Topul Luptătorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 336360
2 PinguinulDestept1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 149762
3 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 137980
4 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 136292
5 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 95155
6 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 89522
7 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 87964
8 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 74037
9 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 69885
10 PinguinulVorbaret1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 68634
11 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 67936
12 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 62015
13 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 61142
14 LynxulActiv4 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 58499
15 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 57754
16 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 54454
17 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 50367
18 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 47268
19 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 45551
20 DragonulNegru14 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 43461
21 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 42780
22 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 42012
23 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 41809
24 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 39372
25 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 39101
26 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 38223
27 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 38026
28 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 37864
29 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 36241
30 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 35871
31 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 34881
32 MatematicianaRapida9 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 34104
33 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 32372
34 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 30328
35 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 29828
36 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 26162
37 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 25413
38 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 24917
39 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 24757
40 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 22891
41 PuriceleVesel1 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI VII A Frecatei (Braila) 22596
42 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 22091
43 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 21368
44 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 21366
45 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 21141
46 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 21062
47 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 20599
48 KimaActiva19 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 20020
49 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 19818
50 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 19781
51 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 19222
52 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 18771
53 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 18334
54 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 18084
55 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 17695
56 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 16931
57 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 16767
58 ZambitoareaFericita17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 16737
59 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 16696
60 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 16483
61 CatelulAfrican22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 16040
62 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 15876
63 TigrulFurios14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 15842
64 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 15550
65 HarciogulRapid9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 15146
66 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 15071
67 FurnicaDesteapta20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 14850
68 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 14344
69 FizicianulPerfect3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 14221
70 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 13787
71 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 13735
72 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 13638
73 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 13152
74 VacaGamerita67 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 12917
75 GhepardulDestept1 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 12841
76 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 12646
77 PisicaRapida32 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 12626
78 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 12610
79 DragonulDestept3 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 12550
80 RinocerulNegru3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 12366
81 ExtraterestraParanoica10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 12363
82 VampirulAlb12 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 11848
83 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 11520
84 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 11458
85 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 11308
86 PisicaDesteapta24 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 11063
87 DelfinulFericit15 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 11010
88 FotbalistulFericit17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 10887
89 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 10702
90 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 10321
91 LeopardulAerian15 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 10274
92 CurajoasaNebuna12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 10228
93 CreatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 10098
94 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 10072
95 AlergatorulIncet94 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 10000
96 MangustaMov3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 9833
97 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 9673
98 AmbitiosulAcid21 Scoala Gimnaziala Nr. 1 I A Slobozia (Giurgiu) 9663
99 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 9628
100 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 9501

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te loghezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 7.9305491447449 s