Topul Echipelor – Mai 2018

Intervalul ales 01/05/2018 00:00:00 - 31/05/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Autori
1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 28582 1
2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 13090 4
3 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 12565 2
4 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 7358 1
5 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 7154 2
6 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 6547 2
7 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 5050
8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 4675 3
9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 4004
10 SCOALA NR 7 VI B Giurgiu (Giurgiu) 3401 1
11 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 2962 1
12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 2801 1
13 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2353 3
14 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 2173 1
15 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 2054 1
16 Colegiul Național Carol I II D Craiova 1289 2
17 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 992 3
18 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca II B Cluj Napoca (Cluj) 970
19 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 961 1
20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 907 1
21 SCOALA TRAISTENI I A Valea Doftanei 887
22 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 823 1
23 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 804 1
24 SCOALA NR 3 I B Adjud (Vrancea) 701
25 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 539 1
26 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste (Dambovita) 504 1
27 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "GHEORGHE TATARASCU" II C Targu-Jiu (Gorj) 409
28 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 406 1
29 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț Pregatitoare B Turț (Satu Mare) 369
30 SCOALA TRAISTENI III A Valea Doftanei 356 1
31 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 334
32 SCOALA NR 1 II A Valea Doftanei 285
33 SCOALA NR 1 I B Matca 270
34 Homeschooling I Q Bechet (Dolj) 252
35 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 230
36 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 220 1
37 SCOALA NR 11 IV D Botosani (Botosani) 214
38 SCOALA AMERICANA VII T BUCURESTI (Bucuresti) 201
39 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 199
40 SCOALA NR 29 III D Galati (Galati) 196
41 Liceul Teoretic "Callatis" IV B Mangalia 196
42 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 II A Zalau (Salaj) 195
43 Homeschooling V A BUCURESTI (Suceava) 188
44 SCOALA NR 10 III D Focsani (Vrancea) 186 1
45 SCOALA NR. 70 V C BUCURESTI (Bucuresti) 171
46 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg (Timis) 170 1
47 SCOALA TRAISTENI VIII A Valea Doftanei 167 1
48 Homeschooling IV A BUCURESTI (Ilfov) 166
49 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei 154
50 Colegiul National "Emil Racovita" III C Cluj-Napoca (Cluj) 152
51 Homeschooling IV C Mangalia (Constanta) 150 1
52 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" I C Ploiesti (Prahova) 148
53 SCOALA AXENTE SEVER VIII A Axente Sever (Sibiu) 139
54 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 135
55 SCOALA NR 1 VIII A Valea Doftanei 133
56 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT III C Ploiesti (Prahova) 130 1
57 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 128 2
58 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA II D Ramnicu Valcea (Valcea) 121 1
59 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI (Bucuresti) 114 1
60 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 114 2
61 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU Pregatitoare E BUCURESTI 111
62 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE V A Deva (Hunedoara) 103
63 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 101
64 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA Pregatitoare E BUCURESTI (Bucuresti) 97
65 Homeschooling I D Ploiesti (Prahova) 92
66 SCOALA "DACIA" V A Oradea (Bihor) 83
67 SCOALA NR. 97 Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 77
68 Homeschooling IV M Bucuresti (Giurgiu) 77
69 SCOALA GENERALA IV D BUCURESTI (Bucuresti) 77
70 Homeschooling I C BUCURESTI (Bucuresti) 74 1
71 SCOALA CENTRALA NR 5 ION AGARBICEANU II C Cluj Napoca (Cluj) 66
72 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III A Arad 64
73 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau (Salaj) 57
74 SCOALA SOTRILE VIII M Sotrile (Prahova) 56
75 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VI A BUCURESTI (Bucuresti) 56
76 Colegiul Economic Calarasi II A Calarasi 56
77 Homeschooling Pregatitoare A Sanpetru (Brasov) 52
78 Homeschooling VII B BUCURESTI (Prahova) 42
79 SCOALA DE ARTE PLASTICE VI B Campulung (Arges) 42
80 SCOALA SUGAG III A Sugag (Alba) 41
81 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA I B Craiova (Dolj) 40
82 SCOALA SOTRILE VIII A Sotrile (Prahova) 36
83 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD I C Arad (Arad) 35 1
84 SCOALA NR 15 STEFAN BARSANESCU V C Iasi (Iasi) 33
85 SCOALA ANA LUGOJANA V A BUCURESTI (Bucuresti) 32
86 SCOALA CU CLS.I-VIII GRATIA IV A Gratia (Teleorman) 30 1
87 SCOALA NR 6 Pregatitoare A Hunedoara 29
88 SCOALA NR.3 ION PILAT III A Pitesti 28
89 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 27
90 Homeschooling VI B Bucuresti (Vaslui) 27
91 SCOALA NR. 12 III A BUCURESTI (Bucuresti) 27
92 Homeschooling VIII B BUCURESTI (Arad) 25
93 Homeschooling III B BUCURESTI (Constanta) 25
94 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III V Valea Doftanei (Prahova) 21
95 SCOALA NR 18 VII A Sibiu (Sibiu) 18
96 SCOALA NR 9 ELENA CUZA VIII A Iasi (Iasi) 17
97 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 15
98 SCOALA NR. 16 I.L. CARAGIALE IV A Pitesti 13
99 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 11
100 SCOALA NR 29 III L Galati (Galati) 10

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de RoboFUN Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Concurs

Total time: 1527183813.7263 s