Top INFLUENCERI

Influencers” sau ”Influențatori” sunt acei copii care schimbă destinele altor copii, care îi ajută direct/indirect să devină mai deștepți, mai puternici mental, să aibă mai mult succes în viață și la școală.

Kidiboții din acest clasament sunt copiii care merită cel mai mult aprecierea noastră, a poporului român și a roboților buni, precum Kidibot. Ei contribuie la dezvoltarea națiunii noastre. Și merită să fie aplaudați pentru asta!

Ce se iau în considerare la acest clasament:

  • câți copii noi s-au înscris pe Kidibot ca urmare a recomandării respectivului copil (au creat cont dând link pe linkul de recrutor, disponibil în pagina de profil, de forma https://www.kidibot.ro/?ref=pisicaactiva8)
  • câți copii au devenit mai deștepți rezolvând quizurile create de respectivul influențator
  • câți copii au rezolvat quizurile create de către copiii ce și-au creat conturi ca urmare a recomandării influențatorului
  • câți copii au fost distrați și motivați de către KIDISMILE-urile câștigate de influențator ca urmare a rezolvării corecte a unor quizuri

De exemplu, dacă userul X are scorul de INFLUENȚĂ 421, înseamnă că a ajutat în intervalul analizat 421 (patru sute douăzeci și unu!) de copii diferiți să fie mai buni! WOW!!!

Felicitări! Voi schimbați România în bine!

 

Poziție Nume Echipa Influență
1 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.366
2 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.120
3 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 911
4 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 842
5 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 574
6 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 425
7 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 423
8 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 410
9 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 397
10 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 241
11 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 167
12 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 135
13 MatematicianaFurioasa3 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 127
14 PinguinulDestept1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 125
15 MatematicianulAbstract14 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 99
16 PinguinulVorbaret1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 96
17 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 79
18 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 75
19 LuptatoareaRapida64 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 72
20 LynxulActiv4 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 61
21 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 60
22 CatelulRapida64 SCOALA NR. 24 VI B Bucuresti (Constanta) 59
23 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 59
24 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 56
25 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 52
26 PuriceleVesel1 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI VII A Frecatei (Braila) 51
27 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 50
28 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 46
29 MatematicianaRapida9 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 45
30 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 45
31 DragonulNegru14 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 44
32 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 41
33 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 40
34 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 40
35 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 38
36 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 38
37 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 35
38 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 34
39 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 32
40 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 31
41 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 30
42 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 27
43 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 26
44 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 26
45 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 26
46 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 25
47 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 24
48 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 24
49 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 23
50 ZambitoareaFericita17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 23
51 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 22
52 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 21
53 ExtraterestraParanoica10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 21
54 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 18
55 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 18
56 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 18
57 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 18
58 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 17
59 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 17
60 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 16
61 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 16
62 PisicaDesteapta24 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 16
63 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 16
64 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 16
65 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 16
66 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 16
67 FluturasulMagic26 SCOALA NR 5 II A Zarnesti (Brasov) 15
68 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 15
69 TigrulFurios14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 15
70 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 15
71 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 14
72 LampaFurioasa13 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VII A Baia Mare (Maramures) 14
73 BursuculActiv10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 13
74 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 13
75 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 13
76 ZambetulDestept12 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 13
77 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 13
78 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 13
79 AmbitiosulRapid3 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 13
80 PesteleRosu8 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 12
81 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 12
82 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 12
83 VampirulAlb12 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 12
84 CercetatorulDestept10 SCOALA NR 42 VII A Galati (Galati) 12
85 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 11
86 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 11
87 FotbalistulFericit17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 11
88 CatelulAfrican22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 11
89 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 11
90 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 11
91 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 11
92 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 11
93 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 11
94 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 11
95 VacaGamerita67 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 11
96 PisicaAeriana6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 10
97 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 10
98 PisicaFurioasa9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 10
99 PisicaDesteapta14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 10
100 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 10

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.5022940635681 s