Topul Echipelor – Aprilie 2018

weeks
0
1
days
0
4
hours
0
0
minutes
4
2
seconds
3
2

Cea mai bine clasată echipă pe data de 30 Aprilie 2018 ora 23.59.59 va primi:

Vorbește cu colegii tăi de clasă să intre pe KIDIBOT și să luptați cât mai bine în „Bătăliile Cunoașterii”.
Adaugă quiz-uri noi după ce tocmai ai citit sau ce ai învățat, răspunde la quizurile existente. Arată că echipa ta este cea mai bună! Citește regulamentul oficial.

Pentru premii și mai faine, vezi TOPUL LUPTĂTORILOR GOLD. Te încurajăm să îți faci upgrade la cont, să devii GOLD. Atunci poți câștiga un laptop, alt joc Lego, cărți ARDUINO PENTRU ÎNCEPĂTORI pentru clasa voastră, etc.

Intervalul ales 01/04/2018 00:00:00 - 30/04/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Conturi VIP
1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 88548 6
2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 42300 7
3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 39510 7
4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 29715 4
5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 17377 3
6 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 16300 1
7 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 15450 1
8 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 8032 1
9 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 7326 2
10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 5987 3
11 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" III A BUCURESTI (Bucuresti) 5756 1
12 SCOALA TRAISTENI VIII A Valea Doftanei (Prahova) 5676 2
13 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 5566 7
14 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 5389 2
15 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 5166 1
16 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 4438 3
17 SCOALA NR 1 VIII A Valea Doftanei (Prahova) 3988
18 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI II B Bucuresti (Bucuresti) 3910
19 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 3584
20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 3581 1
21 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 3260 1
22 Colegiul Național Carol I II D Craiova (Dolj) 3205 1
23 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia 2108 3
24 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 1887 1
25 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste (Dambovita) 1766 1
26 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA II D Ramnicu Valcea (Valcea) 1663 2
27 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 1624 2
28 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD I C Arad (Arad) 1577 1
29 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 1547 1
30 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 1494 3
31 SCOALA NR. 81 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1450 1
32 Homeschooling VIII B BUCURESTI (Prahova) 1172
33 SCOALA NR 11 III A Galati (Galati) 1153 1
34 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 1021 2
35 SCOALA TRAISTENI VII A Valea Doftanei (Prahova) 1006
36 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II B Galati (Galati) 898
37 SCOALA TRAISTENI VIII B Valea Doftanei (Prahova) 837
38 SCOALA NR 11 IV D Botosani (Botosani) 808
39 SCOALA NR 1 I A Valea Doftanei 775
40 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg (Timis) 742 1
41 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III A Ramnicu Valcea (Valcea) 734
42 SCOALA NR 1 II A Valea Doftanei 702
43 SCOALA CU CLS.I-VIII GRATIA IV A Gratia (Teleorman) 691 1
44 SCOALA NR 1 VIII B Valea Doftanei (Prahova) 684
45 SCOALA NR. 311 II A BUCURESTI (Bucuresti) 677
46 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA I B Craiova (Dolj) 555
47 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 522
48 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau (Salaj) 502 1
49 SCOALA NICOLAE IORGA III B Bacau 488
50 Liceul Teoretic "Callatis" IV B Mangalia (Constanta) 477
51 Homeschooling IV C Mangalia (Constanta) 447 1
52 SCOALA NR 29 III D Galati (Galati) 441
53 Homeschooling IV C BUCURESTI (Cluj) 428
54 SCOALA NR.3 ION PILAT III A Pitesti 401
55 SCOALA NR 1 VIII H Valea Doftanei (Prahova) 385
56 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 383 1
57 Colegiul National Liviu Rebreanu II A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 371
58 SCOALA NR. 164 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 361 1
59 SCOALA "GEORGE TOPARCEANU" Pregatitoare C Mioveni (Arges) 352
60 SCOALA NR. 16 I.L. CARAGIALE IV A Pitesti (Arges) 347
61 SCOALA NR 1 III A Valea Doftanei (Prahova) 312
62 SCOALA NR 13 III A Galati (Galati) 297
63 SCOALA NR 29 SFANTA ANA Pregatitoare E Galati (Galati) 257
64 SCOALA ALEXANDRU CEL BUN II F Iasi (Iasi) 226
65 Homeschooling VIII B Apata (Brasov) 193
66 SCOALA NR. 81 VI M BUCURESTI (Bucuresti) 191
67 Școala Primară Lorelay III A Iasi (Iasi) 186
68 SCOALA NR 2 V A Motru (Gorj) 172
69 Scoala Gimnaziala Domino Servite III A Voiteg (Timis) 166
70 SCOALA NR. 1 I C Alba Iulia (Alba) 165
71 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA III A Aninoasa (Dambovita) 156
72 SCOALA NR 1 V A Valea Doftanei 154
73 SCOALA NR. 167 VI E BUCURESTI (Bucuresti) 149
74 SCOALA NR. 20 V A Pitesti (Arges) 149
75 SCOALA NR 1 VIII C Valea Doftanei (Prahova) 146
76 Homeschooling VIII B Valea Doftanei (Prahova) 146
77 SCOALA NR 1 VIII M Valea Doftanei (Prahova) 142
78 SCOALA NR. 117 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 138
79 Colegiul Economic Calarasi I A Calarasi (Calarasi) 132 1
80 Școala Gimnaziala 149 I A BUCURESTI (Bucuresti) 132
81 SCOALA RARES VODA IV Z Ploiesti (Prahova) 129
82 Homeschooling IV D BUCURESTI (Bucuresti) 125
83 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST III A BUCURESTI (Bucuresti) 124
84 SCOALA NR. 144 V B BUCURESTI (Bucuresti) 123
85 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț Pregatitoare B Turț (Satu Mare) 113
86 SCOALA NR. 141 ION I.C. BRATIANU II R BUCURESTI (Bucuresti) 110
87 SCOALA "GEORGE TOPARCEANU" Pregatitoare A Mioveni (Arges) 107
88 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III A Botosani 102
89 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C Bucuresti (Bucuresti) 100 1
90 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU III C Iasi (Iasi) 98
91 SCOALA NR. 30 BRASOV I C Brasov (Brasov) 95
92 Homeschooling III D Bucuresti (Galati) 89 1
93 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni (Hunedoara) 89
94 SCOALA NR. 87 MIHAI BOTEZ V B BUCURESTI (Bucuresti) 89
95 SCOALA NR. 164 II B BUCURESTI (Bucuresti) 87
96 SCOALA NR 3 I B Adjud (Vrancea) 84
97 SCOALA TRAISTENI VII P Valea Doftanei (Prahova) 82
98 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMACHE" VI C Ploiesti (Prahova) 81
99 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II S BUCURESTI (Bucuresti) 78
100 SCOALA 2 Pregatitoare A Piatra Neamt (Neamt) 77

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Sprint Curier Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur
Concurs cu premii
Total time: 1524172649.1925 s