Topul Luptătorilor – Aprilie 2018

weeks
0
1
days
0
4
hours
0
0
minutes
4
6
seconds
2
5

Cel mai bine clasat luptător pe 30 Aprilie 2018, ora 23:59:59 va primi acest set LEGO:

IMPORTANT! Vrei premii suplimentare? Devino luptător GOLD!

Știai că dacă devii GOLD, vei apare și in topul GOLD și vei câștiga premii suplimentare incredibile. Costă doar 100 50 lei/lună upgrade-ul. Uite ce premii poți câștiga.

Intervalul ales 01/04/2018 00:00:00 - 30/04/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 PinguinulVorbaret1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 41369
2 PinguinulDestept1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 19148
3 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 14545
4 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 8032
5 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 7925
6 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 7591
7 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 7209
8 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 6927
9 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 6618
10 KaratistaNebuna3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 6414
11 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 6394
12 CatelulRadical28 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 5841
13 LynxulActiv4 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" III A BUCURESTI (Bucuresti) 5756
14 ItalianulFericit3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 5475
15 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 5234
16 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 5166
17 VulturulRapid11 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 5077
18 CatelulGalben1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 4842
19 CatelulRapid20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 4838
20 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 4518
21 GhepardulRapid21 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 4484
22 FurnicaDesteapta20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 4430
23 CatelulDestept4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 4300
24 MangustaMov3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 4179
25 DelfinulFericit15 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 4030
26 EnglezoaicaAburita7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 3976
27 DansatoareaVorbareata1 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI II B Bucuresti (Bucuresti) 3637
28 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 3581
29 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 3430
30 RinocerulNegru3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 3338
31 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 3337
32 HandbalistaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 3291
33 CatelulRapid19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 3274
34 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 3260
35 CatelulVorbaret3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 3259
36 TitanRapid1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 3179
37 GamerulRapid2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 3139
38 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 3131
39 GibonulRosu5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 2984
40 PisicaAlba7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2982
41 LeopardulRapid8 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2979
42 JucatorulDestept19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2813
43 IepureleRapid16 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2786
44 ItaliancaRapida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2727
45 FurnicaAcida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2641
46 CatelulRapid70 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2602
47 FurnicaDesteapta4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2344
48 CalulNegru1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 2301
49 FrantuzoaicaRapida7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2196
50 RamaNebuna70 SCOALA TRAISTENI VIII A Valea Doftanei (Prahova) 2065
51 SarpeleRapid4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1906
52 PisicaAlba19 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 1887
53 FocaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1884
54 MangustaMov1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1668
55 PandaFericita1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 1667
56 CatelulNegru16 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1630
57 JaguarulRapid2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1619
58 TitanGigantic53 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD I C Arad (Arad) 1577
59 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 1547
60 ItalianulMalitios99 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1470
61 HarciogulMahmur96 SCOALA TRAISTENI VIII A Valea Doftanei (Prahova) 1448
62 KaratistulRapid1 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1441
63 VulturulAlb6 SCOALA NR. 81 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1420
64 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 1298
65 PatinatoareaSuper-Smechera99 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 1283
66 InotatoareaActiva9 Colegiul Național Carol I II D Craiova 1276
67 MangustaMov4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 1271
68 MaimutaDesteapta1 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1177
69 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 1138
70 CapraNebuna3 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 1129
71 JaguarulRapida9 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste (Dambovita) 1070
72 ItaliancaActiva21 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 1057
73 PandaAbraziv10 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 1014
74 RechinulRebel10 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA II D Ramnicu Valcea (Valcea) 960
75 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 III A Galati (Galati) 942
76 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 III B Matca 905
77 ZombieRapid97 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II B Galati (Galati) 893
78 PatinatoareaRapida13 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 886
79 FotbalistulDestept20 SCOALA NR 11 IV D Botosani (Botosani) 808
80 PisicaMov2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 797
81 PandaDestept26 SCOALA TRAISTENI VII A Valea Doftanei (Prahova) 784
82 FrantuzoaicaGalesa4 SCOALA TRAISTENI VIII A Valea Doftanei (Prahova) 776
83 CerbulActiv28 SCOALA NR 1 I A Valea Doftanei 775
84 FotbalistulVesel99 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg (Timis) 742
85 Scheletul SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI 735
86 RechinulRapid10 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III A Ramnicu Valcea (Valcea) 734
87 DansatoareaDesteapta8 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA II D Ramnicu Valcea (Valcea) 703
88 CerbulRapid3 SCOALA CU CLS.I-VIII GRATIA IV A Gratia (Teleorman) 691
89 ZebraMagica6 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste 686
90 PatinatoareaGalanta10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 684
91 T-RexDestept59 SCOALA NR. 311 II A BUCURESTI (Bucuresti) 677
92 DelfinulNegru1 Colegiul Național Carol I II D Craiova (Dolj) 667
93 FotbalistulRapid99 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 652
94 LynxulDestept10 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 635
95 DansatoareaPortocalie1 SCOALA NR 1 VIII A Valea Doftanei (Prahova) 603
96 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 563
97 TigrulRapid3 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA I B Craiova (Dolj) 555
98 FrantuzoaicaDesteapta1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 529
99 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 523
100 CalulAlb73 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 522

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Sprint Curier Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur
Concurs cu premii
Total time: 1524172416.3858 s