Topul echipelor

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Clasa Puncte Autori
101 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 6803 1
102 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 6787
103 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 6763 3
104 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VIII A Onesti (Bacau) 6756
105 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 6736
106 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII B Onesti (Bacau) 6658
107 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 6618 1
108 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII B Mizil 6245 1
109 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov 6177 1
110 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 5973 1
111 Liceul ”Ștefan Procopiu” XI G Vaslui (Vaslui) 5939
112 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 5805 1
113 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 5790
114 SCOALA STREHAIA V A Strehaia 5775
115 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII C Onesti (Bacau) 5627 2
116 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V A Deva (Hunedoara) 5567 2
117 Liceul Maneciu VIII B Maneciu Ungureni (Prahova) 5531
118 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VII B Chitila (Ilfov) 5407 1
119 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 5178 1
120 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III D Ramnicu Valcea (Valcea) 5058 2
121 SCOALA NR.5 VII B Slatina (Olt) 5057 2
122 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 5042
123 Colegiul Național "Spiru Haret" II A Targu-Jiu (Gorj) 5022
124 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 4996
125 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 4969 2
126 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V C Deva (Hunedoara) 4897 1
127 SCOALA NR 1 IX A Valea Doftanei (Prahova) 4883
128 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 4857
129 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VI A Pucioasa (Dambovita) 4760 1
130 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 4648
131 SCOALA NR.24 ION JALEA VI C Constanta 4648 2
132 SCOALA NR. 24 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 4612 1
133 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 4558 3
134 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 4552
135 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 4538
136 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM III A Zalau (Salaj) 4536 1
137 SCOALA NR 11 IV A Galati (Galati) 4500 1
138 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" VI B Oradea (Bihor) 4489 1
139 SCOALA CU CLS.I-VIII FANTANELE VII A Fantanele (Teleorman) 4372 1
140 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES VI A Aghires (Salaj) 4354 1
141 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 4342 2
142 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III B Bucuresti (Bucuresti) 4261
143 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI C Navodari (Constanta) 4168
144 Liceul ”Ștefan Procopiu” X C Vaslui (Vaslui) 4162
145 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII A Berca (Buzau) 4135 2
146 SCOALA CU CLASE I-VIII JIJILA V A Jijila (Tulcea) 4120
147 Liceul ”Ștefan Procopiu” X D Vaslui (Vaslui) 4089
148 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V C Pucioasa (Dambovita) 4081
149 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII D Pucioasa (Dambovita) 4055 1
150 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII A Pucioasa (Dambovita) 4042
151 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" I A Nehoiu (Buzau) 4042
152 SCOALA NR 7 VII B Giurgiu (Giurgiu) 4020 1
153 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 3999 1
154 SCOALA NR 4 VI A Sighisoara (Mures) 3871
155 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 3832 1
156 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI B Supur (Satu Mare) 3728
157 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret VI A Siret (Suceava) 3600
158 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” III B Braila (Braila) 3536
159 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB III A Targoviste (Dambovita) 3514 3
160 Colegiul National Liviu Rebreanu III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 3488
161 Școala Gimnazială "Dacia" II A Targu Mures (Mures) 3463 1
162 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II A Galati (Galati) 3420
163 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI C Iasi (Iasi) 3413
164 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 3391
165 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VI D Navodari (Constanta) 3383
166 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 3284
167 SCOALA NR 17 ION CREANGA VI B Iasi (Iasi) 3268
168 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 3264
169 SCOALA ZIMNICEA IX D Zimnicea (Teleorman) 3255
170 Școala Gimnazială Cireșu III A Cireșu (Braila) 3253
171 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 IV C Lupeni (Hunedoara) 3222
172 SCOALA NR 1 III A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 3201 1
173 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 3170 3
174 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" IV E Craiova (Dolj) 3162 1
175 Scoala Gimnaziala Domino Servite IX A Voiteg (Timis) 3153 1
176 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII F BUCURESTI (Bucuresti) 3103
177 SCOALA SAG VIII X Sag (Salaj) 3090
178 Școala Gimnazială ”Samson Bodnărescu” VIII A Galanesti (Suceava) 3087
179 SCOALA GHIMPATI IX A Ghimpati (Giurgiu) 3083
180 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 3079 1
181 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VIII B Onesti (Bacau) 3079
182 Liceul cu Program Sportiv Iasi VIII A Iasi (Iasi) 3052
183 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV F BUCURESTI (Bucuresti) 3026
184 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII B Berca (Buzau) 3019
185 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 2992 1
186 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 2990
187 SCOALA CU CLASELE I - VIII DOBROTESTI I A Amarasti (Dolj) 2981 1
188 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 2981
189 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca III D Cluj-Napoca (Cluj) 2979 1
190 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 2967 1
191 Homeschooling II C BUCURESTI (Bucuresti) 2950 1
192 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 2945 2
193 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 2942 1
194 Liceul cu Program Sportiv Iasi VII A Iasi (Iasi) 2931
195 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU I C Targu-Jiu 2929 2
196 SCOALA NR. 81 V B BUCURESTI (Bucuresti) 2920 1
197 SCOALA NR.28 IV C Ploiesti (Prahova) 2919 1
198 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" V B Oradea (Bihor) 2870
199 SCOALA NR 4 IOAN SLAVICI ARAD II C Arad (Arad) 2858 1
200 Liceul ”Ștefan Procopiu” X A Vaslui (Vaslui) 2811

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 7.2112181186676 s