Topul Luptătorilor – Iulie 2018

weeks
-4
-2
days
0
-6
hours
0
-1
minutes
-2
-2
seconds
-1
-7

Intervalul ales 01/07/2018 00:00:00 - 31/07/2018 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
101 AlpinistulFericit1 Scoala Primara Colibri Constanta II D Constanta (Constanta) 72
102 CalulAlb7 Liceul Teoretic "Callatis" II A Mangalia (Constanta) 72
103 RamaAberanta1 SCOALA NR. 188 IV C Bucuresti (Bucuresti) 70
104 PinguinulActiv10 SCOALA NR 29 IV D Galati (Galati) 70
105 GimnastaPerfecta2 SCOALA NR 28 II S Galati (Galati) 65
106 CatelulActiva1 Homeschooling III B BUCURESTI (Bucuresti) 63
107 T-RexRapida1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA III B Mangalia (Constanta) 62
108 ZmeulAbstract21 SCOALA NR. 13 BRASOV VI C Brasov (Brasov) 62
109 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 61
110 PesteleVerde5 SCOALA EUGEN IONESCU IV D Slatina (Olt) 60
111 VulturulActiv9 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 58
112 PisicaActiva6 SCOALA GEORGE POBORAN VI B Slatina (Olt) 58
113 CalulActiva14 SCOALA NR. 192 III B BUCURESTI (Bucuresti) 57
114 CalulAlbastru1 SCOALA NR 1 BISTRITA VI C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 55
115 TaurulRapid9 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMACHE" IV M Ploiestioe (Prahova) 54
116 AlbinaActiva26 Homeschooling V A BUCURESTI (Bucuresti) 51
117 DragonulVerde8 SCOALA NR. 170 GEO BOGZA II D BUCURESTI (Bucuresti) 51
118 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 49
119 DelfinulActiv8 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III E Ramnicu Valcea (Valcea) 48
120 OctabotActiv1 SCOALA GENERALA I O BUCURESTI (Bucuresti) 47
121 HandbalistaRapida4 SCOALA GALBINASI IX B Vasilati (Calarasi) 47
122 FrantuzoaicaSuper-Smechera23 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 46
123 AlbinaIncet3 SCOALA NR. 8 VI C Constanta (Constanta) 46
124 TigrulAlbastru1 Scoala Primara Colibri Constanta I A Constanta (Constanta) 44
125 T-RexRapid17 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 44
126 AlpinistaImperfecta6 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 44
127 PandaRapid73 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 39
128 JucatorulAburita6 SCOALA DE ARTE II A Pitesti (Arges) 37
129 PegasiMov99 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 37
130 Hiena Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 37
131 JaguarulRapida3 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI IX M BUCURESTI (Bucuresti) 36
132 CatelulReal21 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II N BUCURESTI (Satu Mare) 36
133 PisicaIdealista8 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 36
134 JaguarulVerde3 Homeschooling I A Codlea (Brasov) 35
135 DragonulVesel10 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 35
136 T-RexGigantic10 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 35
137 PisicaSuper-Smecher17 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 35
138 PatinatorulRapid3 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 32
139 FotbalistulAerian99 SCOALA NR 24 I G Timisoara (Timis) 32
140 DelfinulVesel18 SCOALA NR. 97 IV H BUCURESTI (Bucuresti) 31
141 PisicaRapida16 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI IV B BUCURESTI (Bucuresti) 30
142 CatelulMagic7 Homeschooling II B BUCURESTI (Bucuresti) 30
143 DelfinulMov7 SCOALA NR. 11 IV D Pitesti (Arges) 29
144 PisicaAcida8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 28
145 CalulCredincios1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 26
146 GamerulCredincios24 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava XI D Suceava (Suceava) 26
147 FurnicaRapida7 SCOALA NR. 310 III A Bucuresti (Bucuresti) 26
148 PisicaMov2 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 25
149 PandaMov4 Colegiul Național Elena Cuza VI B Craiova (Dolj) 25
150 AlbinaInceata5 SCOALA GURA VITIOAREI V I Gura Vitioarei (Prahova) 25
151 PisicaAfricana7 SCOALA NR. 13 MIRCEA CEL BATRAN IV C Pitesti (Arges) 25
152 DansatoareaVorbareata12 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 24
153 RoboticaMagica6 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei 24
154 DragonulRapid94 SCOALA NR. 12 V C Oradea (Bihor) 24
155 PisicaFericita29 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 24
156 CatelulDestept70 SCOALA NR.11 IV D Buzau (Buzau) 23
157 PisicaMov7 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 22
158 PandaVerde12 Colegiul National Ferdinand I VII B Bacau (Bacau) 20
159 PandaRapida8 SCOALA NR 1 II D Roman (Neamt) 20
160 FotbalistulRosu8 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 19
161 CatelulDestept30 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 18
162 NeamtulRapid1 SCOALA NR 5 V A Piatra Neamt (Neamt) 17
163 DragonulMov3 SCOALA NR. 169 II C BUCURESTI (Bucuresti) 17
164 TitanPerfect1 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 17
165 PisicaAeriana1 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 14
166 JaguarulRadical23 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 12
167 RoboticaFericita9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 12
168 BasketbalistulAlbastru4 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 12
169 PisicaIncet3 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 10
170 DelfinulRapid30 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VII B Galati (Galati) 5
171 JaguarulActiva26 Homeschooling V A BUCURESTI (Bucuresti) 5
172 JucatorulRapid3 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 5
173 PisicaDesteapta82 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU V D Targu-Jiu (Gorj) 5
174 CalulVesel13 SCOALA NR. 192 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 5
175 DelfinulAlbastru12 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 5
176 OceanRapid8 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 5
177 CapraNebuna99 SCOALA SPIRU HARET IX A Medgidia (Constanta) 5
178 GhepardulRocker18 SCOALA MIHAI EMINESCU III B Dej (Cluj) 5
179 PasareaDesteapta98 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 5
180 CatelulVesel11 SCOALA NR 1 II A Roman (Neamt) 5
181 CatelulFericit1 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Ziduri (Buzau) 5
182 CatelulRapid44 SCOALA MEA BUCURESTI II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
183 CreatoareaDesteapta4 SCOALA NR 24 II G Timisoara (Timis) 5
184 FotbalistulActiv6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 3 ZIMNICEA IV R Zimnicea (Teleorman) 5
185 CatelulVorbaret6 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI A BUCURESTI (Bucuresti) 5
186 PinguinulRapid6 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 5
187 KimaPerfecta27 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 5
188 DragonulAccelerat83 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 5
189 RamaFiul-lui-Zorro2 SCOALA "ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD VII C Cluj Napoca (Cluj) 5
190 MaimutaCea-Mai-Tare-Din-Parcare5 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI V B BUCURESTI (Bucuresti) 5
191 PandaIncet2 SCOALA CUMPANA IX C Cumpana (Constanta) 5
192 PisicaNeagra30 SCOALA NR. 169 V B BUCURESTI (Bucuresti) 5
193 CatelulAcrita3 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII B Sabaoani (Neamt) 5
194 FotbalistulCea-Mai-Tare-Din-Parcare70 SCOALA NR. 2 RASNOV III C Rasnov (Brasov) 5
195 PesteleAlbastra37 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Balta Alba (Buzau) 5
196 VulturulDestept29 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Ziduri (Buzau) 5
197 VortexRapid2 SCOALA ION BORCEA II A Agigea (Constanta) 5
198 PinguinulCel-Mai-Tare-Din-Parcare24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" V B Craiova (Dolj) 5
199 TaurulDestept9 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
200 PisicaDesteapta95 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI IV B BUCURESTI (Bucuresti) 5

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.6780149936676 s