Topul Luptătorilor – Mai 2019

weeks
0
1
days
0
4
hours
1
8
minutes
2
6
seconds
1
8

Intervalul ales 01/05/2019 00:00:00 - 31/05/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 16687
2 KimaActiva19 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 13314
3 FizicianulPerfect20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII F Navodari (Constanta) 10838
4 OmulPerfect31 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 10114
5 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 9821
6 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 9190
7 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 9029
8 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 8827
9 InotatorulDestept1 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare B Turceni (Gorj) 8557
10 CameleonulRapid77 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 8420
11 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 7957
12 KimaActiva12 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 7328
13 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 7157
14 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 6761
15 KimaActiva18 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 6464
16 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 6134
17 OmulPerfect9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 5862
18 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 5769
19 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 5459
20 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 5381
21 KimaActiva10 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 5214
22 KimaActiva3 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 4948
23 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 4748
24 AlergatorulIncet94 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 4546
25 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 4515
26 FotonulActiv13 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 4278
27 AstronomulRapid7 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 4170
28 FloareaAlba44 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 3984
29 LunaRece14 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 3893
30 PyderNebuna55 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 3860
31 KimaActiva22 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3849
32 AriciulAbraziv11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3767
33 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 3678
34 KimaActiva6 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3617
35 AlergatorulRapida34 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 3454
36 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 3437
37 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 3320
38 TaurulDestept3 SCOALA NR. 28 I A BUCURESTI (Bucuresti) 3265
39 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 3203
40 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 3194
41 KimaActiva11 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3049
42 FotonulActiv1 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 2716
43 ZambetulVesel12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 2671
44 FizicianulPerfect28 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2617
45 FizicianulPerfect4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2588
46 SpioanaRapida7 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 2533
47 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 2449
48 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2416
49 KimaActiva30 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 2398
50 PisicaAlba16 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2306
51 OmulPerfect5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 2039
52 FloareaDesteapta24 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 1805
53 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1727
54 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1664
55 OmulPerfect13 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 1568
56 AmbitioasaGigantica10 SCOALA NR. 2 III A Oituz (Bacau) 1550
57 AlergatorulAburit10 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 1493
58 KimaActiva16 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1374
59 AlbinaCea-Mai-Tare-Din-Parcare34 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 1339
60 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1327
61 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 1253
62 AmbitiosulDestept63 SCOALA NR. 1 VIII B Navodari (Constanta) 1247
63 AmbitioasaAlbastra21 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 1237
64 MatematicianulMagic99 SCOALA NR 2 CURTICI III A Curtici (Arad) 1216
65 FloareaZombilos3 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 1179
66 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 1149
67 LunaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 1134
68 OmulPerfect7 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 1126
69 KimaActiva1 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1124
70 DonaldGamerul18 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1123
71 DelfinulDestept40 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1122
72 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1097
73 KimaActiva4 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1090
74 FizicianulPerfect18 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1040
75 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 999
76 ArtemisDesteapta8 SCOALA NR. 88 MIHAI VITEAZUL I B BUCURESTI (Bucuresti) 959
77 MatematicianaPerfecta7 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” II C Constanta (Constanta) 959
78 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 941
79 MatematicianulAbstract14 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 938
80 MicrobulIncet81 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 933
81 EvilRapid10 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 923
82 KimaActiva17 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 916
83 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 875
84 GeografulVerde1 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" VI B BUCURESTI (Bucuresti) 872
85 ZambetulFericit10 SCOALA NR. 197 I B BUCURESTI (Bucuresti) 861
86 PandaDesteapta12 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 859
87 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 849
88 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 845
89 PisicaAlb2 SCOALA NR. 82 Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 835
90 DelfinulDestept38 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 802
91 FilosoafaAbstracta25 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V A Galati (Galati) 793
92 AfroditaPerfecta1 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 776
93 AfroditaAburita11 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare A Turceni (Gorj) 761
94 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 751
95 TigrulRapid22 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Pregatitoare B Baia Mare (Maramures) 741
96 MercurDestept6 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 725
97 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 719
98 PiatraGigantica3 SCOALA NR. 19 BRASOV Pregatitoare A Brasov (Brasov) 714
99 SpionulActiv7 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 666
100 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 654

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 2.0991780757904 s