Topul Echipelor – Iunie 2018

Intervalul ales 01/06/2018 00:00:00 - 30/06/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Autori
1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI 10305 4
2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 7287 1
3 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 4300 1
4 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 4176 2
5 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 4121 1
6 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 2426 4
7 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 2418 1
8 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 2349 1
9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 1268 1
10 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 1101
11 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 795 1
12 SCOALA ARON COTRUS ARAD II C Arad (Arad) 714
13 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 458 1
14 SCOALA NR 11 IV D Botosani (Botosani) 456
15 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 451 1
16 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 424 1
17 Homeschooling I Q BUCURESTI (Bucuresti) 389
18 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 327
19 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 325 1
20 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 289
21 SCOALA NR 12 III D Constanta (Constanta) 282
22 SCOALA NR 6 III A Timisoara (Timis) 200
23 Homeschooling V P BUCURESTI (Bucuresti) 181
24 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste (Dambovita) 178 1
25 SCOALA NR. 2 RASNOV I D Rasnov (Brasov) 174
26 Colegiul Național Carol I II D Craiova 164 1
27 SCOALA NR 3 I B Adjud (Vrancea) 161
28 Liceul Tehnologic Baia De Fier II A Baia de Fier (Gorj) 157
29 SCOALA NR. 20 V A Pitesti (Arges) 155
30 SCOALA MEA BUCURESTI III V BUCURESTI (Bucuresti) 148
31 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" Pregatitoare A Pitesti (Arges) 147
32 SCOALA TRAISTENI III A Valea Doftanei 128
33 Homeschooling I Q Bechet (Dolj) 126
34 Homeschooling III A Cernavoda (Constanta) 121
35 SCOALA CU CLASELE I - VIII V C Cordun (Neamt) 108
36 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 104
37 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Dragos Voda (Calarasi) 102
38 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 94 1
39 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II B Valea Doftanei (Prahova) 91
40 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 89 1
41 Scoala Gimnaziala Malaia Pregatitoare A Malaia (Valcea) 75
42 SCOALA NR 11 I A Galati (Galati) 73
43 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU Pregatitoare E BUCURESTI 72
44 SCOALA NR 29 III D Galati (Galati) 67
45 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI 64
46 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 64
47 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 64
48 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca II B Cluj Napoca (Cluj) 63
49 SCOALA NR. 133 II B BUCURESTI (Bucuresti) 54
50 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA I B Craiova (Dolj) 39
51 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț Pregatitoare B Turț (Satu Mare) 38
52 SCOALA NR. 142 VI B BUCURESTI (Bucuresti) 37
53 SCOALA ANA LUGOJANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 37
54 Colegiul National Liviu Rebreanu II A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 34
55 SCOALA REGHIN VIII Z Reghin (Bucuresti) 32
56 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 32
57 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 29
58 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias 28 1
59 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV D BUCURESTI (Bucuresti) 26
60 SCOALA NR 2 PECICA Pregatitoare A Pecica (Arad) 20
61 COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA II Z Pitesti (Arges) 20
62 SCOALA DE ARTE I A Pitesti 20
63 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI (Bucuresti) 19 1
64 SCOALA NR. 70 V C BUCURESTI 19
65 SCOALA CU CLASELE I - VIII II B Strejesti (Olt) 18
66 SCOALA "GEORGE TOPARCEANU" Pregatitoare C Mioveni (Arges) 14
67 Homeschooling Pregatitoare A Codlea (Brasov) 13
68 SCOALA NR. 198 I E Bucuresti (Bucuresti) 10
69 SCOALA CUMPANA II A Cumpana (Constanta) 5
70 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI 5
71 SCOALA NR. 95 V C BUCURESTI (Bucuresti) 5
72 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III B Valea Doftanei (Prahova) 5
73 SCOALA NR 2 V A Drobeta Turnu Severin 5
74 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei 5
75 Homeschooling Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 5
76 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II W Valea Doftanei (Prahova) 5
77 SCOALA NR. 16 I.L. CARAGIALE III C Pitesti (Arges) 5
78 SCOALA NR 5 VIII D Vaslui (Vaslui) 5
79 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.43 II B Constanta (Constanta) 5
80 SCOALA NR. 12 III B BUCURESTI (Galati) 5
81 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL VI D Bucuresti (Bucuresti) 5

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB
Total time: 1529603974.785 s