Topul Profesorilor

Aici apar toți profesorii pământeni din România cărora le pasă de elevii lor, care vor să îi ajute să citească și să învețe mai mult. Și, evident, care și-au facut cont pe Kidibot și au specificat că predau la anumite clase.

Dacă profesorul tău nu apare aici, dar tu ești deja în echipa ta https://www.kidibot.ro/top/topul-echipelor/, atunci spune-i că poate să își facă cont și să specifice că predă la clasa voastră. Va fi alocat automat la clasa/echipa voastră!

IMPORTANT – Toți profesorii care au MINIM 15 elevi activi într-o echipă pot primi diplomă/adeverință de la Asociația StartEvo pentru această activitate! Contactați-ne!

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Scoala Puncte Autori
1 Loredanadorobat 5 clase SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA Zimnicea (Teleorman) 748583 44
2 Rahela 6 clase SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA Zimnicea (Teleorman) 419005 22
3 Daniela Tanu 1 clasa SCOALA NR 1 Matca (Galati) 236585 2
4 Iuliana Blajan 5 clase Școala Gimnazială Medias (Sibiu) 187702 9
5 Oprescu 1 clasa SCOALA NR. 81 BUCURESTI (Bucuresti) 152840 7
6 Kato anca 2 clase Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare Baia Mare (Maramures) 115618 6
7 LILIANA19 2 clase SCOALA NR 1 Tulghes (Harghita) 101477 5
8 Ipo.Ildiko 9 clase SCOALA NR.24 ION JALEA Constanta (Constanta) 98791 16
9 Anghelocik 18 clase SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO Pucioasa (Dambovita) 97212 10
10 Roxana Mihalache 5 clase SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI BUCURESTI (Bucuresti) 94622 5
11 Oana Musat 1 clasa Liceul Teoretic Stefan Odobleja BUCURESTI (Bucuresti) 87908 7
12 Camelia Berceanu 11 clase Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva Deva (Hunedoara) 82707 15
13 Daniela_popescu 1 clasa SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI BUCURESTI (Bucuresti) 77181 2
14 Katipastrama 2 clase Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil Mizil (Prahova) 72131 8
15 Dutu-Pirvu Ilie 5 clase Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 53881 12
16 Profa my 1 clasa LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I Valea Doftanei (Prahova) 50802 1
17 Profesor_mate 9 clase SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE Onesti (Bacau) 42348 4
18 Paula 1 clasa SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA Tulcea (Tulcea) 41586 5
19 Daniela Orasanu 1 clasa SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA Botosani (Botosani) 39084 1
20 Loredana Pavel 1 clasa Liceul Teoretic Stefan Odobleja BUCURESTI (Bucuresti) 34059 1
21 Bumbaru Mariana 1 clasa SCOALA NR 40 Galati (Galati) 34017 4
22 Leafa Mariana 5 clase Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 32180 5
23 Lucia Grijac 1 clasa SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 31770 1
24 GiorgianaD 2 clase SCOALA NR.24 ION JALEA Constanta (Constanta) 28675 2
25 Roxana Chirtes 1 clasa SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD Arad (Arad) 27897 1
26 Talex 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 26146
27 Malaescu_iulia 11 clase Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca Berca (Buzau) 26079 7
28 Catalinavasiliu 1 clasa SCOALA NR. 49 Bucuresti (Bucuresti) 24937 7
29 Arhiredm 15 clase Liceul cu Program Sportiv Iasi Iasi (Iasi) 24471
30 Mihaela_cristina_craciunescu 2 clase Colegiul tehnic Motru Motru (Gorj) 24170 3
31 Carmen Sandu 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII Cordun (Neamt) 22201 2
32 Aurelian 5 clase Liceul Maneciu Maneciu Ungureni (Prahova) 20675 1
33 Dutu-Pirvu 1 clasa Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 19258 6
34 Moldoveanuoana 1 clasa SCOALA NR. 1 Independenta (Galati) 18359 1
35 MirelaB 1 clasa SCOALA NR 11 Botosani 18349
36 MB 1 clasa SCOALA NR 11 Botosani 18349
37 MIRELA BREHUESCU 1 clasa SCOALA NR 11 Botosani (Botosani) 18349
38 Prof Daniel Voicu 7 clase Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari Navodari (Constanta) 18331
39 Danielacroitoru 6 clase Liceul ”Ștefan Procopiu” Vaslui (Vaslui) 17001
40 IrinaPanait 2 clase SCOALA NR. 79 BUCURESTI (Bucuresti) 16268 1
41 Adiloiu 1 clasa SCOALA TRAISTENI Valea Doftanei (Prahova) 16157 4
42 Vasilesdana 2 clase Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil Mizil (Prahova) 15582 2
43 ProfesorulPiaBratianu 1 clasa SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 14903 1
44 AlinaN 1 clasa Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" BUCURESTI (Bucuresti) 13803 1
45 Lorymary 1 clasa Școala Gimnaziala Lucieni Lucieni (Dambovita) 13690 1
46 DANA CRACIUN 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 13350 1
47 Nita Steluta 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII Puiesti (Buzau) 12559 1
48 Cosma Maria 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM Zalau (Salaj) 12547 1
49 Cosmina 2 clase SCOALA NR 7 Galati (Galati) 11736 4
50 Georgiana Ceapraz 1 clasa SCOALA BUGHEA DE JOS Bughea de Jos (Arges) 11560 1
51 Violeta campean 1 clasa Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni Tarnaveni (Mures) 11498 2
52 Cosmescu Debora 1 clasa Scoala Gimnaziala Domino Servite Voiteg (Timis) 10943
53 Anisoara Cristea 1 clasa SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU BUCURESTI (Bucuresti) 10107 2
54 Negrilaadriana 1 clasa Colegiul Economic Calarasi Calarasi (Calarasi) 9733 1
55 Mirela Palade 1 clasa SCOALA NR 9 Galati (Galati) 9688 1
56 Cive Dante 1 clasa Liceul Teoretic “Dante Alighieri” BUCURESTI (Bucuresti) 9513
57 Ralucadelu 1 clasa SCOALA NR. 51 BUCURESTI (Bucuresti) 8945 1
58 Oprea 3 clase Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza Breaza (Prahova) 8571 3
59 VIII A_driana 1 clasa SCOALA SAG Sag (Salaj) 8459 2
60 Brindusa_nisioi 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 8330 1
61 Axinia_carmen 1 clasa Colegiul Național ROMAN-VODĂ Roman (Neamt) 8144
62 Laurabitoc 1 clasa SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO Pucioasa (Dambovita) 8116 2
63 Ancuta Ionescu 2 clase Liceul Teoretic Cluj-Napoca (Cluj) 7812 1
64 Anaiv 1 clasa Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia (Constanta) 7429
65 Ioana Trempe 3 clase SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" Oradea (Bihor) 7359 1
66 Adria 1 clasa SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE Videle (Teleorman) 6906 1
67 Mihaelabanc 1 clasa SCOALA NR 7 Timisoara (Timis) 6787
68 Cristina Cosma 1 clasa SCOALA NR 7 Timisoara (Timis) 6787
69 Constantin197c 5 clase Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” Galanesti (Suceava) 6558
70 Aniboitor 6 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII Supur (Satu Mare) 6555
71 Diana 3000 1 clasa SCOALA NR. 3 BRASOV Brasov (Brasov) 6384 1
72 Veronica Elena 1 clasa Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil Mizil (Prahova) 6245 1
73 Dorina 1 clasa SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI Cluj-Napoca (Cluj) 6044 1
74 Monik 1 clasa SCOALA STREHAIA Strehaia (Mehedinti) 5775
75 Ioana Dinca 1 clasa Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 5407 1
76 Santavan Simona 2 clase SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES Aghires (Salaj) 5276 1
77 Iordache 1 clasa SCOALA NR.5 Slatina (Olt) 5057 2
78 Diana chertes 1 clasa Colegiul Național "Spiru Haret" Targu-Jiu (Gorj) 5022
79 Cezarica 1 clasa SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" BUCURESTI (Bucuresti) 4990 2
80 Gabriela.ionica 3 clase Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI Pestisani (Gorj) 4609 1
81 ProfesorulTraznit 1 clasa CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST BUCURESTI (Bucuresti) 4552
82 Noro6 4 clase SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 4552
83 Marimiha 1 clasa Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov Brasov (Brasov) 4538
84 Angi Paun 1 clasa SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA Jijila (Tulcea) 4120
85 LoghinR 5 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII TITU MAIORESCU Iasi (Iasi) 4083
86 Cristin .cotici 1 clasa Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Nehoiu (Buzau) 4042
87 Colibri 1 clasa Scoala Primara Colibri Constanta Constanta (Constanta) 3999 1
88 Geo_ana 2 clase Scoala Gimnaziala Romanu (Braila) 3967 1
89 Lucica Marian 1 clasa SCOALA NR 4 Sighisoara (Mures) 3871
90 Crismiha_fil 1 clasa Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret Siret (Suceava) 3600
91 Bianu Rodica 1 clasa LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” Braila (Braila) 3536
92 Istrate Corina 1 clasa Școala Gimnazială "Dacia" Targu Mures (Mures) 3467 1
93 Simona cristina 1 clasa SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 Lupeni (Hunedoara) 3222
94 Catalina Hera 8 clase Liceul Tehnologic "I.C.Petrescu" Stalpeni (Arges) 3190
95 Cristinafogoros 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA Racovita (Sibiu) 3111
96 Fogoros Cristina 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA Racovita (Sibiu) 3111
97 FLORINA MARINAS 4 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII DOBROTESTI Amarasti (Dolj) 3058 1
98 Daniel Paun 2 clase Liceul Teoretic Nr. 1 Peris (Ilfov) 2953
99 Arsinte Alexandra 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU Zalau (Salaj) 2947 2
100 MIGNEA SIMONA LOREDANA 1 clasa SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU Targu-Jiu (Gorj) 2931 2

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 4.8184480667114 s