Topul Luptătorilor – Octombrie 2018

weeks
-2
-9
days
0
0
hours
-2
-2
minutes
-2
-6
seconds
-4
-5

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/10/2018 00:00:00 - 31/10/2018 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
101 DirariaIdealista19 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" VII A Falticeni (Suceava) 1445
102 VampirulNebun3 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII B Pucioasa (Dambovita) 1439
103 AmbitioasaVerde11 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V A Deva (Hunedoara) 1436
104 BasketbalistaFiica-lui-Vasile3 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V B Pucioasa (Dambovita) 1421
105 PisicaAlbastra19 SCOALA SAG VIII A Sag (Salaj) 1417
106 MatematicianulIncet2 Liceul Maneciu VIII B Maneciu Ungureni (Prahova) 1361
107 ExtraterestrulRapid74 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" IV A Falticeni (Suceava) 1319
108 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 1290
109 PisicaFericita79 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 1288
110 AlbinaInceata34 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1285
111 MatematicianaRapida28 Homeschooling III B Timisoara (Timis) 1281
112 SpionulAerian1 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" I A BUCURESTI (Bucuresti) 1280
113 IubitorulRapid1 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 1266
114 CapraNeagra55 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1266
115 ChimistaAcida2 Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza X C Breaza (Prahova) 1262
116 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1257
117 FilosoafaNebuna18 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 1254
118 MangustaVesela26 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1248
119 FurnicaRapida44 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1247
120 TelefonulActiv1 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 1232
121 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1227
122 DelfinulCredincios97 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 1224
123 TitanNegru10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 1217
124 DelfinulAlbastru3 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 1202
125 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 1190
126 SarpeleRapid97 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 1190
127 PiatraIlogica17 SCOALA NR 17 ION CREANGA VI B Iasi (Iasi) 1185
128 HienaDesteapta2 SCOALA CU CLS.I-VIII FANTANELE VII A Fantanele (Teleorman) 1177
129 AmbitiosulAlbastru8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE II A Videle (Teleorman) 1176
130 AmbitiosulRosu13 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 1143
131 UmbraAbraziva4 SCOALA NR 7 VII B Galati (Galati) 1132
132 AmbitioasaActiva10 Liceul cu Program Sportiv Iasi VII A Iasi (Iasi) 1126
133 IleanaCosanzeanaIn-Da-House17 SCOALA CU CLASELE I - VIII SILVIU CARPINISIANU VII A Sebes (Alba) 1121
134 AlergatorulIncet2 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 1119
135 FrantuzoaicaDesteapta22 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V C Pucioasa 1112
136 Razboinica Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 1112
137 TigrulRosu7 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 1108
138 VrajitoareaMov11 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 1098
139 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 1097
140 DelfinulTocilar7 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 1096
141 SiamezaAfricana1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 1095
142 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1094
143 MotociclistulRapid99 SCOALA NR 1 III C Negresti (Satu Mare) 1090
144 AmbitioasaRapida16 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 1080
145 BioloagaParanoica2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" VII A Falticeni (Suceava) 1074
146 PisicaMov88 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 1063
147 ZeusFiul-lui-Zorro7 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 1061
148 PisicaNebuna98 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 1061
149 FloareaAberanta10 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII C Fieni 1060
150 MatematicianaRapida3 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V A Deva (Hunedoara) 1057
151 AmbitioasaLinistita4 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 1057
152 AlergatorulIncet6 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 1053
153 AlbinaRapida83 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 1050
154 AmbitioasaNebuna3 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V A Pucioasa (Dambovita) 1046
155 CactusulRapid2 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 1041
156 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1039
157 FloareaGalbena22 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 1038
158 AmbitioasaActiva28 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 1032
159 IubitoareaVesela18 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 1032
160 PandaNebuna14 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 1025
161 CreatoareaMov30 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil 1021
162 EcoloagaIdealista6 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 1017
163 CreierulRapid1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 1013
164 PisicaNeagra25 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 1012
165 ZambitoareaVorbareata24 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 1006
166 CercetatoareaActiva11 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V A Pucioasa (Dambovita) 1002
167 PandaNebuna24 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 991
168 RamaCredincioasa99 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 986
169 TanaraVorbareata14 Liceul Maneciu VIII B Maneciu Ungureni (Prahova) 964
170 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 962
171 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 954
172 ZambitoareaMagica30 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 943
173 AmbitiosulRapid10 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 938
174 CameleonulRapida2 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 935
175 CatelulFericit2 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 934
176 OctabotRapid31 Liceul "Korosi Csoma Sandor" Covasna III A Covasna (Covasna) 928
177 LeulDesteapta9 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 919
178 MatematicianaNebuna12 Homeschooling VI C BUCURESTI (Sibiu) 916
179 LeulPerfect3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 914
180 MastermindActiv17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VIII A Mizil (Prahova) 913
181 CerbulGeosferic78 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 907
182 DragonulRosu23 Școala Primară Lorelay IV A Iasi (Iasi) 901
183 RazboiniculGalben1 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 898
184 T-RexActiv7 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" I A Nehoiu (Buzau) 887
185 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 882
186 AmbitioasaRapida24 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 870
187 CatelulAlbastru3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 866
188 SpioanaMov10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 865
189 GimnastaSuper-Smechera11 Liceul cu Program Sportiv Iasi V A Iasi 862
190 PisicaVerde15 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 850
191 AmbitioasaDesteapta14 SCOALA NR. 73 BARBU DELAVRANCEA X B BUCURESTI (Bucuresti) 831
192 CangurulAlbastru22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 823
193 AmbitiosulRapid29 LICEUL TEORETIC RADUCANENI II A Raducaneni (Iasi) 820
194 LemurianulTocilar17 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva 815
195 LenesulNebun15 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V C Pucioasa 810
196 Spioana SCOALA NR 17 ION CREANGA VI B Iasi (Iasi) 807
197 ScheletulRapid18 Homeschooling IV B Arad (Arad) 807
198 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 800
199 VrajitoareaZombiloasa99 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 788
200 ProtonulAbraziv7 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" VIII A BUCURESTI (Bucuresti) 775

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 2.9775869846344 s