Top - , clasa II D, Brasov

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV VI G Brasov (Brasov) 34.223
2 PiatraGigantica3 SCOALA NR. 19 BRASOV II A Brasov (Brasov) 30.540
3 CercetatoareaAeriana7 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 20.299
4 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 17.990
5 IepureleDestept2 SCOALA NR. 15 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 17.158
6 ZombieActiv99 SCOALA NR. 15 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 16.552
7 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 13.856
8 MatematicianaRapida8 SCOALA NR. 15 BRASOV III B Brasov (Brasov) 7.867
9 JaguarulAlb8 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 6.257
10 PisicaNebuna44 SCOALA NR. 9 BRASOV IV D Brasov (Brasov) 5.934
11 MatematicianulDestept17 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5.668
12 MatematicianulRapid91 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 4.783
13 AstronomulActiv17 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 2.545
14 AlbinaDesteapta33 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 2.376
15 AmbitiosulReactiv8 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV II C Brasov (Brasov) 2.237
16 DragonulRapid26 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 2.184
17 AlbinaDesteapta26 SCOALA NR. 5 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 2.035
18 CercetatoareaDesteapta7 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 1.967
19 CreierulDestept99 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VI C Brasov (Brasov) 1.758
20 SiamezaActiva15 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V C Brasov (Brasov) 1.662
21 MatematicianulAccelerat8 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 1.621
22 CercetatoareaVesela10 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II B Brasov (Brasov) 1.537
23 LuptatoareaRapida21 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 1.451
24 VenusRapid1 SCOALA NR. 31 BRASOV VII B Brasov (Brasov) 1.416
25 CercetatorulVesel10 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV C Brasov (Brasov) 1.313
26 CercetatorulRapid88 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 1.302
27 DragonulActiva99 SCOALA NR. 5 BRASOV V A Brasov (Brasov) 1.268
28 AriciulVesel3 Colegiul Național Johannes Honterus I D Brasov (Brasov) 1.043
29 PisicaNeagra5 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 992
30 LuptatoareaImperfecta1 Colegiul Național Johannes Honterus VI D Brasov (Brasov) 954
31 FloareaMov99 Colegiul Național Johannes Honterus II D Brasov (Brasov) 952
32 AlergatorulIncet58 Homeschooling XII L Brasov (Brasov) 934
33 GameritaVorbareata8 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 857
34 MatematicianulMahmur12 SCOALA NR. 8 BRASOV VI D Brasov (Brasov) 831
35 LunaAlba20 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 803
36 PisicaActiva15 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 761
37 InotatoareaAcvatica7 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 761
38 CactusulIdealist15 Homeschooling IX A Brasov (Brasov) 761
39 DemeRapid2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 740
40 MatematicianulImperfect8 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV IV A Brasov (Brasov) 717
41 ZeusDestept8 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV III B Brasov (Brasov) 714
42 FloareaVesela7 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 677
43 LeulGalben99 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 654
44 GimnastaFericita3 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 653
45 InotatoareaRapida22 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV D Brasov (Brasov) 611
46 AlergatoareaFiica-Lui-Vasile1 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov XII C Brasov (Brasov) 595
47 DragonulIncet96 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov VI C Brasov (Brasov) 507
48 BioloagaMov20 SCOALA NR. 23 BRASOV X A Brasov (Brasov) 500
49 CactusulIncet90 SCOALA NR. 13 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 485
50 AmbitioasaVorbareata12 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov VII A Brasov (Brasov) 467
51 RazboinicaMov99 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II A Brasov (Brasov) 443
52 CopilaDesteapta8 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 431
53 CactusulNebun44 SCOALA NR. 12 BRASOV VI C Brasov (Brasov) 425
54 RoboticaIdealista6 SCOALA NR. 3 BRASOV V A Brasov (Brasov) 422
55 DragonulFurios87 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU II A Brasov (Brasov) 416
56 CreatoareaAlba42 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV E Brasov (Brasov) 399
57 SpioanaVerde10 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV C Brasov (Brasov) 394
58 AlbinaLinistita17 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 388
59 DansatorulVesel1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 384
60 ExtraterestrulDestept11 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V D Brasov (Brasov) 381
61 CatelulRapid98 SCOALA NR. 30 BRASOV IV C Brasov (Brasov) 378
62 AmbitioasaVorbareata26 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II B Brasov (Brasov) 371
63 FluturasulMov2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 364
64 AmericanulAccelerat48 SCOALA NR. 13 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 356
65 MatematicianaNebuna11 SCOALA NR. 30 BRASOV VII D Brasov (Brasov) 353
66 SpioanaRapida29 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V E Brasov (Brasov) 335
67 FluturasulVorbaret7 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 335
68 SpionulVesel1 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 327
69 PandaRapid13 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU SCOALA DE APLICATIE VII A Brasov (Brasov) 323
70 PandaSuper-Smechera9 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 320
71 FloareaAbstracta6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 317
72 SoareleVesela8 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov (Brasov) 310
73 LeulAccelerat77 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 310
74 AstronomulAburit48 Homeschooling IX C Brasov (Brasov) 307
75 PisicaIn-Da-House99 SCOALA NR. 12 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 305
76 CactusulPortocaliu7 SCOALA DE ARTA V A Brasov (Brasov) 302
77 AlpinistulAberant10 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 301
78 ZambetulDestept96 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV VII B Brasov (Brasov) 301
79 MatematicianulAcid3 SCOALA NR. 8 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 295
80 IstoriculIdealist74 SCOALA NR. 8 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 293
81 IstoriculFericit24 Homeschooling X C Brasov (Brasov) 288
82 FloareaAlbastra SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 286
83 CopilulMester99 SCOALA NR. 3 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 285
84 PasareaRapida16 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 284
85 FilosofulRapid99 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov (Brasov) 284
86 ZambetulRosu99 SCOALA NR. 3 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 270
87 Adriana Sauca SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV VI B Brasov (Brasov) 268
88 BasketbalistulAcid6 SCOALA NR. 8 BRASOV II A Brasov (Brasov) 258
89 EcologulAcvatic3 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV B Brasov (Brasov) 248
90 AlbinaRationala3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 234
91 SpioanaAbstracta10 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 234
92 PisicaFeminina10 SCOALA NR. 15 BRASOV V A Brasov (Brasov) 233
93 BatuRapida3 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil IX B Brasov (Brasov) 231
94 MotociclistulActiv10 SCOALA NR. 12 BRASOV VI G Brasov (Brasov) 226
95 NeutronulRapid1 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 221
96 AlbinaActiva22 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 220
97 PuiulAlbastru6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 220
98 AmbitioasaFericita54 SCOALA NR. 19 BRASOV III A Brasov (Brasov) 215
99 PatinatoareaAlbastra1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 211
100 CurajosulActiv2 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 208
101 PandaVesel24 Homeschooling V C Brasov (Brasov) 207
102 LeulDestept17 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 206
103 OrnitorinculDestept7 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 202
104 SoricicaAlba12 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 200
105 SpioanaMagica87 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU IV A Brasov () 197
106 OceanAlbastru30 SCOALA NR. 8 BRASOV III B Brasov (Brasov) 190
107 SpioanaPerfecta23 SCOALA NR. 14 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 180
108 Chimista IV E Brasov (Brasov) 177
109 FocaFurioasa1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 176
110 FloareaGalbena25 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 176
111 GamerulDestept74 X B Brasov (Brasov) 174
112 PisicaVesela11 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV VI B Brasov (Brasov) 173
113 CactusulAccelerat5 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV E Brasov (Brasov) 173
114 TenismenaDesteapta17 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 173
115 KaratistaAfricana8 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 169
116 DansatoareaMagic1 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 168
117 SarpeleRapid36 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 V A Brasov (Brasov) 168
118 PisicaFericit1 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II B Brasov (Brasov) 167
119 PandaRocker1 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU IX A Brasov (Brasov) 167
120 CopilaVorbareata7 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 166
121 AlergatorulMester8 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU IV B Brasov (Brasov) 164
122 LuptatoareaZombiloasa12 SCOALA SPECIALA BRASOV VII A Brasov (Brasov) 163
123 ChimistaDesteapta7 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 162
124 SpioanaAberanta11 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 162
125 OmulFiica-lui-Vasile25 SCOALA NR. 25 BRASOV XII F Brasov (Brasov) 161
126 GoMagic11 SCOALA NR 16 VIII A Brasov (Brasov) 156
127 PuiulMagic10 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 156
128 MatematicianaDesteapta26 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 153
129 SiamezaActiva26 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 152
130 ZambetulAlba5 SCOALA NR. 13 BRASOV V D Brasov (Brasov) 149
131 BalenaActiva19 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 148
132 AmbitiosulDestept75 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V C Brasov (Brasov) 148
133 ChimistulDestept51 SCOALA NR. 8 BRASOV IX A Brasov (Brasov) 148
134 AlergatorulVesel21 SCOALA NR. 9 BRASOV III D Brasov (Brasov) 147
135 Basketbalista8 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 143
136 MatematicianulRapid64 SCOALA NR. 19 BRASOV IV D Brasov (Brasov) 143
137 SpherebotsDestept1 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov (Brasov) 143
138 IstoriculIdilic99 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 143
139 GhepardulRapid7 SCOALA NR. 19 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 143
140 GeologulRapid24 Colegiul Național Johannes Honterus V A Brasov (Brasov) 141
141 AriciulFericit64 SCOALA NR. 12 BRASOV V A Brasov (Brasov) 141
142 DragonulRapida7 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II F Brasov (Brasov) 136
143 AmbitioasaAcida9 III C Brasov (Brasov) 133
144 EnglezoaicaDesteapta9 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV VI B Brasov (Brasov) 130
145 AlbinaAccelerata18 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 129
146 PisicaVesela99 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV D Brasov (Brasov) 129
147 MatematicianulRapid63 SCOALA NR. 3 BRASOV II B Brasov (Brasov) 128
148 Alergatorul1 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV E Brasov (Brasov) 128
149 GorilaGigantica3 SCOALA NR. 5 BRASOV III C Brasov (Brasov) 125
150 LeulMagic25 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 124
151 AmbitiosulRosu95 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V D Brasov (Brasov) 123
152 DragonulDesteapta12 SCOALA NR. 14 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 121
153 AlergatorulNegru42 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II A Brasov (Brasov) 119
154 CactusulFericita8 SCOALA NR. 5 BRASOV III C Brasov (Brasov) 119
155 SpionulAerian15 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 118
156 AlbinaRosie33 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 118
157 CurajoasaFericita15 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 118
158 AmbitioasaAburita6 SCOALA NR. 25 BRASOV Pregătitoare A Brasov (Brasov) 116
159 CercetatoareaActiva15 SCOALA NR. 30 BRASOV III B Brasov (Brasov) 114
160 ProtonulRapid42 SCOALA NR. 8 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 113
161 VenusRapida1 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 112
162 LuptatoareaTocilara15 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IX A Brasov (Brasov) 112
163 PisicaAcida27 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov (Brasov) 112
164 AlbinaGalbena3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 108
165 AlbinaRapida11 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov IV D Brasov (Brasov) 108
166 AlbinaAlba3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 108
167 AlbinaPortocalie8 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 108
168 AlbinaAfricana3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 108
169 AlbinaMagica72 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 107
170 FloareaRapida54 SCOALA NR. 3 BRASOV V A Brasov (Brasov) 107
171 AlbinaCredincioasa3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 107
172 AmbitiosulMester98 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare A Brasov (Brasov) 106
173 CameleonulActiv13 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU VII A Brasov () 105
174 TenismenaVorbareata17 Colegiul Național Johannes Honterus IV C Brasov (Brasov) 104
175 CercetatorulDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov (Brasov) 103
176 AlbinaFericita99 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 100
177 OmulMov99 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 99
178 FloareaDesteapta19 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V E Brasov (Brasov) 96
179 SpionulAbstract26 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil IX A Brasov (Brasov) 95
180 TigrulDestept23 SCOALA NR. 30 BRASOV IV C Brasov (Brasov) 95
181 CopilulRebel20 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 94
182 IleanaCosanzeanaDesteapta27 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 93
183 LynxulIncet1 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 93
184 FluturasulFericit99 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 91
185 CactusulAbraziv13 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 89
186 ZambetulAbstract10 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" X C Brasov (Brasov) 89
187 AmbitioasaVesela7 SCOALA NR. 8 BRASOV VI D Brasov (Brasov) 89
188 BioloagaSuper-Smechera83 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" XII A Brasov (Brasov) 88
189 RoboticaIdealista67 SCOALA NR. 3 BRASOV V A Brasov (Brasov) 87
190 TigrulRapid44 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 V B Brasov (Brasov) 87
191 FloareaIncet7 SCOALA NR. 8 BRASOV II A Brasov (Brasov) 86
192 AlergatorulMagic5 SCOALA NR. 8 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 85
193 FluturasulVorbaret25 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 85
194 NeutronulAccelerat27 SCOALA NR. 3 BRASOV II B Brasov (Brasov) 84
195 ZambetulCel-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA NR. 29 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 83
196 PuriceleActiv30 SCOALA NR. 5 BRASOV II A Brasov (Brasov) 79
197 CercetatorulIdealist28 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 79
198 IncredibilaDesteapta1 V A Brasov (Brasov) 79
199 LuptatorulVorbaret88 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil VI A Brasov (Brasov) 78
200 JaguarulLinistit99 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov IV A Brasov (Brasov) 76
201 PisicaInceata13 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" VII A Brasov (Brasov) 76
202 ZambetulDesteapta17 SCOALA NR. 19 BRASOV X C Brasov (Brasov) 72
203 GamerulActiv22 SCOALA NR. 13 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 72
204 CangurulDestept4 SCOALA NR. 14 BRASOV IX B Brasov (Brasov) 71
205 ZambetulFiul-lui-Zorro1 SCOALA NR. 8 BRASOV VI D Brasov (Brasov) 71
206 CurajoasaRapida94 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II B Brasov (Brasov) 70
207 LuptatorulRebel99 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 69
208 MatematicianulNebun89 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” IX A Brasov (Brasov) 69
209 PandaRosu4 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V C Brasov (Brasov) 69
210 CercetatoareaRapid3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov X D Brasov (Brasov) 69
211 SoricicaMov8 Colegiul Național Johannes Honterus III D Brasov (Brasov) 69
212 FloareaPortocaliu5 SCOALA NR 20 V A Brasov (Brasov) 68
213 PisicaTocilara16 SCOALA NR. 12 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 68
214 AmbitiosulNeclintit28 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU III A Brasov (Brasov) 67
215 EvilIlogic7 Homeschooling X A Brasov (Brasov) 67
216 AlbinaMagic50 SCOALA NR. 22 BRASOV XII X Brasov () 67
217 TigrulDestept44 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 V B Brasov (Brasov) 66
218 ZorgRapid10 Colegiul Național Johannes Honterus V A Brasov (Brasov) 65
219 AlergatorulAcvatic13 SCOALA DE ARTA III A Brasov (Brasov) 65
220 MatematicianulDestept15 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 64
221 GibonulIncet7 SCOALA NR. 30 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 64
222 SpioanaIncet10 SCOALA NR. 8 BRASOV VI B Brasov (Brasov) 62
223 ZmeulAbstract21 SCOALA NR. 13 BRASOV IX C Brasov (Brasov) 62
224 MatematicianulNegru11 SCOALA NR. 12 BRASOV V A Brasov (Brasov) 61
225 AmbitioasaCea-Mai-Tare-Din-Parcare30 SCOALA NR. 5 BRASOV V A Brasov (Brasov) 60
226 AmbitioasaAburita4 SCOALA NR. 30 BRASOV VII D Brasov (Brasov) 60
227 AlbinaMagica24 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 60
228 SpionulNebun12 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV III B Brasov (Brasov) 59
229 GeografulNebun32 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV III T Brasov (Brasov) 59
230 AlergatorulIncet92 SCOALA AJUTATOARE BAZA DE RECUPERARE PENTRU HANDIC X A Brasov (Brasov) 59
231 RechinulRebel5 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov Pregătitoare E Brasov (Brasov) 59
232 VirusulRebel64 SCOALA NR. 19 BRASOV V C Brasov (Brasov) 58
233 ExtraterestrulPortocaliu23 SCOALA NR. 24 BRASOV V B Brasov (Brasov) 57
234 AlbinaDesteapta91 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 56
235 BabaCloanta IV Brasov (Brasov) 54
236 CercetatorulDestept15 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 53
237 AlergatorulIncet66 SCOALA NR 16 VI C Brasov (Brasov) 53
238 TaurulNebun6 SCOALA NR 2 IV A Brasov (Brasov) 51
239 FluturasulAlbastru3 VI B Brasov (Brasov) 51
240 SiamezaActiva7 Homeschooling XII B Brasov (Brasov) 50
241 CyborgActiv8 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov () 50
242 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare5 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 50
243 PandaAlbastru1 SCOALA NR. 13 BRASOV III A Brasov (Brasov) 48
244 SOSAccelerata8 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov (Brasov) 48
245 CreierulRapid80 SCOALA NR. 13 BRASOV III A Brasov (Brasov) 47
246 Aberant2 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 47
247 CercetatoareaRosie7 SCOALA NR. 8 BRASOV II C Brasov (Brasov) 47
248 AlergatorulAberanta8 SCOALA NR. 29 BRASOV IX H Brasov (Brasov) 47
249 JucatorulDestept18 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 45
250 Curajoasa24 Brasov () 44
251 AstronoamaAccelerata7 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 44
252 LeulDestept35 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 44
253 PisicaSuper-Smechera29 II D Brasov (Brasov) 43
254 GamerulActiv14 SCOALA NR. 30 BRASOV IX C Brasov (Brasov) 43
255 ChimistaAbstracta6 SCOALA NR. 30 BRASOV IX B Brasov (Brasov) 43
256 LynxulRapid10 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 40
257 MaimutaDesteapta17 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV IX B Brasov (Brasov) 40
258 DelfinulAburit10 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 40
259 FilosofulIncet15 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov VI E Brasov (Brasov) 40
260 PuiulVorbaret1 SCOALA NR. 12 BRASOV VI B Brasov (Brasov) 40
261 AriciulFericit8 SCOALA NR. 9 BRASOV III B Brasov (Brasov) 40
262 CerbulAlbastru8 Brasov () 39
263 AlergatorulAberant9 Homeschooling IV B Brasov (Brasov) 38
264 SoarelePortocaliu1 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 38
265 PyderLax15 Homeschooling X C Brasov (Brasov) 37
266 MarinarulRapid11 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare A Brasov (Brasov) 37
267 EcologulRapid8 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 37
268 PuiulNebun23 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 36
269 PiatraAfectata8 SCOALA NR. 15 BRASOV III B Brasov (Brasov) 35
270 MercurRapid40 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil VI A Brasov (Brasov) 35
271 AlbinaAburita6 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II A Brasov (Brasov) 35
272 PandaRosu3 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V C Brasov (Brasov) 34
273 IstoriculAcid10 SCOALA NR. 5 BRASOV V A Brasov (Brasov) 34
274 HocheistaAlbastra3 Homeschooling X C Brasov (Brasov) 34
275 AmbitioasaDestept9 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil X A Brasov (Brasov) 34
276 SpioanaPerfecta28 SCOALA NR. 25 BRASOV Pregătitoare A Brasov (Brasov) 33
277 AmbitioasaVerde13 SCOALA NR. 30 BRASOV III A Brasov (Brasov) 32
278 MatematicianulLaborios7 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” VI A Brasov (Brasov) 32
279 SpioanaNeagra8 SCOALA DE ARTA V A Brasov (Brasov) 32
280 AlbinaDesteapta62 SCOALA NR. 3 BRASOV V A Brasov (Brasov) 30
281 PinguinulIncet32 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil VI A Brasov (Brasov) 30
282 CercetatorulMagic27 SCOALA NR. 8 BRASOV II E Brasov (Brasov) 30
283 FloareaDesteapta41 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 30
284 AstronomulNebun29 SCOALA DE ARTA V A Brasov (Brasov) 29
285 BacteriaActiva19 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 29
286 AmbitioasaAbraziva73 Colegiul Național Johannes Honterus X D Brasov (Brasov) 29
287 CurajosulRapid99 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 29
288 Bursucul SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 29
289 AstronoamaDesteapta96 SCOALA NR. 23 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 29
290 AlergatoareaDestept99 Colegiul Național Johannes Honterus IX B Brasov (Brasov) 29
291 AmbitiosulAccelerat5 SCOALA NR. 13 BRASOV V C Brasov (Brasov) 29
292 AstronomulDestept3 SCOALA NR. 28 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 28
293 MagulRapid2 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" IX A Brasov (Brasov) 28
294 FotbalistulFericit SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V E Brasov (Brasov) 28
295 RazboinicaPerfecta11 Homeschooling X B Brasov (Brasov) 28
296 AlergatorulFericit21 SCOALA NR. 9 BRASOV III D Brasov (Brasov) 26
297 CreatoareaVesela20 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 26
298 PuriceleActiv7 SCOALA NR. 30 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 26
299 EvilMagica9 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V E Brasov (Brasov) 26
300 AmbitiosulCredincios3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 25
301 ElefantulIncet2 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” VII A Brasov (Brasov) 25
302 AfroditaSuper-Smechera18 SCOALA NR. 23 BRASOV III C Brasov (Brasov) 25
303 PisicaGalanta8 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV II C Brasov (Brasov) 24
304 VampirulFericit1 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV VII A Brasov (Brasov) 24
305 TaurulAlbastru11 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V S Brasov (Brasov) 23
306 CercetatoareaRapida60 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 23
307 AmbitiosulNegru2 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 23
308 SpioanaAberanta12 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 23
309 ZmeulDestept9 SCOALA NR. 9 BRASOV III C Brasov (Brasov) 23
310 AmbitioasaCongruent10 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU SCOALA DE APLICATIE XII P Brasov (Brasov) 22
311 HandbalistaFeminina9 SCOALA NR. 25 BRASOV III C Brasov (Brasov) 22
312 ExtraterestrulDestept25 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V C Brasov (Brasov) 22
313 IstoriculFericit10 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 22
314 MaimutaRapida26 SCOALA NR. 13 BRASOV V D Brasov (Brasov) 21
315 SoricicaAlba30 SCOALA NR. 5 BRASOV II A Brasov (Brasov) 21
316 FurnicaDesteapta99 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V D Brasov (Brasov) 21
317 AmbitiosulAberant1 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 21
318 BasketbalistulGigantic12 SCOALA NR. 5 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 21
319 MatematicianulRapid60 SCOALA NR. 19 BRASOV IV D Brasov (Brasov) 20
320 SpioanaCea-Mai-Tare-Din-Parcare98 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 20
321 SoricicaAbstracta8 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" VII B Brasov (Brasov) 20
322 CopilulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV III B Brasov (Brasov) 20
323 MatematicianulCel-Mai-Tare-Din-Parcare6 SCOALA NR. 4 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 20
324 AmbitioasaAlbastru99 Homeschooling XI H Brasov (Brasov) 20
325 VrajitoareaAeriana13 SCOALA NR. 8 BRASOV VI B Brasov (Brasov) 20
326 GamerulRapida1 SCOALA NR. 5 BRASOV II B Brasov (Brasov) 20
327 LuptatoareaVorbareata12 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov VII A Brasov (Brasov) 20
328 CercetatoareaAcida27 SCOALA NR. 12 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 19
329 NeutronulActiv6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 IX M Brasov (Brasov) 19
330 ProtonulAfectata43 SCOALA NR. 3 BRASOV II B Brasov (Brasov) 19
331 MaimutaNebuna25 SCOALA NR. 9 BRASOV III A Brasov (Brasov) 19
332 FizicianulDestept77 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 19
333 LeulActiv5 IV Brasov (Brasov) 18
334 DonaldDestept1 SCOALA NR. 8 BRASOV II E Brasov (Brasov) 18
335 AmbitiosulVesel22 Homeschooling II Z Brasov (Brasov) 18
336 AmbitiosulAcid19 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU SCOALA DE APLICATIE IX A Brasov (Brasov) 17
337 ChinezulRapid3 SCOALA NR. 14 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 17
338 MatematicianulRapid54 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 17
339 KimaMov9 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi VI K Brasov (Brasov) 15
340 MatematicianaFericita11 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 12
341 AlergatoareaActiva6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 12
342 KimaAbstracta14 SCOALA AJUTATOARE XI G Brasov (Brasov) 12
343 FloareaRapida42 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 10
344 Asinulabraziv5 Şcoala nr. 12 XI J Brasov (Brasov) 5
345 AriciulAbstract10 VII B Brasov (Brasov) 5
346 CercetatorulLaborios1 Homeschooling III A Brasov (Brasov) 5
347 OmulFericit1 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
348 InotatoareaAberant1 SCOALA NR. 9 BRASOV III Brasov (Brasov) 5
349 CatelulRapid25 SCOALA NR. 8 BRASOV XI C Brasov (Brasov) 5
350 PiatraFiica-lui-Vasile99 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" XII Z Brasov (Brasov) 5
351 SoricicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare88 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
352 CopilaAlb1 IV B Brasov (Buzau) 5
353 ChimistulDestept96 SCOALA NR. 13 BRASOV IV D Brasov (Brasov) 5
354 AmbitiosulAeriana6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VII J Brasov (Brasov) 5
355 CopilaFurioasa1 SCOALA NR. 3 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 5
356 CactusulNebuna8 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 IV A Brasov (Brasov) 5
357 CreierulNebuna2 Homeschooling Pregătitoare C Brasov (Brasov) 5
358 CameleonulPortocaliu7 SCOALA DE ARTA V A Brasov (Brasov) 5
359 ChimistulAburit96 SCOALA NR. 13 BRASOV V D Brasov (Brasov) 5
360 IepureleDestept5 SCOALA NR. 5 BRASOV III C Brasov (Brasov) 5
361 SpioanaNebuna89 Colegiul Național Johannes Honterus IX A Brasov (Brasov) 5
362 FotonulDestept11 SCOALA NR. 13 BRASOV V B Brasov (Brasov) 5
363 LeulRapid1 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi V A Brasov (Bucuresti) 5
364 ZmeulRapid99 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
365 BacteriaLihnita19 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
366 T-RexActiv3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
367 CreierulAburit18 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" IX A Brasov (Brasov) 5
368 RazboinicaZombiloasa3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov X C Brasov (Brasov) 5
369 MatematicianulNebun49 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU III T Brasov (Brasov) 5
370 DragonulDestept11 Şcoala nr. 6 IX A Brasov (Brasov) 5
371 AdrievielNegru1 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV III A Brasov (Brasov) 5
372 CercetatoareaAeriana25 IX A Brasov (Brasov) 5
373 BacteriaAeriana19 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
374 MatematicianaDesteapta35 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
375 FocaRapid1 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu XI C Brasov (Brasov) 5
376 AcowiaAerian8 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV VI B Brasov (Brasov) 5
377 BiologulAcvatic78 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
378 EcologulAcrit13 SCOALA NR. 8 BRASOV II Brasov (Brasov) 5
379 MatematicianaNebuna93 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 II C Brasov (Brasov) 5
380 PuiulRapid12 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV VI A Brasov (Brasov) 5
381 MatematicianaFericita23 V C Brasov (Brasov) 5
382 MaimutaNebuna17 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV IX B Brasov (Brasov) 5
383 AlergatorulRosie21 Homeschooling X C Brasov (Brasov) 5
384 SpionulAerian2 Homeschooling Pregătitoare A Brasov (Brasov) 5
385 CurajosulAccelerat8 Homeschooling Pregătitoare D Brasov (Brasov) 5
386 LunaDesteapta10 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” VI C Brasov (Brasov) 5
387 PiatraDesteapta15 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
388 GandaculAccelerat1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 IX A Brasov (Brasov) 5
389 LuptatorulDestept9 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
390 Razboinicul10 Brasov (Brasov) 5
391 BasketbalistulRebel11 SCOALA NR. 5 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 5
392 GoReal1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 5
393 VampirulFericit3 Colegiul Național Johannes Honterus IX A Brasov (Brasov) 5
394 FloareaAbstract12 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" VII B Brasov (Brasov) 5
395 FurnicaDesteapta29 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V D Brasov (Brasov) 5
396 Fizicianul IV E Brasov (Brasov) 5
397 NeutronulRapid16 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" XI A Brasov (Brasov) 5
398 RazboiniculAccelerat3 SCOALA NR. 9 BRASOV II A Brasov (Brasov) 5
399 LunaMagica12 SCOALA NR. 7 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 5
400 PozitronulDestept10 SCOALA NR. 13 BRASOV I A Brasov (Brasov) 5
401 ZambetulNebun68 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
402 GeografulAberanta1 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” VII A Brasov (Brasov) 5
403 PozitronulDestept98 SCOALA NR. 13 BRASOV I A Brasov (Brasov) 5
404 AlbinaAbraziva8 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
405 FizicianulDestept93 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” XII E Brasov (Brasov) 5
406 PisicaAlba63 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V C Brasov (Brasov) 5
407 AlergatorulIncet85 SCOALA AJUTATOARE BAZA DE RECUPERARE PENTRU HANDIC X A Brasov (Brasov) 5
408 CupidonAerian10 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 5
409 RamaMagica3 X A Brasov (Brasov) 5
410 BasketbalistulActiv99 SCOALA NR. 5 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 5
411 PisicaFericita63 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV V C Brasov (Brasov) 5
412 FurnicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare8 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov IV D Brasov (Brasov) 5
413 FizicianulRapid45 SCOALA NR. 9 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 5
414 AmbitioasaVorbareata63 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV IV C Brasov (Brasov) 5
415 MarteAbstract11 Homeschooling XII A Brasov (Brasov) 5
416 ProtonulAfectata47 SCOALA NR. 3 BRASOV II B Brasov (Brasov) 5
417 FloareaDesteapta28 SCOALA NR. 12 BRASOV III B Brasov (Brasov) 5
418 AmbitioasaAcvatica4 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
419 ZambetulZombilos12 SCOALA NR. 19 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
420 NeutronulRapid98 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
421 CalulRapida1 SCOALA NR. 13 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 5
422 CurajosulDestept9 SCOALA NR. 9 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
423 IncredibilulNebun20 Colegiul Național Johannes Honterus X A Brasov (Brasov) 5
424 DesteptulRapid22 Brasov () 5
425 BeculAburit8 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV E Brasov (Brasov) 5
426 LunaAlba94 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 I B Brasov (Brasov) 5
427 ExtraterestrulNebun8 SCOALA NR. 14 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
428 MousulNebun1 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" X D Brasov (Brasov) 5
429 KaratistulVesel9 SCOALA NR. 13 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 5
430 HarciogulRapid11 SCOALA NR. 13 BRASOV V A Brasov (Brasov) 5
431 AmbitiosulAberanta98 Homeschooling V C Brasov (Brasov) 5
432 AlergatoareaDestept20 Colegiul Național Johannes Honterus X B Brasov (Brasov) 5
433 DansatoareaAbstracta4 SCOALA NR. 12 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 5
434 ZambetulAberant5 Homeschooling X C Brasov (Brasov) 5
435 AmbitioasaCel-Mai-Tare-Din-Parcare30 SCOALA NR. 13 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
436 CactusulAfrican33 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
437 SpionulPacificator1 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
438 RoboticaCredincioasa12 SCOALA NR. 10 BRASOV IX A Brasov (Brasov) 5
439 MatematicianulVesel98 SCOALA NR. 13 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
440 RamaRapida14 Homeschooling XI F Brasov (Brasov) 5
441 CreatorulMagic1 SCOALA NR. 19 BRASOV III B Brasov (Brasov) 5
442 GoAcid1 I B Brasov (Brasov) 5
443 IncredibilaFericita8 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
444 T-Rex14 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov () 5
445 CercetatoareaDesteapta55 Homeschooling Pregătitoare A Brasov (Brasov) 5
446 FotonulAlba2 SCOALA NR. 19 BRASOV X A Brasov (Brasov) 5
447 AsinulAbstracta6 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov XII C Brasov (Brasov) 5
448 PuiulMagic5 SCOALA NR. 5 BRASOV V C Brasov (Brasov) 5
449 DelfinulAcvatic8 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
450 GeografulInceata3 SCOALA NR. 9 BRASOV IX B Brasov (Brasov) 5
451 SoricicaInceata52 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV VII A Brasov (Brasov) 5
452 Acowia8 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 5
453 CurajosulDestept17 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
454 AlergatorulFurios28 SCOALA NR. 13 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
455 DansatoareaPerfecta5 SCOALA NR. 12 BRASOV VII G Brasov (Brasov) 5
456 FrancezulAerian3 SCOALA SPECIALA BRASOV XII T Brasov (Brasov) 5
457 CreierulRapida10 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VI C Brasov (Brasov) 5
458 GeografulRapid99 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
459 AmbitiosulVorbaret66 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
460 CupidonNebuna1 Colegiul Național Johannes Honterus IX B Brasov (Brasov) 5
461 DelfinulAlb2 SCOALA NR. 30 BRASOV V C Brasov (Brasov) 5
462 AcowiaActiv10 SCOALA NR. 30 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 5
463 CurajosulDestept59 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
464 SiamezaDesteapta8 SCOALA NR. 30 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
465 CerbulFericit10 SCOALA NR. 13 BRASOV Pregătitoare M Brasov (Brasov) 5
466 FloareaAlbastra65 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
467 AsinulRapid2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare F Brasov (Brasov) 5
468 AmbitioasaDesteapta24 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 5
469 FotonulDesteapta10 SCOALA NR. 13 BRASOV Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
470 HackeritaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 Homeschooling VI I Brasov (Brasov) 5
471 OctabotAburit15 SCOALA NR. 9 BRASOV III B Brasov (Brasov) 5
472 AmbitioasaIncet95 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 IX C Brasov (Brasov) 5
473 SiamezaAlba9 SCOALA NR. 9 BRASOV IX B Brasov (Brasov) 5
474 SpionulDestept35 Colegiul National de Informatica Grigore Moisil VI A Brasov (Brasov) 5
475 CameleonulActiv99 SCOALA NR. 9 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 5
476 AmbitioasaRapida76 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V E Brasov (Brasov) 5
477 OmulInceata28 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V F Brasov (Brasov) 5
478 CameleonulNeclintit22 SCOALA NR 20 VII B Brasov (Brasov) 5
479 AmbitiosulDestept2 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov VI G Brasov (Brasov) 5
480 MatematicianulAbstract89 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” XI B Brasov (Brasov) 5
481 CercetatoareaActiva23 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II B Brasov (Brasov) 5
482 AlergatorulRapid37 SCOALA NR. 19 BRASOV VII A Brasov (Brasov) 5
483 SoricicaDesteapta26 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
484 GeoloagaAburita10 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 5
485 PredatorAbstract97 Homeschooling V A Brasov (Brasov) 5
486 CalulAcid52 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV VIII A Brasov (Brasov) 5
487 Caprarapid4 XI I Brasov (Brasov) 5
488 LunaFericita1 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V B Brasov (Brasov) 5
489 GamerulNebun19 SCOALA NR. 5 BRASOV III T Brasov (Brasov) 5
490 AlergatorulAbstracta6 V A Brasov (Brasov) 5
491 FocaAbraziva9 VI A Brasov (Brasov) 5
492 MatematicianaAberanta4 LICEUL FEG VI D Brasov (Brasov) 5
493 FotbalistulMagic27 SCOALA NR. 5 BRASOV II C Brasov (Brasov) 5
494 BeculCel-Mai-Tare-Din-Parcare8 SCOALA NR. 9 BRASOV II D Brasov (Brasov) 5
495 ZambetulRapid42 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV V A Brasov (Brasov) 5
496 Maimutaaberant10 Şcoala nr. 41 IV F Brasov (Brasov) 5
497 MatematicianulAbraziv9 SCOALA NR. 5 BRASOV III A Brasov (Brasov) 5
498 FloareaFericita14 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 Pregătitoare B Brasov (Brasov) 5
499 Ursulrapid20 Şcoala nr. 12 XI J Brasov (Brasov) 5
500 AfroditaAcvatica2 SCOALA NR. 9 BRASOV III B Brasov (Brasov) 5
501 AmbitiosulAerian9 SCOALA NR. 13 BRASOV III B Brasov (Brasov) 5
502 CactusulAlb34 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" IX D Brasov (Brasov) 5
503 FizicianaActiva3 Colegiul Tehnic Energetic „Remus Răduleț” VIII A Brasov (Brasov) 5
504 Hienaalba9 Şcoala nr. 50 XI G Brasov (Brasov) 5
505 AlergatorulAbraziv10 SCOALA NR. 3 BRASOV VI A Brasov () 5
506 CercetatoareaDesteapta20 SCOALA NR. 13 BRASOV VI D Brasov (Brasov) 5
507 MatematicianaAburita1 SCOALA NR. 5 BRASOV VII B Brasov (Brasov) 5
508 GamerulRapid13 SCOALA NR. 31 BRASOV X D Brasov (Brasov) 5
509 MatematicianulVorbaret98 SCOALA NR. 9 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
510 AmbitiosulAbraziv13 SCOALA NR. 13 BRASOV V D Brasov (Brasov) 5
511 CercetatorulMov13 Colegiul de Ştiinţe ale Naturii "Emil Racoviţă" XII A Brasov (Brasov) 5

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de ELKO
Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 1.6970129013062 s