Topul Luptătorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Echipa Puncte
101 FizicianulPerfect20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII F Navodari (Constanta) 12.008
102 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 11.969
103 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 11.539
104 FotbalistulFericit17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 11.535
105 CreatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI V C Balilesti (Arges) 11.532
106 AstronomulRapid7 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 11.439
107 LeopardulAerian15 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 11.320
108 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 11.059
109 DelfinulFericit15 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 11.023
110 LunaRece14 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 10.925
111 OmulPerfect9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 10.823
112 OmulPerfect31 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 10.812
113 FizicianulPerfect4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 10.730
114 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 10.702
115 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 10.539
116 CurajoasaNebuna12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 10.515
117 CreierulActiv21 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 10.350
118 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 10.303
119 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 10.133
120 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 9.868
121 MangustaMov3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 9.833
122 AmbitiosulAcid21 Scoala Gimnaziala Nr. 1 I A Slobozia (Giurgiu) 9.760
123 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 9.725
124 BalenaAlbastra7 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 9.673
125 MatematicianulDestept2 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 9.501
126 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 9.496
127 CatelulRapid20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 9.425
128 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 9.405
129 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 9.376
130 DelfinulTocilar7 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 9.305
131 UmbraLihnita5 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 9.258
132 VacaNebuna2 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 9.239
133 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 9.232
134 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 9.176
135 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 9.174
136 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 9.108
137 PandaAcida21 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 9.052
138 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 8.977
139 TenismenulVesel18 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA IV C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 8.967
140 AmbitioasaMov3 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 8.881
141 VortexGamerul11 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 8.834
142 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 8.823
143 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 8.730
144 AriciulAbraziv11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 8.612
145 KimaActiva6 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 8.557
146 PisicaAlba19 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 8.553
147 KimaActiva30 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 8.409
148 CercetatorulDestept10 SCOALA NR 42 VII A Galati (Galati) 8.400
149 FotbalistulRebel11 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V D Galati (Galati) 8.338
150 PatinatoareaGalanta10 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 8.302
151 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 8.217
152 KimaActiva3 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 8.182
153 GhepardulRapid21 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 8.169
154 PisicaFurioasa9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 8.146
155 AmbitiosulRational1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 8.070
156 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 8.026
157 JeikonGamerul1 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 8.025
158 GamerulAburit36 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 7.927
159 PisicaDesteapta14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 7.911
160 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 7.889
161 AmbitioasaInceata58 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 7.859
162 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 7.830
163 VortexCredincios96 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 7.730
164 PinguinulVesel89 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 7.644
165 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 7.552
166 FotbalistulLax9 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 7.552
167 AlergatorulNeclintit20 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 7.361
168 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 7.350
169 CopilulLinistit12 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 7.336
170 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 7.303
171 BasketbalistaRapida1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 7.270
172 FrantuzoaicaDesteapta1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 7.237
173 DragonulRebel13 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 7.158
174 JucatorulDestept19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 7.083
175 KimaActiva11 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 7.075
176 EvilAlb17 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari 7.014
177 LeopardulRapid8 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6.935
178 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 6.886
179 MatematicianulVorbaret8 Liceul Teoretic Teius I A Teius (Alba) 6.852
180 KaratistaNebuna3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6.813
181 FrantuzoaicaRapida7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6.768
182 CalulAlb11 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 6.757
183 CatelulRapid19 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6.738
184 HandbalistaRapida3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 6.684
185 DansatoareaMov3 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 6.659
186 ZambetulVesel12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 6.658
187 RobotulAcvatic99 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 6.646
188 LuptatoareaRapida11 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 6.620
189 SirenaVesela1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 6.596
190 FloareaAlba44 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 6.495
191 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 6.378
192 ItaliancaRapida2 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6.358
193 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 6.355
194 FurnicaDesteapta4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 6.331
195 LemurianulTocilar17 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva 6.329
196 Pisica9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 6.325
197 CatelulRadical28 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 6.304
198 PandaAlba1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 6.253
199 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 6.252
200 FloareaVesela12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 6.237

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 13.040564060211 s