Topul Echipelor – August 2018

weeks
-3
0
days
0
-3
hours
-1
-7
minutes
-3
-4
seconds
-5
-4

Intervalul ales 01/08/2018 00:00:00 - 31/08/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
101 SCOALA NR 5 SPIRU HARET IV B Dorohoi (Botosani) 142
102 Homeschooling XII O Barlad (Vaslui) 139
103 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 137
104 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 136
105 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTU ILIE" IX B Toplita (Harghita) 135
106 SCOALA NR 28 III C Galati (Galati) 132
107 SCOALA COSTEIU X N Costeiu (Timis) 130
108 SCOALA NR. 190 MARCELA PENES IX B BUCURESTI (Bucuresti) 123
109 SCOALA LUCIAN GRIGORESCU III A Medgidia (Constanta) 119
110 SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD" VI A Cluj-Napoca (Cluj) 118
111 SCOALA MIHAIL KOGALNICEANU IV A Mihail Kogalniceanu (Ialomita) 113
112 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacau XII E Bacau (Bacau) 110
113 SCOALA ION CAMPINEANU IV A Campina (Prahova) 93
114 SCOALA M.COSTIN III A Bacau (Bacau) 93
115 SCOALA NR 7 VII B Campina (Prahova) 92
116 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” X C BUCURESTI (Bucuresti) 85
117 Liceul de Arte Buzău I A Buzau (Buzau) 85
118 Homeschooling IX R BUCURESTI (Gorj) 83
119 Colegiul Economic Calarasi II A Calarasi (Calarasi) 83 1
120 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" II B BUCURESTI (Bucuresti) 80
121 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” XII B BUCURESTI (Bucuresti) 79
122 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA III B Mangalia (Constanta) 79
123 SCOALA VESTEM XII A Vestem (Sibiu) 78
124 SCOALA NR 28 VII C Galati (Galati) 77
125 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" VI A Galati (Galati) 77
126 Homeschooling IX A Ploiesti (Prahova) 77
127 SCOALA NR 29 IV D Galati (Galati) 76
128 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 4 TURNU-MAGURELE I B Turnu Magurele (Teleorman) 75
129 Liceul ”Ștefan Procopiu” X E Vaslui (Vaslui) 74
130 SCOALA NR. 10 V B Calarasi (Calarasi) 74
131 Scoala Gimnazială "Dimitrie Negrutiu" IX S Pogonesti (Vaslui) 72
132 Scoala Gimnaziala "Ioan Cernat" Havarna III T Havarna (Botosani) 67
133 SCOALA NR. 175 SF.NICOLAE IV B BUCURESTI (Bucuresti) 66
134 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 64 1
135 SCOALA WALDORF IV B Iasi (Iasi) 63
136 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 63
137 SCOALA NR. 13 BRASOV V A Brasov (Brasov) 60
138 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 59
139 SCOALA PACURETI II A Pacureti (Prahova) 57
140 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați III B Galati (Galati) 56
141 COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BUCURESTI VI Y BUCURESTI (Bucuresti) 55
142 SCOALA CU CLASELE I - VIII ADJUDENI III A Tamaseni (Neamt) 55
143 SCOALA NR. 195 I C BUCURESTI (Bucuresti) 52
144 Liceul Tehnologic "Nicolae Dumitrescu" Cumpana VII A Cumpana (Constanta) 50
145 Homeschooling VII A Bucuresti (Cluj) 50
146 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 MIHAI VITEAZUL V E Constanta (Constanta) 50
147 SCOALA NR 10 V B Tirgu Mures (Mures) 50
148 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII R Bucuresti (Bucuresti) 49
149 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU V C Iasi (Iasi) 48
150 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 47
151 SCOALA NR 25 PETRU RARES V A Galati (Galati) 45
152 SCOALA NR 20 IX G Targu Mures (Mures) 45
153 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA I A Tecuci (Galati) 45
154 Homeschooling VII C Bucuresti (Constanta) 43
155 SCOALA NR. 12 V C Oradea (Bihor) 42
156 SCOALA NR. 2 CODLEA V B Codlea (Brasov) 42
157 SCOALA NR 24 II G Timisoara (Timis) 42
158 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 POMPILIU MARCEA I A Targu-Jiu (Gorj) 40
159 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei 39
160 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 39 1
161 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" III E Craiova (Dolj) 37 1
162 SCOALA NR 12 V A Cordun (Neamt) 34
163 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca IV D Cluj-Napoca (Cluj) 34
164 SCOALA NR 2 IX A Giurgiu (Giurgiu) 33
165 SCOALA MIHAI VITEAZUL IV A Braila (Braila) 33
166 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 32 1
167 Colegiul National "Emil Racovita" III B Cluj-Napoca (Cluj) 30
168 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VII C Balilesti (Arges) 30
169 SCOALA SATCHINEZ II D Satchinez (Timis) 29
170 Homeschooling VII S Bucuresti (Botosani) 28
171 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați IV B Galati (Galati) 28
172 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE II D Deva (Hunedoara) 28
173 SCOALA SUCEAVA III D Suceava (Suceava) 27 1
174 SCOALA GIMNAZIALA VII X Viperesti (Buzau) 27
175 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX I Balilesti (Arges) 22
176 SCOALA NICOLAE IORGA IV C Bacau (Bacau) 22
177 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX G Zimnicea (Teleorman) 21
178 SCOALA CU CLS.I-VIII LACENI IX A Laceni (Teleorman) 21
179 Homeschooling IX A BUCURESTI (Bucuresti) 21
180 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 V A Suceava (Suceava) 21
181 SCOALA NR 5 RAMNICU VALCEA X E Ramnicu Valcea (Valcea) 19
182 SCOALA NR 1 II B Matca (Galati) 19
183 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” III E Constanta (Constanta) 18
184 SCOALA SATCHINEZ II A Satchinez (Timis) 18
185 SCOALA NR 21 VII M Ploiesti (Prahova) 17
186 SCOALA GIMNAZIALA UMBRARESTI VALE IX A Umbraresti (Galati) 17
187 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 16 1
188 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 16
189 SCOALA CU CLASELE I - VIII SFANTUL NICOLAE IX N Vanatori (Galati) 15
190 Scoala Gimnaziala "Gala Galaction" Mangalia III A Mangalia (Constanta) 15
191 SCOALA NR 10 MIHAIL SADOVEANU SCOALA CU CLASELE I- VI A Vaslui (Vaslui) 15
192 COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BUCURESTI II C BUCURESTI (Bucuresti) 14
193 SCOALA AJUTATOARE IX G Brasov (Brasov) 12
194 Colegiul National Liviu Rebreanu III A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 11
195 SCOALA NR. 170 GEO BOGZA II D BUCURESTI (Bucuresti) 11
196 SCOALA MIHAI VITEAZUL II A Braila (Braila) 11
197 SCOALA NISTORESTI IV A Breaza (Prahova) 10
198 Liceul Teoretic "Ion Barbu" II B Bucuresti (Bucuresti) 10
199 Homeschooling II A Bucuresti (Galati) 10
200 Homeschooling II A Adunati (Prahova) 10

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 3.9534039497375 s