Topul Luptătorilor – Martie 2018


weeks
-2
-5
days
0
-6
hours
-2
0
minutes
-2
-5
seconds
0
-6

Cel mai bine clasat luptător pe 31 Martie 2018, ora 23:59:59 va primi acest set LEGO (citeste regulile concursului).

Așadar, KIDIBOT vă urează succes la citit, la învățat și la ajutat pe alții să devină mai deștepți!

Intervalul ales 05/03/2018 00:00:00 - 31/03/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
101 PisicaDesteapta15 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A Bucuresti (Bucuresti) 835
102 PisicaRocker1 SCOALA NR 15 STEFAN BARSANESCU IV B Iasi (Iasi) 830
103 RamaDesteapta2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 828
104 DelfinulDestept13 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 818
105 PatinatorulDestept1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 802
106 FotbalistulAccelerat11 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 786
107 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 766
108 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 762
109 FotbalistulDestept20 SCOALA NR 11 V D Botosani (Botosani) 760
110 RoboticaDesteapta11 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 756
111 PuiulDestept2 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 718
112 VulturulRosu1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 666
113 SahistulAlb27 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 665
114 FrantuzoaicaTocilara12 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 661
115 DragonulRebel13 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 646
116 Hiena Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 637
117 Matei F SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C Bucuresti (Bucuresti) 627
118 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 625
119 VanatorulMagic5 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 623
120 DelfinulDestept12 SCOALA NR 1 VII A Radauti (Suceava) 611
121 Masina HOT WHEELS Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 609
122 FocaRapida8 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 604
123 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 600
124 ItaliancaActiva21 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 592
125 MarinarulRapid9 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 586
126 DragonulNegru9 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 568
127 HandbalistaActiva24 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 561
128 PisicaMagica8 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 539
129 ZmeulAerian59 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț I B Turț (Satu Mare) 536
130 PuiulDestept7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 519
131 PisicaIncet3 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 495
132 PandaDestept20 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" IV E Craiova (Dolj) 495
133 LeopardulNegru31 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 493
134 AlbinaActiva2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 3 VIDELE II A Videle (Teleorman) 487
135 KaratistaRapida1 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 436
136 RechinulRebel10 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III D Ramnicu Valcea (Valcea) 426
137 AlpinistaImperfecta6 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 425
138 CatelulRebel11 SCOALA NR. 31 V A BUCURESTI (Bucuresti) 417
139 DelfinulAlbastru1 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 407
140 KaratistaNebuna3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 399
141 CatelulActiv6 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 392
142 CreatoareaActiv9 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" III E Craiova (Dolj) 384
143 CerbulRapid3 SCOALA CU CLS.I-VIII GRATIA V A Gratia (Teleorman) 383
144 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 383
145 RechinulRapid11 SCOALA NR. 177 NICOLAE GRIGORESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 383
146 RamaAcida13 SCOALA VICTORIA IX C Victoria (Brasov) 379
147 DragonulAlb29 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 378
148 AlpinistulAburit7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 373
149 PisicaAlba6 SCOALA FANUS NEAGU IV D Braila (Braila) 369
150 HandbalistaVorbareata11 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 368
151 CalulSuper-Smecher1 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 365
152 LeulDestept7 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN II A Constanta (Constanta) 363
153 AriciulAcvatic7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 358
154 LemurianulAerian4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 356
155 Gimnasta4 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 355
156 AlbinaActiva13 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 352
157 FrantuzoaicaSuper-Smechera23 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 346
158 PisicaFericita3 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA I E BUCURESTI (Bucuresti) 346
159 PisicaSuper-Smechera1 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 344
160 JaguarulDestept12 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 343
161 DansatoareaRapida2 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 338
162 JaguarulRapid75 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV F BUCURESTI (Bucuresti) 328
163 RoboticaVesela30 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 318
164 PisicaPerfecta24 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 316
165 CapraVorbareata1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 310
166 CatelulAccelerat10 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA IV A Aninoasa (Dambovita) 306
167 BasketbalistulGamerul30 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 301
168 RoboticaMagica28 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 300
169 VacaAbstracta10 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA V A Jijila (Tulcea) 297
170 LeulAlb50 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 294
171 DansatoareaDesteapta8 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III D Ramnicu Valcea (Valcea) 292
172 GimnastaRapida11 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 291
173 LeulRapid30 Homeschooling III B BUCURESTI (Bucuresti) 276
174 PisicaNebuna91 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 275
175 PisicaAlb8 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 274
176 VulturulRapid11 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 265
177 BalenaAcida Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 264
178 Creatorul Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 261
179 PinguinulAlb56 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 261
180 ZmeulNebuna11 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 257
181 OaiaDestept1 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 254
182 BasketbalistulMagic10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 252
183 SarpeleAcrit14 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 251
184 RoboticaRapid1 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL III D BUCURESTI (Bucuresti) 250
185 HandbalistaNebuna6 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 246
186 PinguinulDestept17 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 244
187 RechinulDestept99 SCOALA GIMNAZIALA II A Smardan (Galati) 244
188 FocaRapida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX F Medias (Sibiu) 243
189 Tauhan SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 242
190 JaguarulDestept16 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 240
191 LeulActiv10 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 232
192 NeamtulFurios45 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 231
193 CatelulAlb3 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Cordun (Neamt) 230
194 DragonulNebun17 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 228
195 PandaGalben8 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 226
196 DragonulActiv7 SCOALA NR 1 II S Radauti (Suceava) 221
197 MaimutaDesteapta1 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 218
198 KaratistaFurioasa12 SCOALA VICTORIA IX A Victoria (Brasov) 218
199 LeulRapid23 SCOALA NICOLAE IORGA V A Iasi (Iasi) 207
200 CerbulGalben27 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 206

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 1.4376420974731 s