Topul Luptătorilor – Octombrie 2018

weeks
0
-6
days
0
-6
hours
0
-5
minutes
-3
-6
seconds
-2
-4

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/10/2018 00:00:00 - 31/10/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 28334
2 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 28260
3 DragonulNegru14 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 27841
4 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 26753
5 MatematicianaRapida9 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 25903
6 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 21449
7 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 16354
8 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 15719
9 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 14067
10 ZambitoareaFericita17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 13636
11 VacaGamerita67 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 12331
12 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 11629
13 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 11470
14 VortexGamerul11 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 8738
15 CatelulAfrican22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 8440
16 ExtraterestraParanoica10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 8378
17 PisicaRapida32 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 7763
18 AmbitioasaInceata58 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 7158
19 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 5800
20 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 5789
21 FotbalistulFericit17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 5432
22 PandaAcida21 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 5234
23 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 5184
24 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 5060
25 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 4597
26 VanatorulRapid22 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 4181
27 CurajosulSuper-Smecher1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII B Pucioasa (Dambovita) 3653
28 PinguinulVesel89 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 3619
29 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 3582
30 DelfinulMagic10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 3527
31 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 3512
32 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 3450
33 AmbitioasaAccelerata16 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 3351
34 ZambetulAcvatic37 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 3299
35 AlbinaActiva16 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa 3177
36 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 3147
37 RoboticaActiva2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 3116
38 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 3018
39 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 2989
40 DansatoareaMov3 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 2987
41 MumaPaduriiNebuna1 SCOALA SAG VIII X Sag (Salaj) 2955
42 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 2895
43 OmulNegru18 SCOALA SAG VIII A Sag (Salaj) 2769
44 VacaNebuna2 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 2741
45 RazboinicaAeriana13 SCOALA SAG VIII A Sag (Salaj) 2730
46 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 2670
47 AmbitioasaMov3 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 2576
48 SarpeleAlb5 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 2542
49 LeopardulAbstract2 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 2469
50 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 2458
51 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 2398
52 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 2322
53 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea 2293
54 TitanGigantic13 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII C Fieni (Dambovita) 2292
55 Karatistul SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 2262
56 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2236
57 CurajoasaFericita27 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII C Fieni (Dambovita) 2214
58 SpionulGamerul8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE II A Videle (Teleorman) 2195
59 RechinulMov14 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 2121
60 DragonulActiv12 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi (Iasi) 2083
61 SarpeleRapid32 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 2047
62 PandaNegru11 SCOALA NR. 24 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 2037
63 PandaAberanta2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1962
64 MatematicianaNebuna10 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 1959
65 AmbitioasaAccelerata10 Liceul cu Program Sportiv Iasi VII I Iasi 1922
66 MatematicianulVesel1 SCOALA GIMNAZIALA VADU PASII IV B Vadu Pasii (Buzau) 1874
67 PisicaAeriana6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1858
68 CatelulAfrican99 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 1857
69 VacaCea-Mai-Tare-Din-Parcare99 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 1847
70 MatematicianaRapida4 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 1811
71 ZambitoareaImperfecta5 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 1806
72 AmbitiosulRapid24 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 1796
73 MatematicianulDestept4 SCOALA NR.28 IV C Ploiesti (Prahova) 1769
74 ExtraterestraAeriana17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 1765
75 DragonulRosu7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1748
76 LuptatorulVorbaret11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1708
77 PesteleRapid16 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 1702
78 JaguarulRapid4 Școala Gimnazială "Dacia" II A Targu Mures (Mures) 1695
79 Pisica30 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII B Mizil 1688
80 ZambetulRapid5 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 1680
81 HackeritaMagica15 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII D Pucioasa (Dambovita) 1663
82 AmbitioasaNebuna12 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 1634
83 InotatoareaRapida14 SCOALA GORNET CUIB III A Gornet Cuib (Prahova) 1618
84 PisicaNeagra76 SCOALA NR 7 VII B Galati (Galati) 1609
85 VampirulAlb12 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 1608
86 JaguarulNegru6 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" V A Falticeni (Suceava) 1606
87 ImparateasaNebuna90 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 1601
88 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 1598
89 VrajitoareaMagic16 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI C Iasi (Iasi) 1578
90 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1573
91 AlpinistulAbstract6 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi (Iasi) 1551
92 JaguarulAlbastru1 SCOALA CU CLASELE I - VIII DOBROTESTI I A Amarasti (Dolj) 1550
93 HandbalistulNegru7 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII B Mizil (Prahova) 1548
94 AmbitioasaActiva2 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 1527
95 AmbitiosulRapid77 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1524
96 ChimistulAccelerat76 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" VII A Falticeni (Suceava) 1501
97 HandbalistulMagic10 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII B Mizil 1490
98 PiatraNeagra1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 1489
99 FloareaRosie6 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1470
100 MatematicianulRapid1 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 1451

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 6.2034299373627 s