Topul Luptătorilor – Iulie 2018

weeks
-1
-2
days
0
-6
hours
-1
-5
minutes
-1
-3
seconds
-2
-9

Intervalul ales 01/07/2018 00:00:00 - 31/07/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 6448
2 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 5126
3 GhepardulDestept1 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 4250
4 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 3892
5 JeikonGamerul1 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 3039
6 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 2544
7 PyderActiva13 SCOALA NR 1 IX A Panciu (Vrancea) 1661
8 PisicaDesteapta83 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU V D Targu-Jiu (Gorj) 1548
9 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 1518
10 LeulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 1493
11 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 1446
12 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 1362
13 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 1325
14 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 1300
15 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 1279
16 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 1124
17 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1041
18 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 938
19 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 845
20 PisicaMov8 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 800
21 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 778
22 PisicaMagica2 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.2 BARCEA V A Barcea (Galati) 648
23 InotatoareaIdealista11 SCOALA NR. 195 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 634
24 PisicaAlba19 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 625
25 PisicaMagica21 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 615
26 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 602
27 PuiulDestept10 SCOALA NR 6 IV A Timisoara (Neamt) 602
28 PandaRapid8 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II B Galati (Galati) 558
29 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 546
30 RamaRapida8 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II A Galati (Galati) 534
31 PesteleAcid77 Homeschooling VII B Breaza (Prahova) 492
32 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 486
33 DelfinulVorbareata8 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 449
34 DansatoareaMov8 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 444
35 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 443
36 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 426
37 AlbinaAgabaritica4 SCOALA GRIGORE ANTIPA VI E Botosani (Botosani) 422
38 VulturulNegru29 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Ziduri (Buzau) 409
39 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 388
40 PandaRapid13 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU SCOALA DE APLICATIE V A Brasov (Brasov) 323
41 RoboticaActiva18 SCOALA GURA VITIOAREI IV A Gura Vitioarei (Prahova) 322
42 CatelulAlb7 Colegiul National "George Cosbuc" II G Cluj-Napoca (Cluj) 322
43 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 314
44 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 313
45 PandaAlba7 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați IV B Galati (Galati) 312
46 MotociclistulRosu23 SCOALA NR. 112 TITAN V A BUCURESTI (Bucuresti) 265
47 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 256
48 AlpinistaNebuna21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 248
49 LeulGalant10 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 244
50 PisicaAccelerata1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX I Balilesti (Arges) 238
51 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 223
52 ElefantulDesteapta10 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 219
53 DelfinulAcvatic6 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 216
54 CatelulAlbastru7 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași II A Iasi (Iasi) 210
55 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 207
56 PandaDestept20 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" IV E Craiova (Dolj) 201
57 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 195
58 JaguarulRapid2 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 193
59 JaguarulReactiv23 SCOALA GURA VITIOAREI V D Gura Vitioarei (Prahova) 191
60 OceanRapid17 SCOALA NR.7 V D Buzau (Buzau) 191
61 TaurulAlbastru99 Liceul Tehnologic Iancu Jianu II W Iancu Jianu (Olt) 190
62 DragonulRapid6 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 189
63 TigrulNebuna5 Colegiul Național Elena Cuza XI I Craiova (Dolj) 188
64 TigrulIncet3 SCOALA DE ARTE VI C Lugoj (Timis) 186
65 GhepardulFericit1 SCOALA NR. 133 I B BUCURESTI (Bucuresti) 165
66 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 149
67 DelfinulNebun1 SCOALA NR. 89 NICOLAE LABIS VII C BUCURESTI (Bucuresti) 146
68 CalulMagic10 Homeschooling II D Bucuresti (Ilfov) 142
69 L.G. SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 140
70 CapraDesteapta1 COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BUCURESTI VII B BUCURESTI (Bucuresti) 133
71 DragonulMagic4 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V B BUCURESTI (Bucuresti) 133
72 FurnicaRapida20 SCOALA NR 7 IV D Timisoara (Timis) 132
73 AlbinaActiva6 SCOALA ION CAMPINEANU IV A Campina (Prahova) 128
74 PisicaDesteapta16 SCOALA NR.6 IX A Ramnicu Sarat (Buzau) 124
75 FrantuzoaicaZombilos99 SCOALA NR 3 II B Adjud (Vrancea) 120
76 DelfinulFericit15 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 118
77 LeopardulVesel99 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 114
78 FeriswenActiv6 SCOALA NR. 192 I A BUCURESTI (Bucuresti) 113
79 ChinezulNebun5 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 IV C Lupeni (Hunedoara) 112
80 PisicaVorbareata13 SCOALA BALTENI VII A Balteni (Gorj) 110
81 TenismenaVorbareata7 SCOALA NR. 19 III D Pitesti (Arges) 107
82 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 104
83 CapraRapida97 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 103
84 GhepardulAccelerat9 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 102
85 CatelulCredincios29 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 101
86 PuiulAcvatic1 SCOALA NR 1 COMANESTI V B Comanesti (Bacau) 98
87 PisicaDesteapta17 SCOALA NR.6 IX A Ramnicu Sarat (Buzau) 98
88 DelfinulActiva6 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" I T BUCURESTI (Bucuresti) 96
89 IepureleAbstract2 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 93
90 PinguinulAbraziv1 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR III B Galati (Galati) 92
91 ElefantulDesteapta12 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 90
92 IepureleRosu17 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 84
93 FotbalistulRapid5 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei 83
94 CalulRebel4 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI V B BUCURESTI (Bucuresti) 81
95 CatelulAlb4 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 81
96 LeulNebun9 Colegiul National Liviu Rebreanu IV A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 80
97 JucatorulAcvatic9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei 79
98 CatelulVorbareata6 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI A BUCURESTI (Bucuresti) 78
99 MaimutaAcida27 SCOALA NR 21 VII M Ploiesti (Prahova) 75
100 DragonulMov99 SCOALA NR. 2 RASNOV II D Rasnov (Brasov) 73

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 2.3051030635834 s