Topul Luptătorilor – Iulie 2018

weeks
0
1
days
0
4
hours
1
3
minutes
0
0
seconds
1
8

Intervalul ales 01/07/2018 00:00:00 - 31/07/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 3652
2 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 3520
3 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 2779
4 JeikonGamerul1 Homeschooling III A Cernavoda (Constanta) 2323
5 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 III D Focsani (Vrancea) 1957
6 PyderActiva13 SCOALA NR 1 VIII A Panciu 1611
7 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 1426
8 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 1310
9 LeulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1186
10 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 897
11 PisicaMov8 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI III A BUCURESTI (Bucuresti) 800
12 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 778
13 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 734
14 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina IV A Campina (Prahova) 582
15 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 580
16 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 558
17 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 557
18 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 486
19 InotatoareaIdealista11 SCOALA NR. 195 V A BUCURESTI 483
20 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 396
21 PisicaAlba19 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 384
22 PuiulDestept10 SCOALA NR 6 III A Timisoara (Neamt) 355
23 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 314
24 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 313
25 CatelulAlb7 Colegiul National "George Cosbuc" I G Cluj-Napoca (Cluj) 307
26 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau (Salaj) 271
27 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI III A Valea Doftanei (Prahova) 256
28 MotociclistulRosu23 SCOALA NR. 112 TITAN IV A BUCURESTI (Bucuresti) 203
29 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 198
30 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I II D Craiova 195
31 CalulMagic10 Homeschooling I D Bucuresti (Ilfov) 142
32 DelfinulAcvatic6 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 140
33 L.G. SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 140
34 DragonulMagic4 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV B BUCURESTI 133
35 FrantuzoaicaZombilos99 SCOALA NR 3 I B Adjud (Vrancea) 120
36 FeriswenActiv6 SCOALA NR. 192 Pregatitoare A BUCURESTI 113
37 ChinezulNebun5 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni (Hunedoara) 112
38 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI (Bucuresti) 104
39 DelfinulActiva6 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" Pregatitoare T BUCURESTI 96
40 FotbalistulRapid5 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 83
41 LeulNebun9 Colegiul National Liviu Rebreanu III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 80
42 RamaAberanta1 SCOALA NR. 188 III C Bucuresti (Bucuresti) 70
43 GimnastaPerfecta2 SCOALA NR 28 I S Galati (Galati) 65
44 CatelulActiva1 Homeschooling II B Bucuresti (Dolj) 63
45 ZmeulAbstract21 SCOALA NR. 13 BRASOV V C Brasov (Brasov) 62
46 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 61
47 CalulActiva14 SCOALA NR. 192 II B BUCURESTI (Bucuresti) 57
48 TaurulRapid9 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMACHE" III M Ploiestioe (Prahova) 54
49 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 49
50 DelfinulActiv8 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA II E Ramnicu Valcea (Valcea) 48
51 OctabotActiv1 SCOALA GENERALA Pregatitoare O BUCURESTI (Bucuresti) 47
52 FrantuzoaicaSuper-Smechera23 Colegiul Național Carol I II D Craiova (Dolj) 46
53 AlpinistaImperfecta6 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 44
54 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 44
55 JucatorulAburita6 SCOALA DE ARTE I A Pitesti 37
56 CatelulReal21 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I N BUCURESTI (Satu Mare) 36
57 DelfinulVesel18 SCOALA NR. 97 III H BUCURESTI (Bucuresti) 31
58 FurnicaRapida7 SCOALA NR. 310 II A Bucuresti (Bucuresti) 26
59 CalulCredincios1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 26
60 PandaMov4 Colegiul Național Elena Cuza V B Craiova (Dolj) 25
61 PisicaMov2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 25
62 RoboticaMagica6 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei 24
63 PisicaMov7 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 22
64 FotbalistulRosu8 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 19
65 NeamtulRapid1 SCOALA NR 5 IV A Piatra Neamt (Neamt) 17
66 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 16
67 PisicaAcida8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 13
68 JucatorulAcvatic9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 12
69 BasketbalistulAlbastru4 SCOALA ANA LUGOJANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 12
70 Hiena Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 12
71 RoboticaFericita9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 12
72 CatelulVesel11 SCOALA NR 1 I A Roman 5
73 UrangutanulDestept5 SCOALA NR. 280 MIHAIL SEBASTIAN II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
74 CalulNegru2 Homeschooling II C Braila (Braila) 5
75 CatelulRapida17 Homeschooling II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
76 CalulActiv13 SCOALA NR. 192 II B BUCURESTI (Bucuresti) 5
77 CalulVesel13 SCOALA NR. 192 III B BUCURESTI (Bucuresti) 5
78 PisicaNeagra30 SCOALA NR. 169 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 5
79 PisicaMagica87 Liceul cu Program Sportiv Slatina IV B Slatina 5
80 FotbalistulNegru10 SCOALA NR. 1 ZARNESTI I A Zarnesti 5
81 PesteleAlbastra37 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Balta Alba (Buzau) 5
82 InotatoareaDesteapta11 SCOALA NR. 195 V A BUCURESTI 5
83 DansatoareaDesteapta7 Homeschooling Pregatitoare A Cluj Napoca (Cluj) 5
84 RamaFiul-lui-Zorro2 SCOALA "ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD VI C Cluj Napoca (Cluj) 5
85 JaguarulRadical23 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 5
86 AlbinaActiva8 SCOALA NR 9 II A Sibiu (Sibiu) 5
87 VacaRapida3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I D BUCURESTI (Bucuresti) 5
88 JaguarulDestept50 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 3
89 PisicaIncet3 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 2

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Kuantero

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Fisher International
Total time: 1532077182.2459 s