Topul Echipelor Noiembrie 2019

Intervalul ales 01/11/2019 00:00:00 - 30/11/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 33.296 11
2 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III A Nasaud (Bistrita-Nasaud) 5.858 1
3 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 4.247 2
4 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 4.102 1
5 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 3.877 1
6 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" III B Falticeni (Suceava) 3.790
7 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 3.709 4
8 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA V B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 3.000
9 SCOALA GEORGE CALINESCU VIII A Onesti (Bacau) 2.879
10 SCOALA NR 4 VI B Pechea (Galati) 2.856
11 SCOALA NR.1 V C Titu (Dambovita) 2.180
12 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Deleni (Iasi) 2.158
13 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 1.847 6
14 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” VIII A Ramnicu Sarat (Buzau) 1.707
15 SCOALA NR. 85 "VASILE BUNESCU" I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.697
16 SCOALA NR. 197 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 1.595
17 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” V A Galati (Galati) 1.527 1
18 Liceul Teologic Greco-Catolic "Sf. Vasile cel Mare" V A Blaj (Alba) 1.354
19 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” V A Ramnicu Sarat (Buzau) 1.304
20 SCOALA NR. 78 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1.255
21 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 1.223 2
22 Liceul cu Program Sportiv Deva V A Deva (Hunedoara) 1.125
23 Homeschooling V A Timisoara (Timis) 1.125
24 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD VII B Nasaud (Bistrita-Nasaud) 1.080 1
25 SCOALA NR. 3 BRASOV V C Brasov (Brasov) 1.071
26 Liceul Teologic Greco-Catolic "Sf. Vasile cel Mare" I A Blaj (Alba) 1.058
27 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 1.050 1
28 SCOALA DE 8 ANI VI A Dobra (Hunedoara) 903
29 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 881 2
30 SCOALA NR. 189 ALEXANDRU ODOBESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 843
31 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 781 1
32 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" I B Oradea (Bihor) 766 1
33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 758 3
34 Homeschooling III A Falticeni (Suceava) 736
35 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 734 1
36 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 713
37 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 704 1
38 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret VII A Siret (Suceava) 685
39 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII B Supur (Satu Mare) 658
40 SCOALA NR. 1 BRAGADIRU III F Bragadiru (Ilfov) 611
41 SCOALA GEORGE CALINESCU V B Onesti (Bacau) 596
42 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A 2 Mai (Constanta) 576
43 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 570 1
44 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 566
45 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 560 1
46 Homeschooling VI Z Iasi (Iasi) 549 1
47 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” VI B Ramnicu Sarat (Buzau) 536
48 SCOALA NR. 8 V A Onesti (Bacau) 528
49 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 521 1
50 Școala Gimnazială Batoș II A Batos (Mures) 505
51 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” VII B Ramnicu Sarat (Buzau) 504
52 SCOALA DE 8 ANI V B Dobra (Hunedoara) 492
53 SCOALA NR 13 V B Galati (Galati) 489
54 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII A Deleni (Iasi) 485
55 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" IV B Ploiesti (Prahova) 469
56 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 461
57 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI E Chitila (Ilfov) 461 2
58 SCOALA NR 3 IV A Focsani (Vrancea) 458
59 SCOALA DE 8 ANI VIII A Dobra (Hunedoara) 450
60 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” VIII B Ramnicu Sarat (Buzau) 435
61 SCOALA GIMNAZIALA EXCELSIS VII A Ploiesti (Prahova) 434
62 SCOALA NR. 12 BRASOV V C Brasov (Brasov) 410
63 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III G Nasaud (Bistrita-Nasaud) 406
64 Scoala Gimnaziala VI A Romanu (Braila) 405
65 SCOALA NR 11 I D Botosani (Botosani) 401
66 SCOALA GIMNAZIALA NR. 126 VI B BUCURESTI (Bucuresti) 399
67 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 396
68 SCOALA NR. 195 V L BUCURESTI (Bucuresti) 388
69 SCOALA NORMALA GHEORGHE ASACHI IX E Piatra Neamt (Neamt) 386
70 Colegiul Național "Spiru Haret" III A Targu-Jiu (Gorj) 379
71 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN II D Craiova (Dolj) 378
72 SCOALA FANUS NEAGU I A Braila (Braila) 373
73 SCOALA DUMITRA VII B Dumitra (Bistrita-Nasaud) 369
74 SCOALA NR. 1 X A Cernavoda (Constanta) 368
75 SCOALA NR 30 II D Timisoara (Timis) 364 1
76 Colegiul Tehnic Decebal XI B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 362
77 Colegiul National "Emil Racovita" IX E Cluj-Napoca (Cluj) 357
78 SCOALA NR. 12 III A BUCURESTI (Bucuresti) 352
79 Colegiul Național "Spiru Haret" XII A Targu-Jiu (Gorj) 348
80 Liceul Tehnologic Turceni VII A Turceni (Gorj) 347
81 SCOALA GEORGE CALINESCU VI A Onesti (Bacau) 340
82 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 333 1
83 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 331 1
84 SCOALA NR 1 II B Ludus (Mures) 330
85 SCOALA NR.2 VIII A Ramnicu Sarat (Buzau) 328
86 Colegiul Economic Dimitrie Cantemir X D Suceava (Suceava) 316
87 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 315
88 SCOALA MICLESTI III A Miclesti (Vaslui) 306
89 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 304 1
90 SCOALA NR 15 STEFAN BARSANESCU II B Iasi (Iasi) 300 1
91 Colegiul National "Nicolae Grigorescu" Campina V A Campina (Prahova) 299
92 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 293 1
93 Liceul Teoretic Pavel Dan VI A Campia Turzii (Cluj) 287
94 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 285 1
95 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU VI C Zalau (Salaj) 284 1
96 Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Satu Mare VI B Satu Mare (Satu Mare) 284
97 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 274 1
98 SCOALA NR. 8 VII B Onesti (Bacau) 274
99 SCOALA GEORGE CALINESCU VI B Onesti (Bacau) 267 1
100 SCOALA NICOLAE IORGA V B Bacau (Bacau) 262 1

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO
Total time: 1.6696119308472 s