Topul Echipelor – Martie 2018

Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Cea mai bine clasată echipă pe data de 31 Martie 2018 ora 23.59.59 va primi:

Vorbește cu colegii tăi de clasă să intre pe KIDIBOT și să luptați cât mai bine în „Bătăliile Cunoașterii”.
Adaugă quiz-uri noi după ce tocmai ai citit sau ce ai învățat, răspunde la quizurile existente. Arată că echipa ta este cea mai bună! Citește regulamentul oficial. 

Intervalul ales 05/03/2018 00:00:00 - 31/03/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 78.322 9
2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X A Medias (Sibiu) 68.799 14
3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX C Medias (Sibiu) 31.828 4
4 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 27.989 1
5 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII D BUCURESTI (Bucuresti) 24.896 5
6 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA V A Tulcea (Tulcea) 16.833 5
7 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" V A BUCURESTI (Bucuresti) 15.377 2
8 SCOALA NR. 49 V C BUCURESTI (Bucuresti) 13.579 7
9 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 11.554 7
10 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 10.335 1
11 Liceul Teoretic "Callatis" III B Mangalia (Constanta) 9.156 3
12 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 8.586 1
13 SCOALA NR. 130 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 6.852 2
14 Liceul Teoretic Stefan Odobleja V D BUCURESTI (Bucuresti) 6.649 1
15 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD V C Arad (Arad) 3.770 1
16 SCOALA NR. 12 BRASOV V G Brasov (Brasov) 3.727 1
17 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 3.574 1
18 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 3.525 4
19 SCOALA CU CLASELE I - VIII X C Cordun (Neamt) 3.144
20 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 3.108 1
21 Liceul Teoretic "Callatis" VI B Mangalia (Constanta) 2.884
22 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 2.641 1
23 SCOALA NR. 24 V B BUCURESTI (Bucuresti) 1.631 1
24 Colegiul Economic Calarasi III B Calarasi (Calarasi) 1.526 1
25 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM III A Zalau (Salaj) 1.433 1
26 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA VI A Jijila (Tulcea) 1.383
27 Homeschooling III C BUCURESTI (Bucuresti) 1.319 1
28 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" IV E Craiova (Dolj) 1.028 1
29 SCOALA NR 11 VI D Botosani (Botosani) 848
30 SCOALA NR 15 STEFAN BARSANESCU V B Iasi (Iasi) 830
31 SCOALA NR 5 III A Roman (Neamt) 762 1
32 SCOALA NR 11 V A Galati (Galati) 742 1
33 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA IV D Ramnicu Valcea (Valcea) 718 2
34 Liceul Teoretic "Callatis" VII A Mangalia (Constanta) 665
35 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț II B Turț (Satu Mare) 644
36 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 627 1
37 SCOALA NR 1 IX A Radauti (Suceava) 611
38 SCOALA MIHAI VITEAZUL III A Braila (Braila) 557 1
39 SCOALA VICTORIA X R Victoria (Brasov) 527
40 Colegiul Național Carol I IV D Craiova (Dolj) 510 2
41 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 3 VIDELE III A Videle (Teleorman) 487
42 SCOALA NR. 31 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 417 1
43 SCOALA VICTORIA X A Victoria (Brasov) 409
44 SCOALA NR. 177 NICOLAE GRIGORESCU VI C BUCURESTI (Bucuresti) 383 1
45 SCOALA CU CLS.I-VIII GRATIA VI A Gratia (Teleorman) 383 1
46 SCOALA VICTORIA X C Victoria (Brasov) 379
47 SCOALA FANUS NEAGU V D Braila (Braila) 369 1
48 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN III A Constanta (Constanta) 363
49 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA II E BUCURESTI (Bucuresti) 346
50 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI (Bucuresti) 328
51 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA V A Aninoasa (Dambovita) 326
52 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 300
53 Homeschooling IV B Bucuresti (Bucuresti) 281
54 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL IV D BUCURESTI (Bucuresti) 250
55 SCOALA GIMNAZIALA III A Smardan (Galati) 244
56 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X F Medias (Sibiu) 243
57 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 230
58 SCOALA NR 1 III S Radauti (Suceava) 221
59 SCOALA NICOLAE IORGA VI A Iasi (Iasi) 207
60 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" IX A BUCURESTI (Bucuresti) 206
61 Homeschooling II A Codlea (Brasov) 206
62 SCOALA NR 10 BACAU VI B Bacau (Bacau) 204
63 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 III C Modelu (Calarasi) 203
64 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" VI B BUCURESTI (Bucuresti) 202 1
65 SCOALA VICTORIA VII B Victoria (Brasov) 189
66 SCOALA NR 1 IV A Focsani (Vrancea) 188
67 SCOALA CENTRALA IV B BUCURESTI (Bucuresti) 177
68 Colegiul Economic Calarasi III A Calarasi (Calarasi) 175 1
69 Colegiul Economic Calarasi IV A Calarasi (Calarasi) 174
70 SCOALA BRATASANCA X A Filipestii de Targ (Prahova) 169
71 SCOALA NR. 70 VII C BUCURESTI (Bucuresti) 168
72 SCOALA 2 IX A Piatra Neamt (Neamt) 154
73 SCOALA CU CLASELE I - IV III A Brezoi (Valcea) 152
74 Homeschooling IV A Pitesti (Arges) 144
75 SCOALA NR. 19 BRASOV III B Brasov (Brasov) 143
76 SCOALA NR 2 III A Timisoara (Timis) 139
77 Școala Gimnazială Cireșu X T Cireșu (Braila) 135
78 Scoala Primară Just4Kids IV A BUCURESTI (Bucuresti) 125
79 SCOALA NR 1 III B Suceava (Suceava) 125
80 SCOALA GIMNAZIALA EXCELSIS VI A Ploiesti (Prahova) 114
81 SCOALA NR 10 V D Focsani (Vrancea) 109 1
82 SCOALA NR 7 II B Viseu de Sus (Maramures) 107
83 Homeschooling VI C Mangalia (Constanta) 106 1
84 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" V B Galati (Galati) 104 1
85 SCOALA PETROVA V A Petrova (Maramures) 104
86 SCOALA NR 31 III A Braila (Braila) 103
87 SCOALA NR.28 II C Ploiesti (Prahova) 97
88 SCOALA GENERALA III A BUCURESTI (Bucuresti) 96
89 Liceul Teoretic "Callatis" III A Mangalia (Constanta) 91
90 SCOALA NR 3 IV B Focsani (Vrancea) 91
91 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 90
92 SCOALA NR. 3 BUFTEA III D Buftea (Ilfov) 87
93 Homeschooling V A BUCURESTI (Bucuresti) 86
94 SCOALA NR 2 IV C Galati (Galati) 86
95 SCOALA NR 9 ELENA CUZA IV C Iasi (Iasi) 82
96 Transylvania College II A Cluj Napoca (Cluj) 82
97 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 81
98 SCOALA ANA LUGOJANA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 81
99 Liceul Teoretic Nicolae Iorga IV C BUCURESTI (Bucuresti) 79
100 SCOALA NR 8 V A Vaslui (Vaslui) 77

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 1.6371450424194 s