Topul Luptătorilor – Mai 2019

weeks
0
-8
days
0
-4
hours
-2
-1
minutes
-5
0
seconds
-3
-3

Intervalul ales 01/05/2019 00:00:00 - 31/05/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 25.675
2 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 24.838
3 KimaActiva19 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 21.343
4 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 20.498
5 AmbitioasaNeclintita8 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 20.211
6 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 19.966
7 InotatorulDestept1 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare B Turceni (Gorj) 16.546
8 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 12.247
9 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 10.842
10 FizicianulPerfect20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII F Navodari (Constanta) 10.838
11 CameleonulRapid77 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 10.175
12 OmulPerfect31 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 10.114
13 KimaActiva18 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 9.977
14 KimaActiva12 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 9.809
15 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 9.631
16 OmulPerfect9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 9.161
17 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 8.586
18 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 8.414
19 KimaActiva10 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 7.632
20 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 7.221
21 LunaRece14 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 6.874
22 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 6.582
23 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 6.364
24 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.337
25 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 5.996
26 ZambetulVesel12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 5.131
27 KimaActiva3 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 5.065
28 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 5.051
29 FloareaAlba44 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 4.997
30 UmbraLihnita5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 4.947
31 AlergatorulIncet94 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 4.588
32 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 4.579
33 AlergatorulRapida34 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 4.431
34 AstronomulRapid7 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 4.357
35 KimaActiva6 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 4.329
36 FotonulActiv13 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 4.312
37 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 4.129
38 AriciulAbraziv11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 4.045
39 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 3.876
40 PyderNebuna55 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 3.868
41 KimaActiva22 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3.849
42 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 3.663
43 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 3.651
44 AlbinaAlba24 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 3.412
45 SpioanaRapida7 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 3.354
46 AmbitioasaGigantica10 SCOALA NR. 2 III A Oituz (Bacau) 3.313
47 PesteleRosu8 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 3.303
48 TaurulDestept3 SCOALA NR. 28 I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.265
49 KimaActiva11 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3.264
50 MicrobulIncet81 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 3.262
51 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 3.252
52 GeografulVerde1 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" VI B BUCURESTI (Bucuresti) 2.958
53 OmulPerfect7 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 2.921
54 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.901
55 FotonulActiv1 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 2.716
56 KimaActiva30 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 2.655
57 FizicianulPerfect28 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2.617
58 FizicianulPerfect4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2.614
59 PisicaAlba16 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.558
60 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 2.488
61 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.474
62 DonaldGamerul18 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.463
63 KimaActiva16 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 2.455
64 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.437
65 CercetatoareaIdealista9 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA III A BUCURESTI (Bucuresti) 2.284
66 FloareaZombilos3 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 2.115
67 AlergatorulSuper-Smecher24 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA II C Targoviste (Dambovita) 2.079
68 OmulPerfect5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 2.039
69 LynxulGales21 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 1.918
70 MercurDestept6 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 1.911
71 SpionulActiv7 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 1.901
72 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1.899
73 SarpeleAfrican97 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 1.890
74 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1.873
75 ZambetulNebuna46 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 1.842
76 FloareaDesteapta24 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 1.805
77 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1.739
78 KimaActiva1 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1.720
79 AmbitioasaAlbastra21 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 1.710
80 AlbinaCea-Mai-Tare-Din-Parcare34 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 1.690
81 CactusulVerde10 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III A Vaslui (Vaslui) 1.649
82 PandaNebuna10 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III A Vaslui (Vaslui) 1.645
83 PiatraGalbena6 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 1.628
84 ZambetulFericit10 SCOALA NR. 197 I B BUCURESTI (Bucuresti) 1.623
85 OmulPerfect13 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 1.595
86 DelfinulDestept40 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.543
87 AlergatorulAburit10 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 1.539
88 FizicianulPerfect9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.536
89 PisicaAlb2 SCOALA NR. 82 Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1.531
90 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.511
91 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.502
92 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.489
93 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 1.455
94 FizicianulPerfect18 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.452
95 AlbinaFericita19 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 1.437
96 MatematicianulMagic99 SCOALA NR 2 CURTICI III A Curtici (Arad) 1.333
97 LunaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1.313
98 OmulIncet9 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 1.303
99 AfroditaPerfecta1 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 1.298
100 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.296

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 3.0043711662292 s