Topul Echipelor – Iunie 2018

Intervalul ales 01/06/2018 00:00:00 - 30/06/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 13.706 5
2 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 8.681 1
3 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei (Prahova) 5.711 1
4 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 5.187 2
5 SCOALA NR. 130 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 4.051 1
6 SCOALA NR. 24 V B BUCURESTI (Bucuresti) 2.668 1
7 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 2.550 1
8 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 2.525 5
9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD V C Arad (Arad) 1.379 1
10 Homeschooling V A Cernavoda (Constanta) 1.342 1
11 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 1.333 1
12 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 1.101 1
13 Liceul Teoretic "Callatis" III B Mangalia (Constanta) 828
14 SCOALA ARON COTRUS ARAD IV C Arad (Arad) 714
15 Colegiul Național Elena Cuza VII B Craiova (Dolj) 660 1
16 Liceul Teoretic Stefan Odobleja V D BUCURESTI (Bucuresti) 623 1
17 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" IV E Craiova (Dolj) 621 1
18 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA IV A Făget (Timis) 470 1
19 SCOALA NR 11 VI D Botosani (Botosani) 456
20 SCOALA CLASELE I-VIII NR.8 MIHAI VITEAZUL V B Targoviste (Dambovita) 451
21 SCOALA NR 29 SFANTA ANA V D Galati (Galati) 445 1
22 Scoala Gimnaziala Malaia II A Malaia (Valcea) 413
23 SCOALA NR. 20 VII A Pitesti (Arges) 405
24 Homeschooling III Q BUCURESTI (Bucuresti) 389
25 SCOALA NR 6 V A Timisoara (Neamt) 352
26 SCOALA NR 21 V C Ploiesti (Prahova) 348
27 SCOALA NR 12 V D Constanta (Constanta) 326
28 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII D BUCURESTI (Bucuresti) 325 1
29 SCOALA MIHAI VITEAZUL III A Braila (Braila) 289
30 Scoala Centrala Campina VI A Campina (Prahova) 284 1
31 SCOALA NR 1 IX A Moisei (Maramures) 278
32 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB IV A Targoviste (Dambovita) 196 1
33 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD III C Arad (Arad) 196 1
34 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" II C Pitesti (Arges) 183 1
35 Homeschooling VII P BUCURESTI (Bucuresti) 181
36 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA IV E Ramnicu Valcea (Valcea) 176
37 SCOALA NR. 2 RASNOV III D Rasnov (Brasov) 174
38 Colegiul Economic Calarasi III B Calarasi (Calarasi) 166 1
39 Colegiul Național Carol I IV D Craiova (Dolj) 164 1
40 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 161
41 SCOALA NR 5 V A Roman (Neamt) 158
42 SCOALA SELIMBAR II A Selimbar (Sibiu) 158
43 Liceul Tehnologic Baia De Fier IV A Baia de Fier (Gorj) 157
44 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I V A Valea Doftanei 153
45 SCOALA MEA BUCURESTI V V BUCURESTI (Bucuresti) 148
46 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II A Pitesti (Arges) 147
47 Homeschooling X G BUCURESTI (Bucuresti) 146
48 SCOALA TRAISTENI V A Valea Doftanei (Prahova) 128
49 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 128 1
50 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA IX D Ramnicu Valcea (Valcea) 127
51 Homeschooling III Q Bechet (Dolj) 126
52 Homeschooling II A BUCURESTI (Bucuresti) 118
53 SCOALA NR 29 V D Galati (Galati) 116
54 SCOALA CRISTIAN III A Cristian (Brasov) 113
55 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 108
56 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV A Zalau (Salaj) 104
57 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Dragos Voda (Calarasi) 102
58 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV B Valea Doftanei (Prahova) 91
59 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 89 1
60 SCOALA NR. 49 V C BUCURESTI (Bucuresti) 81
61 SCOALA TUDOR VLADIMIRESCU DRAGASANI V A Dragasani (Valcea) 80
62 SCOALA CU CLASELE I-IV, NR. 2 IV B Pecica (Arad) 79
63 SCOALA NR 11 III A Galati (Galati) 73
64 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 72
65 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI VII A BUCURESTI (Bucuresti) 64
66 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX C Medias (Sibiu) 64
67 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca IV B Cluj Napoca (Cluj) 63
68 Liceul Teoretic "Callatis" III A Mangalia (Constanta) 61
69 SCOALA OTILIA CAZIMIR VII A Iasi (Iasi) 54
70 SCOALA NR. 133 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 54
71 SCOALA ANASTASIA POPESCU - MAMA SICA II B Bucuresti (Bucuresti) 50
72 Homeschooling X B Bucuresti (Constanta) 49
73 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA III B Craiova (Dolj) 39
74 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț II B Turț (Satu Mare) 38
75 SCOALA NR. 142 IX B BUCURESTI (Bucuresti) 37
76 SCOALA ANA LUGOJANA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 37
77 Colegiul National Liviu Rebreanu IV A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 34
78 SCOALA NR. 31 "THEODOR AMAN" IV D Craiova (Dolj) 34
79 SCOALA NR 9 IX M Roman (Neamt) 33
80 SCOALA REGHIN X Z Reghin (Bucuresti) 32
81 SCOALA NR 9 V B Galati (Galati) 32
82 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X A Medias (Sibiu) 28 1
83 SCOALA NR. 97 IV G BUCURESTI (Bucuresti) 28 1
84 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU VI D BUCURESTI (Bucuresti) 26
85 Homeschooling X N BUCURESTI (Mures) 22
86 COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA IV Z Pitesti (Arges) 20
87 SCOALA DE ARTE III A Pitesti (Arges) 20
88 SCOALA NR 2 PECICA II A Pecica (Arad) 20
89 SCOALA NR. 70 VII C BUCURESTI (Bucuresti) 19
90 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV B Strejesti (Olt) 18
91 Homeschooling III A BUCURESTI (Dolj) 17
92 SCOALA NR. 189 ALEXANDRU ODOBESCU VI A BUCURESTI (Bucuresti) 15
93 SCOALA NR 4 VII A Sighisoara (Mures) 14
94 SCOALA "GEORGE TOPARCEANU" II C Mioveni (Arges) 14
95 Homeschooling II A Codlea (Brasov) 13
96 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 5 AV.P.IVANOVICI VI A Bailesti (Dolj) 10
97 SCOALA NR. 198 III E Bucuresti (Bucuresti) 10
98 SCOALA NR. 12 V B BUCURESTI (Galati) 5
99 SCOALA NR 2 VII A Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 5
100 SCOALA CUMPANA IV A Cumpana (Constanta) 5

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.3093149662018 s