Topul Echipelor – Mai 2018

Intervalul ales 01/05/2018 00:00:00 - 31/05/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 32992 1
2 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 23196 2
3 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 19394 6
4 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 18348 5
5 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 11445 2
6 SCOALA NR 9 IV B Galati (Galati) 9216 1
7 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 8882 2
8 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 7358 1
9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 5569 3
10 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 4809 1
11 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 4276 1
12 SCOALA NR 7 VII B Giurgiu (Giurgiu) 3420 1
13 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 3129 1
14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 3044 3
15 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM III A Zalau (Salaj) 2183 1
16 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 1627 2
17 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1181 3
18 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca III B Cluj Napoca (Cluj) 1154
19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 1121 2
20 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 1045 1
21 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 1028 1
22 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 952 1
23 SCOALA TRAISTENI II A Valea Doftanei 887
24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 701
25 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 605 1
26 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB III A Targoviste (Dambovita) 566 1
27 SCOALA NR 11 V D Botosani (Botosani) 414
28 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "GHEORGHE TATARASCU" III C Targu-Jiu (Gorj) 409
29 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 406 1
30 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 375
31 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 369 2
32 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț I B Turț (Satu Mare) 369
33 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 356 1
34 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei (Prahova) 334
35 SCOALA NR 1 III A Valea Doftanei (Prahova) 311
36 Liceul Teoretic "Callatis" II A Mangalia (Constanta) 297
37 SCOALA NR 1 II B Matca (Galati) 270
38 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 264 2
39 SCOALA BOLINTIN VALE IX D Bolintin Vale (Giurgiu) 257
40 Homeschooling II Q Bechet (Dolj) 252
41 SCOALA CU CLS.I-VIII PIATRA IV A Piatra (Teleorman) 240 1
42 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 240 1
43 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA VI A Aninoasa (Dambovita) 231
44 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 230
45 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV A Galati (Galati) 210
46 SCOALA AMERICANA IX T BUCURESTI (Bucuresti) 201
47 Scoala Gimnaziala Domino Servite VI A Voiteg (Timis) 199
48 SCOALA NR 29 IV D Galati (Galati) 196
49 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 196
50 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 195
51 Homeschooling VI A BUCURESTI (Suceava) 193
52 Homeschooling V C Mangalia (Constanta) 190 1
53 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 186 1
54 SCOALA NR. 70 VI C BUCURESTI (Bucuresti) 171
55 Homeschooling V A BUCURESTI (Ilfov) 171
56 Scoala Gimnaziala Domino Servite IX A Voiteg (Timis) 170 1
57 SCOALA TRAISTENI IX A Valea Doftanei (Prahova) 167 1
58 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 165 1
59 SCOALA TRAISTENI V A Valea Doftanei (Prahova) 154
60 SCOALA NR 30 I D Constanta (Constanta) 153
61 Colegiul National "Emil Racovita" IV C Cluj-Napoca (Cluj) 152
62 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" II C Ploiesti (Prahova) 148
63 SCOALA SAGU V A Sagu (Arad) 144
64 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT IV C Ploiesti (Prahova) 140 1
65 SCOALA AXENTE SEVER IX A Axente Sever (Sibiu) 139
66 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III D Ramnicu Valcea (Valcea) 136 1
67 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 135
68 SCOALA NR 1 IX A Valea Doftanei (Prahova) 133
69 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU I E BUCURESTI (Bucuresti) 130
70 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I VI B Valea Doftanei 127
71 SCOALA CENTRALA NR 5 ION AGARBICEANU III C Cluj Napoca (Cluj) 105
72 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE VI A Deva (Hunedoara) 103
73 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 101
74 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA I E BUCURESTI (Bucuresti) 97
75 Homeschooling II D Ploiesti (Prahova) 92
76 SCOALA "DACIA" VI A Oradea (Bihor) 83
77 Homeschooling V M Bucuresti (Giurgiu) 77
78 SCOALA GENERALA V D BUCURESTI (Bucuresti) 77
79 SCOALA NR. 97 I A BUCURESTI (Bucuresti) 77
80 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" I T BUCURESTI (Bucuresti) 74
81 Homeschooling II C BUCURESTI (Bucuresti) 74 1
82 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II C Modelu (Calarasi) 69
83 Homeschooling IX B BUCURESTI (Arad) 67
84 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV A Arad (Arad) 64
85 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VII A Zalau (Salaj) 57
86 SCOALA NR. 23 SF. SILVESTRU II A BUCURESTI (Bucuresti) 57
87 SCOALA SOTRILE IX M Sotrile (Prahova) 56
88 Colegiul Economic Calarasi III A Calarasi (Calarasi) 56
89 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII A BUCURESTI (Bucuresti) 56
90 SCOALA GIMNAZIALA EXCELSIS IV A Ploiesti (Prahova) 54
91 Homeschooling I A Codlea (Brasov) 54
92 Homeschooling I A Sanpetru (Brasov) 52
93 Homeschooling I A BUCURESTI (Bucuresti) 49
94 SCOALA NR 29 II B Galati (Galati) 45
95 SCOALA DE ARTE PLASTICE VII B Campulung (Arges) 42
96 SCOALA SUGAG IV A Sugag (Alba) 41
97 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA II B Craiova (Dolj) 40
98 SCOALA SPECIALA IX A Targoviste (Dambovita) 37
99 SCOALA SOTRILE IX A Sotrile (Prahova) 36
100 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD II C Arad (Arad) 35 1

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 3.4054410457611 s