Topul EROILOR GOLD

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 80766
2 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 55076
3 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 40523
4 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 39030
5 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 38156
6 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 37672
7 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 36471
8 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 28338
9 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 16379
10 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 15869
11 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 13776
12 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 11562
13 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 10173
14 JeikonGamerul1 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 7288
15 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 6869
16 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 5644
17 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 5592
18 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 4765
19 TenismenulActiv1 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 3829
20 VulturulDestept23 SCOALA NR 1 III A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 3482
21 Masina HOT WHEELS Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 2828
22 PisicaNebuna98 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 2789
23 PisicaNeagra95 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 2721
24 CameleonulDestept99 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 2244
25 MatematicianaAcvatica4 SCOALA NR. 80 III B BUCURESTI (Bucuresti) 1506
26 CatelulNebun29 SCOALA NR. 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD VI A BUCURESTI (Bucuresti) 601
27 SahistulAlb10 Liceul Teoretic Jean Monnet II C BUCURESTI (Bucuresti) 534
28 AlergatoareaRapida10 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 497
29 MatematicianulImperfect8 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II A Brasov (Brasov) 482
30 ChimistaDesteapta30 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 39
31 GoAlbastra25 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU I B BUCURESTI (Bucuresti) 27
32 RazboiniculRapid8 SCOALA OBCINI I D Suceava (Suceava) 5

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 1.2648479938507 s