Topul Luptătorilor – Februarie 2019

weeks
0
-8
days
0
-4
hours
0
-1
minutes
-3
-8
seconds
-5
-1

Intervalul ales 01/02/2019 00:00:00 - 28/02/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 28985
2 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 22505
3 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 18904
4 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 18652
5 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 16468
6 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 15331
7 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 12283
8 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 9286
9 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 9112
10 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 8168
11 AmbitiosulAcid21 Scoala Gimnaziala Nr. 1 I A Slobozia (Giurgiu) 7507
12 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 5333
13 RazboinicaRapida18 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 4866
14 PlutoRarisim1 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 4844
15 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 4627
16 FotbalistulLax9 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 4419
17 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 4285
18 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 3812
19 EvilAlb17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari 3745
20 AlergatorulAburit10 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 3733
21 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 3590
22 ZeusRosu8 SCOALA NR. 195 II F BUCURESTI (Bucuresti) 3580
23 SarpeleActiv2 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 3335
24 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 3139
25 RechinulNegru3 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III A BUCURESTI (Bucuresti) 3030
26 AlergatorulNebun23 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" IX A Targu Bujor (Galati) 2852
27 AmericanulNebun3 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 2794
28 AmbitiosulRational2 Scoala Gimnaziala Nr. 1 IV A Slobozia (Giurgiu) 2770
29 LuptatoareaReala88 SCOALA NR. 195 II F BUCURESTI (Bucuresti) 2747
30 VenusIlogica2 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" IX A Targu Bujor (Galati) 2643
31 OmulPerfect10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 2636
32 CreierulDestept7 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 2471
33 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 2429
34 SpioanaDesteapta8 SCOALA NR.1 G.USCATESCU II B Targu Carbunesti (Gorj) 2426
35 LuptatorulAburit3 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 2405
36 OmulNegru1 SCOALA NR 42 V A Galati 2383
37 ZambitoareaPerfecta1 Scoala Gimnaziala Nr. 1 IV A Slobozia (Giurgiu) 2377
38 HackeritaRapida9 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 2260
39 PisicaMov88 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 2246
40 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 2219
41 PisicaVerde2 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 2193
42 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 2183
43 MatematicianaMagica8 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 2055
44 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 1980
45 SpionulVorbaret22 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 1895
46 PisicaFurioasa7 SCOALA NR. 12 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1885
47 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1828
48 FloareaAburita7 Scoala Gimnaziala Harau VIII A Harau (Hunedoara) 1812
49 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1762
50 PasareaAlba6 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 1748
51 CameleonulDestept99 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1686
52 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 1654
53 FloareaVesela12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 1631
54 AlbinaDesteapta95 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 1611
55 PisicaRapida94 Homeschooling II B Gilau (Cluj) 1604
56 MatematicianaVerde13 SCOALA "ONISIFOR GHIBU" VII A Oradea (Bihor) 1575
57 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 1575
58 MatematicianaRapida11 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1553
59 ZambetulActiv19 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1530
60 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1524
61 MatematicianulAccelerat2 SCOALA NR 5 II A Zarnesti (Brasov) 1485
62 CreierulActiv21 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 1451
63 CercetatoareaRapida11 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 1449
64 FotbalistulRapid39 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 1442
65 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1432
66 OceanAlb1 Scoala Gimnaziala "Luca Gavril" Draguseni VII A Draguseni (Suceava) 1403
67 RazboinicaVerde1 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 1381
68 SoricicaFericita1 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 1359
69 IstoriculGamerul11 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 1352
70 MatematicianulPacificator1 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 1333
71 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 1236
72 AmbitioasaActiva22 SCOALA NR 30 IV C Timisoara (Timis) 1218
73 PisicaVerde9 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 1206
74 IubitoareaPerfecta2 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 1204
75 CurajosulVesel9 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI 1200
76 AligorFericit12 SCOALA CU CLS.I-VIII ZAHARIA STANCU ROSIORII DE VEDE VI B Rosiori de Vede 1179
77 GeografulNebun3 SCOALA ION CREANGA IV B Braila (Braila) 1154
78 MicrobulPerfect11 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" VI A Targu Bujor 1141
79 BioloagaDesteapta18 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA IV C Tulcea (Tulcea) 1140
80 T-RexRapid9 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 1118
81 AlergatorulNeclintit20 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 1114
82 FilosoafaNebuna1 SCOALA CU CLS.I-VIII ZAHARIA STANCU ROSIORII DE VEDE VII B Rosiori de Vede (Teleorman) 1096
83 LunaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1096
84 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1090
85 LeulRapid97 Școala Gimnazială Spectrum Constanța I A Constanta (Constanta) 1084
86 FatFrumosDestept8 SCOALA NR 1 II S Radauti (Suceava) 1080
87 PandaZombilos16 Colegiul Tehnologic Veaceslav Harnaj X C BUCURESTI (Bucuresti) 1078
88 RechinulVerde2 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 1051
89 TigrulNebun99 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI C Galati (Galati) 1041
90 AmbitioasaFericita9 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 1018
91 AmbitioasaFericita25 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1016
92 PisicaNeagra95 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 1007
93 DelfinulFericit20 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Puiesti (Buzau) 999
94 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 998
95 CreierulDestept5 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV A Galati (Galati) 995
96 AfroditaActiva27 Scoala Gimnazială "Sfânta Vineri" V B Ploiesti (Prahova) 968
97 RoboticaRapid1 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL III D BUCURESTI (Bucuresti) 965
98 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 961
99 SpionulPerfect97 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 952
100 UmbraAlba25 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 947

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te loghezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 2.4484920501709 s