Topul Profesorilor

Aici apar toți profesorii pământeni din România cărora le pasă de elevii lor, care vor să îi ajute să citească și să învețe mai mult. Și, evident, care și-au facut cont pe Kidibot și au specificat că predau la anumite clase.

Dacă profesorul tău nu apare aici, dar tu ești deja în echipa ta https://www.kidibot.ro/top/topul-echipelor/, atunci spune-i că poate să își facă cont și să specifice că predă la clasa voastră. Va fi alocat automat la clasa/echipa voastră!

IMPORTANT – Toți profesorii care au MINIM 15 elevi activi într-o echipă pot primi diplomă/adeverință de la Asociația StartEvo pentru această activitate! Contactați-ne!

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Scoala Puncte Autori Gold
1 Loredanadorobat 6 clase SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA Zimnicea (Teleorman) 1.125.088 45  
2 Daniela Tanu 1 clasa SCOALA NR 1 Matca (Galati) 510.681 2  
3 DragonulCredincios1 1 clasa SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA Zimnicea (Teleorman) 393.837 15  
4 CurajosulAlbastru2 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" Adjud (Vrancea) 382.883 8  
5 PisicaPortocalie17 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" Adjud (Vrancea) 382.883 8  
6 OfeliaEniu 10 clase Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari Navodari (Constanta) 363.808 42  
7 Rahela 6 clase SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA Zimnicea (Teleorman) 308.831 12  
8 Yuk2 4 clase Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari Navodari (Constanta) 287.756 34  
9 Prof Daniel Voicu 7 clase Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari Navodari (Constanta) 255.700 23  
10 Iuliana Blajan 5 clase Școala Gimnazială Medias (Sibiu) 213.032 9  
11 Oprescu 1 clasa SCOALA NR. 81 BUCURESTI (Bucuresti) 207.580 7  
12 MagarulMagar3 1 clasa SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA Zimnicea (Teleorman) 197.226 16  
13 Enache Mariana 1 clasa Liceul Tehnologic Turceni Turceni (Gorj) 189.744 8  
14 Anton.violeta 19 clase SCOALA GIMNAZIALA NR 28 Galati (Galati) 176.223 40  
15 Oana Musat 1 clasa Liceul Teoretic Stefan Odobleja BUCURESTI (Bucuresti) 110.079 7  
16 Daniela_popescu 1 clasa SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI BUCURESTI (Bucuresti) 98.450 2  
17 Anghelocik 18 clase SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO Pucioasa (Dambovita) 92.131 10  
18 Sandru Oana 16 clase SCOALA STRIMBA JIU Turceni (Gorj) 88.459 3  
19 LILIANA19 2 clase SCOALA NR 1 Tulghes (Harghita) 86.840 4  
20 Daniela Orasanu 1 clasa SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA Botosani (Botosani) 86.259 2  
21 Roxana Mihalache 5 clase SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI BUCURESTI (Bucuresti) 85.476 5  
22 SABAREANU LACRIMIOARA 12 clase SCOALA GEORGE CALINESCU Onesti (Bacau) 84.651 7  
23 Gabriela Barbatei 3 clase Liceul Teoretic Sebis Sebis (Arad) 81.839 9  
24 Loveroses 1 clasa Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" Medias (Sibiu) 79.016 4  
25 Delia82 1 clasa Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" Medias (Sibiu) 79.016 4  
26 Olimpiaborca 1 clasa Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Baia Mare (Maramures) 78.736 5  
27 Paula 1 clasa SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA Tulcea (Tulcea) 71.017 5  
28 Ipo.Ildiko 9 clase SCOALA NR.24 ION JALEA Constanta (Constanta) 67.141 5  
29 Martuka 9 clase SCOALA GIMNAZIALA NR 28 Galati (Galati) 64.558 24  
30 Profa my 1 clasa LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I Valea Doftanei (Prahova) 55.331 1  
31 Popescumirela 1 clasa SCOALA NR 42 Galati (Galati) 52.734 7  
32 Loredana Pavel 1 clasa Liceul Teoretic Stefan Odobleja BUCURESTI (Bucuresti) 51.387 1  
33 Katipastrama 2 clase Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil Mizil (Prahova) 47.840 6  
34 Kato anca 2 clase Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare Baia Mare (Maramures) 47.028 5  
35 Viliana 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" Craiova (Dolj) 44.745 5  
36 Bumbaru Mariana 1 clasa SCOALA NR 40 Galati (Galati) 37.189 4  
37 Nitoiu Angela Adriana 5 clase Colegiul Tehnic Decebal Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 34.266 2  
38 Cezarica 1 clasa SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" BUCURESTI (Bucuresti) 33.826 5  
39 Talex 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 33.782  
40 Catalinavasiliu 1 clasa SCOALA NR. 49 Bucuresti (Bucuresti) 31.398 7  
41 Oanalinlove9 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Braila) 31.092 1  
42 Anto2896 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Bucuresti) 31.092 1  
43 Ruxandra 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Buzau) 31.092 1  
44 333 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Bucuresti) 31.092 1  
45 Stef.anda 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Bucuresti) 31.092 1  
46 Trancuta Iulia 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Bucuresti) 31.092 1  
47 Dutu-Pirvu Ilie 5 clase Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 29.832 4  
48 Roxana Chirtes 1 clasa SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD Arad (Arad) 29.761 1  
49 Olteansabinalarisa 5 clase Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia Alba Iulia (Alba) 28.615 5  
50 Carmen Sandu 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII Cordun (Neamt) 28.327 2  
51 Dorina 1 clasa SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI Cluj-Napoca (Cluj) 27.263 1  
52 MatematicianulRapid17 1 clasa SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI Cluj-Napoca (Cluj) 27.263 1  
53 Camelia Berceanu 11 clase Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva Deva (Hunedoara) 26.259 6  
54 Mihaela_cristina_craciunescu 2 clase Colegiul tehnic Motru Motru (Gorj) 25.526 3  
55 Dorina Magureanu 1 clasa Scoala Gimnaziala Nr. 1 Slobozia (Giurgiu) 24.478  
56 Braia.isabela 1 clasa SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA BUCURESTI (Bucuresti) 24.305 2  
57 Ana.grecu 1 clasa LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I Valea Doftanei (Prahova) 24.046 1  
58 Geo_ana 6 clase Scoala Gimnaziala Romanu (Braila) 23.502 6  
59 Dutu-Pirvu 1 clasa Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 22.820 6  
60 MITUCA PAUL 3 clase Colegiul Tehnic Decebal Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 22.653  
61 Mirceavank 15 clase Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Baia Mare (Maramures) 22.423 3  
62 Corina 29 clase SCOALA NR 1 Adjud (Vrancea) 21.239 4  
63 Denisa16 12 clase Liceul cu Program Sportiv Deva Deva (Hunedoara) 20.391 2  
64 Aurelian 5 clase Liceul Maneciu Maneciu Ungureni (Prahova) 20.198 1  
65 Papuc Elena 1 clasa SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU BUCURESTI (Bucuresti) 19.971 3 1  
66 AlinaN 1 clasa Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" BUCURESTI (Bucuresti) 19.727 2  
67 Mihaela-Mateescu 49 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU Alba Iulia (Alba) 19.618 1  
68 Malaescu_iulia 12 clase Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca Berca (Buzau) 19.408 5  
69 MIRELA BREHUESCU 3 clase SCOALA NR 11 Botosani (Botosani) 19.220  
70 Miha_ind 1 clasa SCOALA NR. 1 Independenta (Galati) 18.747 1  
71 Moldoveanuoana 1 clasa SCOALA NR. 1 Independenta (Galati) 18.747 1  
72 Noro 5 clase 18.515 1  
73 MirelaB 1 clasa SCOALA NR 11 Botosani 18.349  
74 MB 1 clasa SCOALA NR 11 Botosani 18.349  
75 Cristynna 1 clasa Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" Galati (Galati) 17.926 1  
76 1 clasa 17.558 1  
77 Adiloiu 1 clasa SCOALA TRAISTENI Valea Doftanei (Prahova) 17.301 4  
78 Corobco Geanina 1 clasa SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE BUCURESTI (Bucuresti) 17.229 2  
79 Fogoros Cristina 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA Racovita (Sibiu) 16.442 1  
80 Cristinafogoros 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA Racovita (Sibiu) 16.442 1  
81 Chira Maria 1 clasa Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Baia Mare (Maramures) 16.068  
82 Draghescu.Cristina 7 clase Colegiul Tehnic Decebal Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 15.940 2  
83 Alina_vank 1 clasa Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Baia Mare (Maramures) 15.862  
84 Mona Braitiu 5 clase Liceul Teoretic Sebis Sebis (Arad) 15.858 1  
85 Lucia Grijac 1 clasa SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 15.648 1 1  
86 CactusulRapid87 1 clasa SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 15.648 1 1  
87 Anisoara Cristea 1 clasa SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU BUCURESTI (Bucuresti) 15.416 2  
88 Lorymary 1 clasa Școala Gimnaziala Lucieni Lucieni (Dambovita) 15.342 1  
89 DANA CRACIUN 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 15.074 1  
90 Nita Steluta 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII Puiesti (Buzau) 14.983 2  
91 CyborgDestept14 1 clasa SCOALA NR. 9 BRASOV Brasov (Brasov) 14.956 1  
92 Ciubotariuancuta 1 clasa Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret Siret (Suceava) 14.927 1  
93 Geo 2 clase SCOALA NR 11 Barlad (Vaslui) 14.768 1  
94 Cosma Maria 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM Zalau (Salaj) 14.237 1  
95 Nico A 1 clasa SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE BUCURESTI (Bucuresti) 14.061  
96 Diana 2 1 clasa Homeschooling Iasi (Iasi) 13.987 3  
97 Georgiana Ceapraz 1 clasa SCOALA BUGHEA DE JOS Bughea de Jos (Arges) 13.969 1  
98 Nedali 1 clasa SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA Targoviste (Dambovita) 13.324 2  
99 Violeta campean 1 clasa Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni Tarnaveni (Mures) 13.267 2  
100 Ralucadelu 1 clasa SCOALA NR. 51 BUCURESTI (Bucuresti) 12.956 1  

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 1.0035109519958 s