Topul Echipelor Septembrie 2019

Intervalul ales 01/09/2019 00:00:00 - 30/09/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 51.898 14
2 SCOALA NR 11 IV B Barlad (Vaslui) 5.617 1
3 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 5.457 4
4 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 4.612 1
5 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 4.411 4
6 SCOALA CU CLASELE I - VIII AVRAM IANCU VIII A Zalau (Salaj) 3.610 1
7 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 3.174
8 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 2.622 6
9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE VII A Videle (Teleorman) 2.526 1
10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 2.232 6
11 SCOALA NR 1 V D Adjud (Vrancea) 2.077 1
12 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 2.027 3
13 SCOALA NR 1 VI A Adjud (Vrancea) 1.801
14 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN II D Craiova (Dolj) 1.781
15 Colegiul National Mircea cel Batran XI D Ramnicu Valcea (Valcea) 1.656
16 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII B Adjud (Vrancea) 1.436 1
17 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU VI C Zalau (Salaj) 1.431 1
18 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 1.346
19 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 1.344 1
20 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII A Adjud (Vrancea) 1.338
21 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.274
22 Colegiul Național Carol I IV D Craiova (Dolj) 1.212 1
23 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 1.186 3
24 SCOALA NR 1 V B Adjud (Vrancea) 1.035
25 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.032
26 Colegiul Național Johannes Honterus III C Brasov (Brasov) 1.024
27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 876 1
28 Colegiul Național Johannes Honterus I D Brasov (Brasov) 855
29 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 847 4
30 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 775 2
31 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD III C Arad (Arad) 694 1
32 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 681 1
33 SCOALA GEORGE CALINESCU VI B Onesti (Bacau) 680 2
34 Homeschooling XI B BUCURESTI (Bucuresti) 678
35 Școala Gimnaziala 149 II D BUCURESTI (Bucuresti) 674
36 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 653 2
37 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 653 2
38 SCOALA NR. 195 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 627
39 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 570 1
40 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 555 1
41 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI C Galati (Galati) 551 2
42 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 537 1
43 SCOALA NR. 23 BRASOV IX A Brasov (Brasov) 500
44 SCOALA GRINTIES V A Grinties (Neamt) 485
45 SCOALA NR 10 IV B Suceava (Suceava) 483
46 SCOALA AL.I.CUZA V B Bacau (Bacau) 478
47 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 476
48 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VI C Baia Mare (Maramures) 473
49 SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN II A Tarnaveni (Mures) 451
50 SCOALA NR 25 PETRU RARES VI A Galati (Galati) 446
51 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 432 2
52 SCOALA NR.31 IV A Constanta (Constanta) 418
53 Școala Gimnazială Homocea VIII A Homocea (Vrancea) 415
54 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV K Craiova (Dolj) 412
55 Homeschooling IV C BUCURESTI (Dolj) 411
56 SCOALA NR 1 VII A Adjud (Vrancea) 397
57 Homeschooling III Q Bechet (Dolj) 387
58 SCOALA NR. 21 II C BUCURESTI (Bucuresti) 378
59 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA II A BUCURESTI (Bucuresti) 375 1
60 SCOALA NR 1 III C Roman (Neamt) 371
61 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VI A Adjud (Vrancea) 361
62 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C BUCURESTI (Bucuresti) 360
63 SCOALA GEORGE CALINESCU VI A Onesti (Bacau) 356
64 SCOALA GEORGE CALINESCU VII D Onesti (Bacau) 355
65 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII E Adjud (Vrancea) 350
66 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA VIII B Mangalia (Constanta) 341
67 Scoala Gimnaziala Romano Finlandeza I C BUCURESTI (Bucuresti) 330
68 SCOALA NR. 193 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 315
69 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" I B Oradea (Bihor) 306 1
70 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 304 1
71 Liceul cu Program Sportiv Galati IX A Galati (Galati) 303
72 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU II C Targu-Jiu (Gorj) 299
73 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V C Brasov (Brasov) 297
74 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 296 1
75 Liceul Tehnologic Turceni VII A Turceni (Gorj) 293
76 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 288 1
77 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 285 2
78 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 282 1
79 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 278
80 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 273 1
81 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV F BUCURESTI (Bucuresti) 270
82 SCOALA HALMAGEL XI A Halmagel (Arad) 268
83 SCOALA NR 1 I A Adjud (Vrancea) 262
84 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA III C Targoviste (Dambovita) 258
85 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 253 1
86 SCOALA NR. 21 II D BUCURESTI (Bucuresti) 253
87 Liceul Teoretic "Callatis" I A Mangalia (Constanta) 252 1
88 SCOALA NR. 193 V A BUCURESTI (Bucuresti) 251
89 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII B Adjud (Vrancea) 248 1
90 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați IV R Galati (Galati) 241
91 SCOALA NR 30 II B Timisoara (Timis) 233
92 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 232
93 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 232 1
94 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 229 1
95 SCOALA CU CLS.I-VIII STEFAN CEL MARE ALEXANDRIA II C Alexandria (Teleorman) 228
96 SCOALA NR. 65 V G Pantelimon (Ilfov) 227
97 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL Pregătitoare B BUCURESTI (Bucuresti) 215 1
98 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE IV B Vaslui (Vaslui) 210 1
99 Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN Arad IV E Arad (Arad) 210
100 Colegiul Național Emil Racoviță III B BUCURESTI (Bucuresti) 210

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO
Total time: 1.841215133667 s