Topul Echipelor Iulie 2019

weeks
0
1
days
0
1
hours
0
9
minutes
1
0
seconds
4
2

Intervalul ales 01/07/2019 00:00:00 - 31/07/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 19.832 1
2 Homeschooling III A Cluj-Napoca (Cluj) 16.997 1
3 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 4.909 1
4 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 3.859 1
5 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 3.621
6 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 2.807 1
7 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 2.747 4
8 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” II C Constanta (Constanta) 2.133 2
9 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.971
10 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 1.440 1
11 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 1.390 1
12 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 1.321 2
13 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 1.305 2
14 SCOALA NR. 169 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.275
15 Colegiul "Viceamiral Ioan Balanescu" Giurgiu XI G Giurgiu (Giurgiu) 1.249
16 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN I D Craiova (Dolj) 1.066
17 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1.046 1
18 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 1.020 1
19 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 992 1
20 Liceul Tehnologic Turceni II C Turceni (Gorj) 963
21 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 959 1
22 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA II C Targoviste (Dambovita) 939 1
23 SCOALA NR. 12 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 892
24 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 826
25 SCOALA CU CLASELE I - VIII Pregatitoare A Mirsid (Salaj) 785
26 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 765 1
27 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 743 1
28 Liceul Teoretic Teius I A Teius (Alba) 696 1
29 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 685 1
30 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III B Vaslui (Vaslui) 678 1
31 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 666 1
32 Colegiul National Liviu Rebreanu V C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 662
33 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 634 1
34 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 597
35 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 568 2
36 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 564 1
37 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 560 1
38 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Mirsid (Salaj) 553 1
39 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VII A Tudora (Botosani) 536
40 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 508 2
41 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 506
42 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 479
43 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 478 1
44 SCOALA NR. 169 II D BUCURESTI (Bucuresti) 471
45 Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN Arad III E Arad (Arad) 457
46 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 374
47 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" II C Ploiesti (Prahova) 354
48 Colegiul Tehnic Decebal IX B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 350 1
49 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 342 2
50 SCOALA NR 5 III B Vaslui (Vaslui) 338
51 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Mirsid (Salaj) 330
52 Colegiul Tehnic Ioan C Stefanescu XI D Iasi (Iasi) 324
53 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV B Simleu Silvaniei (Salaj) 312
54 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 305
55 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV III E Brasov (Brasov) 302
56 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 301 1
57 SCOALA NR 42 VIII B Galati (Galati) 293
58 SCOALA RARES VODA II C Ploiesti (Prahova) 284
59 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST XII A BUCURESTI (Bucuresti) 277
60 Scoala Primară Just4Kids I B BUCURESTI (Bucuresti) 269
61 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 267 1
62 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III A Vaslui (Vaslui) 266
63 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 263 1
64 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" Pregatitoare B Oradea (Bihor) 254 1
65 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA I A Botosani (Botosani) 252
66 SCOALA GEORGE CALINESCU V C Onesti (Bacau) 239 1
67 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 234
68 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" VII A Ploiesti (Prahova) 230
69 SCOALA NR 2 VIII C Brebu (Prahova) 227
70 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA VI D Bistrita (Bistrita-Nasaud) 227 1
71 Homeschooling II B Satu Mare (Satu Mare) 221
72 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 221 2
73 SCOALA NR. 82 I E BUCURESTI (Bucuresti) 212
74 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 207 1
75 Liceul Teoretic Sebis V B Sebis (Arad) 206 1
76 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN Pregatitoare D Craiova (Dolj) 203
77 Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti XII F Gaesti (Dambovita) 182
78 SCOALA GEORGE CALINESCU VII A Onesti (Bacau) 181
79 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Cordun (Neamt) 177
80 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 177 1
81 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 173 1
82 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 169 1
83 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU I C Targu-Jiu (Gorj) 167 2
84 SCOALA NR. 197 I B BUCURESTI (Bucuresti) 164
85 SCOALA NR. 40 VII A BUCURESTI (Bucuresti) 164
86 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 164
87 Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza X C Breaza (Prahova) 163 1
88 Scoala Gimnaziala "Ion Creanga" Pregatitoare A Bacau (Bacau) 147
89 SCOALA NR. 111 GEORGE BACOVIA VI B BUCURESTI (Bucuresti) 141
90 SCOALA CU CLASELE I - VIII FILIASI VII B Filiasi (Dolj) 140
91 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST XII Y BUCURESTI (Bucuresti) 140
92 SCOALA NR.3 VI C Borcea (Calarasi) 136
93 SCOALA CU CLS.I-VIII STEFAN CEL MARE ALEXANDRIA IV D Alexandria (Teleorman) 135
94 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați I B Galati (Galati) 131
95 SCOALA NR 30 I B Timisoara (Timis) 129
96 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE II C Vaslui (Vaslui) 127
97 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA IV E BUCURESTI (Bucuresti) 123
98 SCOALA NR 13 I A Sibiu (Sibiu) 121
99 SCOALA NR. 310 VIII B BUCURESTI (Bucuresti) 117
100 Homeschooling Pregatitoare D Timisoara (Timis) 116

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.7896251678467 s