Top - Braila

Poziție Nume Echipa Puncte
1 GeografulNebun3 SCOALA ION CREANGA IV B Braila (Braila) 3032
2 PesteleDestept2 SCOALA ION CREANGA VI B Braila (Braila) 1972
3 LeulActiv22 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila () 1230
4 ElefantulDestept3 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 1194
5 RamaRapida24 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 1028
6 DragonulMagic2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 1004
7 CatelulActiv1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 984
8 LeulRapid21 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 962
9 AmbitioasaRapida92 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 914
10 IepureleRapid12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 900
11 CatelulAcvatic3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 629
12 LeopardulRapid4 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII B Braila (Braila) 607
13 PisicaMov7 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 595
14 FotbalistulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 559
15 PisicaAlba6 SCOALA FANUS NEAGU IV D Braila (Braila) 529
16 HandbalistaRapida5 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 519
17 AlpinistaVesela12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 512
18 PisicaAlb8 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 495
19 VulturulDestept27 SCOALA NR 4 VI A Braila (Braila) 480
20 VampirulVesel9 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 474
21 AlbinaVesela11 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 466
22 FurnicaVorbareata11 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 466
23 FocaNeagra99 VII A Braila (Braila) 431
24 RobotulDestept1 Liceul cu Program Sportiv Brăila VI R Braila (Braila) 382
25 PisicaPortocalie8 SCOALA ION CREANGA VI C Braila (Braila) 341
26 AlbinaVesela9 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 341
27 PisicaAlba22 SCOALA ION CREANGA VII C Braila (Braila) 338
28 PisicaAcvatica9 SCOALA MIHAI VITEAZUL III A Braila (Braila) 331
29 LeulDestept5 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 326
30 MaimutaMov3 SCOALA ION CREANGA IV B Braila (Braila) 281
31 LuptatorulIncet3 SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA II A Braila (Braila) 262
32 PisicaVorbareata3 SCOALA NR. 23 MIHAI EMINESCU III A Braila (Braila) 250
33 PisicaNebuna99 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 245
34 FloareaAcvatica1 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 220
35 FurnicaFurioasa3 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 190
36 CatelulNebun7 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 180
37 PinguinulDestept10 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V A Braila (Braila) 177
38 CatelulPortocaliu8 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V J Braila (Braila) 169
39 ItaliancaRapida3 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 168
40 DelfinulRapid23 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 159
41 MotociclistulVesel1 SCOALA NR. 23 MIHAI EMINESCU I A Braila (Braila) 147
42 GorilaAlbastra99 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 136
43 DelfinulRosu10 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 136
44 LeulVorbaret9 SCOALA VLAICU VODA VI A Braila (Braila) 135
45 MatematicianulAerian13 SCOALA I.L.CARAGIALE VII B Braila (Braila) 131
46 DelfinulGrav3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 130
47 IepureleRapid1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 129
48 JaguarulFericit5 SCOALA MIHAI VITEAZUL IX A Braila (Braila) 104
49 OrnitorinculTocilar99 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 101
50 IepureleRapid3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 95
51 SarpeleRapid2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 92
52 LynxulPerfect13 SCOALA NR 31 II A Braila (Braila) 84
53 DragonulPortocaliu7 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 76
54 ElefantulRapid1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 76
55 PisicaIncet1 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 75
56 ChinezoaicaDesteapta10 SCOALA NR 6 I A Braila () 73
57 CatelulCredincios82 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila () 70
58 MorocanosulRapid6 SCOALA ION BANCILA VI B Braila (Braila) 62
59 DelfinulRapid8 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 59
60 BalenaAlbastra99 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 59
61 DragonulRapida1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 56
62 DragonulVesel LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III Braila (Braila) 55
63 VacaFericita1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 53
64 JucatoareaDesteapta10 SCOALA GEORGE COSBUC V A Braila (Braila) 52
65 PandaRapid12 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 49
66 RechinulNebun2 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 47
67 PisicaPerfecta8 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” IV B Braila () 43
68 PisicaAcvatic1 SCOALA DIMITRIE CANTEMIR III B Braila (Braila) 41
69 FloareaAcvatica3 SCOALA ION BANCILA VII A Braila (Braila) 41
70 AlbinaRapida12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 36
71 RechinulRapid7 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 36
72 FotonulNebun12 Liceul cu Program Sportiv Brăila VI M Braila (Braila) 34
73 PuiulAcida8 SCOALA NR.22 II B Braila (Braila) 33
74 LuptatoareaVorbareata3 SCOALA MIHAI VITEAZUL IV A Braila (Braila) 33
75 PinguinulDestept11 SCOALA MIHAI VITEAZUL V O Braila (Braila) 32
76 VortexRapid10 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V B Braila (Braila) 31
77 SahistaRapida1 SCOALA NR. 23 MIHAI EMINESCU III A Braila (Braila) 30
78 FrantuzoaicaRapid6 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 30
79 GimnastaNebuna1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 28
80 LuptatorulDestept2 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 26
81 MatematicianulAccelerat3 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 26
82 VulturulDestept7 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 26
83 SoricicaNebuna2 Liceul cu Program Sportiv Brăila XII B Braila (Braila) 24
84 DragonulDestept7 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 24
85 PisicaRapida18 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V A Braila (Braila) 23
86 VacaDestept2 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 23
87 ElefantulRapid2 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 22
88 VacaRapida9 SCOALA NR.22 II B Braila (Braila) 21
89 PisicaRosie5 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V I Braila (Braila) 21
90 ZombieDestept10 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V A Braila (Braila) 20
91 AstaonadAcid13 SCOALA NR 31 II A Braila (Braila) 19
92 ElefantulDestept1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 18
93 DelfinulRapida1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 17
94 PisicaRosie2 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 17
95 FrantuzoaicaDesteapta4 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 15
96 AlergatorulRapid55 Liceul cu Program Sportiv Brăila XII B Braila (Braila) 11
97 GorilaNebuna9 SCOALA NR.22 II B Braila (Braila) 8
98 SoricicaAlba9 SCOALA NR.22 II B Braila (Braila) 8
99 TigrulIncet1 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 7
100 TigrulNegru50 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
101 PisicaActiv4 Liceul cu Program Sportiv Brăila VI A Braila (Braila) 5
102 PasareaDesteapta3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
103 NeutronulNebun12 Liceul cu Program Sportiv Brăila VI M Braila (Braila) 5
104 FrantuzoaicaFurioasa28 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
105 DragonulIn-Da-House1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
106 DragonulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
107 FloareaNebuna11 Liceul cu Program Sportiv Brăila VI T Braila (Braila) 5
108 VampirulMagica10 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
109 DelfinulMagic1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
110 DansatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
111 JucatorulCel-Mai-Tare-Din-Parcare7 Liceul cu Program Sportiv Brăila XII B Braila (Braila) 5
112 GeografulNebun5 Liceul cu Program Sportiv Brăila XII B Braila (Braila) 5
113 RechinulActiv1 SCOALA POPULARA DE ARTA II C Braila (Braila) 5
114 GeografaAcida13 Liceul cu Program Sportiv Brăila XII B Braila (Braila) 5
115 HyperbotsRapid1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
116 AmbitiosulRapid91 Liceul cu Program Sportiv Brăila XII V Braila (Braila) 5
117 DelfinulActiv6 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
118 PisicaVerde10 SCOALA VASILE ALECSANDRI IV A Braila (Braila) 5
119 AmbitiosulRapid61 LICEUL DE ARTE "HARICLEA DARCLEE" BRĂILA II M Braila (Braila) 5
120 BasketbalistaCea-Mai-Tare-Din-Parcare6 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
121 AlbinaAlbastra9 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
122 BasketbalistulAccelerat1 III B Braila (Braila) 5
123 CimpanzeulRapid27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
124 GhepardulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 5
125 PatinatorulFericit1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
126 JaguarulFurios11 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
127 GalalikMacrobian1 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V A Braila (Braila) 5
128 CatelulRapid12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
129 GimnastaCea-Mai-Tare-Din-Parcare19 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
130 CapraAcvatica27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
131 MangustaRapida5 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
132 CapraActiva27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
133 JaguarulNegru11 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
134 JaguarulDestept23 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 5
135 LeulActiv21 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila () 5
136 JaguarulRapid11 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
137 MacaculCel-Mai-Tare-Din-Parcare8 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
138 LeopardulRapid3 SCOALA AL.I.CUZA I A Braila (Braila) 5
139 CapraRapida27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
140 PisicaVerde1 SCOALA AL.I.CUZA II C Braila (Braila) 5
141 PandaPortocalie16 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” V A Braila (Braila) 5
142 PinguinulAbraziv24 SCOALA AL.I.CUZA VI A Braila () 5
143 CimpanzeulRapida27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
144 AlbinaRosie9 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III A Braila (Braila) 5
145 ChinezoaicaMov1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
146 GamerulCel-Mai-Tare-Din-Parcare21 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
147 ZebraRapida12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
148 AmbitioasaVorbareata25 SCOALA MIHAI VITEAZUL III A Braila (Braila) 5
149 DelfinulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
150 PuiulDestept9 SCOALA MIHAI VITEAZUL III O Braila (Braila) 5
151 ElefantulDestept2 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 5
152 RamaAccelerata10 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
153 LeulAfrican2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII B Braila (Braila) 5
154 CatelulAbstract2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
155 VampirulMagica9 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 5
156 CalulNegru2 Homeschooling III C Braila (Braila) 5
157 RazboiniculRapid7 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 5
158 UmbraAcrita18 Homeschooling VI U Braila (Braila) 5

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 5.3083970546722 s