Topul Echipelor – Ianuarie 2019

weeks
0
1
days
0
1
hours
2
0
minutes
5
8
seconds
0
5

Intervalul ales 01/01/2019 00:00:00 - 31/01/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 49594 11
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 43924 14
3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 21530 1
4 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 15203 2
5 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 12174 1
6 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 12048 1
7 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 9886
8 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 6895
9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 6320 1
10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 6141 2
11 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 5944 1
12 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 5536 2
13 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 5262
14 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 4356
15 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari (Constanta) 4120
16 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 3554 1
17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 3487 1
18 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 3006 2
19 Homeschooling V Z Iasi (Iasi) 3001 1
20 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 2766
21 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII B Berca (Buzau) 2670
22 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 2610 1
23 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 2540
24 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 2381 2
25 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII C Berca (Buzau) 2072 2
26 Școala Gimnazială Nr. 2 Videle V A Videle (Teleorman) 2038 1
27 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 2011 1
28 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" Pregatitoare B Oradea (Bihor) 1905 1
29 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII A Berca (Buzau) 1684
30 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 1616
31 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 1613
32 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1610 1
33 Liceul Teoretic Nr. 1 VIII A Peris (Ilfov) 1609
34 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 1537 2
35 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 1500 2
36 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 1435 3
37 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII B Berca (Buzau) 1282
38 Liceul Teoretic "Radu Popescu" III B Popesti-Leordeni (Ilfov) 1258
39 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 1180 1
40 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 1172
41 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1144 1
42 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” II A Galanesti (Suceava) 1121
43 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” V A Galanesti (Suceava) 1119
44 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" V B Oradea (Bihor) 1109
45 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 1066
46 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 1051 1
47 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 1012
48 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III B Galati (Galati) 1011
49 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa 951
50 Colegiul National "George Cosbuc" Motru IV B Motru (Gorj) 934
51 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 900
52 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I A Zalau (Salaj) 899
53 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 897
54 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VI A Galanesti (Suceava) 880
55 SCOALA NR 42 NICOLAE IORGA X C Iasi (Iasi) 876
56 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V C Berca (Buzau) 844 1
57 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 814
58 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA III A Zimnicea 786
59 Colegiul National "George Cosbuc" Motru IV A Motru (Gorj) 785
60 Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Galati II C Galati (Galati) 759
61 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani 756 1
62 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" I D BUCURESTI (Bucuresti) 748
63 SCOALA CU CLASELE I - VIII SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 740
64 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 717
65 Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI V A Pestisani (Gorj) 714
66 Colegiul National I.L.Caragiale VII C BUCURESTI (Bucuresti) 713
67 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 694
68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 691 3
69 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III C Galati (Galati) 676
70 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 668 1
71 Homeschooling VI C BUCURESTI (Constanta) 657
72 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 641
73 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 6 ALEXANDRIA III A Alexandria (Teleorman) 625
74 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 611 3
75 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari II B Navodari (Constanta) 607
76 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" III A Falticeni (Suceava) 603
77 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași III C Iasi (Iasi) 602
78 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD II C Arad (Arad) 588
79 Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI VI A Pestisani (Gorj) 583
80 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 580 1
81 Școala Gimnazială Spectrum Constanța I A Constanta (Constanta) 573
82 COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BUCURESTI VII B BUCURESTI (Bucuresti) 566
83 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD II C Arad (Arad) 564 1
84 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași XII H Iasi (Iasi) 549
85 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 549
86 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI B Berca (Buzau) 547
87 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU III A Zalau (Salaj) 542
88 Scoala Gimnaziala Nicolae Lahovary II A Trestieni (Giurgiu) 524
89 SCOALA EUGEN IONESCU II A Slatina (Olt) 516 1
90 SCOALA ZIMNICEA V C Zimnicea (Teleorman) 508
91 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 508
92 SCOALA SPORTIVA II A Deva (Hunedoara) 504
93 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE V A Onesti (Bacau) 502
94 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 493
95 Colegiul National I.L.Caragiale VII A BUCURESTI (Bucuresti) 480
96 Scoala Gimnaziala Avenor VI B BUCURESTI (Bucuresti) 473
97 Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" I A Iasi (Iasi) 469
98 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VII G Chitila (Ilfov) 465
99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 463 1
100 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 462

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 3.1919951438904 s