Topul Echipelor – Decembrie 2018

weeks
-1
-2
days
0
-3
hours
0
-3
minutes
-2
-1
seconds
0
-2

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/12/2018 00:00:00 - 31/12/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 32984 14
2 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 21959 3
3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 14394 11
4 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 12130 2
5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 11765 1
6 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 10031 1
7 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 7680 2
8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 7636 8
9 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 7334 4
10 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 7064 4
11 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 5176 1
12 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" VI B Oradea (Bihor) 4454 1
13 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 4059 1
14 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII A Berca (Buzau) 3998 2
15 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 3889 2
16 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VI A Pucioasa (Dambovita) 3769 1
17 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 3493 3
18 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI B Supur (Satu Mare) 3308
19 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 3206 1
20 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V C Deva (Hunedoara) 3097 1
21 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 2781 2
22 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 2582
23 SCOALA NR 8 IV E Giurgiu (Giurgiu) 1976
24 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 1915 1
25 Scoala Gimnaziala Avenor VI B BUCURESTI (Bucuresti) 1866
26 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" V B Oradea (Bihor) 1761
27 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VII B Berca (Buzau) 1737
28 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 1704 4
29 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 1680 1
30 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 1647 3
31 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Supur (Satu Mare) 1642
32 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII A Onesti (Bacau) 1582
33 SCOALA NR. 52 IANCULUI II A BUCURESTI (Bucuresti) 1536
34 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 1502 2
35 Colegiul Tehnic Forestier Campina XI R Campina (Prahova) 1415
36 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Puiesti (Buzau) 1320
37 SCOALA NR 1 Pregatitoare B Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 1238 1
38 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 1224 1
39 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V C Berca (Buzau) 1199 1
40 SCOALA GIMNAZIALA NR. 113 I E BUCURESTI (Bucuresti) 1188
41 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 1183 2
42 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1177 1
43 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI B Berca (Buzau) 1168
44 SCOALA NR 1 III A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 1162 1
45 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 1093 1
46 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA VI C BUCURESTI (Bucuresti) 1048
47 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 1016 3
48 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU III A Zalau (Salaj) 997
49 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V A Deva (Hunedoara) 981
50 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 926
51 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 904
52 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 897 2
53 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 870 1
54 SCOALA NR. 3 BRASOV II A Brasov (Brasov) 866 1
55 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 844 1
56 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 840
57 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 838
58 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 823
59 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași VI B Iasi (Iasi) 803 1
60 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE V A Onesti (Bacau) 799
61 SCOALA GRIGORE MOISIL IV B Navodari (Constanta) 790
62 Homeschooling III A Arad (Arad) 773 1
63 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 757
64 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE II A Videle (Teleorman) 741 1
65 SCOALA CENTRALA I C BUCURESTI (Bucuresti) 721
66 SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA I A Racovita (Sibiu) 711
67 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VI C Pucioasa (Dambovita) 710 1
68 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 703
69 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 685
70 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Merei (Buzau) 631
71 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 631
72 SCOALA NR. 2 RASNOV VII B Rasnov (Brasov) 631
73 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 618 3
74 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 616 1
75 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași III C Iasi (Iasi) 607
76 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII A Pucioasa 596
77 SCOALA CU CLASELE I - VIII SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 588
78 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 583 1
79 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 565
80 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 565 1
81 SCOALA NR. 12 BRASOV II G Brasov (Brasov) 555 1
82 SCOALA ZIMNICEA IX D Zimnicea (Teleorman) 553
83 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE II A Fieni (Dambovita) 547
84 SCOALA NR 3 ARAD III C Arad (Arad) 543
85 Scoala Gimnaziala "Luca Gavril" Draguseni VI A Draguseni (Suceava) 530
86 Liceul Tehnologic Adjudeni IV B Tamaseni (Neamt) 528
87 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V B Berca (Buzau) 519
88 SCOALA NR. 15 BRASOV II A Brasov (Brasov) 492
89 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti (Arges) 481
90 SCOALA EUGEN IONESCU II A Slatina (Olt) 464 1
91 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Supur (Satu Mare) 454
92 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 448
93 Scoala Gimnaziala Malaia I A Malaia (Valcea) 437
94 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 433 1
95 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 428 2
96 Homeschooling II A Otelu Rosu (Caras Severin) 421
97 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 419 1
98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil 416
99 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI C Iasi (Iasi) 414
100 SCOALA NR 1 VII E Tulghes (Harghita) 412

Pentru a putea continua navigarea in club, trebuie sa te logezi

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 4.2061598300934 s