Topul Luptătorilor Octombrie 2019

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
1
Days
0
6
Hours
1
5
Minutes
4
3
Seconds
4
3

Intervalul ales 01/10/2019 00:00:00 - 31/10/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 MagarulMagar3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 13.216
2 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 10.072
3 VrajitorulReal97 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 8.338
4 GeoloagaAlbastra53 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 6.323
5 KigonielNegru1 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 5.963
6 AstronoamaAburita30 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 5.863
7 BirmanezaIncet17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 5.816
8 CurajoasaAcvatica28 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 4.134
9 MasterMagic12 SCOALA NR. 1 VI B Campulung (Arges) 3.401
10 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 3.139
11 MatematicianaFericita6 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 2.387
12 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 2.117
13 MatematicianulRebel18 SCOALA NORMALA ELENA CUZA VI B BUCURESTI (Bucuresti) 2.050
14 SpionulCredincios2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.001
15 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.892
16 FloareaNebuna96 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 1.864
17 MotociclistulRapid79 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.693
18 FilosoafaAeriana2 SCOALA NR. 152 URUGUAY V A BUCURESTI (Bucuresti) 1.668
19 AmbitioasaSuper-Smechera25 SCOALA NORMALA ELENA CUZA IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1.569
20 FloareaActiva8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.480
21 IstoriculNebun26 Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu" XII H Targu-Jiu (Gorj) 1.408
22 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 1.367
23 ZombieAberant3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.354
24 FloareaAfrican2 SCOALA GRINTIES V A Grinties (Neamt) 1.319
25 IncredibilaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.293
26 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.274
27 LeulActiv79 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C BUCURESTI (Bucuresti) 1.238
28 FotbalistaActiva2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.182
29 AlergatorulDestept21 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III F BUCURESTI (Bucuresti) 1.152
30 LynxulAlb1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" III C Craiova (Dolj) 1.128
31 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 1.108
32 RazboinicaMagica2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 987
33 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 919
34 BacteriaAburita8 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 904
35 ZorkavCea-Mai-Tare-Din-Parcare99 SCOALA CU CLS.I-VIII STEFAN CEL MARE ALEXANDRIA IV A Alexandria (Teleorman) 904
36 PiatraRapida23 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 901
37 AmbitioasaLihnita13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 867
38 PisicaRapida34 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 822
39 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 809
40 BacteriaZombiloasa1 SCOALA CU CLASE I-VIII MIRCEA CEL BATRAN BABADAG VI A Babadag (Tulcea) 767
41 AlergatoareaNebuna12 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 742
42 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 720
43 SpioanaAlba8 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 713
44 PisicaAlbastra22 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII E Adjud (Vrancea) 706
45 SpioanaActiva17 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” IV D Galati (Galati) 694
46 PuriceleNebun8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 679
47 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 675
48 PuriceleAlb28 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 659
49 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 653
50 VidraDesteapta2 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 646
51 AlergatorulActiv5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 644
52 ChimistaAberanta13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 644
53 ExtraterestraNebuna1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 619
54 PisicaPortocalie99 Colegiul Romano-Catolic „Sfântul Iosif” III A BUCURESTI (Bucuresti) 610
55 ProtonulAbraziv99 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 596
56 ChimistulNebun3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU VII B BUCURESTI (Bucuresti) 594
57 MaimutaSuper-Smechera99 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 593
58 CatelulNebun11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 572
59 T-RexSuper-Smecher11 SCOALA NR. 80 II E BUCURESTI (Bucuresti) 565
60 RazboinicaFericita12 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 564
61 AlergatorulIepuresc1 Liceul Teoretic "Serban Vodă" VII D Slanic (Prahova) 557
62 CalulMagar96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 556
63 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 II C Galati (Galati) 553
64 MatematicianulPortocaliu7 Liceul Teoretic German "Johann Ettinger" IV D Satu Mare (Satu Mare) 549
65 SpioanaLihnita5 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 542
66 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 533
67 SpionulIepuresc1 SCOALA SCORTENI VII C Scorteni (Bacau) 530
68 PisicaDesteapta52 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" VII A BUCURESTI (Bucuresti) 510
69 PuriceleMagar8 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 502
70 IstoriculAbstract7 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU VII B BUCURESTI (Bucuresti) 500
71 HackerulPerfect4 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 500
72 HackerulAcid2 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 487
73 BayganRapid1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 480
74 DansatoareaMagica11 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 475
75 AmbitioasaLihnita12 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 474
76 DelfinulAlbastru18 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CANTACUZINO” X B Targoviste (Dambovita) 469
77 JaguarulAccelerat5 SCOALA NR 1 V D Adjud (Vrancea) 461
78 AmbitioasaRecesiva55 SCOALA NR. 2 IV A Oituz (Bacau) 455
79 PisicaMagica5 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 450
80 AlergatorulAbstract99 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 445
81 DelfinulMov19 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 442
82 AmbitiosulFericit8 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 440
83 FizicianulRapida1 SCOALA CU CLS.I-VIII M.R.PARASCHIVESCU ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 439
84 MatematicianulCel-Mai-Tare-Din-Parcare55 SCOALA NR. 167 II A BUCURESTI (Bucuresti) 435
85 LunaFericita10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 433
86 SpionulLaborios7 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 428
87 SarpeleTocilar25 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 405
88 CopilulAccelerat42 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 397
89 PozitronulRapid1 SCOALA BAICOI I A Baicoi (Prahova) 392
90 PisicaDesteapta40 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 382
91 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 378
92 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 377
93 FotbalistulActiv27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 373
94 DelfinulAerian22 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 373
95 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 371
96 PiatraRapid8 SCOALA NR. 197 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 371
97 SarpeleRapid23 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 370
98 MatematicianulAbstract10 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV E BUCURESTI (Bucuresti) 364
99 VampirulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV D BUCURESTI (Bucuresti) 363
100 FizicianulAccelerat15 SCOALA NR. 152 URUGUAY VI A BUCURESTI (Bucuresti) 363

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.0718998908997 s