Topul Forțelor Speciale

Poziție Nume Echipa Puncte
1 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 14589
2 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 10799
3 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 10155
4 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 8024
5 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 7408
6 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 7280
7 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 5153
8 CatelulRapid72 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 3990
9 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 3900
10 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 3591
11 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 3228
12 PisicaVerde15 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 3020
13 TenismenulActiv1 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 2801
14 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 2169
15 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2108
16 AriciulAbraziv1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1742
17 PisicaMov77 Homeschooling III A Arad (Arad) 1316
18 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1313
19 PandaAcida21 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 1268
20 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 1265
21 ZambetulVerde8 SCOALA NR. 4 II A Pitesti (Arges) 1102
22 PisicaDesteapta40 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1062
23 PisicaNebuna98 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 1060
24 Masina HOT WHEELS Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 895
25 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 892
26 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 890
27 LeulActiv79 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 845
28 VulturulDestept23 SCOALA NR 1 III A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 682
29 PinguinulAerian12 SCOALA GRIGORE MOISIL IV B Navodari (Constanta) 681
30 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 631
31 AlergatoareaDesteapta1 SCOALA EUGEN IONESCU II A Slatina (Olt) 627
32 IncredibilulRapid2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI I A BUCURESTI (Bucuresti) 474
33 FrantuzoaicaSuper-Smechera23 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 472
34 CurajosulNebun1 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE II A Fieni (Dambovita) 468
35 LeulAlbastru7 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 426
36 DelfinulMagic10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 425
37 SoricicaRapida21 SCOALA NR 6 II G Sibiu (Sibiu) 425
38 MatematicianulAerian8 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Chisoda (Timis) 422
39 VortexRapid99 SCOALA NR 30 IV G Timisoara (Timis) 422
40 ZombieActiv99 SCOALA NR. 15 BRASOV II A Brasov (Brasov) 421
41 CurajoasaAcvatica9 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III A BUCURESTI (Bucuresti) 263
42 ExtraterestrulAlbastru99 SCOALA NR. 197 I A BUCURESTI (Bucuresti) 263
43 SahistulAlb10 Liceul Teoretic Jean Monnet II C BUCURESTI (Bucuresti) 263
44 TaurulDestept10 SCOALA NR 9 II A Focsani (Vrancea) 263
45 CyborgMagic1 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 263
46 MatematicianaFurioasa3 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 263
47 DragonulRapid26 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 263
48 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 263
49 SarpeleRapid97 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 261
50 FotbalistulReal90 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU II D BUCURESTI (Bucuresti) 260
51 MatematicianulSuper-Smecher1 SCOALA NR. 131 III B Bucuresti (Bucuresti) 214
52 FloareaAlba2 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II A BUCURESTI (Bucuresti) 214
53 AmbitioasaRapida26 Liceul Teoretic Jean Monnet III C BUCURESTI (Bucuresti) 214
54 KaratistulVesel1 Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" I A Iasi (Iasi) 214
55 FurnicaDesteapta30 SCOALA LIVIU REBREANU III B Cluj-Napoca (Cluj) 214
56 PisicaNeagra95 SCOALA NR. 4 "IONEL TEODOREANU" III C Iasi (Iasi) 214
57 VampirulMachiavelic25 SCOALA NR 30 I B Timisoara (Timis) 214
58 AlbinaDesteapta55 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI (Bucuresti) 213
59 AlergatorulDestept3 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI I A BUCURESTI (Bucuresti) 213
60 DelfinulMagic12 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 213
61 CameleonulRapid2 SCOALA MAGURELE II C Magurele (Ilfov) 213
62 DragonulAlbastru99 Școala Gimnazială Spectrum Constanța I A Constanta (Constanta) 213
63 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 213
64 CatelulRapid48 SCOALA NR. 77 II B BUCURESTI (Bucuresti) 213
65 AlergatorulAccelerat1 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” II B BUCURESTI (Bucuresti) 212
66 RamaRapida30 SCOALA BONTIDA III A Bontida (Cluj) 212
67 CurajoasaFericita10 SCOALA SANTIMBREANU III A Brad (Hunedoara) 212
68 RechinulDestept9 SCOALA NR. 7 III A BUCURESTI (Bucuresti) 212
69 TitanRapid22 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II A BUCURESTI (Bucuresti) 212
70 AmbitiosulVesel10 SCOALA SFANTA VARVARA IV A Aninoasa (Hunedoara) 212
71 IepureleDestept2 SCOALA NR. 15 BRASOV II A Brasov (Brasov) 211
72 MatematicianaRapida8 SCOALA NR. 15 BRASOV I B Brasov (Brasov) 211
73 PisicaMov15 SCOALA NR. 307 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 211
74 MatematicianaCredincioasa99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 210
75 SahistaDesteapta8 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI (Bucuresti) 210
76 PisicaVesela28 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI I A BUCURESTI (Bucuresti) 210
77 MatematicianulVorbaret10 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 210
78 AlbinaVesela11 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 210
79 FurnicaVorbareata11 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 210
80 SpionulRapid27 SCOALA NR. 198 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 210
81 MatematicianulDestept19 SCOALA GIMNAZIALA NR. 113 III E BUCURESTI (Bucuresti) 210
82 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 209
83 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 209
84 ChimistaNebuna66 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA I C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 208
85 JaguarulRapid4 Școala Gimnazială "Dacia" II A Targu Mures (Mures) 208

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 1.3640289306641 s