Topul Luptătorilor – Martie 2018


weeks
-1
-2
days
0
-5
hours
-2
-1
minutes
-1
-8
seconds
-1
-7

Cel mai bine clasat luptător pe 31 Martie 2018, ora 23:59:59 va primi acest set LEGO (citeste regulile concursului).

Așadar, KIDIBOT vă urează succes la citit, la învățat și la ajutat pe alții să devină mai deștepți!

Intervalul ales 05/03/2018 00:00:00 - 31/03/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 PinguinulDestept1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 56336
2 LynxulActiv4 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" III A BUCURESTI (Bucuresti) 15134
3 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 10638
4 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 10325
5 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 8586
6 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 7674
7 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 6050
8 PinguinulVorbaret1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 5463
9 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 5387
10 RinocerulNegru3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 5297
11 PatinatoareaGalanta10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 5143
12 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 5075
13 TigrulFurios14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 4681
14 FrantuzoaicaDesteapta1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 4549
15 MangustaMov3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 4190
16 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 3862
17 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 3632
18 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 3564
19 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 3468
20 MangustaMov4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 3432
21 MaimutaIdealista20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 3415
22 LeopardulRapid8 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 3238
23 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 3237
24 VortexMagic6 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 3189
25 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV I G Brasov (Brasov) 3108
26 FurnicaDesteapta4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 3016
27 JucatorulDestept19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2994
28 PisicaAlba7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2968
29 ItaliancaRapida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2913
30 PisicaDesteapta24 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 2909
31 GhepardulRapid21 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 2887
32 FurnicaDesteapta20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2885
33 CatelulRapid20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2819
34 CatelulRapid19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2744
35 DansatoareaAccelerata5 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 2682
36 HandbalistaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2643
37 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI (Bucuresti) 2641
38 MangustaMov2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2634
39 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 2560
40 IepureleRapid16 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2501
41 CatelulVorbaret3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2489
42 TitanRapid1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 2379
43 CatelulRapid70 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2357
44 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2312
45 FurnicaAcida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 2299
46 SarpeleRapid4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2253
47 ZmeulDestept5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2250
48 GibonulRosu5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 2239
49 OaiaSuper-Smechera10 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 2236
50 CatelulNegru16 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2224
51 FrantuzoaicaRapida7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2219
52 MangustaMov1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2182
53 DragonulDestept3 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 2174
54 PandaRosie1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2149
55 FocaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2137
56 GamerulRapid2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2097
57 VulturulRapid15 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2087
58 CatelulNebun2 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 2085
59 RinocerulAbraziv3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 2001
60 DansatoareaIncet1 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 1919
61 BasketbalistaRapida1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1916
62 SarpeleRapid10 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 1869
63 RamaRapida7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 1839
64 LeopardulAerian15 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 1832
65 CatelulActiv3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 1803
66 PisicaVesela10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 1741
67 DansatoareaAeriana56 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 1643
68 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 1631
69 JaguarulRapid28 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 1616
70 GamerulFericit3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 1603
71 IepureleVorbaret SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea 1595
72 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1532
73 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 1526
74 RobotulAcvatic99 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 1465
75 TigrulAlb2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 1445
76 PisicaMagica17 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 1427
77 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau (Salaj) 1421
78 LeopardulVesel99 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1328
79 VulturulAcvatic1 Homeschooling I C BUCURESTI (Bucuresti) 1319
80 MaimutaNeagra7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1299
81 JaguarulRadical23 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA III A Tulcea (Tulcea) 1252
82 SahistulNegru26 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VIII A Medias (Sibiu) 1196
83 DansatoareaImperfecta24 Liceul Teoretic "Callatis" IV B Mangalia 1190
84 CapraFurioasa3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1188
85 AriciulAlbastru3 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 1184
86 PisicaMagica SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 1177
87 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1169
88 CatelulCredincios10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 1102
89 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 1099
90 CatelulDestept25 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 1080
91 CatelulDestept4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1051
92 GamerulAbraziv27 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA IV A Jijila 1038
93 PisicaDesteapta14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1033
94 PandaFericita1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 1003
95 VacaDesteapta1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 992
96 PisicaAlbastra2 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 908
97 RamaAccelerata3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 869
98 TigrulAlbastru28 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 868
99 PisicaMov9 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 866
100 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 844

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB
Total time: 1529605037.2936 s