Topul Luptătorilor – Februarie 2019

weeks
0
1
days
0
4
hours
2
3
minutes
5
3
seconds
4
6

Intervalul ales 01/02/2019 00:00:00 - 28/02/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 16928
2 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 13276
3 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 11675
4 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 7472
5 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 6941
6 AmbitiosulAcid21 Scoala Gimnaziala Nr. 1 I A Slobozia (Giurgiu) 6887
7 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 6438
8 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 6019
9 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 5761
10 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 5740
11 PlutoRarisim1 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 4844
12 RazboinicaRapida18 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 4773
13 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 4241
14 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 3713
15 SarpeleActiv2 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 3335
16 EvilAlb17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari 3070
17 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 2858
18 AlergatorulNebun23 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" IX A Targu Bujor (Galati) 2825
19 VenusIlogica2 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" IX A Targu Bujor (Galati) 2643
20 SpioanaDesteapta8 SCOALA NR.1 G.USCATESCU II B Targu Carbunesti (Gorj) 2389
21 AlergatorulAburit10 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 2267
22 OmulPerfect10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 2226
23 CreierulDestept7 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 2102
24 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 2091
25 MatematicianaMagica8 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 1977
26 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 1975
27 HackeritaRapida9 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 1920
28 LuptatorulAburit3 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 1861
29 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 1758
30 PasareaAlba6 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 1748
31 PisicaVerde2 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1726
32 OmulNegru1 SCOALA NR 42 V A Galati 1691
33 AlbinaDesteapta95 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 1611
34 CameleonulDestept99 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1610
35 MatematicianaRapida11 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1553
36 ZambetulActiv19 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1510
37 MatematicianaVerde13 SCOALA "ONISIFOR GHIBU" VII A Oradea (Bihor) 1489
38 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1394
39 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 1361
40 AmericanulNebun3 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 1339
41 IstoriculGamerul11 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 1283
42 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1282
43 MatematicianulAccelerat2 SCOALA NR 5 II A Zarnesti (Brasov) 1275
44 ZeusRosu8 SCOALA NR. 195 II F BUCURESTI (Bucuresti) 1258
45 MatematicianulPacificator1 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 1248
46 SoricicaFericita1 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 1248
47 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1225
48 CercetatoareaRapida11 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 1157
49 GeografulNebun3 SCOALA ION CREANGA IV B Braila (Braila) 1154
50 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 1145
51 MicrobulPerfect11 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" VI A Targu Bujor 1141
52 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1124
53 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 1098
54 FilosoafaNebuna1 SCOALA CU CLS.I-VIII ZAHARIA STANCU ROSIORII DE VEDE VII B Rosiori de Vede (Teleorman) 1096
55 ZambitoareaPerfecta1 Scoala Gimnaziala Nr. 1 IV A Slobozia (Giurgiu) 1075
56 LunaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1067
57 FloareaAburita7 Scoala Gimnaziala Harau VIII A Harau (Hunedoara) 1048
58 LeulRapid97 Școala Gimnazială Spectrum Constanța I A Constanta (Constanta) 1039
59 AmbitioasaFericita25 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1016
60 IubitoareaPerfecta2 SCOALA NR 42 V A Galati 1009
61 PisicaRapida94 Homeschooling II B Gilau (Cluj) 989
62 AmbitioasaFericita9 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 976
63 AfroditaActiva27 Scoala Gimnazială "Sfânta Vineri" V B Ploiesti (Prahova) 968
64 RoboticaRapid1 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL III D BUCURESTI (Bucuresti) 965
65 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 961
66 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 934
67 UmbraAlba25 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 932
68 HandbalistulRapid2 SCOALA NR 17 ION CREANGA VI A Iasi (Iasi) 915
69 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 907
70 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 897
71 T-RexRapid9 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 889
72 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 869
73 PisicaVerde9 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 853
74 SpionulPerfect97 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 824
75 AstronoamaDesteapta5 Colegiul Național "Costache Negri" IV A Galati (Galati) 813
76 PisicaMov88 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 810
77 PisicaFurioasa7 SCOALA NR. 12 II A BUCURESTI (Bucuresti) 789
78 CactusulAerian16 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III B Galati (Galati) 778
79 GeografulIncet1 Scoala Gimnaziala Avenor VI B BUCURESTI (Bucuresti) 776
80 PisicaNeagra95 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 727
81 SpioanaMagica22 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari V B Navodari (Constanta) 667
82 CyborgRapid21 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU I C Targu-Jiu (Gorj) 635
83 FloareaAeriana8 SCOALA SPORTIVA II A Deva (Hunedoara) 612
84 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II A Deva (Hunedoara) 600
85 RazboinicaVerde1 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 597
86 AlergatorulRapid79 SCOALA CU CLS.I-VIII ZAHARIA STANCU ROSIORII DE VEDE VI B Rosiori de Vede (Teleorman) 583
87 FotbalistulVesel2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 572
88 MatematicianaAcvatica4 SCOALA NR. 80 III B BUCURESTI (Bucuresti) 571
89 PisicaMov77 Homeschooling III A Arad (Arad) 558
90 RobotulAcvatic99 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 553
91 LuminaMagica9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III B Galati 536
92 AmbitiosulGamerul10 Liceul Teoretic Sebis III C Sebis (Arad) 530
93 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 528
94 MatematicianaCredincioasa99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 527
95 SpionulNegru9 SCOALA NR 16 III C Targu Mures (Mures) 526
96 AmbitiosulRosu1 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 521
97 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 518
98 DelfinulRosu1 SCOALA NR. 195 I D BUCURESTI (Bucuresti) 517
99 TitanAcid18 Colegiul Național de Arta "George Apostu" X B Bacau (Bacau) 512
100 DansatoareaFiica-lui-Vasile1 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI A Galati (Galati) 510

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 3.7223300933838 s