Topul Luptătorilor Iulie 2019

weeks
0
1
days
0
0
hours
2
3
minutes
3
2
seconds
4
2

Intervalul ales 01/07/2019 00:00:00 - 31/07/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 20.360
2 MatematicianulAlbastru30 Homeschooling III A Cluj-Napoca (Cluj) 16.997
3 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 3.868
4 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.075
5 FloareaAbstracta7 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 2.864
6 MatematicianaPerfecta7 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” II C Constanta (Constanta) 1.648
7 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1.548
8 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 1.440
9 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 1.359
10 BioloagaIdealista14 Colegiul "Viceamiral Ioan Balanescu" Giurgiu XI G Giurgiu (Giurgiu) 1.249
11 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 1.208
12 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 1.046
13 LemurianulRocker1 Liceul Tehnologic Turceni II C Turceni (Gorj) 963
14 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 959
15 GamerulRapid51 SCOALA NR. 169 I A BUCURESTI (Bucuresti) 955
16 AmbitioasaAbstracta11 SCOALA NR. 12 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 892
17 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 826
18 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 806
19 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 796
20 SarpeleRapid97 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 765
21 DragonulRosu30 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN I D Craiova (Dolj) 747
22 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 743
23 Rebel SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I A BUCURESTI (Bucuresti) 733
24 AlergatorulSuper-Smecher24 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA II C Targoviste (Dambovita) 709
25 MatematicianulVorbaret8 Liceul Teoretic Teius I A Teius (Alba) 696
26 VacaCea-Mai-Tare-Din-Parcare99 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 679
27 CactusulNegru7 Colegiul National Liviu Rebreanu V C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 662
28 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 634
29 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 597
30 CurajosulFericit57 SCOALA CU CLASELE I - VIII Pregatitoare A Mirsid (Salaj) 580
31 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 560
32 TenismenulCel-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV B Simleu Silvaniei (Salaj) 556
33 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 546
34 BioloagaInceata1 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 540
35 InotatorulRapid25 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 539
36 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 524
37 CurajoasaMagica12 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 509
38 AlergatorulRapid68 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 508
39 EnglezulVorbaret26 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I A BUCURESTI (Bucuresti) 488
40 DelfinulAlb4 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” II C Constanta (Constanta) 480
41 PisicaVerde15 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 479
42 TenismenulActiv1 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 475
43 ChimistulRapid23 SCOALA NR. 169 II D BUCURESTI (Bucuresti) 471
44 AzotAerian78 Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN Arad III E Arad (Arad) 457
45 ZambitoareaDesteapta17 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Mirsid (Salaj) 452
46 IncredibilulVorbaret5 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I A BUCURESTI (Bucuresti) 444
47 SoricicaRosie8 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 426
48 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 423
49 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 421
50 FotbalistulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 411
51 RazboinicaRapida4 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III B Vaslui (Vaslui) 397
52 FotonulActiv5 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 374
53 AmbitiosulAberant33 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 362
54 IstoriculActiv3 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" II C Ploiesti (Prahova) 354
55 NeutronulNebun15 Colegiul Tehnic Decebal IX B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 350
56 LuptatoareaVorbareata2 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 348
57 PisicaAbstracta10 SCOALA NR 5 III B Vaslui (Vaslui) 333
58 LuptatoareaDesteapta20 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Mirsid (Salaj) 330
59 PisicaMagica21 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 325
60 CercetatoareaNebuna2 Colegiul Tehnic Ioan C Stefanescu XI D Iasi (Iasi) 324
61 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 305
62 SpioanaRapida29 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV III E Brasov (Brasov) 302
63 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 301
64 TenismenulMahmur1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN I D Craiova (Dolj) 296
65 ZambetulRapid98 SCOALA NR 42 VIII B Galati (Galati) 293
66 VoiniculActiv99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 290
67 GameritaRapida11 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 285
68 AstronoamaRapid1 SCOALA RARES VODA II C Ploiesti (Prahova) 284
69 ZambitoareaNebuna2 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VII A Tudora (Botosani) 283
70 MatematicianaAccelerata99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 281
71 AmbitioasaManiaca1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST XII A BUCURESTI (Bucuresti) 277
72 AlbinaAlba24 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 270
73 SpioanaMov1 Scoala Primară Just4Kids I B BUCURESTI (Bucuresti) 269
74 PisicaRapida34 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 267
75 ChimistaNebuna44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 264
76 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 263
77 GimnastaFericita10 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE III B Vaslui (Vaslui) 261
78 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 259
79 PandaAlb2 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" Pregatitoare B Oradea (Bihor) 254
80 CopilaDesteapta99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 253
81 CopilaNebuna SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VII A Tudora (Botosani) 253
82 FluturasulRosu21 SCOALA NR. 169 I A BUCURESTI (Bucuresti) 251
83 AmbitioasaMagarita99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 250
84 AlergatorulVesel99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 249
85 CercetatorulCredincios99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 248
86 IncredibilaVesela99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 248
87 MatematicianulAburit99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 247
88 ZambetulActiv99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 247
89 Cameleonul Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 234
90 RazboinicaLiberala99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 231
91 EnglezoaicaAbstracta10 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" VII A Ploiesti (Prahova) 230
92 HarapAlbZombilos99 Liceul Teoretic III A Filipestii de Padure (Prahova) 227
93 BioloagaGlaciala87 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA VI D Bistrita (Bistrita-Nasaud) 227
94 SarpeleNegru99 SCOALA NR 2 VIII C Brebu (Prahova) 227
95 ZambitorulVorbaret15 Homeschooling II B Satu Mare (Satu Mare) 221
96 SoricicaActiva2 SCOALA NR. 82 I E BUCURESTI (Bucuresti) 212
97 AmbitioasaPacificatoare95 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 210
98 GoCel-Mai-Tare-Din-Parcare50 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 210
99 MicrobulIncet81 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII C Alba Iulia (Alba) 210
100 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 207

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.7349100112915 s