Topul Luptătorilor Noiembrie 2019

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Intervalul ales 01/11/2019 00:00:00 - 30/11/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 MagarulMagar3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 13.370
2 SpionulCredincios2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 5.435
3 MatematicianulAcid23 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III A Nasaud (Bistrita-Nasaud) 4.567
4 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 3.954
5 CactusulRapid87 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 3.877
6 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" III B Falticeni (Suceava) 3.087
7 RazboinicaMagica2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.549
8 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 2.363
9 FloareaActiva8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.076
10 MotociclistulRapid79 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.031
11 CreierulRapid38 SCOALA NR. 85 "VASILE BUNESCU" I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.697
12 PiatraRapid8 SCOALA NR. 197 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 1.595
13 ExtraterestraNebuna1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.339
14 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.300
15 CalulMagar96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.294
16 CreierulDestept85 SCOALA NR.1 V C Titu (Dambovita) 1.249
17 LunaFericita10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.186
18 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 1.164
19 AmbitiosulAlb2 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 1.150
20 MatematicianaAlbastra25 Homeschooling V A Timisoara (Timis) 1.125
21 EnglezoaicaPerfecta17 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 1.117
22 ProtonulNebun25 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD VII B Nasaud (Bistrita-Nasaud) 1.080
23 CreierulDestept99 SCOALA NR. 3 BRASOV V C Brasov (Brasov) 1.071
24 RobotulNebun51 SCOALA NR. 78 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1.019
25 OrnitorinculParanoic99 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” V A Galati (Galati) 998
26 ZambetulGalbena99 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA V B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 959
27 AmbitiosulReal1 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Deleni (Iasi) 917
28 PuriceleNebun8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 882
29 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 858
30 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 767
31 PandaAlb2 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" I B Oradea (Bihor) 766
32 FurnicaInceata30 Homeschooling III A Falticeni (Suceava) 736
33 LemurianulActiv12 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 732
34 BayganRapid1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 729
35 SoricicaRapida15 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Deleni (Iasi) 723
36 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 720
37 RoboticaRosie1 SCOALA NR 4 VI B Pechea (Galati) 706
38 CercetatoareaIdealista9 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 704
39 CatelulNebun11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 666
40 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 637
41 RazboiniculDestept10 SCOALA NR. 1 BRAGADIRU III F Bragadiru (Ilfov) 611
42 CercetatorulActiv2 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII B Supur (Satu Mare) 595
43 PisicaLinistita5 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA V B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 588
44 JaguarulGalant13 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 587
45 AmbitiosulCea-Mai-Tare-Din-Parcare2 SCOALA NR 4 VI B Pechea (Galati) 579
46 MatematicianaMov99 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A 2 Mai (Constanta) 576
47 LuptatoareaActiva8 Liceul cu Program Sportiv Deva V A Deva (Hunedoara) 568
48 AlergatoareaDesteapta24 SCOALA DE 8 ANI VI A Dobra (Hunedoara) 566
49 SpioanaFericita21 SCOALA NR. 8 V A Onesti (Bacau) 528
50 LuptatorulFurios26 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 511
51 GamerulIn-Da-House42 SCOALA GEORGE CALINESCU VIII A Onesti (Bacau) 502
52 PinguinulFericit18 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 494
53 CurajoasaAcvatica28 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 486
54 AmbitiosulAfrican8 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" IV B Ploiesti (Prahova) 469
55 PisicaVesela10 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 461
56 VulturulNebun27 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” VIII A Ramnicu Sarat (Buzau) 461
57 GeografaNebuna3 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 456
58 LunaMagica13 SCOALA NR 4 VI B Pechea (Galati) 455
59 DansatoareaMagica11 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 452
60 DelfinulAlb99 SCOALA NR 13 V B Galati (Galati) 445
61 SpioanaBisectoare1 SCOALA GIMNAZIALA EXCELSIS VII A Ploiesti (Prahova) 434
62 LeulLinistit1 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Deleni (Iasi) 433
63 CreierulDestept81 SCOALA NR.1 V C Titu (Dambovita) 432
64 CreierulAfectat27 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III A Nasaud (Bistrita-Nasaud) 432
65 AmbitioasaNebuna4 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI E Chitila (Ilfov) 426
66 AmbitiosulVorbaret96 SCOALA NR 4 VI B Pechea (Galati) 412
67 CactusulNebun44 SCOALA NR. 12 BRASOV V C Brasov (Brasov) 410
68 AmbitioasaPerfecta9 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III G Nasaud (Bistrita-Nasaud) 406
69 ZambetulDestept24 Scoala Gimnaziala VI A Romanu (Braila) 405
70 RazboiniculMagic1 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 402
71 CreierulNebun9 SCOALA DE 8 ANI VIII A Dobra (Hunedoara) 401
72 MatematicianulDestept76 SCOALA GIMNAZIALA NR. 126 VI B BUCURESTI (Bucuresti) 399
73 MatematicianaFericita6 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 395
74 CopilulMagic1 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 391
75 AlbinaNeagra25 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 389
76 ZambetulCel-Mai-Tare-Din-Parcare32 SCOALA NR. 195 V L BUCURESTI (Bucuresti) 388
77 PisicaNeagra15 SCOALA NORMALA GHEORGHE ASACHI IX E Piatra Neamt (Neamt) 386
78 FloareaRosie27 Colegiul Național "Spiru Haret" III A Targu-Jiu (Gorj) 379
79 CameleonulAcvatic29 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 379
80 CurajoasaAcida1 SCOALA FANUS NEAGU I A Braila (Braila) 373
81 AmbitioasaDesteapta91 SCOALA NR. 1 X A Cernavoda (Constanta) 368
82 CactusulDesteapta10 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” V A Galati (Galati) 365
83 PisicaAlba44 SCOALA NR 30 II D Timisoara (Timis) 364
84 PiatraAcida12 Colegiul Tehnic Decebal XI B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 362
85 ZambetulNebun32 Colegiul National "Emil Racovita" IX E Cluj-Napoca (Cluj) 357
86 PisicaFurioasa7 SCOALA NR. 12 III A BUCURESTI (Bucuresti) 352
87 SoricicaDesteapta33 Colegiul Național "Spiru Haret" XII A Targu-Jiu (Gorj) 348
88 IstoriculAlbastru2 Liceul Tehnologic Turceni VII A Turceni (Gorj) 347
89 AmbitioasaAeriana97 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA V B Bistrita (Bistrita-Nasaud) 346
90 PisicaMov12 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 338
91 PisicaFericita SCOALA DE 8 ANI V B Dobra (Hunedoara) 335
92 CreierulActiv21 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 333
93 CreierulAcid3 SCOALA NR 1 II B Ludus (Mures) 330
94 EnglezulCredincios3 SCOALA NR.2 VIII A Ramnicu Sarat (Buzau) 328
95 DragonulImperativ7 SCOALA GEORGE CALINESCU VI C Onesti (Bacau) 319
96 ZambitoareaLinistita2 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII A Deleni (Iasi) 316
97 CactusulAbraziv4 Colegiul Economic Dimitrie Cantemir X D Suceava (Suceava) 316
98 PasareaRosie2 Homeschooling VI Z Iasi (Iasi) 314
99 InotatorulRocker1 Liceul Teologic Greco-Catolic "Sf. Vasile cel Mare" I A Blaj (Alba) 314
100 AmbitioasaAcida11 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 310

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO
Total time: 1.168625831604 s