Topul Echipelor – Martie 2018

weeks
-4
-7
days
0
-1
hours
-1
-2
minutes
-5
0
seconds
-2
-4

Cea mai bine clasată echipă pe data de 31 Martie 2018 ora 23.59.59 va primi:

Vorbește cu colegii tăi de clasă să intre pe KIDIBOT și să luptați cât mai bine în „Bătăliile Cunoașterii”.
Adaugă quiz-uri noi după ce tocmai ai citit sau ce ai învățat, răspunde la quizurile existente. Arată că echipa ta este cea mai bună! Citește regulamentul oficial. 

Intervalul ales 05/03/2018 00:00:00 - 31/03/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 78322 9
2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 68799 14
3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 31828 4
4 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 27989 1
5 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 24896 5
6 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 16833 5
7 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 15377 2
8 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 13579 7
9 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 11559 7
10 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 10335 1
11 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 9156 3
12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 8586 1
13 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 6852 2
14 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 6649 1
15 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 4336 2
16 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 3770 1
17 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 3727 1
18 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 3525 4
19 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 3144
20 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 3108 1
21 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 2884
22 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 2666 1
23 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1631 1
24 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 1526 1
25 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 1433 1
26 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA V A Jijila (Tulcea) 1383
27 Homeschooling II C BUCURESTI (Bucuresti) 1319 1
28 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" III E Craiova (Dolj) 1028 1
29 SCOALA NR 11 V D Botosani (Botosani) 848
30 SCOALA NR 15 STEFAN BARSANESCU IV B Iasi (Iasi) 830
31 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 742 1
32 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III D Ramnicu Valcea (Valcea) 718 2
33 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 665
34 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț I B Turț (Satu Mare) 644
35 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 627 1
36 SCOALA NR 1 VII A Radauti (Suceava) 611
37 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 557
38 SCOALA VICTORIA IX R Victoria (Brasov) 527
39 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 510 2
40 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 3 VIDELE II A Videle (Teleorman) 487
41 SCOALA NR. 31 V A BUCURESTI (Bucuresti) 417 1
42 SCOALA VICTORIA IX A Victoria (Brasov) 409
43 SCOALA CU CLS.I-VIII GRATIA V A Gratia (Teleorman) 383 1
44 SCOALA NR. 177 NICOLAE GRIGORESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 383 1
45 SCOALA VICTORIA IX C Victoria (Brasov) 379
46 SCOALA FANUS NEAGU IV D Braila (Braila) 369 1
47 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN II A Constanta (Constanta) 363
48 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA I E BUCURESTI (Bucuresti) 346
49 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV F BUCURESTI (Bucuresti) 328
50 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA IV A Aninoasa (Dambovita) 326
51 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 300
52 Homeschooling III B Bucuresti (Bucuresti) 281
53 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL III D BUCURESTI (Bucuresti) 250
54 SCOALA GIMNAZIALA II A Smardan (Galati) 244
55 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX F Medias (Sibiu) 243
56 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Cordun (Neamt) 230
57 SCOALA NR 1 II S Radauti (Suceava) 221
58 SCOALA NICOLAE IORGA V A Iasi (Iasi) 207
59 Homeschooling I A Codlea (Brasov) 206
60 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" VII A BUCURESTI (Bucuresti) 206
61 SCOALA NR 10 BACAU V C Bacau (Bacau) 204
62 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II C Modelu (Calarasi) 203
63 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" V A BUCURESTI (Bucuresti) 202 1
64 SCOALA VICTORIA VI B Victoria (Brasov) 189
65 SCOALA NR 1 III A Focsani (Vrancea) 188
66 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 177
67 Colegiul Economic Calarasi II A Calarasi (Calarasi) 175 1
68 Colegiul Economic Calarasi III A Calarasi (Calarasi) 174
69 SCOALA BRATASANCA IX A Filipestii de Targ (Prahova) 169
70 SCOALA NR. 70 VI C BUCURESTI (Bucuresti) 168
71 SCOALA 2 VII A Piatra Neamt (Neamt) 154
72 SCOALA CU CLASELE I - IV II A Brezoi (Valcea) 152
73 Homeschooling III A Pitesti (Arges) 144
74 SCOALA NR. 19 BRASOV II B Brasov (Brasov) 143
75 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 142 1
76 SCOALA NR 2 II A Timisoara (Timis) 139
77 Școala Gimnazială Cireșu IX T Cireșu (Braila) 135
78 SCOALA NR 1 II B Suceava (Suceava) 125
79 Scoala Primară Just4Kids III A BUCURESTI (Bucuresti) 125
80 SCOALA GIMNAZIALA EXCELSIS V A Ploiesti (Prahova) 114
81 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 109 1
82 SCOALA NR 7 I B Viseu de Sus (Maramures) 107
83 Homeschooling V C Mangalia (Constanta) 106 1
84 SCOALA PETROVA IV A Petrova (Maramures) 104
85 SCOALA NR 31 II A Braila (Braila) 103
86 SCOALA NR.28 I C Ploiesti (Prahova) 97
87 SCOALA GENERALA II A BUCURESTI (Bucuresti) 96
88 SCOALA NR 3 III B Focsani (Vrancea) 91
89 Liceul Teoretic "Callatis" II A Mangalia (Constanta) 91
90 Homeschooling V A BUCURESTI (Bucuresti) 90
91 SCOALA NR. 3 BUFTEA II D Buftea (Ilfov) 87
92 Homeschooling IV A BUCURESTI (Bucuresti) 86
93 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 86
94 SCOALA NR 9 ELENA CUZA III C Iasi (Iasi) 82
95 Transylvania College I A Cluj Napoca (Cluj) 82
96 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 81
97 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 81
98 Liceul Teoretic "Marin Preda" III B BUCURESTI (Bucuresti) 79
99 SCOALA NR 8 IV A Vaslui (Vaslui) 77
100 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 IV C Lupeni (Hunedoara) 76

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 2.2542958259583 s