Topul Echipelor – luna curentă

Intervalul ales 01/01/2020 00:00:00 - 31/01/2020 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Scoala Gimnazială Romuli III A Romuli (Bistrita-Nasaud) 6.335 2
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.250 9
3 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 4.630 1
4 Colegiul Național Pedagogic "Regina Maria" Deva VIII C Deva (Hunedoara) 4.384 1
5 SCOALA NR 24 VII A Galati (Galati) 4.259 1
6 SCOALA HATEG VI B Hateg (Hunedoara) 4.023
7 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V A Galati (Galati) 2.856
8 SCOALA GIMNAZIALA NR. 113 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 2.782 2
9 Liceul Tehnologic Turceni VI C Turceni (Gorj) 2.453 1
10 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III A Nasaud (Bistrita-Nasaud) 2.028 2
11 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 2.005 1
12 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.902 4
13 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 1.897
14 SCOALA CLASELE I-VIII CORESI II D Targoviste (Dambovita) 1.843
15 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.636 5
16 SCOALA NEDELEA VI B Aricestii Rahtivani (Prahova) 1.558
17 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Tarcau (Neamt) 1.453
18 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 1.302 3
19 SCOALA NR. 2 IV A Oituz (Bacau) 1.215 2
20 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 1.052 4
21 Colegiul German Goethe V A BUCURESTI (Bucuresti) 1.047
22 SCOALA NR. 19 BRASOV I A Brasov (Brasov) 1.046
23 SCOALA NR 1 IV C Matca (Galati) 984
24 Scoala Gimnazială Romuli II A Romuli (Bistrita-Nasaud) 956 1
25 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 933 1
26 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 927 1
27 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” III C Constanta (Constanta) 890 1
28 SCOALA CENTRALA VII A BUCURESTI (Bucuresti) 887 1
29 SCOALA CENTRALA V A BUCURESTI (Bucuresti) 813 1
30 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" IV A Ploiesti (Prahova) 787 1
31 SCOALA CRISTIAN V A Cristian (Brasov) 780
32 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 21 GHEORGHE TITEICA II B Craiova (Dolj) 764
33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 3 ZIMNICEA II A Zimnicea (Teleorman) 742
34 Liceul Teologic Greco-Catolic "Sf. Vasile cel Mare" VI A Blaj (Alba) 735
35 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 719 2
36 Colegiul National "Gheorghe Sincai" Baia Mare IX K Baia Mare (Maramures) 718
37 SCOALA NR. 36 IONEL TEODOREANU I C BUCURESTI (Bucuresti) 714
38 Colegiul Național Emil Racoviță IX B BUCURESTI (Bucuresti) 697
39 SCOALA NR 2 VIII A Tudora (Botosani) 694
40 SCOALA NR 3 IV A Focsani (Vrancea) 688
41 Homeschooling V A Timisoara (Timis) 670 1
42 SCOALA NR 3 III A Vaslui (Vaslui) 669
43 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” V C Galati (Galati) 668
44 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 645 1
45 Liceul Tehnologic "I.C.Petrescu" V A Stalpeni (Arges) 622
46 SCOALA NR. 79 II B BUCURESTI (Bucuresti) 620
47 Homeschooling XII A Craiova (Dolj) 611
48 SCOALA NR. 98 AVRAM IANCU V D BUCURESTI (Bucuresti) 609
49 SCOALA NR. 8 BRASOV V D Brasov (Brasov) 587
50 SCOALA NR.38 DIMITRIE CANTEMIR II D Constanta (Constanta) 571
51 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 495 1
52 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” V B Galati (Galati) 493 2
53 SCOALA NR 1 V A Adjud (Vrancea) 490
54 SCOALA GEORGE CALINESCU VI B Onesti (Bacau) 478
55 SCOALA AGRISU MARE IX A Agrisu Mare (Arad) 475
56 Liceul Tehnologic Turceni V B Turceni (Gorj) 467
57 Homeschooling IV D Arad (Arad) 464
58 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 431 1
59 SCOALA GHITA MOCANU Pregătitoare A Onesti (Bacau) 431 1
60 Liceul Teologic Greco-Catolic "Sf. Vasile cel Mare" I A Blaj (Alba) 430
61 SCOALA NICOLAE BALCESCU ARAD IV B Arad (Arad) 430 1
62 SCOALA FALTICENI VI I Falticeni (Suceava) 423
63 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 415 1
64 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II B BUCURESTI (Bucuresti) 389
65 Scoala Gimnaziala Carmen Sylva (Nr 8) II A Iasi (Iasi) 388
66 SCOALA NR. 198 I E BUCURESTI (Bucuresti) 388
67 Homeschooling VI L Craiova (Dolj) 384
68 SCOALA NR 18 IV Z Sibiu (Sibiu) 382
69 SCOALA NR.1 CLS. I-VIII "IORGU RADU" V A Barlad (Vaslui) 379
70 SCOALA RUSETU V A Rusetu (Buzau) 372
71 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII P Berca (Buzau) 364
72 Liceul Teoretic "Callatis" IX D Mangalia (Constanta) 343
73 SCOALA NR. 8 " MAICA DOMNULUI" VI K Bacau (Bacau) 340
74 Liceul Teologic Greco-Catolic "Sf. Vasile cel Mare" V A Blaj (Alba) 337
75 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA VII A Mangalia (Constanta) 331
76 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA III C Targoviste (Dambovita) 329 2
77 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA V C Tulcea (Tulcea) 318 1
78 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 310
79 SCOALA BOTOSANI V A Botosani (Botosani) 309
80 Scoala King George III E BUCURESTI (Bucuresti) 294
81 Homeschooling V B Suceava (Suceava) 287
82 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 284 1
83 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacău Pregătitoare A Iasi (Iasi) 283
84 Liceul cu Program Sportiv Deva V A Deva (Hunedoara) 280 1
85 Homeschooling VI A Tecuci (Galati) 275 1
86 Liceul Tehnologic Turceni III R Turceni (Gorj) 274
87 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII A Pucioasa (Dambovita) 269
88 SCOALA NR. 8 VII B Onesti (Bacau) 268
89 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA II A Racovita (Sibiu) 268
90 SCOALA AL.I.CUZA II B Braila (Braila) 263
91 Homeschooling XII M Campulung Moldovenesc (Suceava) 260
92 Liceul Tehnologic Turceni VI A Turceni (Gorj) 259
93 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 258 1
94 Homeschooling Pregătitoare A Botosani (Botosani) 256
95 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 255 1
96 SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA IV B Targoviste (Dambovita) 251
97 SCOALA NR. 110 GEORGE TOPARCEANU VI B BUCURESTI (Bucuresti) 242
98 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 242
99 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 241 1
100 SCOALA NR 11 I D Botosani (Botosani) 233

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 0.4416069984436 s