Topul echipelor

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Clasa Puncte Autori Gold
101 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 13582 1    
102 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 13307 3    
103 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 13235 1    
104 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI A Galati (Galati) 13117    
105 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 12759 2    
106 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 12587 2    
107 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 12473    
108 SCOALA NR. 93 EMIL RACOVITA I A BUCURESTI (Bucuresti) 12348 2    
109 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A Bucuresti (Bucuresti) 12087    
110 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 12067 1    
111 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 11936 1    
112 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VII C Baia Mare (Maramures) 11772    
113 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III A BUCURESTI (Bucuresti) 11767 1    
114 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 11725 2    
115 SCOALA NR 7 VII B Galati (Galati) 11616 4    
116 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 11024 2    
117 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 11018 2    
118 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 10965 4    
119 Scoala Gimnaziala Domino Servite VI A Voiteg (Timis) 10943    
120 Scoala Gimnaziala Nr. 1 I A Slobozia (Giurgiu) 10922 1    
121 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 10646 1    
122 Homeschooling V Z Iasi (Iasi) 10514 3    
123 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VII B Galati (Galati) 10433    
124 Scoala Gimnaziala Nr. 1 III A Slobozia (Giurgiu) 10428 1    
125 SCOALA NR. 195 III K BUCURESTI (Bucuresti) 10056 1    
126 Liceul Maneciu VIII C Maneciu Ungureni (Prahova) 9973    
127 SCOALA NR 9 IV B Galati (Galati) 9956 1    
128 Liceul Tehnologic Turceni Pregatitoare B Turceni (Gorj) 9888 1    
129 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 9828 6    
130 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 9809 1    
131 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 9713 1    
132 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII C Fieni (Dambovita) 9634 1    
133 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 9330    
134 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE V A Onesti (Bacau) 9246 1    
135 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI C Galati (Galati) 9243 1    
136 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 9198    
137 Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza X C Breaza (Prahova) 9066 3    
138 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 9066 1    
139 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VI C Baia Mare (Maramures) 8989 1    
140 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII B Pucioasa (Dambovita) 8977 3    
141 Liceul Teoretic "Callatis" Pregatitoare A Mangalia (Constanta) 8928 2    
142 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE II A Videle (Teleorman) 8905 1    
143 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 V A Moisei (Maramures) 8866 1    
144 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA IV C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 8817 1    
145 SCOALA TRAISTENI IX A Valea Doftanei (Prahova) 8795 2    
146 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 8607 1    
147 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 8595 1    
148 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare V C Baia Mare (Maramures) 8573 4    
149 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III A Galati (Galati) 8559 1    
150 SCOALA SAG VIII A Sag (Salaj) 8540 2    
151 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII A Onesti (Bacau) 8517    
152 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 8460 1    
153 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 8450 1    
154 Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" IX A Targu Bujor (Galati) 8431 1    
155 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" V A Falticeni (Suceava) 8352 1    
156 Scoala Gimnaziala VII A Romanu (Braila) 7987 2    
157 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII A Berca (Buzau) 7976 2    
158 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 7956 1    
159 Liceul Tehnologic Turceni V B Turceni (Gorj) 7835    
160 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V G Chitila (Ilfov) 7826 2    
161 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 7819 2    
162 Scoala Gimnaziala Nr. 1 IV A Slobozia (Giurgiu) 7549    
163 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 7514 1    
164 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 7445    
165 Liceul Teoretic "Callatis" V B Mangalia (Constanta) 7429    
166 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 7368 4    
167 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VII A Braila (Braila) 7343    
168 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 7258 2    
169 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 7107 1    
170 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 7079 3    
171 SCOALA NR. 195 II F BUCURESTI (Bucuresti) 7071 1    
172 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VIII A Onesti (Bacau) 7065    
173 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi 7060    
174 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 7030    
175 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 7019    
176 SCOALA STREHAIA V A Strehaia 6976    
177 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 6894 1    
178 Liceul Teoretic Nr. 1 V A Peris (Ilfov) 6875    
179 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VII A Baia Mare (Maramures) 6816 1    
180 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 6763 1    
181 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII B Onesti (Bacau) 6738    
182 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov 6728 1    
183 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 6689 1    
184 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 6295    
185 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII B Mizil (Prahova) 6295 1    
186 SCOALA NR.5 VII B Slatina (Olt) 6204 2    
187 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 6134    
188 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V C Deva (Hunedoara) 6062 1    
189 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII C Onesti (Bacau) 6055 2    
190 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV A Galati (Galati) 6011 5    
191 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III D Ramnicu Valcea (Valcea) 5994 2    
192 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 5956 1    
193 Liceul ”Ștefan Procopiu” XI G Vaslui (Vaslui) 5939    
194 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 5921 1    
195 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 5909 1    
196 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VII E Baia Mare (Maramures) 5881 1    
197 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 5804    
198 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 5790    
199 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari (Constanta) 5698 1    
200 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V A Deva (Hunedoara) 5612 2    

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 9.3240180015564 s