Topul Echipelor – Mai 2019

weeks
0
-8
days
0
-4
hours
-2
-1
minutes
-2
-2
seconds
-4
-3

Intervalul ales 01/05/2019 00:00:00 - 31/05/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 76.719 14
2 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 75.706 8
3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 28.199 1
4 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 24.838 1
5 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 24.518 6
6 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 24.160 2
7 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 22.765 9
8 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 20.999 2
9 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 20.244 1
10 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 19.925 2
11 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 17.517 4
12 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare B Turceni (Gorj) 16.546 1
13 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 13.482 4
14 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 12.583 3
15 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII F Navodari (Constanta) 11.965
16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 10.947 1
17 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 10.125 2
18 SCOALA GEORGE CALINESCU VII A Onesti (Bacau) 10.043 1
19 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 9.780 3
20 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 8.707
21 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 8.677 1
22 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III A Vaslui (Vaslui) 8.545 1
23 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 8.386 11
24 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA II C Targoviste (Dambovita) 7.129 1
25 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 6.648 1
26 SCOALA NR 42 VII A Galati (Galati) 6.488 11
27 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 6.193 7
28 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 6.180 8
29 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 6.026 4
30 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 5.885 2
31 Colegiul Tehnic Decebal X B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 5.870
32 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 5.337 1
33 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 5.128
34 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 5.051 1
35 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 5.016
36 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret IX A Siret (Suceava) 4.343
37 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 4.313 6
38 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani 4.121 1
39 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V A Galati (Galati) 4.028 3
40 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 3.906 1
41 Liceul Teoretic Sebis V C Sebis (Arad) 3.374 1
42 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 3.360 2
43 SCOALA NR. 2 III A Oituz (Bacau) 3.313
44 SCOALA NR. 28 I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.265
45 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 3.252 1
46 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 3.018 10
47 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" VI B BUCURESTI (Bucuresti) 2.958 1
48 SCOALA GEORGE CALINESCU VII B Onesti (Bacau) 2.923 1
49 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 2.884 1
50 SCOALA GEORGE CALINESCU VI E Onesti (Bacau) 2.872
51 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII B Galati (Galati) 2.649 16
52 Colegiul Tehnic Decebal IX C Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 2.414
53 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 2.332 9
54 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA III A BUCURESTI (Bucuresti) 2.325 1
55 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret IX B Siret (Suceava) 2.106 1
56 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI C Galati (Galati) 2.012 3
57 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.972 1
58 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 1.911 1
59 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1.873 1
60 SCOALA NR 5 III A Vaslui (Vaslui) 1.817
61 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE II C Vaslui (Vaslui) 1.815
62 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Pregatitoare B Baia Mare (Maramures) 1.766
63 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII B Alba Iulia (Alba) 1.762
64 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI E Galati (Galati) 1.758 4
65 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1.739 1
66 Liceul Tehnologic Turceni V A Turceni (Gorj) 1.710
67 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.706 2
68 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI A Galati (Galati) 1.692 9
69 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 1.652 7
70 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 1.650 1
71 SCOALA LAZA V B Laza (Vaslui) 1.640
72 SCOALA NR. 197 I B BUCURESTI (Bucuresti) 1.623
73 SCOALA GEORGE CALINESCU VI D Onesti (Bacau) 1.541
74 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 1.537 1
75 SCOALA NR. 82 Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1.536
76 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 1.529 1
77 SCOALA GEORGE CALINESCU V B Onesti (Bacau) 1.465 1
78 Colegiul Tehnic Decebal X C Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 1.455
79 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 1.455 1
80 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 1.403 1
81 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV A Galati (Galati) 1.395 5
82 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 1.383
83 Scoala Gimnaziala Ziduri IV A Ziduri (Buzau) 1.351
84 SCOALA NR 2 CURTICI III A Curtici (Arad) 1.333 1
85 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V D Galati (Galati) 1.330 1
86 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 1.329 6
87 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1.313 1
88 SCOALA NR. 10 MARIA ROSETTI II C BUCURESTI (Bucuresti) 1.308
89 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA VI D Bistrita (Bistrita-Nasaud) 1.301 1
90 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.296 1
91 Colegiul Tehnic Decebal IX D Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 1.290
92 Liceul Tehnologic Turceni V A Turceni (Gorj) 1.278
93 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 1.273 4
94 Liceul Petru Rareș IV B Feldioara (Brasov) 1.269
95 Colegiul Tehnic Decebal IX E Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 1.266
96 SCOALA NR 11 III B Barlad (Vaslui) 1.261 1
97 SCOALA NR. 1 VIII B Navodari (Constanta) 1.247
98 Homeschooling XI B Zimnicea (Teleorman) 1.204
99 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare A Turceni (Gorj) 1.173
100 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.156 1

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 5.7322890758514 s