Topul Luptătorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 481.096
2 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 202.180
3 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 175.158
4 PinguinulDestept1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 161.084
5 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 150.302
6 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 111.657
7 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 104.942
8 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 97.499
9 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 80.109
10 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 74.157
11 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 73.974
12 PinguinulVorbaret1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X A Medias (Sibiu) 73.305
13 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 69.122
14 NasulRapid1 SCOALA NR 7 II B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 68.786
15 LynxulActiv4 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" V A BUCURESTI (Bucuresti) 66.947
16 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 60.285
17 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 60.257
18 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 58.179
19 KimaActiva19 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 56.119
20 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 55.517
21 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare III C Baia Mare (Maramures) 54.435
22 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 52.974
23 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA V A Tulcea (Tulcea) 52.769
24 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 50.638
25 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja V D BUCURESTI (Bucuresti) 49.033
26 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 46.796
27 DragonulNegru14 Colegiul Național Decebal X C Deva (Hunedoara) 45.463
28 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 44.943
29 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 43.465
30 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 41.752
31 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 41.436
32 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni VI C Turceni (Gorj) 41.243
33 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 39.228
34 AmbitioasaNeclintita8 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 37.100
35 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 37.060
36 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 37.051
37 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 35.851
38 MatematicianaRapida9 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare V B Baia Mare (Maramures) 35.448
39 MagarulMagar3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 35.156
40 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 32.716
41 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 32.679
42 PuriceleVesel1 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI IX A Frecatei (Braila) 32.036
43 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII D BUCURESTI (Bucuresti) 30.883
44 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 29.639
45 MatematicianulAlbastru30 Homeschooling IV A Cluj-Napoca (Cluj) 28.814
46 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 28.646
47 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD V C Arad (Arad) 25.775
48 PesteleRosu8 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 25.615
49 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 25.434
50 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 25.412
51 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei (Prahova) 25.164
52 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" VI B Cluj-Napoca (Cluj) 24.444
53 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 23.755
54 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV V G Brasov (Brasov) 23.669
55 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 23.533
56 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX C Navodari (Constanta) 23.177
57 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII D BUCURESTI (Bucuresti) 23.163
58 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 22.648
59 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 22.250
60 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 22.056
61 KimaActiva10 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 21.865
62 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA IV A Făget (Timis) 21.828
63 KimaActiva12 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 21.642
64 CatelulIdealist1 Homeschooling VII A BUCURESTI (Bucuresti) 21.464
65 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 20.902
66 HackerulGamer44 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 20.854
67 AlergatorulIncet94 Scoala Gimnaziala Nr. 1 III A Slobozia (Giurgiu) 20.188
68 AlbinaAlba24 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 19.736
69 InotatorulDestept1 Liceul Tehnologic Turceni I B Turceni (Gorj) 19.452
70 TigrulFurios14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X A Medias (Sibiu) 18.705
71 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 18.622
72 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 IV B Galati (Galati) 17.647
73 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 17.639
74 CatelulAfrican22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 17.430
75 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 17.298
76 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV E BUCURESTI (Bucuresti) 17.274
77 CameleonulRapid77 Liceul Tehnologic Turceni V B Turceni (Gorj) 17.212
78 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA II A BUCURESTI (Bucuresti) 17.081
79 ZambitoareaFericita17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare V B Baia Mare (Maramures) 17.068
80 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 V A Galati (Galati) 16.640
81 FurnicaDesteapta20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX C Medias (Sibiu) 16.174
82 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 15.776
83 FotbalistaActiva2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 15.580
84 HarciogulRapid9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 15.266
85 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 15.170
86 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 15.148
87 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 14.696
88 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 14.662
89 DragonulDestept3 Liceul Teoretic "Callatis" III B Mangalia (Constanta) 14.607
90 KimaActiva18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 14.600
91 CreatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VI C Balilesti (Arges) 14.310
92 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X A Medias (Sibiu) 14.256
93 FizicianulPerfect3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 14.247
94 GhepardulDestept1 SCOALA BUGHEA DE JOS VII A Bughea de Jos (Arges) 13.846
95 ExtraterestraParanoica10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 13.624
96 RinocerulNegru3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" X A Medias (Sibiu) 13.304
97 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 13.252
98 VacaGamerita67 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE IX A Fieni (Dambovita) 13.143
99 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 13.020
100 PisicaDesteapta24 SCOALA NR. 49 V C BUCURESTI (Bucuresti) 12.981

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 7.0657088756561 s