92 SCOALA NR. 195 II K BUCURESTI (Bucuresti) 344
93 SCOALA NR. 97 III A BUCURESTI (Bucuresti) 341
94 SCOALA NR. 15 ADRIAN PAUNESCU IV A Pitesti (Arges) 340
95 SCOALA NR 31 III A Galati (Galati) 340
96 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA IV B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 328
97 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV B Zalau (Salaj) 324
98 SCOALA NR.1 IV A Ramnicu Sarat (Buzau) 308
99 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" V D Pitesti (Arges) 305
100 Scoala Gimnaziala Domino Servite IV A Voiteg (Timis) 302
101 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III A Arad 302
102 International School of Bucharest V A BUCURESTI (Bucuresti) 294
103 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes (Alba) 291
104 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 287
105 SCOALA NR. 10 MARIA ROSETTI IV B BUCURESTI (Bucuresti) 283
106 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA III A Aninoasa (Dambovita) 283
107 SCOALA CU CLASELE I - VIII I C Cordun (Neamt) 277
108 SCOALA NR. 19 II C Pitesti (Arges) 274
109 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III S Arad 272
110 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV III B Brasov (Brasov) 268
111 SCOALA ITA WEGMAN III A BUCURESTI (Bucuresti) 267
112 SCOALA CU CLASELE I - VIII I B Teremia Mare (Timis) 265
113 SCOALA GENERALA III D BUCURESTI 263
114 SCOALA 2 V C Piatra Neamt (Neamt) 253
115 Scoala Gimnaziala Domino Servite III R Voiteg (Timis) 242
116 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 241
117 SCOALA GRIGORE HERINEAN GALATII BISTRITEI VII P Galatii-Bistritei 238
118 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA V A Aninoasa (Dambovita) 232
119 SCOALA NR 2 IV A Campulung Moldovenesc (Suceava) 231
120 SCOALA NR. 19 VI A Pitesti (Arges) 230
121 SCOALA NR 31 III A Ploiesti (Prahova) 225
122 SCOALA GHIMPATI VIII B Ghimpati 224
123 SCOALA COORDONATOARE SEDIU IV A Todiresti (Iasi) 216
124 SCOALA NR 33 MIHAIL KOGALNICEANU I B Iasi (Iasi) 214
125 SCOALA NR 28 VI C Galati (Galati) 211
126 SCOALA NR. 2 VI A Basarabi (Constanta) 210
127 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” IV A Braila (Braila) 210
128 SCOALA NR. 19 VIII B Pitesti (Arges) 201
129 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C Bucuresti (Bucuresti) 200
130 SCOALA 2 IV A Piatra Neamt (Neamt) 195
131 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 192
132 SCOALA PETRESTI IV A Petresti (Alba) 190
133 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV I D Brasov 190
134 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 I C Modelu (Calarasi) 187
135 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV B BUCURESTI (Bucuresti) 185
136 SCOALA WALDORF V R Cluj Napoca (Cluj) 184
137 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" VII B Pascani 183
138 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi (Iasi) 181
139 SCOALA NR 2 VI A Tudora 175
140 SCOALA NR 1 VI C Gura Humorului (Suceava) 172
141 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” IV J Braila (Braila) 169
142 SCOALA NR. 28 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 165
143 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Mosnita Noua 164
144 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.43 III C Constanta 162
145 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 158
146 SCOALA BRATASANCA VIII B Filipestii de Targ (Prahova) 158
147 SCOALA NR. 97 III I BUCURESTI (Bucuresti) 153
148 Școala Primară Lorelay III A Iasi (Iasi) 152
149 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi VII B Bucuresti (Bucuresti) 151
150 SCOALA CU CLASELE I - VIII VASILE VOICULESCU V V Parscov (Buzau) 147
151 SCOALA NR. 128 V A BUCURESTI (Bucuresti) 147
152 SCOALA NR 1 V A Constanta (Constanta) 146
153 Colegiul Tehnic Anghel Saligny IV A Bacau (Bacau) 146
154 SCOALA PETRESTI V I Petresti (Alba) 144
155 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 144
156 Colegiul Național Fratii Buzesti II A Craiova 142
157 SCOALA NR. 116 III E Bucuresti (Bucuresti) 140
158 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C Bucuresti (Bucuresti) 138
159 SCOALA VLAICU VODA V A Braila (Braila) 135
160 SCOALA NR. 97 Pregatitoare D Bucuresti (Bucuresti) 135
161 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI (Bucuresti) 130
162 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI V G BUCURESTI (Bucuresti) 126
163 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 125
164 SCOALA NR 9 VI A Borsa (Maramures) 124
165 SCOALA NR 4 VII A Radauti (Suceava) 124
166 SCOALA NR. 110 GEORGE TOPARCEANU I C BUCURESTI 124
167 SCOALA NR. 14 BRASOV V B Brasov 121
168 CENTRUL SCOLAR (SPECIAL) NR.2 VI B Voluntari (Ilfov) 115
169 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 114
170 SCOALA NR. 54 III A BUCURESTI (Bucuresti) 114
171 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț (Satu Mare) 113
172 SCOALA DE ARTE IV A Bacau (Bacau) 111
173 SCOALA NR. 113 I A BUCURESTI 111
174 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 7 III A Zalau (Salaj) 107
175 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 II E Zalau (Salaj) 106
176 SCOALA NR 2 IV A Tandarei (Ialomita) 106
177 SCOALA NR. 82 I C BUCURESTI (Bucuresti) 105
178 SCOALA NR 29 SFANTA ANA V B Galati (Galati) 105
179 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA IV A Barlad (Vaslui) 105
180 SCOALA MIHAI VITEAZUL VII A Braila (Braila) 104
181 SCOALA NR. 205 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 103
182 SCOALA NR.1 I C Borcea (Calarasi) 100
183 SCOALA BOGATA I I Bogata (Mures) 98
184 SCOALA NR. 97 IV H BUCURESTI (Bucuresti) 97
185 SCOALA CU CLASELE I - VIII VASILE GOLDIS ALBA IULI III C Alba Iulia 97
186 SCOALA NR. 39 VIII F BUCURESTI (Bucuresti) 95
187 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V B BUCURESTI (Bucuresti) 94
188 SCOALA NR. 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD II D BUCURESTI (Bucuresti) 93
189 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA II A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 93
190 SCOALA NR 13 V D Galati (Galati) 90
191 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 18 SFANTU DUMITRU V B Craiova (Dolj) 90
192 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 89
193 SCOALA NR. 195 V B BUCURESTI (Bucuresti) 89
194 SCOALA NR 25 I A Sibiu (Sibiu) 87
195 SCOALA NR 10 I A Suceava (Suceava) 87
196 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G BUCURESTI (Bucuresti) 84
197 SCOALA CIORANII DE SUS II A Ciorani (Prahova) 83
198 SCOALA ALEX.-BRATESCU VOINESTI II B Targoviste (Dambovita) 83
199 SCOALA NR 1 V B Constanta (Constanta) 81
200 SCOALA NR. 79 II B Bucuresti (Bucuresti) 80
201 SCOALA NR 8 V A Sibiu 79
202 SCOALA NR 30 Pregatitoare B Timisoara (Timis) 79
203 SCOALA POPULARA DE ARTA VIII A Buzau (Buzau) 79
204 SCOALA NR 3 II B Focsani (Vrancea) 78
205 SCOALA NR. 11 III E Pitesti (Arges) 78
206 Liceul Teoretic "Marin Preda" III E BUCURESTI (Bucuresti) 77
207 SCOALA GENERALA II D BUCURESTI (Bucuresti) 77
208 Scoala Gimnaziala Domino Servite V X Voiteg (Timis) 76
209 SCOALA SPECTRUM I D BUCURESTI (Bucuresti) 75
210 SCOALA NR 9 III D Sighetu Marmatiei (Maramures) 74
211 SCOALA GENERALA I A BUCURESTI (Bucuresti) 73
212 SCOALA NR. 98 AVRAM IANCU III D BUCURESTI 73
213 SCOALA NR 25 IV A Sibiu (Sibiu) 73
214 International School of Bucharest I C BUCURESTI (Galati) 72
215 SCOALA AVRAM IANCU III A Abrud (Alba) 71
216 Scoala nr. 27 II A Bucuresti (Bucuresti) 71
217 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN II A Constanta (Constanta) 71
218 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL III C BUCURESTI (Arad) 71
219 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VIII I BUCURESTI (Bucuresti) 70
220 SCOALA NR 39 IV C Constanta (Constanta) 69
221 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VIII A Zalau (Salaj) 68
222 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" III A Craiova 68
223 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 67
224 SCOALA NR. 10 V I Calarasi (Calarasi) 66
225 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST III C BUCURESTI (Bucuresti) 66
226 SCOALA NR 29 SFANTA ANA I A Galati (Galati) 65
227 SCOALA NR. 114 PRINCIPESA MARGARETA III D BUCURESTI 65
228 Şcoala nr. 39 I G Bucuresti (Bucuresti) 64
229 SCOALA NR.29 MIHAI VITEAZUL V A Constanta 64
230 SCOALA NR. 5 CORNELIU M POPESCU I A Bucuresti (Bucuresti) 62
231 SCOALA NR. 12 BRASOV I G Brasov (Brasov) 62
232 SCOALA WALDORF II C Iasi (Iasi) 60
233 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" III A Ploiesti (Prahova) 60
234 SCOALA NR. 6 II B Oltenita (Calarasi) 59
235 SCOALA STEFAN CEL MARE BISTRITA III F Bistrita (Bistrita-Nasaud) 58
236 SCOALA MIHAIL SADOVEANU III A Intorsatura Buzaului (Covasna) 58
237 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Periam (Timis) 57
238 SCOALA NR 4 V F Sighisoara (Mures) 57
239 SCOALA DUMITRA III A Dumitra (Bistrita-Nasaud) 56
240 SCOALA NR. 6 BASARAB I IV A Curtea de Arges (Arges) 56
241 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 7 II A Zalau 55
242 SCOALA S.HARET IV A Bacau (Bacau) 55
243 SCOALA GR-AL N.SOVA VI B Poduri (Bacau) 55
244 SCOALA NR 1 VIII J Motru (Gorj) 55
245 SCOALA NR. 179 I A BUCURESTI (Bucuresti) 54
246 Scoala nr. 27 VII B Bucuresti (Bucuresti) 54
247 SCOALA CU CLASELE I - VIII SFANTUL VASILE V D Ploiesti (Prahova) 53
248 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI (Bucuresti) 52
249 SCOALA GEORGE COSBUC IV A Braila (Braila) 52
250 SCOALA NR 2 V C Piatra Neamt (Neamt) 51
251 SCOALA NR 2 I A Brasov (Brasov) 51
252 SCOALA NR. 21 VI B BUCURESTI (Bucuresti) 51
253 SCOALA NR. 177 NICOLAE GRIGORESCU III E BUCURESTI (Bucuresti) 50
254 SCOALA ANASTASIA POPESCU - MAMA SICA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 50
255 Şcoala nr. 15 Alexandru Vlahuţă VI H Bucuresti (Bucuresti) 49
256 SCOALA NR 4 VIII Z Reghin (Mures) 49
257 SCOALA NR 3 IV A Focsani (Vrancea) 49
258 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 4 VI A Bucuresti (Salaj) 49
259 SCOALA NR 2 III C Piatra Neamt (Neamt) 48
260 SCOALA NR. 97 III G BUCURESTI (Bucuresti) 47
261 SCOALA BAIA MARE I A Baia Mare 47
262 SCOALA WALDORF IV A Iasi (Iasi) 46
263 SCOALA NR.23 CONSTANTIN BRANCOVEANU V B Constanta (Constanta) 45
264 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII A BUCURESTI (Bucuresti) 45
265 SCOALA ESELNITA VIII I Eselnita (Mehedinti) 44
266 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 43
267 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM V R Zalau (Salaj) 43
268 Şcoala nr. 1 Sfinții Voievozi II A Bucuresti (Bucuresti) 42
269 SCOALA NR. 4 IV A Vaslui (Vaslui) 41
270 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 1 IOSIF SAVA VIII A BUCURESTI (Bucuresti) 41
271 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD II C Arad (Arad) 41
272 SCOALA NR. 197 I E BUCURESTI (Bucuresti) 41
273 Şcoala nr. 2 V A Bucuresti (Bucuresti) 40
274 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV V B Brasov (Brasov) 40
275 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Breaza (Prahova) 39
276 SCOALA CU CLASELE I - VIII SFANTUL VASILE I B Ploiesti (Prahova) 38
277 SCOALA NR. 4 IV C BUCURESTI (Giurgiu) 38
278 Scoala Gimnaziala Valea Moldovei VI C Valea Moldovei (Suceava) 38
279 SCOALA NR 24 I A Galati (Galati) 37
280 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA III B Tulcea (Tulcea) 37
281 SCOALA NR. 179 III E BUCURESTI (Bucuresti) 37
282 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM V H Zalau (Salaj) 37
283 SCOALA MEA BUCURESTI I E BUCURESTI (Bucuresti) 36
284 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV B Mangalia (Constanta) 35
285 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMAC III A Ploiesti (Prahova) 34
286 SCOALA NR. 97 III H BUCURESTI (Bucuresti) 34
287 SCOALA NR. 97 I C BUCURESTI (Bucuresti) 34
288 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 33
289 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA II B Targoviste (Dambovita) 33
290 SCOALA NR. 191 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 33
291 SCOALA NR.24 ION JALEA III B Constanta (Constanta) 32
292 Scoala Gimnaziala Elf I A Cluj-Napoca (Cluj) 32
293 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI A BUCURESTI (Bucuresti) 32
294 SCOALA DE MUZICA III A Roman (Neamt) 32
295 SCOALA ALEXANDRU CEL BUN I B Iasi (Iasi) 32
296 SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAI VITEAZUL ALEXANDRIA VII A Alexandria (Teleorman) 31
297 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” IV B Braila (Braila) 31
298 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 3 VI K BUCURESTI (Salaj) 31
299 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA III A Pitesti (Arges) 30
300 SCOALA NR. 23 MIHAI EMINESCU II A Braila (Braila) 30
301 SCOALA GENERALA V B BUCURESTI (Bucuresti) 30
302 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU VII E Targu-Jiu 30
303 International School of Bucharest II C BUCURESTI (Bucuresti) 30
304 SCOALA NR 3 VIII A Radauti (Suceava) 30
305 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.3 I A Constanta (Constanta) 29
306 SCOALA GRIGORE MOISIL II D Navodari (Constanta) 29
307 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi VIII J Bucuresti (Bucuresti) 29
308 Scoala Gimnaziala Domino Servite V I Voiteg (Timis) 29
309 SCOALA NR. 1 DOBROESTI II A Dobroiesti (Ilfov) 28
310 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Mangalia (Constanta) 28
311 SCOALA NR 1 V B Sibiu 27
312 SCOALA RUNCU IV A Runcu (Valcea) 27
313 SCOALA G.ENESCU III B Moinesti 26
314 SCOALA NR. 19 I D Pitesti (Arges) 25
315 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II D BUCURESTI (Bucuresti) 25
316 Şcoala nr. 27 I A Bucuresti (Bucuresti) 25
317 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA II A Pitesti (Arges) 25
318 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" VII A Ploiesti 25
319 SCOALA NR 17 ION CREANGA VII B Iasi (Iasi) 24
320 SCOALA ADJUD VII A Adjud (Vrancea) 24
321 SCOALA NR 8 ELENA RARES I A Botosani (Botosani) 24
322 SCOALA NR. 163 V A BUCURESTI (Bucuresti) 24
323 Şcoala nr. 10 VIII D Bucuresti (Bucuresti) 24
324 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" I D Pitesti (Arges) 23
325 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II D Brasov (Brasov) 21
326 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” IV I Braila (Braila) 21
327 SCOALA NR 1 IV A Roman (Neamt) 21
328 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 12 III G Baia Mare 21
329 SCOALA NR 25 PETRU RARES VII A Galati (Galati) 20
330 SCOALA BRATASANCA VIII A Filipestii de Targ (Prahova) 20
331 SCOALA NR. 5 CORNELIU M POPESCU V B BUCURESTI (Bucuresti) 20
332 SCOALA NR. 81 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 20
333 SCOALA NR 30 III B Timisoara (Timis) 20
334 Şcoala nr. 1 Sfinții Voievozi I A Bucuresti (Bucuresti) 20
335 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" I B BUCURESTI (Bucuresti) 20
336 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V A BUCURESTI (Bucuresti) 20
337 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA III B Jijila (Tulcea) 20
338 SCOALA GEORGE BACOVIA V A Bacau (Bacau) 19
339 SCOALA GRIGORE MOISIL III B Navodari (Constanta) 19
340 SCOALA NR 1 I Y Copsa Mica (Sibiu) 19
341 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati (Prahova) 19
342 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II B BUCURESTI (Bucuresti) 19
343 SCOALA CALUGARENI VII A Calugareni (Giurgiu) 19
344 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 2 VI A Sarmasag (Salaj) 19
345 SCOALA ALEXANDRA KIDS III A BUCURESTI (Timis) 19
346 SCOALA NR 7 IV C Caracal (Olt) 19
347 SCOALA NR. 164 II A BUCURESTI (Bucuresti) 19
348 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 2 VI M Sarmasag (Salaj) 19
349 SCOALA NICU ENEA IV A Bacau (Bacau) 19
350 SCOALA TUZLA IV J Tuzla 19
351 SCOALA NR. 13 MIRCEA CEL BATRAN II D Pitesti (Arges) 19
352 SCOALA CU CLASELE I - VIII II E Buchin (Caras-Severin) 19
353 SCOALA NR. 11 IV C Oradea (Oradea) 18
354 SCOALA NR 10 IV A Constanta (Constanta) 18
355 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 2 VI T Sarmasag (Salaj) 18
356 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU III C Targu-Jiu (Gorj) 18
357 International School of Bucharest III A Bucuresti (Dambovita) 18
358 SCOALA SPECIALA NR. 3 III A BUCURESTI (Hunedoara) 18
359 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR.2 VI K Bucuresti (Salaj) 17
360 SCOALA NR. 1 II Z Voluntari (Ilfov) 17
361 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA III S Aninoasa (Dambovita) 17
362 SCOALA GENERALA NR 1 VIII B Magureni (Prahova) 16
363 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 3 III C Bucuresti (Hunedoara) 16
364 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi III K Brasov (Brasov) 15
365 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu VIII C Bucuresti (Bucuresti) 14
366 SCOALA NR 24 VIII C Timisoara (Timis) 14
367 SCOALA NR. 311 II J Bucuresti (Bucuresti) 14
368 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu III C Bucuresti (Bucuresti) 13
369 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi VII G Bucuresti (Bucuresti) 12
370 SCOALA NR. 79 III B BUCURESTI (Bucuresti) 8
371 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti (Bucuresti) 8
372 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII I Bucuresti (Bucuresti) 7
373 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT IV B Ploiesti (Prahova) 5
374 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL VII B BUCURESTI (Bucuresti) 5
375 SCOALA REGHIN VIII W Reghin (Mures) 5
376 Liceul Teoretic "Ion Barbu" IV C BUCURESTI (Bucuresti) 5
377 SCOALA NR 3 I A Galati (Galati) 5
378 SCOALA NR. 162 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 5
379 SCOALA CU CLASELE I-IV ONISIM PETRESTI IV A Petresti (Alba) 5
380 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA IV D Ramnicu Valcea 5
381 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti (Bucuresti) 5
382 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 5 ALEXANDRIA VII G Alexandria (Teleorman) 5
383 SCOALA ION AGARBICEANU IV A Alba Iulia (Alba) 5
384 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I B Zalau (Salaj) 5
385 SCOALA MICESTII DE CIMPIE VII P Micestii de Campie (Bistrita-Nasaud) 5
386 SCOALA CODAESTI VI S Codaesti 5
387 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII A Mangalia (Constanta) 5
388 SCOALA CU CLASE I-VIII NIFON BALASESCU TULCEA III D Tulcea (Tulcea) 5
389 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR.2 II B BUCURESTI (Bucuresti) 5
390 SCOALA NR. 86 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
391 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VIII D BUCURESTI (Vaslui) 5
392 SCOALA SLATINA IV A Slatina 5
393 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VII A Bucuresti (Bucuresti) 5
394 SCOALA MIRCEA VODA VIII J Mircea Voda (Braila) 5
395 International School of Bucharest IV V BUCURESTI (Bucuresti) 5
396 SCOALA NR. 179 V D BUCURESTI (Bucuresti) 5
397 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 II C Zalau (Salaj) 5
398 SCOALA SLATINA Pregatitoare B Slatina (Olt) 5
399 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU II D BUCURESTI (Bucuresti) 5
400 SCOALA NR. 80 II E BUCURESTI (Bucuresti) 5
401 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V A Bucuresti (Bucuresti) 5
402 SCOALA NORMALA VI A Zalau (Salaj) 5
403 SCOALA NR 16 II P Drobeta Turnu Severin 5
404 SCOALA STEFAN CEL MARE BISTRITA III B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 5
405 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA III C Aninoasa (Dambovita) 5
406 Şcoala nr. 30 III C Bucuresti (Bucuresti) 5
407 Școala nr. 6 V B Bucuresti (Bucuresti) 5
408 SCOALA NR 9 VI B Piatra Neamt (Neamt) 5
409 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 I A Pechea (Galati) 5
410 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.12 TULCEA III L Tulcea (Tulcea) 5
411 SCOALA ARON VODA II A Aroneanu (Iasi) 5
412 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU I A BUCURESTI (Bucuresti) 5
413 SCOALA ION CREANGA VII C Buzau (Buzau) 5
414 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV A Zalau (Salaj) 5
415 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu IV D Bucuresti (Bucuresti) 5
416 Şcoala nr. 79 I A Bucuresti (Bucuresti) 5
417 SCOALA NR 1 BISTRITA VII E Bistrita (Bistrita-Nasaud) 5
418 SCOALA NR 5 II A Sibiu (Sibiu) 5
419 SCOALA MAGURELE VI E Magurele (Ilfov) 5
420 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 5
421 SCOALA NR 2 VII I Brasov (Brasov) 5
422 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI M Zalau (Salaj) 5
423 SCOALA OTILIA CAZIMIR IV T Iasi (Iasi) 5
424 SCOALA NR. 24 I B Bucuresti (Bucuresti) 5
425 SCOALA POSTLICEALA DE EDUCATORI - PUERICULTOR II A Constanta (Constanta) 5
426 SCOALA NR. 54 III C BUCURESTI (Bucuresti) 5
427 SCOALA ALEXANDRA KIDS VIII B BUCURESTI (Bucuresti) 5
428 SCOALA ALEXANDRA KIDS II B BUCURESTI (Bucuresti) 5
429 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
430 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD I D Arad 5
431 SCOALA "ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD I A Cluj Napoca (Cluj) 5
432 SCOALA NR 8 VII A Fetesti (Ialomita) 5
433 Şcoala nr. 41 I F Brasov (Brasov) 5
434 SCOALA NR. 311 II B BUCURESTI 5
435 SCOALA NR 19 III A Timisoara (Timis) 5
436 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II C BUCURESTI (Bucuresti) 5
437 SCOALA NR. 103 III A Bucuresti (Bucuresti) 5
438 SCOALA AREFU Pregatitoare A Arefu (Arges) 5
439 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA V A Tulcea (Tulcea) 5
440 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR .33 V R Craiova (Dolj) 5
441 SCOALA CU CLASELE I - IV III B Sendreni (Galati) 5
442 SCOALA NR 19 III B Timisoara 5
443 SCOALA GENERALA VI A Bucuresti (Salaj) 5
444 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI A BUCURESTI (Bucuresti) 5
445 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" III A BUCURESTI (Bucuresti) 5
446 SCOALA PETRESTI VI A Petresti (Alba) 5
447 SCOALA NR 11 VI B Tirgu Mures (Mures) 5
448 SCOALA NR 10 V C Focsani (Vrancea) 5
449 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Jibou (Salaj) 5
450 Scoala nr. 27 III I Bucuresti (Bucuresti) 5
451 SCOALA NR 10 IV B Galati (Galati) 5
452 SCOALA NR 16 I A Singeorghiu de Mures (Mures) 5
453 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” II A Braila (Braila) 5
454 SCOALA CU CLASELE I - VIII II A Mirsid 5
455 SCOALA CLASELE I-VIII NR. 8 MIRCEA VODA CALARASI IV A Calarasi (Calarasi) 5
456 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" IV D Galati (Galati) 5
457 SCOALA NR. 129 ELENA FARAGO VII D BUCURESTI (Bucuresti) 5
458 Scoala Gimnaziala Valea Moldovei VI D Valea Moldovei (Suceava) 5
459 SCOALA NR 1 IV F Focsani (Vrancea) 5
460 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL I B BUCURESTI (Bucuresti) 5
461 Şcoala nr. 50 VII G Brasov (Brasov) 5
462 International School of Bucharest IV M BUCURESTI (Bucuresti) 5
463 SCOALA NR 1 VII S Cluj Napoca (Cluj) 5
464 SCOALA NR. 7 II A Bucuresti (Constanta) 5
465 SCOALA GENESIS VIII A BUCURESTI (Bucuresti) 5
466 SCOALA NR. 23 SF. SILVESTRU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
467 SCOALA NICOLAE IORGA VIII B Bacau (Bacau) 5
468 SCOALA NR 21 II B Ploiesti (Prahova) 5
469 SCOALA NR 25 III E Constanta (Constanta) 5
470 SCOALA NR.1 IV A Titu (Dambovita) 5
471 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 5
472 SCOALA NR 7 VII A Suceava 5
473 SCOALA OTILIA CAZIMIR VIII E Iasi (Iasi) 5
474 SCOALA NR. 143 VII A BUCURESTI (Bucuresti) 5
475 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU V D Alba Iulia (Alba) 5
476 SCOALA POSTLICEALA DE EDUCATORI - PUERICULTOR II B Constanta 5
477 SCOALA NR.6 SF.NICOLAE V D Targu-Jiu (Gorj) 5
478 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 5
479 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST V A BUCURESTI (Alba) 5
480 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM V M Zalau (Salaj) 5
481 SCOALA ALEXANDRA KIDS III B BUCURESTI (Bucuresti) 5
482 SCOALA MEA BUCURESTI III B BUCURESTI (Bucuresti) 5
483 Şcoala nr. 191 III B Bucuresti (Bucuresti) 5
484 Colegiul National "Emil Racovita" III C Cluj-Napoca (Cluj) 5
485 SCOALA NR. 3 VI A Alba Iulia (Alba) 5
486 SCOALA BOTOSANI III A Botosani (Botosani) 5
487 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V B Bucuresti (Bucuresti) 5
488 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI B Tudora (Botosani) 5
489 SCOALA NR. 12 VI B BUCURESTI (Bucuresti) 5
490 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III G BUCURESTI (Bucuresti) 5
491 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 5 ALEXANDRIA IV B Alexandria (Teleorman) 5
492 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA II A Craiova (Dolj) 5
493 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU VII B BUCURESTI (Bucuresti) 5
494 SCOALA "OARDA DE JOS" IV A Alba Iulia (Alba) 5
495 International School of Bucharest IV D BUCURESTI (Bucuresti) 5
496 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU I A BUCURESTI 5
497 SCOALA NR. 8 BRASOV VII C Brasov (Brasov) 5
498 SCOALA NR 1 BISTRITA II A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 5
499 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Vintila Voda 5
500 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA VII F BUCURESTI (Bucuresti) 5
501 SCOALA NR. 1 BALOTESTI II A Balotesti (Ilfov) 5
502 SCOALA NR. 97 IV I BUCURESTI (Bucuresti) 5
503 SCOALA AVRAM IANCU I B Alba Iulia (Alba) 5
504 SCOALA NR. 165 VI M BUCURESTI (Bucuresti) 5
505 SCOALA NR.3 I B Cugir 5
506 SCOALA DROBETA TURNU SEVERIN VIII B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 5
507 SCOALA NR. 125 I D BUCURESTI (Bucuresti) 5
508 SCOALA NR.16 VIII C Constanta (Constanta) 5
509 SCOALA NR. 195 III F BUCURESTI (Bucuresti) 5
510 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB I A Targoviste (Dambovita) 5
511 SCOALA NR. 1 PANTELIMON VII A Pantelimon (Ilfov) 5
512 SCOALA NR 39 V C Constanta (Constanta) 5
513 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V D Bucuresti (Bucuresti) 5
514 SCOALA AVRAM IANCU II C Campia Turzii (Cluj) 5
515 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE III A BUCURESTI (Bucuresti) 5
516 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA II C BUCURESTI (Bucuresti) 5
517 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD V A Arad (Arad) 5
518 SCOALA NORMALA VASILE LUPU VI A Iasi (Iasi) 5
519 SCOALA ITALIANA ALDO MORO II O BUCURESTI (Bucuresti) 5
520 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VI B BUCURESTI (Bucuresti) 5
521 Scoala nr. 27 III C Bucuresti (Bucuresti) 5
522 SCOALA NR 6 VI B Deva (Hunedoara) 5
523 SCOALA CLASELE I-VIII CORESI IV B Targoviste 5
524 SCOALA NR. 74 IENACHITA VACARESCU I J BUCURESTI (Bucuresti) 5
525 Şcoala nr. 12 VIII J Brasov (Brasov) 5
526 SCOALA NR 4 IV B Sighisoara (Mures) 5
527 SCOALA NR 1 VII B Carei (Satu Mare) 5
528 SCOALA AMERICANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
529 SCOALA DE MUZICA II A Slatina (Olt) 5
530 Scoala nr. 27 IV D Bucuresti (Bucuresti) 5
531 SCOALA NR. 64 FERDINAND I I A BUCURESTI (Bucuresti) 5
532 SCOALA DE ARTE VII E Cluj Napoca (Cluj) 5
533 SCOALA NR. 79 VI D Bucuresti (Bucuresti) 5
534 SCOALA NR 2 IV H Tandarei (Ialomita) 5
535 Şcoala nr. 6 VII H Bucuresti (Bucuresti) 5
536 SCOALA NR 1 IV A Saveni (Botosani) 5
537 SCOALA NR 7 IV N Caracal 5
538 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA I B BUCURESTI (Bucuresti) 5
539 SCOALA AMERICANA VIII A BUCURESTI (Bucuresti) 5
540 SCOALA OLGA GUDYNN II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
541 SCOALA NR 4 IV A Sibiu (Sibiu) 5
542 Colegiul Tehnic Anghel Saligny VII A Bacau (Bacau) 5
543 SCOALA NR. 117 I C BUCURESTI 5
544 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VII A Sebes (Alba) 5
545 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 5
546 SCOALA NR 8 MIRON CRISTEA VII A Toplita (Harghita) 5
547 Şcoala nr. 17 Pia Brătianu I F Bucuresti (Bucuresti) 5
548 SCOALA ADUNATI VIII H Adunati (Prahova) 5
549 SCOALA NR 24 III G Sibiu (Sibiu) 5
550 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu II B Bucuresti (Bucuresti) 5
551 SCOALA WALDORF II B Iasi (Iasi) 5
552 SCOALA NR. 1 BALOTESTI III A Balotesti (Ilfov) 5
553 SCOALA AL.I.CUZA Pregatitoare A Braila (Braila) 5
554 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 5
555 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" V A BUCURESTI (Bucuresti) 5
556 SCOALA OLGA GUDYNN V O BUCURESTI (Bucuresti) 5
557 SCOALA NR 10 BACAU III B Bacau 5
558 Şcoala nr. 111 V A Bucuresti (Bucuresti) 5
559 SCOALA FILIPESTII DE TARG VI A Filipestii de Targ (Prahova) 5
560 Şcoala nr. 6 V A Brasov (Brasov) 5
561 SCOALA CU CLASELE I - VIII V B Cordun (Neamt) 5
562 SCOALA CU CLASE I-VIII NIFON BALASESCU TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 5
563 SCOALA NR. 11 III C Pitesti (Arges) 5
564 SCOALA NR. 2 BUFTEA V B Buftea 5
565 SCOALA ALEXANDRA KIDS VI C BUCURESTI (Bucuresti) 5
566 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu I H Bucuresti (Bucuresti) 5
567 Colegiul Tehnic Anghel Saligny VIII Z Bacau (Bacau) 5
568 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
569 SCOALA M.DRAGAN IV C Bacau (Bacau) 5
570 SCOALA NR 4 I A Ploiesti (Prahova) 5
571 SCOALA NR. 169 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 5
572 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA IV D Botosani (Botosani) 5
573 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII D BUCURESTI (Bucuresti) 5
574 SCOALA NR 10 II A Tulcea (Tulcea) 5
575 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi IV E Bucuresti (Bucuresti) 5
576 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi II A Brasov (Bucuresti) 5
577 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII R BUCURESTI (Bucuresti) 5
578 SCOALA NR. 6 II A Oltenita 5
579 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 4 VI S Bucuresti (Salaj) 5
580 SCOALA NR. 174 CONSTANTIN BRANCUSI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
581 SCOALA GENERALA NR 5 VII A Giurgiu (Giurgiu) 5
582 SCOALA HARSOVA II B Harsova (Constanta) 5
583 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA III E Jijila (Tulcea) 5
584 Şcoala nr. 6 III F Bucuresti (Bucuresti) 5
585 Şcoala nr. 131 VII A Bucuresti (Bucuresti) 5
586 SCOALA NR. 49 V C BUCURESTI (Bucuresti) 5
587 SCOALA NR. 98 AVRAM IANCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 5
588 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 5
589 SCOALA NR. 70 V D BUCURESTI (Bucuresti) 5
590 SCOALA NR. 16 III A BUCURESTI 5
591 SCOALA M.DRAGAN V V Bacau (Bacau) 5
592 SCOALA IOAN SLAVICI SIRIA III B Siria (Arad) 5
593 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 1 IOSIF SAVA VI A Bucuresti (Salaj) 5
594 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III B BUCURESTI (Bucuresti) 5
595 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL II Z BUCURESTI (Bucuresti) 5
596 SCOALA BOBULESTI III A Bobulesti (Botosani) 5
597 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD II B Arad 5
598 SCOALA NR. 280 MIHAIL SEBASTIAN III G BUCURESTI (Bucuresti) 5
599 SCOALA ION AGARBICEANU I A Alba Iulia (Alba) 5
600 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII B BUCURESTI (Bucuresti) 5
601 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
602 SCOALA ALBESTI-PALEOLOGU VIII K Albesti-Paleologu (Prahova) 5
603 SCOALA NR. 116 IV B BUCURESTI 5
604 SCOALA NR 28 I A Galati (Galati) 5
605 SCOALA MEA BUCURESTI VII C BUCURESTI (Bucuresti) 5
606 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU IV D Targu-Jiu (Gorj) 5
607 SCOALA NR.25 I A Timisoara 5
608 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" II A Ploiesti 5
609 Scoala Gimnaziala Ghidici IV A Ghidici (Dolj) 5
610 SCOALA ANTON PANN RAMNICU VALCEA VI F Ramnicu Valcea (Valcea) 5
611 Şcoala nr. 10 VII K Ploiesti (Prahova) 5
612 SCOALA NR 2 VI M Ploiesti (Prahova) 5
613 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI I B BUCURESTI (Bucuresti) 5
614 SCOALA CLASELE I-VIII SF.NICOLAE VIII A Pietrosita (Dambovita) 5
615 SCOALA SPECTRUM II A Bucuresti (Bucuresti) 5
616 SCOALA NR.24 ION JALEA III C Constanta 5
617 SCOALA NR 8 IV A Galati (Galati) 5
618 SCOALA NR. 307 I C BUCURESTI 5
619 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu III D Bucuresti (Bucuresti) 5
620 SCOALA ION CREANGA VII A Buzau 5
621 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu VIII C Brasov (Brasov) 5
622 SCOALA NR. 1 BALOTESTI VII A Balotesti 5
623 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI I F BUCURESTI (Bucuresti) 5
624 SCOALA NR. 5 II B Bacau (Bacau) 5
625 SCOALA NR 2 III A Brasov (Brasov) 5
626 SCOALA NR. 12 BRASOV III A Brasov (Brasov) 5
627 SCOALA PANCOTA Pregatitoare A Pancota 5
628 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 V A Zalau (Salaj) 5
629 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE III B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 5
630 SCOALA NR 1 V A Lugoj (Timis) 5
631 SCOALA NR 2 III B Cudalbi (Galati) 5
632 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II M Zalau (Salaj) 5
633 SCOALA AJUTATOARE NR. 1 III A Oradea (Bihor) 5
634 SCOALA SALISTEA DE SUS VI A Salistea de Sus (Maramures) 5
635 SCOALA NR 2 VI B Turceni (Gorj) 5
636 SCOALA FILIPESTII DE TARG III A Filipestii de Targ (Prahova) 5
637 SCOALA NR. 205 VII A BUCURESTI 5
638 SCOALA GAROAFA I I Garoafa (Vrancea) 5
639 SCOALA NR 10 IV B Tirgu Mures (Mures) 5
640 SCOALA GEORGE CALINESCU VII B Onesti 5
641 SCOALA REGHIN VIII Z Reghin (Bucuresti) 5
642 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIU IV A Braila 5
643 SCOALA NR 8 I A Barlad (Vaslui) 5
644 SCOALA NR.3 VII B Cugir (Alba) 5
645 SCOALA CUMPANA II A Cumpana (Constanta) 5
646 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi IV D Bucuresti (Bucuresti) 5
647 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu I A Bucuresti (Bucuresti) 5
648 SCOALA NR.11 VII D Buzau (Buzau) 5
649 SCOALA NR 12 IV F Constanta (Constanta) 5
650 Jean Monet I B BUCURESTI (Bucuresti) 5
651 SCOALA NR. 86 VI L BUCURESTI (Bucuresti) 5
652 SCOALA "NICOLAE POPOVICIU" IV M Beius (Bihor) 5
653 SCOALA PLOPU VII S Plopu (Prahova) 5
654 SCOALA NR 3 IV A Piatra Neamt (Neamt) 5
655 Liceul Teoretic "Marin Preda" II B BUCURESTI (Bucuresti) 5
656 SCOALA POPULARA DE ARTA I C Braila (Braila) 5
657 SCOALA NR 1 III A Cluj Napoca (Cluj) 5
658 SCOALA SPECTRUM II B Bucuresti (Bucuresti) 5
659 SCOALA "DACIA" Pregatitoare A Oradea (Bihor) 5
660 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.4 PENITENCIAR V F Aiud (Alba) 5
661 SCOALA NR 9 II C Focsani (Vrancea) 5
662 SCOALA NR.3 ION PILAT V M Pitesti (Arges) 5
663 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VI A BUCURESTI (Braila) 5
664 SCOALA NR. 3 II D Mangalia (Constanta) 5
665 SCOALA DROBETA TURNU SEVERIN VI A Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 5
666 SCOALA NR. 97 II H BUCURESTI (Bucuresti) 5
667 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" VI A Ploiesti 5
668 Colegiul Național Fratii Buzesti III A Craiova 5
669 SCOALA NR. 307 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 5
670 SCOALA NR. 102 GEN. EREMIA GRIGORESCU III C BUCURESTI (Cluj) 5
671 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 10 VI B Ramnicu Valcea (Valcea) 5
672 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 5

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de BWT Water and More Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Sprint Curier Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur
Total time: 1513366746.7187 s