Topul Profesorilor

Aici apar toți profesorii pământeni din România cărora le pasă de elevii lor, care vor să îi ajute să citească și să învețe mai mult. Și, evident, care și-au facut cont pe Kidibot și au specificat că predau la anumite clase.

Dacă profesorul tău nu apare aici, dar tu ești deja în echipa ta https://www.kidibot.ro/top/topul-echipelor/, atunci spune-i că poate să își facă cont și să specifice că predă la clasa voastră. Va fi alocat automat la clasa/echipa voastră!

IMPORTANT – Toți profesorii care au MINIM 15 elevi activi într-o echipă pot primi diplomă/adeverință de la Asociația StartEvo pentru această activitate! Contactați-ne!

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Scoala Puncte Autori Gold
101 VULPE MARIANA DANIELA 2 clase SCOALA NR 1 Matca (Galati) 15.366  
102 DANA CRACIUN 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 15.074 1  
103 Nita Steluta 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII Puiesti (Buzau) 14.987 2  
104 Ciubotariuancuta 1 clasa Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret Siret (Suceava) 14.967 1  
105 Diana 2 1 clasa Homeschooling Iasi (Iasi) 14.569 3  
106 Georgiana Ceapraz 1 clasa SCOALA BUGHEA DE JOS Bughea de Jos (Arges) 14.391 1  
107 Cosma Maria 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM Zalau (Salaj) 14.328 1  
108 LumyEre 2 clase Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Techirghiol (Constanta) 14.205 1  
109 Nico A 1 clasa SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE BUCURESTI (Bucuresti) 14.061  
110 Negrilaadriana 1 clasa Colegiul Economic Calarasi Calarasi (Calarasi) 13.930 1  
111 Nedali 1 clasa SCOALA CLASELE I-VIII VASILE CIRLOVA Targoviste (Dambovita) 13.592 2  
112 Ralucadelu 1 clasa SCOALA NR. 51 BUCURESTI (Bucuresti) 13.577 1  
113 Violeta campean 1 clasa Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni Tarnaveni (Mures) 13.361 2  
114 Kidiprof 7 clase SCOALA SAG Sag (Salaj) 13.216 1  
115 Dragomir.Mirela 5 clase SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" Galati (Galati) 13.184 14  
116 Cive Dante 1 clasa Liceul Teoretic “Dante Alighieri” BUCURESTI (Bucuresti) 12.655  
117 ProfVA 2 clase Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti (Ialomita) 12.531  
118 ElenaNitu 1 clasa SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" BUCURESTI (Bucuresti) 12.139 1  
119 Ana hutupasu 3 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII Deleni (Iasi) 11.908  
120 Cosmina 2 clase SCOALA NR 7 Galati (Galati) 11.770 4  
121 ProfesorulPiaBratianu 1 clasa SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 11.482 1 1  
122 Danielacroitoru 6 clase Liceul ”Ștefan Procopiu” Vaslui (Vaslui) 11.280  
123 Ramona Anghelus 4 clase Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” Galati (Galati) 11.193 3  
124 Daniela.bobocea 1 clasa SCOALA MIHAI VITEAZUL Braila (Braila) 11.019 2  
125 Cosmescu Debora 1 clasa Scoala Gimnaziala Domino Servite Voiteg (Timis) 10.943  
126 Mirzea Mihaela 1 clasa Scoala Gimnaziala Nr. 1 Slobozia (Giurgiu) 10.938 1  
127 IrinaPanait 2 clase SCOALA NR. 79 BUCURESTI (Bucuresti) 10.861 1  
128 Violeta_dmtr 4 clase Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" Adjud (Vrancea) 10.769 2  
129 Ancu Florentina 1 clasa Scoala Gimnaziala Nr. 1 Slobozia (Giurgiu) 10.675 1  
130 Glungu 1 clasa Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia (Constanta) 10.657 2  
131 Doina_bombo 1 clasa Scoala Gimnaziala Romanu (Braila) 10.645 3  
132 Elenamalanca1 2 clase SCOALA NR 5 Vaslui (Vaslui) 10.516 2  
133 Gratiela Alexandru 1 clasa SCOALA NR. 195 BUCURESTI (Bucuresti) 10.237 1  
134 Mirela Palade 1 clasa SCOALA NR 9 Galati (Galati) 10.166 1  
135 Marank2006 2 clase SCOALA HATEG Hateg (Hunedoara) 9.939 1  
136 Iuliaadriana99 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE Vaslui (Vaslui) 9.874 1  
137 Ioana Sabina 1 clasa SCOALA TUREAC Tureac (Bistrita-Nasaud) 9.807 1  
138 Paulina Dologa 1 clasa SCOALA TUREAC Tureac (Bistrita-Nasaud) 9.807 1  
139 Radumor 1 clasa SCOALA TUREAC Tureac (Bistrita-Nasaud) 9.807 1  
140 Ilecoman 4 clase SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 Moisei (Maramures) 9.492 1  
141 Oprea 3 clase Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza Breaza (Prahova) 9.465 3  
142 VioB 2 clase SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO Pucioasa (Dambovita) 9.369 3  
143 Laurabitoc 1 clasa SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO Pucioasa (Dambovita) 9.369 3  
144 Sara 6 clase Colegiul Tehnic Decebal Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 9.344  
145 Adria 1 clasa SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE Videle (Teleorman) 9.210 1  
146 Antonescu Ileana 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA NR 28 Galati (Galati) 9.152 1  
147 PiatraGigantica3 1 clasa SCOALA NR. 19 BRASOV Brasov (Brasov) 9.032 1  
148 Vasilesdana 2 clase Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil Mizil (Prahova) 9.030 2  
149 VIII A_driana 1 clasa SCOALA SAG Sag (Salaj) 8.597 2  
150 Cipsiela 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE Vaslui (Vaslui) 8.590 2  
151 Brindusa_nisioi 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 8.488 1  
152 CARMENBENKE 1 clasa Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" Falticeni (Suceava) 8.147 2  
153 Arsinte Alexandra 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU Zalau (Salaj) 8.056 2  
154 Cimmanu 1 clasa SCOALA NR. 169 BUCURESTI (Bucuresti) 7.863  
155 Barbatei Romulus 2 clase Liceul Teoretic Sebis Sebis (Arad) 7.814 1  
156 Dana Bis 2 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN Craiova (Dolj) 7.635  
157 Negru Andreea 1 clasa Scoala Gimnaziala Nr. 1 Slobozia (Giurgiu) 7.565  
158 Andre 7 clase Colegiul National Mihai Eminescu Baia Mare (Maramures) 7.540  
159 Corneliu 1 clasa Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia Alba Iulia (Alba) 7.446 1  
160 Anaiv 1 clasa Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia (Constanta) 7.429  
161 Diana 3000 1 clasa SCOALA NR. 3 BRASOV Brasov (Brasov) 7.182 1  
162 Arhiredm 15 clase Liceul cu Program Sportiv Iasi Iasi (Iasi) 7.179  
163 LoghinR 5 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII TITU MAIORESCU Iasi (Iasi) 7.112  
164 Mihaelabanc 1 clasa SCOALA NR 7 Timisoara (Timis) 7.103  
165 Cristina Cosma 1 clasa SCOALA NR 7 Timisoara (Timis) 7.103  
166 Monik 1 clasa SCOALA STREHAIA Strehaia (Mehedinti) 7.089  
167 Stroevivi 8 clase Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Vernescu” Ramnicu Sarat (Buzau) 6.994  
168 Ciobaniuc magdalena 3 clase Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret Siret (Suceava) 6.980 1  
169 Soricelul mov 1 clasa SCOALA NR. 195 BUCURESTI (Bucuresti) 6.813 1  
170 Veronica Elena 1 clasa Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil Mizil (Prahova) 6.340 1  
171 Lumifer 2 clase Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti (Ialomita) 6.332  
172 Profa de mare 1 clasa Liceul Tehnologic Turceni Turceni (Gorj) 6.287  
173 Iordache 1 clasa SCOALA NR.5 Slatina (Olt) 6.242 2  
174 Aniboitor 7 clase SCOALA CU CLASELE I - VIII Supur (Satu Mare) 6.102  
175 Diana chertes 1 clasa Colegiul Național "Spiru Haret" Targu-Jiu (Gorj) 5.975  
176 Anda Drinceanu 1 clasa Colegiul Tehnic Decebal Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 5.827  
177 Morar Diana Mihaela 1 clasa Liceul Teoretic Sebis Sebis (Arad) 5.741 2  
178 Ioana Dinca 1 clasa Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila Chitila (Ilfov) 5.407 1  
179 Marcela Vintila 1 clasa SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" Adjud (Vrancea) 5.389  
180 Ana1111 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Arges) 5.338 1  
181 Flori 1 clasa Homeschooling Bucuresti (Salaj) 5.338 1  
182 Dumitrascumarina 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Olt) 5.338 1  
183 Dnmarinaa 1 clasa Homeschooling BUCURESTI (Bucuresti) 5.338 1  
184 Mariteo 1 clasa SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" Craiova (Dolj) 5.317 1  
185 Monica Ban 1 clasa SCOALA NR 12 Timisoara (Timis) 5.310  
186 Iacob Mora 1 clasa Școala Gimnazială Homocea Homocea (Vrancea) 5.280  
187 Colibri 1 clasa Scoala Primara Colibri Constanta Constanta (Constanta) 5.121 1  
188 Bianu Rodica 1 clasa LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” Braila (Braila) 4.981  
189 Lory30 1 clasa SCOALA CU CLS.I-VIII FANTANELE Fantanele (Teleorman) 4.854 1  
190 MIGNEA SIMONA LOREDANA 1 clasa SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU Targu-Jiu (Gorj) 4.843 2  
191 AndreeaAVB 1 clasa SCOALA NR 2 IZVOR Sinaia (Prahova) 4.804  
192 Florentamoldoveanu 2 clase SCOALA NR 2 IZVOR Sinaia (Prahova) 4.804  
193 Manaila Mirela 11 clase SCOALA NR.1 Titu (Dambovita) 4.758  
194 Cornelia_bertesteanu 1 clasa SCOALA NR.1 Ramnicu Sarat (Buzau) 4.728  
195 Corneliabe 1 clasa SCOALA NR.1 Ramnicu Sarat (Buzau) 4.728  
196 Marimiha 4 clase Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov Brasov (Brasov) 4.639  
197 Noro6 4 clase SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU BUCURESTI (Bucuresti) 4.632  
198 Gina Perju 1 clasa SCOALA NR 2 Galati (Galati) 4.614 1  
199 Proamdrerigutu 1 clasa CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST BUCURESTI (Bucuresti) 4.612  
200 ProfesorulTraznit 1 clasa CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST BUCURESTI (Bucuresti) 4.612  

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 0.89916205406189 s