Topul echipelor

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 286934 2
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 283623 13
3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 252118 14
4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 247433 14
5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 194072 9
6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 190933 6
7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 167599 7
8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 146183 6
9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 137391 13
10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 94076 7
11 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 88527 2
12 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 86375 3
13 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 83939 2
14 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 82468 1
15 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 76373 4
16 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 70929 2
17 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 69620 5
18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani 62941 2
19 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 62802 5
20 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare 59592 6
21 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 55216 1
22 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 54339 1
23 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 54118 2
24 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 53793 1
25 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 51855 5
26 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 49212 1
27 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 47677 5
28 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 43871 6
29 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 41852 1
30 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C Bucuresti (Bucuresti) 40410 1
31 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 40009 3
32 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 38799 1
33 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 36911 2
34 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 35795 4
35 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 30146 2
36 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 29327 2
37 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 28232 1
38 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VII E Chitila (Ilfov) 27766 4
39 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V B Galati (Galati) 26783 5
40 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 26728
41 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 26677 3
42 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 26168 7
43 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 26040 2
44 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 25926 7
45 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 25411 3
46 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 25110 3
47 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 24303 4
48 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 23333 2
49 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 23205 1
50 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni 22735 2
51 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII B Navodari (Constanta) 22706 2
52 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 21523 6
53 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 21181 1
54 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 20833 5
55 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 20718 6
56 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 20586 2
57 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 19754 1
58 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 19165 1
59 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 19102 2
60 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VII B Baia Mare (Maramures) 18818
61 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 18726 6
62 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 18575 3
63 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 18489 1
64 SCOALA NR 11 V D Botosani (Botosani) 18349
65 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 18022 1
66 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 17845 3
67 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI A BUCURESTI (Bucuresti) 16976
68 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 16509 4
69 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 16465 2
70 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 15943 7
71 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 15936 6
72 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 15625 1
73 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 15512 1
74 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 14548 1
75 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 14510 1
76 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 13975 8
77 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Puiesti (Buzau) 13952 2
78 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" VII A Falticeni (Suceava) 13687 1
79 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 13582 1
80 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 13524 4
81 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 12989 1
82 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 12664 3
83 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 12507 1
84 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 12156 1
85 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 12126 2
86 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 11880 2
87 SCOALA NR 7 VII B Galati (Galati) 11559 4
88 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III A BUCURESTI (Bucuresti) 11170 1
89 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 11155 3
90 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 11126 1
91 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 10969 2
92 Scoala Gimnaziala Domino Servite VI A Voiteg (Timis) 10943
93 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 10767 2
94 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 10735 2
95 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A Bucuresti (Bucuresti) 10721
96 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI A Galati (Galati) 10597
97 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI VII A Frecatei (Braila) 10531 2
98 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 10510 2
99 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 10472 1
100 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 10297

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 1.1851849555969 s