Topul Luptătorilor Septembrie 2019

Intervalul ales 01/09/2019 00:00:00 - 30/09/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 MagarulMagar3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.413
2 DelfinulVesel10 SCOALA NR 11 IV B Barlad (Vaslui) 4.043
3 LuptatoareaActiva17 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE VII A Videle (Teleorman) 2.020
4 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 1.935
5 RazboinicaMagica2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.581
6 BabaCloantaMamifer14 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 1.253
7 LeopardulNebun8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.210
8 SarpeleDestept7 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 1.206
9 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.047
10 CercetatoareaDesteapta7 Colegiul Național Johannes Honterus III C Brasov (Brasov) 998
11 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 977
12 AmbitioasaMov3 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 959
13 SpioanaRapida7 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 932
14 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I IV D Craiova (Dolj) 924
15 ExtraterestraNebuna1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 857
16 TaurulNegru98 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 833
17 SpionulDestept25 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 809
18 FloareaMov99 Colegiul Național Johannes Honterus I D Brasov (Brasov) 712
19 DragonulRosu30 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN II D Craiova (Dolj) 697
20 AmbitioasaAcida11 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 676
21 BioloagaInceata1 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 659
22 PiatraRapida12 Școala Gimnaziala 149 II D BUCURESTI (Bucuresti) 650
23 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 631
24 FotbalistaActiva2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 589
25 MatematicianulAlbastru5 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 574
26 AlbinaAlba24 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 555
27 TenismenulMahmur1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN II D Craiova (Dolj) 552
28 AlbinaInceata33 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 551
29 MatematicianaDesteapta27 SCOALA NR 1 V B Adjud (Vrancea) 543
30 HyperbotsAcid46 SCOALA CU CLASELE I - VIII AVRAM IANCU VIII A Zalau (Salaj) 540
31 MangustaRapida7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 515
32 ProtonulAbraziv99 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 511
33 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 510
34 BioloagaMov20 SCOALA NR. 23 BRASOV IX A Brasov (Brasov) 500
35 StreetballVorbaret1 Homeschooling XI B BUCURESTI (Bucuresti) 484
36 AlergatorulDestept47 SCOALA NR 10 IV B Suceava (Suceava) 483
37 PuriceleNebun8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 434
38 SpionulRapid31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 426
39 MatematicianaPerfecta12 SCOALA NR 1 VI A Adjud (Vrancea) 426
40 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 415
41 SoricicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV K Craiova (Dolj) 412
42 BalenaDesteapta2 Homeschooling IV C BUCURESTI (Dolj) 411
43 MotociclistulRapid79 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 410
44 FizicianulNebun7 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 398
45 AmbitioasaRosu19 SCOALA NR 25 PETRU RARES VI A Galati (Galati) 381
46 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 370
47 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 367
48 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 365
49 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 359
50 DelfinulMagic10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C BUCURESTI (Bucuresti) 355
51 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 354
52 MatematicianaActiva77 SCOALA NR. 21 II C BUCURESTI (Bucuresti) 348
53 CatelulNebun11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 347
54 FloareaLacustra1 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II A BUCURESTI (Bucuresti) 346
55 GeografulPacificator14 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 344
56 RamaIncet99 Homeschooling III Q Bechet (Dolj) 309
57 TaurulActiv11 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 307
58 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 296
59 IstoriculAlbastru2 Liceul Tehnologic Turceni VII A Turceni (Gorj) 293
60 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 291
61 IstoriculGeologic12 SCOALA AL.I.CUZA V B Bacau (Bacau) 285
62 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 279
63 HackeritaManiaca1 SCOALA NR 1 VI A Adjud (Vrancea) 275
64 AlergatorulActiv5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 262
65 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 257
66 UmbraFurioasa99 Liceul Teoretic "Callatis" I A Mangalia (Constanta) 252
67 FizicianulIdealist5 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VI C Baia Mare (Maramures) 251
68 AriciulFericit1 SCOALA NR. 193 V A BUCURESTI (Bucuresti) 251
69 SoricicaRosie8 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 249
70 MotociclistaAccelerata12 SCOALA GEORGE CALINESCU VII D Onesti (Bacau) 246
71 PisicaFiica-lui-Vasile12 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 238
72 MatematicianaMagica8 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 235
73 SpionulSuper-Smecher9 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 235
74 VampirulMachiavelic25 SCOALA NR 30 II B Timisoara (Timis) 233
75 Gimnasta4 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 232
76 PinguinulAbraziv22 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 229
77 LunaAbstracta6 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 220
78 AlbinaAbstract3 SCOALA NR 1 I A Adjud (Vrancea) 215
79 CatelulNebun8 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII E Adjud (Vrancea) 213
80 ZombieDestept7 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU II C Targu-Jiu (Gorj) 212
81 RazboiniculVorbaret7 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați IV R Galati (Galati) 206
82 LunaFericita10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 203
83 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 198
84 PisicaVerde9 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA II A BUCURESTI (Bucuresti) 193
85 RechinulAlbastru22 SCOALA NR. 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD II D BUCURESTI (Bucuresti) 192
86 BioloagaCea-Mai-Tare-Din-Parcare99 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 186
87 VortexZombilos99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU VI C Zalau (Salaj) 184
88 PandaRapida9 SCOALA NR 2 II A Vatra Dornei (Suceava) 180
89 OmulAbraziv2 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 175
90 IncredibilulVorbaret5 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II A BUCURESTI (Bucuresti) 175
91 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 172
92 LuptatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare17 Școala Gimnazială Homocea VIII A Homocea (Vrancea) 170
93 CercetatoareaIdealista9 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 168
94 SpionulCredincios2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 166
95 MatematicianulAlb22 SCOALA PRIMARA V A Targu-Jiu (Gorj) 165
96 PisicaMagica5 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 163
97 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 161
98 CameleonulMagic24 Homeschooling XII B BUCURESTI (Calarasi) 160
99 PisicaNebuna23 Liceul Tehnologic Roşia-Jiu VIII A Farcasesti (Gorj) 159
100 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX C Navodari (Constanta) 159

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.7862911224365 s