Topul Luptătorilor – luna curentă

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
6
Hours
0
3
Minutes
2
2
Seconds
1
3

Intervalul ales 01/01/2020 00:00:00 - 31/01/2020 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 MagarulMagar3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 5.038
2 MatematicianulAcvatic3 Colegiul Național Pedagogic "Regina Maria" Deva VIII C Deva (Hunedoara) 4.202
3 CactusulMagic28 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V A Galati (Galati) 2.856
4 AstronomulRapid9 Scoala Gimnazială Romuli III A Romuli (Bistrita-Nasaud) 2.609
5 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni VI C Turceni (Gorj) 2.362
6 CactusulAcrit99 SCOALA NR 24 VII A Galati (Galati) 2.191
7 PiatraPortocalie1 SCOALA NR 24 VII A Galati (Galati) 2.063
8 AlbinaAfricana8 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 1.897
9 CercetatorulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA CLASELE I-VIII CORESI II D Targoviste (Dambovita) 1.843
10 AstronomulRapid19 Scoala Gimnazială Romuli III A Romuli (Bistrita-Nasaud) 1.726
11 VrajitoareaNebuna4 SCOALA NEDELEA VI B Aricestii Rahtivani (Prahova) 1.558
12 AmbitioasaSuper-Smechera2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 113 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 1.519
13 AstronomulRapid4 Scoala Gimnazială Romuli III A Romuli (Bistrita-Nasaud) 1.517
14 CactusulRapid87 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 1.510
15 CyborgDestept63 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 1.392
16 CreierulAfectat27 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III A Nasaud (Bistrita-Nasaud) 1.299
17 IepureleFericit2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 113 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 1.263
18 AmericanulRapid1 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Tarcau (Neamt) 1.141
19 RazboinicaNeagra98 Colegiul German Goethe V A BUCURESTI (Bucuresti) 1.047
20 PiatraGigantica3 SCOALA NR. 19 BRASOV I A Brasov (Brasov) 1.046
21 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 933
22 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 927
23 MatematicianulDestept98 SCOALA CENTRALA V A BUCURESTI (Bucuresti) 877
24 CurajoasaAeriana8 SCOALA CENTRALA VII A BUCURESTI (Bucuresti) 840
25 DelfinulDestept28 Școala Gimnazială "Ioan Alexandru Bassarabescu" IV A Ploiesti (Prahova) 836
26 CameleonulNebun13 SCOALA HATEG VI B Hateg (Hunedoara) 820
27 BioloagaAlba10 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 814
28 MatematicianaAlbastra25 Homeschooling V A Timisoara (Timis) 781
29 IubitorulIncet1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 21 GHEORGHE TITEICA II B Craiova (Dolj) 764
30 JaguarulRosu24 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 3 ZIMNICEA II A Zimnicea (Teleorman) 742
31 ZambetulIdealist1 SCOALA NR 3 IV A Focsani (Vrancea) 729
32 MatematicianulAcid23 SCOALA MIHAI EMINESCU NASAUD III A Nasaud (Bistrita-Nasaud) 729
33 FilosofulMahmur68 Colegiul National "Gheorghe Sincai" Baia Mare IX K Baia Mare (Maramures) 718
34 SpioanaFurioasa3 SCOALA NR. 36 IONEL TEODOREANU I C BUCURESTI (Bucuresti) 714
35 FilosofulNebun75 Colegiul Național Emil Racoviță IX B BUCURESTI (Bucuresti) 697
36 CopilaImperfecta3 SCOALA NR 2 VIII A Tudora (Botosani) 694
37 MatematicianaPerfecta7 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” III C Constanta (Constanta) 672
38 SpioanaMagica25 SCOALA CRISTIAN V A Cristian (Brasov) 657
39 AlergatorulIncet25 SCOALA NR 1 IV C Matca (Galati) 654
40 HackerulGamer44 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 645
41 HackeritaFericita24 Liceul Tehnologic "I.C.Petrescu" V A Stalpeni (Arges) 622
42 PuriceleCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR. 79 II B BUCURESTI (Bucuresti) 620
43 AmbitioasaVesela22 Homeschooling XII A Craiova (Dolj) 611
44 CatelulNegru7 SCOALA NR. 98 AVRAM IANCU V D BUCURESTI (Bucuresti) 609
45 MatematicianulMahmur12 SCOALA NR. 8 BRASOV V D Brasov (Brasov) 587
46 NeutronulActiv20 SCOALA NR.38 DIMITRIE CANTEMIR II D Constanta (Constanta) 571
47 LuptatoareaLihnita2 SCOALA NR. 2 IV A Oituz (Bacau) 564
48 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 547
49 GamerulActiv12 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 528
50 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 501
51 ChimistaNebuna44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 495
52 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 483
53 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 479
54 FilosofulAfectat2 SCOALA AGRISU MARE IX A Agrisu Mare (Arad) 475
55 CactusulFurios99 Homeschooling IV D Arad (Arad) 464
56 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 442
57 InotatorulDestept1 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 431
58 PandaVerde1 SCOALA GHITA MOCANU Pregătitoare A Onesti (Bacau) 431
59 FilosoafaDesteapta11 SCOALA NICOLAE BALCESCU ARAD IV B Arad (Arad) 430
60 DragonulDestept96 Scoala Gimnazială Romuli II A Romuli (Bistrita-Nasaud) 418
61 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 416
62 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 415
63 ChimistaRapida25 Liceul Tehnologic Turceni V B Turceni (Gorj) 412
64 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 407
65 CopilaMagica Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” V C Galati (Galati) 401
66 Jucaria Scoala Gimnazială Romuli II A Romuli (Bistrita-Nasaud) 396
67 HackerulAeriana3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II B BUCURESTI (Bucuresti) 389
68 AlergatoareaInceata6 SCOALA NR. 198 I E BUCURESTI (Bucuresti) 388
69 PiatraRapida17 SCOALA NR. 2 IV A Oituz (Bacau) 387
70 MatematicianaAeriana4 Homeschooling VI L Craiova (Dolj) 384
71 AzotActiv30 SCOALA NR 18 IV Z Sibiu (Sibiu) 382
72 IstoriculVorbaret1 SCOALA NR.1 CLS. I-VIII "IORGU RADU" V A Barlad (Vaslui) 379
73 AmbitioasaDestept15 SCOALA RUSETU V A Rusetu (Buzau) 372
74 AmbitioasaAeriana15 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 367
75 LuptatoareaRapida96 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 352
76 ZebraCea-Mai-Tare-Din-Parcare5 SCOALA HATEG VI B Hateg (Hunedoara) 352
77 JupiterRapida1 SCOALA BOTOSANI V A Botosani (Botosani) 348
78 SarpeleAcrit13 SCOALA NR. 8 " MAICA DOMNULUI" VI K Bacau (Bacau) 340
79 AlbinaVesela28 SCOALA HATEG VI B Hateg (Hunedoara) 330
80 MastermindSuper-Smecher3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA VII A Mangalia (Constanta) 326
81 BioloagaDesteapta18 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA V C Tulcea (Tulcea) 318
82 AlergatoareaActiva26 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 313
83 PinguinulVorbaret26 SCOALA AL.I.CUZA II B Braila (Braila) 309
84 FloareaAeriana68 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 300
85 FrantuzoaicaRapida17 SCOALA FALTICENI VI I Falticeni (Suceava) 297
86 ItaliancaReala SCOALA HATEG VI B Hateg (Hunedoara) 295
87 FloareaAlbastra10 Scoala King George III E BUCURESTI (Bucuresti) 294
88 FocaAfricana16 SCOALA HATEG VI B Hateg (Hunedoara) 292
89 FotbalistulCel-Mai-Tare-Din-Parcare4 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 291
90 GeografaMov8 Homeschooling V B Suceava (Suceava) 287
91 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 284
92 AmbitiosulIncet55 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacău Pregătitoare A Iasi (Iasi) 283
93 RazboinicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA GEORGE CALINESCU VI B Onesti (Bacau) 281
94 LeulDesteapta9 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 277
95 PiatraAbstracta8 Homeschooling VI A Tecuci (Galati) 275
96 AmbitiosulFurios7 Liceul Tehnologic Turceni III R Turceni (Gorj) 274
97 TanarulRapid1 Scoala Gimnaziala Carmen Sylva (Nr 8) II A Iasi (Iasi) 273
98 UmbraAburita1 SCOALA NR. 2 IV A Oituz (Bacau) 272
99 MatematicianulVerde55 SCOALA NR 3 III A Vaslui (Vaslui) 270
100 GeniulNebun11 SCOALA HATEG V A Hateg (Hunedoara) 270

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 1.0921199321747 s