Top - , clasa III D, Brasov

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 17956
2 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 8226
3 AlbinaDesteapta33 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 2376
4 DragonulRapid26 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 1746
5 MatematicianulAccelerat8 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 1393
6 CercetatorulRapid88 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 1302
7 PisicaActiva15 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 761
8 VenusRapid1 SCOALA NR. 31 BRASOV V W Brasov (Brasov) 655
9 ZombieActiv99 SCOALA NR. 15 BRASOV II A Brasov (Brasov) 487
10 MatematicianulImperfect8 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II A Brasov (Brasov) 482
11 PiatraGigantica3 SCOALA NR. 19 BRASOV Pregatitoare A Brasov (Brasov) 420
12 AlbinaLinistita17 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 388
13 CatelulRapid98 SCOALA NR. 30 BRASOV II C Brasov (Brasov) 378
14 AmericanulAccelerat48 SCOALA NR. 13 BRASOV V A Brasov (Brasov) 356
15 AmbitioasaVorbareata12 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V A Brasov (Brasov) 338
16 PandaRapid13 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU SCOALA DE APLICATIE V A Brasov (Brasov) 323
17 PandaSuper-Smechera9 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 320
18 LeulAccelerat77 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 310
19 AmbitioasaVorbareata26 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov Pregatitoare B Brasov (Brasov) 307
20 PisicaIn-Da-House99 SCOALA NR. 12 BRASOV II B Brasov (Brasov) 305
21 MatematicianulAcid3 SCOALA NR. 8 BRASOV II B Brasov (Brasov) 295
22 Adriana Sauca SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV IV B Brasov (Brasov) 268
23 MatematicianaRapida8 SCOALA NR. 15 BRASOV I B Brasov (Brasov) 262
24 EcologulAcvatic3 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II B Brasov (Brasov) 248
25 AlbinaRationala3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 234
26 MotociclistulActiv10 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 226
27 NeutronulRapid1 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 221
28 AlbinaActiva22 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 220
29 IepureleDestept2 SCOALA NR. 15 BRASOV II A Brasov (Brasov) 216
30 GamerulDestept74 VII B Brasov (Brasov) 174
31 AlbinaDesteapta26 SCOALA NR. 5 BRASOV II B Brasov (Brasov) 172
32 KaratistaAfricana8 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov () 169
33 PandaRocker1 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU VI A Brasov (Brasov) 167
34 SiamezaActiva26 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 152
35 AlergatorulVesel21 SCOALA NR. 9 BRASOV I D Brasov (Brasov) 147
36 Basketbalista8 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov () 143
37 GhepardulRapid7 SCOALA NR. 19 BRASOV II B Brasov (Brasov) 143
38 EnglezoaicaDesteapta9 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV IV B Brasov (Brasov) 130
39 PisicaVesela99 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV II D Brasov (Brasov) 129
40 SpionulAerian15 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 118
41 AlbinaRosie33 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 118
42 AlbinaAccelerata18 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 109
43 AlbinaGalbena3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 108
44 AlbinaRapida11 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 108
45 AlbinaAlba3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 108
46 AlbinaPortocalie8 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 108
47 AlbinaAfricana3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 108
48 AlbinaMagica72 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 107
49 AlbinaCredincioasa3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 107
50 CameleonulActiv13 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU V A Brasov () 105
51 AlbinaFericita99 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 100
52 TigrulDestept23 SCOALA NR. 30 BRASOV II C Brasov (Brasov) 95
53 CopilulRebel20 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 94
54 SpionulVesel1 SCOALA NR. 3 BRASOV Pregatitoare A Brasov (Brasov) 90
55 ZambetulDesteapta17 SCOALA NR. 19 BRASOV VII C Brasov (Brasov) 72
56 CangurulDestept4 SCOALA NR. 14 BRASOV VI B Brasov (Brasov) 71
57 ZmeulAbstract21 SCOALA NR. 13 BRASOV VI C Brasov (Brasov) 62
58 TaurulNebun6 SCOALA NR 2 II A Brasov (Brasov) 51
59 Aberant2 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov () 47
60 Curajoasa24 Brasov () 44
61 AstronoamaAccelerata7 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 44
62 MaimutaDesteapta17 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV VI B Brasov (Brasov) 40
63 PuiulVorbaret1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV B Brasov (Brasov) 40
64 CerbulAlbastru8 Brasov () 39
65 SpioanaNeagra8 SCOALA DE ARTA III A Brasov (Brasov) 32
66 CercetatorulMagic27 SCOALA NR. 8 BRASOV Pregatitoare E Brasov (Brasov) 30
67 CurajosulRapid99 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 29
68 Bursucul SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov () 29
69 AstronomulDestept3 SCOALA NR. 28 BRASOV V A Brasov (Brasov) 28
70 AlergatorulFericit21 SCOALA NR. 9 BRASOV I D Brasov (Brasov) 26
71 AfroditaSuper-Smechera18 SCOALA NR. 23 BRASOV I C Brasov (Brasov) 25
72 FurnicaDesteapta99 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV III D Brasov (Brasov) 21
73 AmbitiosulAberant1 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov () 21
74 LuptatoareaVorbareata12 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov V A Brasov (Brasov) 20
75 DonaldDestept1 SCOALA NR. 8 BRASOV Pregatitoare E Brasov (Brasov) 18
76 ChinezulRapid3 SCOALA NR. 14 BRASOV II B Brasov (Brasov) 17
77 KimaMov9 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi IV K Brasov (Brasov) 15
78 KimaAbstracta14 SCOALA AJUTATOARE IX G Brasov (Brasov) 12
79 LeulRapid1 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi III A Brasov (Bucuresti) 5
80 FocaAbraziva9 IV A Brasov (Brasov) 5
81 AmbitioasaRapida76 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV III E Brasov (Brasov) 5
82 RoboticaCredincioasa12 SCOALA NR. 10 BRASOV VI A Brasov (Brasov) 5
83 FocaRapid1 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu IX C Brasov (Brasov) 5
84 Caprarapid4 IX I Brasov (Brasov) 5
85 Hienaalba9 Şcoala nr. 50 IX G Brasov (Brasov) 5
86 HackeritaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 Homeschooling IV I Brasov (Brasov) 5
87 DragonulDestept11 Şcoala nr. 6 VI A Brasov (Brasov) 5
88 RamaRapida14 Homeschooling IX F Brasov (Brasov) 5
89 CercetatoareaActiva23 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV Pregatitoare B Brasov (Brasov) 5
90 Ursulrapid20 Şcoala nr. 12 IX J Brasov (Brasov) 5
91 Asinulabraziv5 Şcoala nr. 12 IX J Brasov (Brasov) 5
92 FurnicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare8 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 5
93 ZmeulRapid99 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 5
94 MaimutaNebuna17 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV VI B Brasov (Brasov) 5
95 DansatoareaAbstracta4 SCOALA NR. 12 BRASOV IV A Brasov (Brasov) 5
96 CatelulRapid25 SCOALA NR. 8 BRASOV IX C Brasov (Brasov) 5
97 LuptatorulDestept9 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 5
98 DansatoareaPerfecta5 SCOALA NR. 12 BRASOV V G Brasov (Brasov) 5
99 CalulRapida1 SCOALA NR. 13 BRASOV V A Brasov (Brasov) 5
100 KaratistulVesel9 SCOALA NR. 13 BRASOV V A Brasov (Brasov) 5
101 NeutronulRapid98 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 5
102 Acowia8 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov () 5
103 AmbitiosulDestept2 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov IV G Brasov (Brasov) 5
104 AlergatorulAbraziv10 SCOALA NR. 3 BRASOV IV A Brasov () 5
105 RazboinicaZombiloasa3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov VII C Brasov (Brasov) 5
106 DelfinulAlb2 SCOALA NR. 30 BRASOV III C Brasov (Brasov) 5
107 OmulFericit1 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II A Brasov (Brasov) 5
108 RamaMagica3 VII A Brasov (Brasov) 5
109 SoricicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare88 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II A Brasov (Brasov) 5
110 GamerulRapid13 SCOALA NR. 31 BRASOV VIII D Brasov (Brasov) 5
111 Maimutaaberant10 Şcoala nr. 41 II F Brasov (Brasov) 5
112 FurnicaDesteapta29 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV III D Brasov (Brasov) 5
113 AmbitioasaDesteapta24 SCOALA NR. 5 BRASOV I B Brasov (Brasov) 5

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 8.0085480213165 s