Topul Luptătorilor – Ianuarie 2019

weeks
-2
-1
days
0
-6
hours
-1
-7
minutes
-4
0
seconds
-2
-8

Intervalul ales 01/01/2019 00:00:00 - 31/01/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 34.989
2 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 26.647
3 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 25.025
4 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 23.056
5 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 20.344
6 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 11.985
7 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 11.535
8 FizicianulPerfect3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 10.126
9 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 7.314
10 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.998
11 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 6.131
12 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 5.753
13 FizicianulPerfect4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 5.343
14 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 5.250
15 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 4.634
16 BursuculActiv10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 4.346
17 MatematicianulPacificator1 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 4.190
18 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 3.952
19 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 3.908
20 GamerulAburit36 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 3.896
21 FizicianulPerfect25 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 3.621
22 FloareaVesela12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 3.573
23 FizicianulPerfect8 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 3.360
24 AmbitiosulRational1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3.135
25 HackerulGamerul9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 3.064
26 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3.058
27 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3.004
28 TigrulFericit8 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 2.916
29 CameleonulAcid2 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII G Navodari (Constanta) 2.804
30 CurajosulDestept7 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 2.797
31 HarapAlbAcid7 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 2.797
32 PasareaRosie2 Homeschooling V Z Iasi (Iasi) 2.732
33 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 2.635
34 AmbitioasaLinistita10 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 2.577
35 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.538
36 PuiulNegru14 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 2.491
37 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 2.424
38 PandaAlb2 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" Pregatitoare B Oradea (Bihor) 2.349
39 SpionulAfrican99 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 2.301
40 RazboinicaMagica27 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 2.272
41 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 2.254
42 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2.208
43 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 2.162
44 AlbinaDesteapta29 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 2.142
45 LunaRosie17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 2.116
46 SpioanaDesteapta5 Colegiul National "George Cosbuc" Motru IV B Motru (Gorj) 2.070
47 MatematicianulNebun21 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 2.055
48 IstoriculAerian2 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 2.025
49 FizicianulPerfect26 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2.013
50 PandaNeagra56 Homeschooling VIII C BUCURESTI (Constanta) 2.008
51 UmbraLihnita5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 2.007
52 FizicianulPerfect28 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2.003
53 FizicianulNebun14 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 2.003
54 LuptatoareaFericita18 Homeschooling V Z Iasi (Iasi) 1.970
55 FloareaRosie12 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.965
56 HienaActiva16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 1.950
57 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1.948
58 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.896
59 GeografulNebun3 SCOALA ION CREANGA IV B Braila (Braila) 1.878
60 TanaraActiva21 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 1.862
61 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1.859
62 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1.858
63 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.858
64 FizicianulPerfect16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.854
65 FizicianulPerfect24 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.831
66 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1.767
67 RechinulVerde2 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 1.744
68 FizicianulPerfect18 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.711
69 FizicianulNebun66 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 1.711
70 CameleonulActiv9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 1.686
71 PisicaVorbareata77 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari (Constanta) 1.674
72 MickeyManiac1 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.655
73 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.634
74 OmulPerfect9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 1.633
75 FotbalistulRapid23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.605
76 AriciulAbraziv11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.604
77 CatelulAlbastru3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.573
78 AlergatorulNebun10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 6 ALEXANDRIA III A Alexandria (Teleorman) 1.568
79 PisicaActiva21 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 1.508
80 RoboticaRapid1 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL III D BUCURESTI (Bucuresti) 1.507
81 MatematicianaCredincioasa99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 1.498
82 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 1.478
83 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1.456
84 JaguarulNegru9 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 1.434
85 PisicaVerde2 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1.426
86 HackeritaRapida9 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 1.409
87 OmulPerfect7 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 1.383
88 AlbinaDesteapta96 Homeschooling VI C BUCURESTI (Constanta) 1.380
89 DragonulRosu7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.362
90 SpioanaRapida5 Școala Gimnazială Nr. 2 Videle V A Videle (Teleorman) 1.361
91 VulturulDestept18 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 1.354
92 CreierulDestept7 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 1.337
93 CactusulRapid21 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII C Berca (Buzau) 1.336
94 FizicianulPerfect5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.336
95 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 1.334
96 FloareaAcida5 Colegiul National I.L.Caragiale VII C BUCURESTI (Bucuresti) 1.316
97 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.313
98 MangustaSuper-Smechera96 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 1.300
99 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 1.288
100 MatematicianaRapida11 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1.280

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 2.4554982185364 s