Topul Luptătorilor – Iulie 2018

weeks
-3
-4
days
0
-1
hours
-1
-8
minutes
0
-7
seconds
-2
-8

Intervalul ales 01/07/2018 00:00:00 - 31/07/2018 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
101 CalulAlb7 Liceul Teoretic "Callatis" II A Mangalia (Constanta) 72
102 AlpinistulFericit1 Scoala Primara Colibri Constanta II D Constanta (Constanta) 72
103 RamaAberanta1 SCOALA NR. 188 IV C Bucuresti (Bucuresti) 70
104 PinguinulActiv10 SCOALA NR 29 IV D Galati (Galati) 70
105 GimnastaPerfecta2 SCOALA NR 28 II S Galati (Galati) 65
106 CatelulActiva1 Homeschooling III B BUCURESTI (Bucuresti) 63
107 T-RexRapida1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA III B Mangalia (Constanta) 62
108 ZmeulAbstract21 SCOALA NR. 13 BRASOV VI C Brasov (Brasov) 62
109 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 61
110 PesteleVerde5 SCOALA EUGEN IONESCU IV D Slatina (Olt) 60
111 VulturulActiv9 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 58
112 PisicaActiva6 SCOALA GEORGE POBORAN VI B Slatina (Olt) 58
113 CalulActiva14 SCOALA NR. 192 III B BUCURESTI (Bucuresti) 57
114 CalulAlbastru1 SCOALA NR 1 BISTRITA VI C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 55
115 TaurulRapid9 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMACHE" IV M Ploiestioe (Prahova) 54
116 AlbinaActiva26 Homeschooling V A BUCURESTI (Bucuresti) 51
117 DragonulVerde8 SCOALA NR. 170 GEO BOGZA II D BUCURESTI (Bucuresti) 51
118 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 49
119 DelfinulActiv8 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III E Ramnicu Valcea (Valcea) 48
120 OctabotActiv1 SCOALA GENERALA I O BUCURESTI (Bucuresti) 47
121 HandbalistaRapida4 SCOALA GALBINASI IX B Vasilati (Calarasi) 47
122 FrantuzoaicaSuper-Smechera23 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 46
123 AlbinaIncet3 SCOALA NR. 8 VI C Constanta (Constanta) 46
124 T-RexRapid17 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 44
125 AlpinistaImperfecta6 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 44
126 TigrulAlbastru1 Scoala Primara Colibri Constanta I A Constanta (Constanta) 44
127 PandaRapid73 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 39
128 JucatorulAburita6 SCOALA DE ARTE II A Pitesti (Arges) 37
129 PegasiMov99 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 37
130 Hiena Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 37
131 CatelulReal21 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II N BUCURESTI (Satu Mare) 36
132 PisicaIdealista8 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 36
133 JaguarulRapida3 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI IX M BUCURESTI (Bucuresti) 36
134 JaguarulVerde3 Homeschooling I A Codlea (Brasov) 35
135 DragonulVesel10 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 35
136 T-RexGigantic10 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 35
137 PisicaSuper-Smecher17 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 35
138 PatinatorulRapid3 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 32
139 FotbalistulAerian99 SCOALA NR 24 I G Timisoara (Timis) 32
140 DelfinulVesel18 SCOALA NR. 97 IV H BUCURESTI (Bucuresti) 31
141 PisicaRapida16 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI IV B BUCURESTI (Bucuresti) 30
142 CatelulMagic7 Homeschooling II B BUCURESTI (Bucuresti) 30
143 DelfinulMov7 SCOALA NR. 11 IV D Pitesti (Arges) 29
144 PisicaAcida8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 28
145 CalulCredincios1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 26
146 FurnicaRapida7 SCOALA NR. 310 III A Bucuresti (Bucuresti) 26
147 GamerulCredincios24 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava XI D Suceava (Suceava) 26
148 PisicaMov2 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 25
149 AlbinaInceata5 SCOALA GURA VITIOAREI V I Gura Vitioarei (Prahova) 25
150 PandaMov4 Colegiul Național Elena Cuza VI B Craiova (Dolj) 25
151 PisicaAfricana7 SCOALA NR. 13 MIRCEA CEL BATRAN IV C Pitesti (Arges) 25
152 DansatoareaVorbareata12 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 24
153 DragonulRapid94 SCOALA NR. 12 V C Oradea (Bihor) 24
154 RoboticaMagica6 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei 24
155 PisicaFericita29 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 24
156 CatelulDestept70 SCOALA NR.11 IV D Buzau (Buzau) 23
157 PisicaMov7 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 22
158 PandaRapida8 SCOALA NR 1 II D Roman (Neamt) 20
159 PandaVerde12 Colegiul National Ferdinand I VII B Bacau (Bacau) 20
160 FotbalistulRosu8 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 19
161 CatelulDestept30 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 18
162 TitanPerfect1 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 17
163 NeamtulRapid1 SCOALA NR 5 V A Piatra Neamt (Neamt) 17
164 DragonulMov3 SCOALA NR. 169 II C BUCURESTI (Bucuresti) 17
165 PisicaAeriana1 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 14
166 RoboticaFericita9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 12
167 BasketbalistulAlbastru4 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 12
168 JaguarulRadical23 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 12
169 PisicaIncet3 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 10
170 CatelulFericit1 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Ziduri (Buzau) 5
171 LeulAccelerat77 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 5
172 VulturulNegru8 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 5
173 CatelulVesel11 SCOALA NR 1 II A Roman (Neamt) 5
174 T-RexRapid3 Homeschooling III A Bacau (Bacau) 5
175 PinguinulLinistit10 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 5
176 FotbalistulCea-Mai-Tare-Din-Parcare70 SCOALA NR. 2 RASNOV III C Rasnov (Brasov) 5
177 MaimutaCea-Mai-Tare-Din-Parcare5 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI V B BUCURESTI (Bucuresti) 5
178 OceanRapid8 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 5
179 PisicaDesteapta19 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI IV B BUCURESTI (Bucuresti) 5
180 RechinulAlb8 SCOALA NR. 174 CONSTANTIN BRANCUSI II F BUCURESTI (Bucuresti) 5
181 FotbalistulNegru10 SCOALA NR. 1 ZARNESTI II A Zarnesti (Brasov) 5
182 VulturulDestept29 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Ziduri (Buzau) 5
183 CerbulRapid2 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 5
184 PesteleRapid3 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU V D Targu-Jiu (Gorj) 5
185 DragonulAccelerat83 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 5
186 CatelulRapida17 Homeschooling III A BUCURESTI (Bucuresti) 5
187 VacaRapida3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II D BUCURESTI (Bucuresti) 5
188 TaurulDestept9 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 5
189 JaguarulCel-Mai-Tare-Din-Parcare12 SCOALA AL.PIRU I A Margineni (Bacau) 5
190 PandaIncet2 SCOALA CUMPANA IX C Cumpana (Constanta) 5
191 CatelulVorbaret6 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI A BUCURESTI (Bucuresti) 5
192 RamaFiul-lui-Zorro2 SCOALA "ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD VII C Cluj Napoca (Cluj) 5
193 UrangutanulDestept5 SCOALA NR. 280 MIHAIL SEBASTIAN III A BUCURESTI (Bucuresti) 5
194 PisicaDesteapta45 SCOALA NR 1 ONESTI VI A Onesti (Bacau) 5
195 CatelulRapid44 SCOALA MEA BUCURESTI II A BUCURESTI (Bucuresti) 5
196 CatelulLaborioasa1 SCOALA CLASELE I - VIII IX A Albesti (Botosani) 5
197 KimaDesteapta99 SCOALA TARNAVENI IX A Tarnaveni (Mures) 5
198 PasareaDesteapta98 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 5
199 KimaPerfecta27 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 5
200 FrancezulMagic7 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 5

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 1.9981482028961 s