Topul Recrutorilor

Aici sunt toți recrutorii, atat copii cât și profesori sau părinți.

Poziție Nume Echipa Numar Recruți Aduși
1 Anton.violeta 221
vezi listă
2 Sandru Oana 152
vezi listă
3 Camelia Berceanu 110
vezi listă
4 Danielacroitoru 107
vezi listă
5 Dutu-Pirvu Ilie 80
vezi listă
6 Cristina Popa 59
vezi listă
7 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 40
vezi listă
8 Mihaela_cristina_craciunescu@yahoo.com 34
vezi listă
9 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 29
vezi listă
10 Talex 29
vezi listă
11 GiorgianaD 29
vezi listă
12 Paulina Dologa 25
vezi listă
13 Malaescu_iulia 25
vezi listă
14 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 23
vezi listă
15 Bumbaru Mariana 21
vezi listă
16 Cive Dante 19
vezi listă
17 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 18
vezi listă
18 Stefania_marosy 18
vezi listă
19 Felea Irina 18
vezi listă
20 Florygolea 15
vezi listă
21 Leafa Mariana 14
vezi listă
22 Cezarica 14
vezi listă
23 Cris_costea 13
vezi listă
24 Arsinte Alexandra 12
vezi listă
25 Claudia Badanoiu 12
vezi listă
26 Gratiela Alexandru 11
vezi listă
27 Mariusmanta 11
vezi listă
28 Bia2582 10
vezi listă
29 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 10
vezi listă
30 Lasita Doina 10
vezi listă
31 Nyko74 9
vezi listă
32 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 9
vezi listă
33 Istrate Corina 9
vezi listă
34 GINAMARIAN 9
vezi listă
35 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 9
vezi listă
36 Moldoveanuoana 8
vezi listă
37 Chryss 8
vezi listă
38 CapraNeagra55 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 8
vezi listă
39 Sarbu doinita 8
vezi listă
40 Diana 2 8
vezi listă
41 Yuk2 8
vezi listă
42 Florentyna D 8
vezi listă
43 Prof. Mihaela Molodet 7
vezi listă
44 Aniboitor 7
vezi listă
45 Marimiha 7
vezi listă
46 Iordache 7
vezi listă
47 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 7
vezi listă
48 CARMENBENKE 7
vezi listă
49 Musatclaudia 7
vezi listă
50 LILIANAC 6
vezi listă
51 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 6
vezi listă
52 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 6
vezi listă
53 Condufiat 6
vezi listă
54 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 6
vezi listă
55 Costin Elena 5
vezi listă
56 Antonescu Ileana 5
vezi listă
57 Katipastrama 5
vezi listă
58 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 5
vezi listă
59 Georgescu Mioara 5
vezi listă
60 Popica Maria 5
vezi listă
61 IrinaPanait 5
vezi listă
62 Buleteanu Iuliana 5
vezi listă
63 Rahela 5
vezi listă
64 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 5
vezi listă
65 AmbitiosulRapid3 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 4
vezi listă
66 OfeliaEniu 4
vezi listă
67 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 4
vezi listă
68 Lorymary 4
vezi listă
69 Elefantica 4
vezi listă
70 SandruOana 4
vezi listă
71 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 4
vezi listă
72 Deaconeasa 3
vezi listă
73 Mirceavank 3
vezi listă
74 ProtonulAburita96 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII C Onesti (Bacau) 3
vezi listă
75 PandaNegru11 SCOALA NR. 24 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 3
vezi listă
76 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 3
vezi listă
77 BALEA CRISTIAN MARIUS 3
vezi listă
78 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 3
vezi listă
79 Ciubotariuancuta 3
vezi listă
80 FLORINA MARINAS 3
vezi listă
81 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 3
vezi listă
82 AncaRotariu 3
vezi listă
83 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 3
vezi listă
84 Elena.dorneanu 3
vezi listă
85 Mari_constanta 3
vezi listă
86 Lzegrea 3
vezi listă
87 Alina Maria 3
vezi listă
88 PinguinulNebun23 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" VII E Cluj-Napoca (Cluj) 2
vezi listă
89 TitanRapid3 SCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU" ROSIORII DE VEDE I B Rosiori de Vede (Teleorman) 2
vezi listă
90 ImparateasaSuper-Smechera1 Liceul Tehnologic "Sf. Antim Ivireanu" II B BUCURESTI (Bucuresti) 2
vezi listă
91 Voicu 2
vezi listă
92 GamerulIn-Da-House23 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 2
vezi listă
93 Amelia 2
vezi listă
94 Gina 2
vezi listă
95 Gabriela Banu 2
vezi listă
96 Diana chertes 2
vezi listă
97 Taran Alexandra 2
vezi listă
98 Azavoianu 2
vezi listă
99 Chircu Cristina 2
vezi listă
100 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 2
vezi listă

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 1.9060430526733 s