Topul Luptătorilor – Ianuarie 2019

weeks
0
1
days
0
1
hours
2
0
minutes
3
9
seconds
1
6

Intervalul ales 01/01/2019 00:00:00 - 31/01/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 24515
2 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 21017
3 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 14719
4 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 12316
5 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 12163
6 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 8740
7 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6449
8 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3924
9 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3445
10 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 2994
11 TigrulFericit8 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 2835
12 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2748
13 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2728
14 GamerulAburit36 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2678
15 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2527
16 CurajosulDestept7 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 2502
17 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 2412
18 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 2215
19 AlbinaDesteapta29 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 2142
20 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2066
21 PandaAlb2 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" Pregatitoare B Oradea (Bihor) 1905
22 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1797
23 PuiulNegru14 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 1735
24 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1704
25 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1700
26 OmulPerfect9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 1633
27 PisicaVorbareata77 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari (Constanta) 1631
28 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1623
29 TanaraActiva21 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 1600
30 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1586
31 CatelulAlbastru3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1573
32 BursuculActiv10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 1523
33 PisicaActiva21 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 1508
34 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1501
35 AmbitiosulRational1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1487
36 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 1478
37 SpionulAfrican99 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 1467
38 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1456
39 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 1431
40 FizicianulPerfect26 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1416
41 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1388
42 JaguarulNegru9 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 1377
43 SpioanaRapida5 Școala Gimnazială Nr. 2 Videle V A Videle (Teleorman) 1361
44 VulturulDestept18 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 1354
45 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 1288
46 RazboinicaMagica27 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 1201
47 CactusulRapid21 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII C Berca (Buzau) 1195
48 DragonulRosu7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1181
49 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1144
50 CercetatorulAlbastru2 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” II A Galanesti (Suceava) 1121
51 InotatoareaVesela26 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 1116
52 AmbitiosulRece2 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" V B Oradea (Bihor) 1109
53 MatematicianaCredincioasa99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 1085
54 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 1066
55 BursuculIncet11 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 1065
56 RechinulVerde2 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 1058
57 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 1051
58 SoricicaAeriana2 Liceul Teoretic "Radu Popescu" III B Popesti-Leordeni (Ilfov) 1049
59 PasareaRosie2 Homeschooling V Z Iasi (Iasi) 1033
60 OmulPerfect32 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 993
61 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 986
62 TaurulAccelerat2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 967
63 MatematicianulAccelerat8 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 955
64 ImparateasaPerfecta74 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII B Berca (Buzau) 952
65 SpioanaDesteapta5 Colegiul National "George Cosbuc" Motru IV B Motru (Gorj) 934
66 SpioanaRapida6 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 917
67 OmulPerfect5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 903
68 PisicaNeagra95 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 897
69 BasketbalistulRapid5 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 890
70 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 888
71 ChimistaMagica20 SCOALA NR 42 NICOLAE IORGA X C Iasi (Iasi) 876
72 OmulPerfect13 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 865
73 DansatoareaRebel2 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 845
74 CalulAlb11 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 815
75 FloareaRosie12 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 809
76 FizicianulPerfect16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 806
77 PisicaVorbareata9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari 803
78 AlbinaGalbena33 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 786
79 HackeritaRapida9 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 778
80 FotbalistulRapid23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 735
81 AlbinaDesteapta95 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 724
82 MatematicianulActiv3 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 720
83 PinguinulVesel89 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 719
84 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 718
85 FloareaAcida5 Colegiul National I.L.Caragiale VII C BUCURESTI (Bucuresti) 713
86 SoareleGalben9 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud 708
87 RechinulNebun3 Colegiul National "George Cosbuc" Motru IV A Motru (Gorj) 702
88 AriciulAbraziv11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 684
89 TigrulAerian1 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III C Galati (Galati) 676
90 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 674
91 FizicianulPerfect33 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 660
92 CercetatorulRapid88 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 658
93 AlbinaDesteapta96 Homeschooling VI C BUCURESTI (Constanta) 657
94 FizicianulPerfect15 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 655
95 FizicianulPerfect5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 647
96 SOSIn-Da-House99 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 645
97 PisicaVorbareata27 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari 644
98 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 643
99 CatelulRapid72 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 641
100 OmulPerfect21 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 637

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 3.2942299842834 s