Topul Echipelor – Iunie 2019

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Intervalul ales 01/06/2019 00:00:00 - 30/06/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 48.601 9
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 11.352 3
3 Homeschooling VII A BUCURESTI (Bucuresti) 10.294 1
4 Colegiul Tehnic Decebal XI C Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 8.819
5 SCOALA GEORGE CALINESCU VI A Onesti (Bacau) 8.611 1
6 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 8.475 5
7 SCOALA GEORGE CALINESCU VI B Onesti (Bacau) 7.469 3
8 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA II A BUCURESTI (Bucuresti) 7.440 2
9 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IX B Galati (Galati) 7.322 17
10 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II A BUCURESTI (Bucuresti) 6.941
11 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 6.887 2
12 Liceul Teoretic Teius II A Teius (Alba) 6.852 1
13 SCOALA GEORGE CALINESCU VII A Onesti (Bacau) 6.569
14 Liceul Teoretic Sebis XII A Sebis (Arad) 6.496 1
15 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 6.334 2
16 SCOALA MIHAI VITEAZUL III A Braila (Braila) 6.151 2
17 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 6.120 6
18 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 6.037 1
19 Homeschooling IV A Cluj-Napoca (Cluj) 5.736 1
20 SCOALA NR. 169 II A BUCURESTI (Bucuresti) 5.644
21 Liceul Teoretic Sebis XII B Sebis (Arad) 5.302
22 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX E Navodari (Constanta) 5.153 4
23 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII A Galati (Galati) 5.024 9
24 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU IX C Alba Iulia (Alba) 5.019 1
25 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE IV B Vaslui (Vaslui) 4.993 1
26 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 4.788 1
27 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 4.681 1
28 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 4.543 8
29 Liceul Teoretic Sebis VI B Sebis (Arad) 4.310 1
30 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 4.196 1
31 Colegiul Tehnic Decebal X B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 4.111 2
32 Liceul Teoretic Sebis XII C Sebis (Arad) 4.040
33 Colegiul Tehnic Decebal XI B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 3.835
34 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 3.551 1
35 Liceul Teoretic Sebis X C Sebis (Arad) 3.530 1
36 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII C Galati (Galati) 3.443 3
37 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare III C Baia Mare (Maramures) 3.397 2
38 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX B Navodari (Constanta) 3.302 3
39 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 3.284 4
40 Liceul Teoretic Sebis XI C Sebis (Arad) 3.115 1
41 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII B Galati (Galati) 3.086 10
42 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA III C Targoviste (Dambovita) 2.975 1
43 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX F Navodari (Constanta) 2.953
44 Liceul Teoretic Sebis VI C Sebis (Arad) 2.953 1
45 Liceul Tehnologic Turceni VI C Turceni (Gorj) 2.843 2
46 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 2.493 1
47 Colegiul Tehnic Decebal X C Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 2.450
48 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI C Galati (Galati) 2.330 8
49 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII D Galati (Galati) 2.200
50 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN II D Craiova (Dolj) 2.188
51 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 2.139 4
52 SCOALA GEORGE CALINESCU IX A Onesti (Bacau) 2.091 1
53 SCOALA GEORGE CALINESCU IX B Onesti (Bacau) 1.988 1
54 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 1.933 1
55 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II D BUCURESTI (Bucuresti) 1.765
56 Liceul Tehnologic Turceni IX C Turceni (Gorj) 1.602
57 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 1.578 2
58 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II A Botosani (Botosani) 1.561
59 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 1.513 2
60 SCOALA NR 11 IV B Barlad (Vaslui) 1.507 1
61 Liceul Teoretic Sebis IX B Sebis (Arad) 1.496
62 SCOALA NR 42 IX A Galati (Galati) 1.403 7
63 SCOALA NR. 82 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.397
64 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret VI A Siret (Suceava) 1.397 1
65 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII E Galati (Galati) 1.383 4
66 Școala Gimnazială Internațională Spectrum Iași II A Iasi (Iasi) 1.326 1
67 SCOALA CU CLASELE I - VIII I A Mirsid (Salaj) 1.320
68 SCOALA LAZA IX A Laza (Vaslui) 1.218
69 Liceul Teoretic Sebis I B Sebis (Arad) 1.203
70 SCOALA NR 5 IV B Vaslui (Vaslui) 1.156
71 SCOALA GEORGE CALINESCU VII D Onesti (Bacau) 1.127
72 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 1.099 1
73 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 1.088 1
74 Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN Arad IV E Arad (Arad) 1.049
75 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 1.026 1
76 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 994 1
77 Scoala Gimnazială Romuli II A Romuli (Bistrita-Nasaud) 992 1
78 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 971 2
79 SCOALA CU CLS.I-VIII M.R.PARASCHIVESCU ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 960
80 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 945 1
81 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VI C Balilesti (Arges) 939 1
82 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 916 1
83 Homeschooling XII F Caracal (Olt) 894
84 Scoala Gimnaziala Nr. 1 III A Slobozia (Giurgiu) 862
85 SCOALA ANA LUGOJANA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 850
86 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" VII B BUCURESTI (Bucuresti) 842 1
87 Colegiul Național „Avram Iancu” Câmpeni VII A Campeni (Alba) 814
88 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 811
89 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 810 1
90 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 807 1
91 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 804 3
92 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III C Vaslui (Vaslui) 798
93 Liceul Tehnologic Turceni IV A Turceni (Gorj) 783
94 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE IV A Vaslui (Vaslui) 731 1
95 Colegiul Tehnic Decebal X A Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 725
96 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI A Galati (Galati) 690 1
97 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” III C Constanta (Constanta) 672 2
98 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 661
99 Homeschooling IX A BUCURESTI (Bucuresti) 656
100 SCOALA NR 1 III C Roman (Neamt) 648

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 3.7949340343475 s