Topul Echipelor – Iunie 2019

weeks
0
-8
days
0
-1
hours
-1
-2
minutes
-3
-7
seconds
-2
-4

Intervalul ales 01/06/2019 00:00:00 - 30/06/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 48.601 9
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 10.387 1
3 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 10.294 1
4 Colegiul Tehnic Decebal X C Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 8.819
5 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 8.745 1
6 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 8.475 5
7 SCOALA GEORGE CALINESCU V B Onesti (Bacau) 7.469 2
8 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 7.440 2
9 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII B Galati (Galati) 7.322 17
10 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I A BUCURESTI (Bucuresti) 6.941
11 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 6.887 2
12 Liceul Teoretic Teius I A Teius (Alba) 6.852 1
13 SCOALA GEORGE CALINESCU VI A Onesti (Bacau) 6.569
14 Liceul Teoretic Sebis XI A Sebis (Arad) 6.496 1
15 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 6.334 2
16 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 6.151 2
17 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 6.134 2
18 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 6.120 6
19 Homeschooling III A Cluj-Napoca (Cluj) 5.736 1
20 SCOALA NR. 169 I A BUCURESTI (Bucuresti) 5.644
21 Liceul Teoretic Sebis XI B Sebis (Arad) 5.302
22 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 5.153 4
23 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI A Galati (Galati) 5.024 9
24 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 5.019 1
25 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III B Vaslui (Vaslui) 4.993 1
26 SCOALA GEORGE CALINESCU V C Onesti (Bacau) 4.788 1
27 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 4.676 1
28 Liceul Teoretic Sebis V B Sebis (Arad) 4.310 1
29 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 4.216 5
30 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 4.196 1
31 Colegiul Tehnic Decebal IX B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 4.111 2
32 Liceul Teoretic Sebis XI C Sebis (Arad) 4.040
33 Colegiul Tehnic Decebal X B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 3.835
34 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA III A BUCURESTI (Bucuresti) 3.551 1
35 Liceul Teoretic Sebis IX C Sebis (Arad) 3.530 1
36 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI C Galati (Galati) 3.443 3
37 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 3.397 2
38 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3.284 4
39 Liceul Teoretic Sebis X C Sebis (Arad) 3.115 1
40 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 3.086 10
41 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA II C Targoviste (Dambovita) 2.975 1
42 Liceul Teoretic Sebis V C Sebis (Arad) 2.953 1
43 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII F Navodari (Constanta) 2.953
44 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 2.843 2
45 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 2.762 3
46 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 2.493 1
47 Colegiul Tehnic Decebal IX C Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 2.450
48 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 2.330 7
49 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI D Galati (Galati) 2.200
50 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN I D Craiova (Dolj) 2.188
51 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 2.139 4
52 SCOALA GEORGE CALINESCU VII A Onesti (Bacau) 2.014 1
53 SCOALA GEORGE CALINESCU VII B Onesti (Bacau) 1.988 1
54 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 1.933 1
55 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" I D BUCURESTI (Bucuresti) 1.765
56 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 1.578 2
57 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA I A Botosani (Botosani) 1.561
58 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 1.527
59 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 1.513 2
60 SCOALA NR 11 III B Barlad (Vaslui) 1.507 1
61 Liceul Teoretic Sebis VII B Sebis (Arad) 1.491
62 SCOALA NR 42 VII A Galati (Galati) 1.403 7
63 SCOALA NR. 82 Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1.397
64 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 1.397 1
65 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI E Galati (Galati) 1.383 4
66 Școala Gimnazială Internațională Spectrum Iași I A Iasi (Iasi) 1.326 1
67 SCOALA CU CLASELE I - VIII Pregatitoare A Mirsid (Salaj) 1.320
68 SCOALA LAZA VII A Laza (Vaslui) 1.218
69 Liceul Teoretic Sebis Pregatitoare B Sebis (Arad) 1.203
70 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.191 4
71 SCOALA NR 5 III B Vaslui (Vaslui) 1.156
72 SCOALA GEORGE CALINESCU VI D Onesti (Bacau) 1.127
73 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.099 1
74 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1.088 1
75 Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN Arad III E Arad (Arad) 1.049
76 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1.026 1
77 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare B Turceni (Gorj) 994 1
78 Scoala Gimnazială Romuli I A Romuli (Bistrita-Nasaud) 992
79 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 971 2
80 SCOALA CU CLS.I-VIII M.R.PARASCHIVESCU ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 960
81 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 945 1
82 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI V C Balilesti (Arges) 939 1
83 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 916 1
84 Homeschooling XI F Caracal (Olt) 894
85 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 862
86 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 850
87 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" VI B BUCURESTI (Bucuresti) 842 1
88 Colegiul Național „Avram Iancu” Câmpeni VI A Campeni (Alba) 814
89 Liceul Tehnologic Turceni II C Turceni (Gorj) 811
90 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VII A Balilesti (Arges) 810 1
91 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” II G Otopeni (Ilfov) 807 1
92 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 804 3
93 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE II C Vaslui (Vaslui) 798
94 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 783
95 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III A Vaslui (Vaslui) 731 1
96 Colegiul Tehnic Decebal IX A Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 725
97 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V A Galati (Galati) 690 1
98 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” II C Constanta (Constanta) 672 2
99 SCOALA NR 11 III A Galati (Galati) 661
100 SCOALA NR 1 II C Roman (Neamt) 648

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 4.4064159393311 s