Topul Recrutorilor

Aici sunt toți recrutorii, atat copii cât și profesori sau părinți.

Poziție Nume Echipa Numar Recruți Aduși
101 AmbitiosulRapid3 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI B Deva (Hunedoara) 4
vezi listă
102 Anghel Gabriela 4
vezi listă
103 Deaconeasa 3
vezi listă
104 ProtonulAburita96 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX C Onesti (Bacau) 3
vezi listă
105 PandaNegru11 SCOALA NR. 24 IX B BUCURESTI (Bucuresti) 3
vezi listă
106 CatelulIdealist1 Homeschooling VII A BUCURESTI (Bucuresti) 3
vezi listă
107 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 3
vezi listă
108 TaurulDestept14 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 3
vezi listă
109 FLORINA MARINAS 3
vezi listă
110 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 3
vezi listă
111 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 3
vezi listă
112 FloareaDestept5 Scoala Gimnazială Romuli IV A Romuli (Bistrita-Nasaud) 3
vezi listă
113 AncaRotariu 3
vezi listă
114 Mari_constanta 3
vezi listă
115 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX E Navodari (Constanta) 3
vezi listă
116 Lzegrea 3
vezi listă
117 Geo_ana 3
vezi listă
118 Alina Maria 3
vezi listă
119 FizicianulPerfect16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 3
vezi listă
120 Mirceavank 3
vezi listă
121 Amelia 2
vezi listă
122 Voicu 2
vezi listă
123 Loryna 2
vezi listă
124 Voicu Adina 2
vezi listă
125 Gabriela Banu 2
vezi listă
126 Gina 2
vezi listă
127 FloareaAbstracta7 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 2
vezi listă
128 Filip 2
vezi listă
129 Diana chertes 2
vezi listă
130 Chircu Cristina 2
vezi listă
131 Azavoianu 2
vezi listă
132 Taran Alexandra 2
vezi listă
133 UmbraPerfecta2 SCOALA NR 42 VI B Galati (Galati) 2
vezi listă
134 CercetatorulDestept9 SCOALA NR 11 IV F Suceava (Suceava) 2
vezi listă
135 FluturasulMagic24 Colegiul Național "Spiru Haret" III B Targu-Jiu (Gorj) 2
vezi listă
136 Nuti 2
vezi listă
137 Viky 2
vezi listă
138 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 V A Galati (Galati) 2
vezi listă
139 Cimmanu 2
vezi listă
140 Glavan Ana 2
vezi listă
141 GameritaRapida11 SCOALA NR. 135 STEFAN CEL MARE II C BUCURESTI (Bucuresti) 2
vezi listă
142 Masina HOT WHEELS Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 2
vezi listă
143 EnglezoaicaDesteapta1 Școala Gimnaziala 149 IX B BUCURESTI (Bucuresti) 2
vezi listă
144 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 2
vezi listă
145 DansatoareaVesela12 SCOALA NR 29 SFANTA ANA I A Galati (Galati) 2
vezi listă
146 SCOALA DIN OCEAN 2
vezi listă
147 Apostol Ecaterina 2
vezi listă
148 Gaina Niculina 2
vezi listă
149 DragonulRosu23 Școala Primară Lorelay V A Iasi (Iasi) 2
vezi listă
150 Ema 2
vezi listă
151 Alinafarcas 2
vezi listă
152 Geogra 2
vezi listă
153 PandaAberanta2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 2
vezi listă
154 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 2
vezi listă
155 AP1979 2
vezi listă
156 MaimutaPerfecta1 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII A Merei (Buzau) 2
vezi listă
157 DragonulVerde1 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca IV D Cluj-Napoca (Cluj) 2
vezi listă
158 Medesan Cristina 2
vezi listă
159 Cristina Chihalau 2
vezi listă
160 DragonulRapid95 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA Pregătitoare A Botosani (Botosani) 2
vezi listă
161 TitanRapid3 SCOALA CU CLS.I-VIII "MIHAI EMINESCU" ROSIORII DE VEDE II B Rosiori de Vede (Teleorman) 2
vezi listă
162 Ipo.Ildiko 2
vezi listă
163 ImparateasaSuper-Smechera1 Liceul Tehnologic "Sf. Antim Ivireanu" III B BUCURESTI (Bucuresti) 2
vezi listă
164 PinguinulNebun23 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" IX E Cluj-Napoca (Cluj) 2
vezi listă
165 Parlog Nicoleta 2
vezi listă
166 GamerulIn-Da-House23 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX E Navodari (Constanta) 2
vezi listă
167 Dirigu 1
vezi listă
168 Anghelocik 1
vezi listă
169 LeulGalben23 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" IX E Cluj-Napoca (Cluj) 1
vezi listă
170 Cosmina 1
vezi listă
171 Dorina Magureanu 1
vezi listă
172 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1
vezi listă
173 Maria Mihaela 1
vezi listă
174 As07 1
vezi listă
175 Olteansabinalarisa 1
vezi listă
176 MatematicianaFurioasa3 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 1
vezi listă
177 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 V A Galati (Galati) 1
vezi listă
178 PisicaRapida34 SCOALA NR 1 IX B Matca (Galati) 1
vezi listă
179 Fogoros Cristina 1
vezi listă
180 Elenamirela 1
vezi listă
181 PesteleRosu8 Liceul Teoretic Sebis IX A Sebis (Arad) 1
vezi listă
182 LunaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV A Galati (Galati) 1
vezi listă
183 OmulPerfect13 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX B Navodari (Constanta) 1
vezi listă
184 PisicaDesteapta52 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" VII A BUCURESTI (Bucuresti) 1
vezi listă
185 Didaisaia 1
vezi listă
186 KimaActiva12 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 1
vezi listă
187 Ionescu Daniela 1
vezi listă
188 Rodicaene 1
vezi listă
189 CopilaCea-Mai-Tare-Din-Parcare9 SCOALA NR. 64 FERDINAND I IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1
vezi listă
190 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 1
vezi listă
191 Corina 1
vezi listă
192 SpioanaMov17 SCOALA NR.12 II B Buzau (Buzau) 1
vezi listă
193 MatematicianaCredincioasa99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU II D Zalau (Salaj) 1
vezi listă
194 LuptatorulCel-Mai-Tare-Din-Parcare27 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI B Deva (Hunedoara) 1
vezi listă
195 AmbitioasaAeriana98 SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS VODA NR 1 VI B Moisei (Maramures) 1
vezi listă
196 FotbalistulFericit17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 1
vezi listă
197 AmbitioasaGalbena20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX B Navodari (Constanta) 1
vezi listă
198 TenismenulVesel18 SCOALA SPECIALA NR.1 BISTRITA V C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 1
vezi listă
199 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX D Navodari (Constanta) 1
vezi listă
200 RamaRapida8 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" III A Galati (Galati) 1
vezi listă

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.5894839763641 s