Topul Luptătorilor Octombrie 2019

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Intervalul ales 01/10/2019 00:00:00 - 31/10/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 MagarulMagar3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 17.232
2 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 12.353
3 VrajitorulReal97 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 8.338
4 GeoloagaAlbastra53 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 6.323
5 MotociclistulRapid79 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.283
6 KigonielNegru1 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 5.963
7 AstronoamaAburita30 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 5.863
8 BirmanezaIncet17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 5.816
9 CurajoasaAcvatica28 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 5.696
10 MasterMagic12 SCOALA NR. 1 VI B Campulung (Arges) 4.882
11 SpionulCredincios2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 4.860
12 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 3.596
13 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 3.139
14 MatematicianaFericita6 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 3.079
15 FloareaActiva8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.566
16 FloareaNebuna96 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 2.502
17 PiatraRapid8 SCOALA NR. 197 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 2.286
18 MatematicianulRebel18 SCOALA NORMALA ELENA CUZA VI B BUCURESTI (Bucuresti) 2.095
19 RazboinicaMagica2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.052
20 FotbalistaActiva2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.014
21 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.956
22 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 1.952
23 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.906
24 ExtraterestraNebuna1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.881
25 VidraDesteapta2 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 1.823
26 FilosoafaAeriana2 SCOALA NR. 152 URUGUAY V A BUCURESTI (Bucuresti) 1.716
27 CalulMagar96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.613
28 IncredibilaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.605
29 AmbitioasaSuper-Smechera25 SCOALA NORMALA ELENA CUZA IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1.569
30 ZombieAberant3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.429
31 IstoriculNebun26 Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu" XII H Targu-Jiu (Gorj) 1.408
32 LeulActiv79 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C BUCURESTI (Bucuresti) 1.357
33 CactusulNebun81 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 1.347
34 PuriceleNebun8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.332
35 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 1.328
36 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.324
37 FloareaAfrican2 SCOALA GRINTIES V A Grinties (Neamt) 1.319
38 PuriceleAlb28 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 1.269
39 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 1.262
40 ChimistaAberanta13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 1.249
41 AlergatorulDestept21 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III F BUCURESTI (Bucuresti) 1.216
42 DelfinulRapid13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 1.160
43 AlergatoareaLihnita8 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 1.149
44 MatematicianaAlbastra25 Homeschooling V A Timisoara (Timis) 1.141
45 LynxulAlb1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" III C Craiova (Dolj) 1.128
46 CatelulNebun11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.126
47 BacteriaAburita8 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 1.095
48 ZambetulAlbastra6 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 998
49 AmbitioasaLihnita13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 997
50 PiatraRapida23 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 993
51 SpioanaAlba8 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 915
52 PisicaRapida34 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 904
53 ZorkavCea-Mai-Tare-Din-Parcare99 SCOALA CU CLS.I-VIII STEFAN CEL MARE ALEXANDRIA IV A Alexandria (Teleorman) 904
54 JaguarulAccelerat5 SCOALA NR 1 V D Adjud (Vrancea) 878
55 LuptatoareaFericita18 Homeschooling VI Z Iasi (Iasi) 873
56 SpionulDestept25 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 871
57 SpioanaActiva17 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” IV D Galati (Galati) 857
58 AlergatorulActiv5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 846
59 FotbalistulRapid20 SCOALA NR 2 II B Ludus (Mures) 839
60 BacteriaZombiloasa1 SCOALA CU CLASE I-VIII MIRCEA CEL BATRAN BABADAG VI A Babadag (Tulcea) 818
61 PisicaAlbastra22 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII E Adjud (Vrancea) 818
62 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 809
63 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 800
64 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 777
65 AlergatoareaNebuna12 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 742
66 AmbitiosulRosu2 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” V A Ramnicu Sarat (Buzau) 737
67 DansatoareaMagica11 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 736
68 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 723
69 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV E BUCURESTI (Bucuresti) 722
70 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 720
71 RazboinicaFericita12 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 713
72 HackerulPerfect4 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 713
73 AlergatorulAbstract99 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 700
74 BayganRapid1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 671
75 PisicaPortocalie99 Colegiul Romano-Catolic „Sfântul Iosif” III A BUCURESTI (Bucuresti) 610
76 SpionulPerfect97 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III F BUCURESTI (Bucuresti) 608
77 BacteriaLinistita13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 602
78 HackerulGamer44 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 602
79 ProtonulAbraziv99 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 596
80 ChimistulNebun3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU VII B BUCURESTI (Bucuresti) 594
81 MaimutaSuper-Smechera99 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 593
82 LunaFericita10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 579
83 CatelulVesel1 SCOALA MICLESTI III A Miclesti (Vaslui) 571
84 PandaFurioasa17 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 570
85 T-RexSuper-Smecher11 SCOALA NR. 80 II E BUCURESTI (Bucuresti) 565
86 AmbitioasaAcida11 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 564
87 AlergatorulIepuresc1 Liceul Teoretic "Serban Vodă" VII D Slanic (Prahova) 557
88 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 557
89 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 II C Galati (Galati) 553
90 MatematicianulPortocaliu7 Liceul Teoretic German "Johann Ettinger" IV D Satu Mare (Satu Mare) 549
91 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 546
92 SpioanaLihnita5 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 542
93 PisicaMov12 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 539
94 AmbitioasaLihnita12 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 539
95 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 533
96 SoricicaAccelerata13 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 532
97 SpionulIepuresc1 SCOALA SCORTENI VII C Scorteni (Bacau) 530
98 FotbalistulActiv27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 528
99 PisicaMagica5 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 525
100 DelfinulMov19 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 521

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO
Total time: 1.2135190963745 s