Topul echipelor

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 237877 14
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 237435 13
3 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 236522 2
4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 204258 12
5 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 187702 9
6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 168008 6
7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 152822 7
8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 129684 11
9 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 87896 7
10 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 82558 3
11 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 81767 1
12 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 77150 2
13 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 75522 2
14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII C Medias (Sibiu) 75135 4
15 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 68500 5
16 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 60670 5
17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare 57808 6
18 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 51270 5
19 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 50802 1
20 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 48058 2
21 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 46121 1
22 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 42248 6
23 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 41586 5
24 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 39972 3
25 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 39407 1
26 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani 39084 1
27 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 34059 1
28 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 34017 4
29 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C Bucuresti (Bucuresti) 31770 1
30 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 29883 2
31 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 28675 2
32 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 27897 1
33 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 26146
34 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VII E Chitila (Ilfov) 26077 4
35 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 24937 7
36 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 24325 3
37 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 24170 3
38 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 22657 1
39 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 22507 3
40 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni 22454 2
41 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 22201 2
42 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 19253 6
43 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 19108 1
44 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 18919 2
45 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 18359 1
46 SCOALA NR 11 V D Botosani (Botosani) 18349
47 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI A BUCURESTI (Bucuresti) 16976
48 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 16833 1
49 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 16457 1
50 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 16150 4
51 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 15912 2
52 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 15012 6
53 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 14903 1
54 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 13803 1
55 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 13689 1
56 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" VII A Falticeni (Suceava) 13350 1
57 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 12681 8
58 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 12624 1
59 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Puiesti (Buzau) 12559 1
60 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 12547 1
61 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 12501 1
62 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 12228 3
63 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 11679 1
64 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 11559 1
65 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 11498 2
66 SCOALA NR 7 VII B Galati (Galati) 11464 4
67 Scoala Gimnaziala Domino Servite VI A Voiteg (Timis) 10943
68 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 10235 2
69 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 10229 1
70 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 10107 2
71 Liceul Maneciu VIII C Maneciu Ungureni (Prahova) 9945
72 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 9904 2
73 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 9735 1
74 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 9733 1
75 SCOALA NR 9 IV B Galati (Galati) 9688 1
76 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII C Fieni (Dambovita) 9634 1
77 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 9532 1
78 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A Bucuresti (Bucuresti) 9513
79 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 8945 1
80 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE V A Onesti (Bacau) 8806 1
81 SCOALA TRAISTENI IX A Valea Doftanei (Prahova) 8760 2
82 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 8748 2
83 Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza X C Breaza (Prahova) 8549 3
84 SCOALA SAG VIII A Sag (Salaj) 8459 2
85 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" V A Falticeni (Suceava) 8330 1
86 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 8144
87 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 8134 1
88 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII A Onesti (Bacau) 8124
89 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII B Pucioasa (Dambovita) 8116 2
90 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 7812 1
91 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 7791 2
92 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 7626 1
93 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V G Chitila (Ilfov) 7583 2
94 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 7429
95 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 7360 1
96 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 7343
97 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi 7060
98 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 7030
99 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 7014 1
100 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE II A Videle (Teleorman) 6882 1

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 5.1968309879303 s