Topul Forțelor Speciale

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 28.482
2 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 21.100
3 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 17.168
4 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 16.753
5 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 13.839
6 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 13.777
7 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 13.260
8 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 12.746
9 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 12.533
10 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 11.241
11 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 10.799
12 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 10.155
13 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 9.586
14 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.221
15 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 5.462
16 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 5.153
17 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 5.040
18 CatelulRapid72 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.990
19 PisicaVerde15 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.970
20 TenismenulActiv1 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 3.751
21 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 3.379
22 PisicaAlba27 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 2.944
23 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 2.804
24 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 2.745
25 MatematicianaAcvatica4 SCOALA NR. 80 III B BUCURESTI (Bucuresti) 2.159
26 PisicaMov77 Homeschooling III A Arad (Arad) 1.949
27 PisicaNeagra95 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 1.908
28 AriciulAbraziv1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1.742
29 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1.690
30 PisicaMov88 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 1.689
31 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.313
32 PandaAcida21 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 1.268
33 ZambetulVerde8 SCOALA NR. 4 II A Pitesti (Arges) 1.102
34 PisicaDesteapta40 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1.062
35 PisicaNebuna98 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 1.060
36 AmbitioasaVorbareata20 SCOALA NR. 279 SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL II C BUCURESTI (Bucuresti) 1.051
37 LemurianulRocker1 Liceul Tehnologic Turceni II C Turceni (Gorj) 900
38 Masina HOT WHEELS Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 895
39 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 890
40 DelfinulRosu1 SCOALA NR. 195 I D BUCURESTI (Bucuresti) 846
41 LeulActiv79 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 845
42 TenismenulVesel18 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA IV C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 838
43 FotbalistulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 710
44 VulturulDestept23 SCOALA NR 1 III A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 682
45 PinguinulAerian12 SCOALA GRIGORE MOISIL IV B Navodari (Constanta) 681
46 ChimistulNebun9 SCOALA NR. 77 II B BUCURESTI (Bucuresti) 657
47 MatematicianulImperfect8 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II A Brasov (Brasov) 656
48 AstronomulRapid7 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 633
49 AlergatoareaDesteapta1 SCOALA EUGEN IONESCU II A Slatina (Olt) 627
50 SarpeleRapid97 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 497
51 IncredibilulRapid2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI I A BUCURESTI (Bucuresti) 474
52 FrantuzoaicaSuper-Smechera23 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 472
53 CurajosulNebun1 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE II A Fieni (Dambovita) 468
54 LeulAlbastru7 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 426
55 SoricicaRapida21 SCOALA NR 6 II G Sibiu (Sibiu) 425
56 DelfinulMagic10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 425
57 MatematicianulAerian8 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Chisoda (Timis) 422
58 FluturasulMagic26 SCOALA NR 5 II A Zarnesti (Brasov) 422
59 VortexRapid99 SCOALA NR 30 IV G Timisoara (Timis) 422
60 AlergatoareaRapida10 SCOALA NR. 45 TITU MAIORESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 422
61 SpionulDestept2 SCOALA SPECTRUM III C BUCURESTI (Bucuresti) 422
62 PiatraGigantica3 SCOALA NR. 19 BRASOV Pregatitoare A Brasov (Brasov) 421
63 ZombieActiv99 SCOALA NR. 15 BRASOV II A Brasov (Brasov) 421
64 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 421
65 DragonulRapid26 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 263
66 TaurulDestept10 SCOALA NR 9 II A Focsani (Vrancea) 263
67 CurajoasaAcvatica9 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III A BUCURESTI (Bucuresti) 263
68 ExtraterestrulAlbastru99 SCOALA NR. 197 I A BUCURESTI (Bucuresti) 263
69 SahistulAlb10 Liceul Teoretic Jean Monnet II C BUCURESTI (Bucuresti) 263
70 CyborgMagic1 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 263
71 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 263
72 MatematicianaFurioasa3 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 263
73 FotbalistulReal90 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU II D BUCURESTI (Bucuresti) 260
74 GameritaRapida11 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE I C BUCURESTI (Bucuresti) 237
75 PisicaRapida34 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 237
76 FloareaAlbastra10 Scoala King George II E BUCURESTI (Bucuresti) 215
77 KaratistulVesel1 Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" I A Iasi (Iasi) 214
78 MatematicianulSuper-Smecher1 SCOALA NR. 131 III B Bucuresti (Bucuresti) 214
79 FloareaAlba2 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II A BUCURESTI (Bucuresti) 214
80 AmbitioasaRapida26 Liceul Teoretic Jean Monnet III C BUCURESTI (Bucuresti) 214
81 VampirulMachiavelic25 SCOALA NR 30 I B Timisoara (Timis) 214
82 FurnicaDesteapta30 SCOALA LIVIU REBREANU III B Cluj-Napoca (Cluj) 214
83 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 213
84 CatelulRapid48 SCOALA NR. 77 II B BUCURESTI (Bucuresti) 213
85 AlbinaDesteapta55 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI (Bucuresti) 213
86 CameleonulRapid2 SCOALA MAGURELE II C Magurele (Ilfov) 213
87 AlergatorulDestept3 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI I A BUCURESTI (Bucuresti) 213
88 DragonulAlbastru99 Școala Gimnazială Spectrum Constanța I A Constanta (Constanta) 213
89 AmbitiosulRapid90 SCOALA NR.1 III B Ramnicu Sarat (Buzau) 213
90 DelfinulMagic12 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 213
91 CurajoasaFericita10 SCOALA SANTIMBREANU III A Brad (Hunedoara) 212
92 JaguarulFurios2 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 POMPILIU MARCEA I A Targu-Jiu (Gorj) 212
93 RechinulDestept9 SCOALA NR. 7 III A BUCURESTI (Bucuresti) 212
94 SpioanaActiva3 SCOALA NR 22 II B Constanta (Constanta) 212
95 TitanRapid22 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II A BUCURESTI (Bucuresti) 212
96 ChimistaNebuna44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 212
97 AmbitioasaLinistita10 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 212
98 AmbitiosulVesel10 SCOALA SFANTA VARVARA IV A Aninoasa (Hunedoara) 212
99 AlergatorulAccelerat1 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” II B BUCURESTI (Bucuresti) 212
100 RamaRapida30 SCOALA BONTIDA III A Bontida (Cluj) 212

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.6070010662079 s