Topul Luptătorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Echipa Puncte
101 AmbitiosulAcid21 Scoala Gimnaziala Nr. 1 I A Slobozia (Giurgiu) 8495
102 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 8376
103 PatinatoareaGalanta10 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 8302
104 AmbitioasaMov3 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 8266
105 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 8216
106 GhepardulRapid21 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 8169
107 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 8123
108 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 8097
109 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 7895
110 AmbitioasaInceata58 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 7633
111 PisicaAlba19 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 7571
112 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 7503
113 VortexCredincios96 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 7488
114 JeikonGamerul1 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 7435
115 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 7345
116 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 7184
117 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 7174
118 FrantuzoaicaDesteapta1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 7165
119 BasketbalistaRapida1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 7045
120 PisicaDesteapta14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 7034
121 EvilAlb17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari 7014
122 JucatorulDestept19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6993
123 LeopardulRapid8 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6935
124 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 6934
125 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 6927
126 AmbitiosulRational1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6888
127 KaratistaNebuna3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6813
128 CatelulRapid19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6738
129 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 6736
130 FrantuzoaicaRapida7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6698
131 HandbalistaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6684
132 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 6648
133 PinguinulVesel89 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 6556
134 DragonulRebel13 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 6507
135 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6507
136 FotbalistulLax9 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 6507
137 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6505
138 ItaliancaRapida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6358
139 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 6355
140 Pisica9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 6325
141 DansatoareaMov3 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 6321
142 CatelulRadical28 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6304
143 PisicaAlba7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 6180
144 FurnicaDesteapta4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 6159
145 ItalianulFericit3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6155
146 CalulAlb11 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 6144
147 FloareaVesela12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 6105
148 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 6045
149 TitanRapid1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6021
150 CatelulVorbaret3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 6017
151 ZambetulAcvatic37 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 6009
152 IepureleRapid16 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6005
153 MangustaMov4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 5980
154 PandaAlba1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 5919
155 SarpeleDestept99 Şcoala nr. 56 Josse Marti VI A Bucuresti (Bucuresti) 5894
156 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 5875
157 PisicaMov88 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 5852
158 GamerulAburit36 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 5846
159 GamerulRapid2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5841
160 PisicaFericita79 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 5841
161 JaguarulNegru6 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" V A Falticeni (Suceava) 5824
162 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 5770
163 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 5751
164 VulturulRapid11 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5745
165 GibonulRosu5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5679
166 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 5679
167 CatelulDestept4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5671
168 RazboinicaRapida18 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 5581
169 MatematicianulPacificator1 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 5568
170 OmulDestept2 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 5501
171 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 5471
172 AmbitiosulRapid3 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 5470
173 CatelulRapid70 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 5453
174 FizicianulPerfect4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 5372
175 PandaAberanta2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 5306
176 MangustaMov1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5290
177 LuptatoareaRapida11 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 5266
178 DansatoareaAccelerata5 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 5264
179 RobotulAcvatic99 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 5252
180 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 5252
181 FurnicaAcida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 5196
182 CatelulGalben1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5162
183 CatelulAlb5 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 5159
184 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 5150
185 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 5146
186 PlutoRarisim1 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 5145
187 FocaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 5119
188 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 5087
189 PatinatoareaRapida13 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 5026
190 DelfinulMagic10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 5015
191 BursuculActiv10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 4965
192 DragonulRosu7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 4931
193 CatelulRosu23 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 4895
194 DragonulRapid96 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 4864
195 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 4797
196 MangustaVesela26 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 4766
197 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 4765
198 JaguarulRapid2 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 4750
199 SarpeleAlb5 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 4735
200 MickeyLihnit1 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 4731

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 8.864205121994 s