Topul Luptătorilor – Iunie 2018

weeks
0
1
days
0
2
hours
0
3
minutes
4
3
seconds
5
4

Intervalul ales 01/06/2018 00:00:00 - 30/06/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 4955
2 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 4300
3 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 2689
4 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 2418
5 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 2349
6 Pisica9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 2058
7 DelfinulAcvatic6 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1879
8 DragonulRebel13 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1662
9 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1529
10 DelfinulFericit15 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1185
11 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 1176
12 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 1154
13 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 1101
14 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1077
15 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1052
16 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 976
17 PandaMagica1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 903
18 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 898
19 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 795
20 AmericancaIn-Da-House14 SCOALA ARON COTRUS ARAD II C Arad (Arad) 714
21 PatinatoareaGalanta10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 699
22 LeopardulVesel99 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 656
23 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 592
24 AlbinaVesela2 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 552
25 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 458
26 FotbalistulDestept20 SCOALA NR 11 IV D Botosani (Botosani) 456
27 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 451
28 RoboticaFericita11 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 433
29 PatinatoareaRapida13 SCOALA NR 29 SFANTA ANA III D Galati (Galati) 424
30 ZombieRapid99 Homeschooling I Q BUCURESTI (Bucuresti) 389
31 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare SCOALA NR 1 III B Matca 328
32 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 325
33 JucatorulAcvatic9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 317
34 PisicaMov7 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 289
35 AlbinaDesteapta98 SCOALA NR 12 III D Constanta (Constanta) 282
36 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 273
37 PisicaAcida8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 269
38 AlbinaMagica3 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI 250
39 PisicaVesela25 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 239
40 PuiulDestept10 SCOALA NR 6 III A Timisoara (Timis) 200
41 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 198
42 PatinatoareaDesteapta25 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 198
43 FurnicaIlogica10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 189
44 PandaRapid1 Homeschooling V P BUCURESTI (Bucuresti) 181
45 DragonulMov99 SCOALA NR. 2 RASNOV I D Rasnov (Brasov) 174
46 PisicaMagica13 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste (Dambovita) 173
47 DansatoareaAccelerata5 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 168
48 FrantuzoaicaZombilos99 SCOALA NR 3 I B Adjud (Vrancea) 161
49 LeulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 157
50 LeulAlb2 Liceul Tehnologic Baia De Fier II A Baia de Fier (Gorj) 157
51 PandaIncet1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 155
52 KaratistaVorbareata1 SCOALA NR. 20 V A Pitesti (Arges) 155
53 VacaRapid2 SCOALA MEA BUCURESTI III V BUCURESTI (Bucuresti) 148
54 AlbinaActiv20 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" Pregatitoare A Pitesti (Arges) 147
55 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I II D Craiova 136
56 FotbalistulFiul-lui-Zorro1 SCOALA TRAISTENI III A Valea Doftanei 128
57 RamaIncet99 Homeschooling I Q Bechet (Dolj) 126
58 JeikonGamerul1 Homeschooling III A Cernavoda (Constanta) 121
59 HienaFurioasa99 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 119
60 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 111
61 CatelulAlb3 SCOALA CU CLASELE I - VIII V C Cordun (Neamt) 108
62 LenesulFurios11 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 104
63 DragonulFiul-lui-Zorro99 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Dragos Voda (Calarasi) 102
64 BasketbalistaRapida1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 101
65 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 95
66 PisicaAlba19 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 94
67 RoboticaFericita9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 93
68 JaguarulDestept50 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 92
69 RoboticaFericita88 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 91
70 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 89
71 AlpinistaImperfecta6 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 82
72 TaurulRapid14 Scoala Gimnaziala Malaia Pregatitoare A Malaia (Valcea) 75
73 ZombieRapid1 SCOALA NR 11 I A Galati (Galati) 73
74 PinguinulActiv10 SCOALA NR 29 III D Galati (Galati) 67
75 KaratistulDestept13 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI 64
76 CerbulFericit1 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 64
77 DansatoareaAcvatica30 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 57
78 HocheistulActiv7 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU Pregatitoare E BUCURESTI 56
79 BasketbalistulAccelerat9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II B Valea Doftanei 54
80 PisicaAeriana1 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 54
81 AlbinaRapida9 SCOALA NR. 133 II B BUCURESTI (Bucuresti) 54
82 MangustaMov3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 43
83 TigrulRapid3 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA I B Craiova (Dolj) 39
84 ZmeulAerian59 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț Pregatitoare B Turț (Satu Mare) 38
85 PisicaFericita22 SCOALA NR. 142 VI B BUCURESTI (Bucuresti) 37
86 GhepardulGigantic7 SCOALA ANA LUGOJANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 37
87 MaimutaDesteapta1 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 34
88 PisicaMagica17 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 33
89 GhepardulRapid11 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca II B Cluj Napoca (Cluj) 33
90 Ursulrapid1 SCOALA REGHIN VIII Z Reghin (Bucuresti) 32
91 DelfinulDestept33 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca II B Cluj Napoca (Cluj) 30
92 IepureleDestept3 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 29
93 DragonulRosu10 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 29
94 GamerulSuper-Smecher29 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 29
95 CapraDesteapta8 Colegiul National Liviu Rebreanu II A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 29
96 VanatorulMagic5 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 28
97 DragonulGalben8 Colegiul Național Carol I II D Craiova (Dolj) 28
98 PandaRapid2 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II B Valea Doftanei (Prahova) 27
99 GhepardulDestept3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV D BUCURESTI (Bucuresti) 26
100 CatelulRapid19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 21

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB
Total time: 1529604967.6182 s