Topul Echipelor – Iunie 2019

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Intervalul ales 01/06/2019 00:00:00 - 30/06/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
101 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA IV A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 629 1
102 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 629
103 Colegiul Tehnic Decebal X E Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 619
104 SCOALA ANA LUGOJANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 607
105 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA IV A Făget (Timis) 563 1
106 SCOALA GEORGE CALINESCU VII B Onesti (Bacau) 550
107 SCOALA NR 3 ALEXANDRU VLAHUTA III A Iasi (Iasi) 547
108 Liceul Teoretic Jean Monnet III A BUCURESTI (Bucuresti) 541
109 SCOALA NR 15 STEFAN BARSANESCU II B Iasi (Iasi) 538 2
110 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV III D Brasov (Brasov) 527
111 SCOALA NR. 19 BRASOV I A Brasov (Brasov) 504
112 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE VII A Videle (Teleorman) 503 1
113 Liceul Tehnologic Turceni V B Turceni (Gorj) 502 2
114 SCOALA NR 13 II C Galati (Galati) 494
115 SCOALA LAZA VI B Laza (Vaslui) 493
116 SCOALA NR. 170 GEO BOGZA V A BUCURESTI (Bucuresti) 491
117 SCOALA NR. 169 III D BUCURESTI (Bucuresti) 491
118 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV III E Brasov (Brasov) 487
119 Liceul Teoretic Sebis VI A Sebis (Arad) 482
120 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 476
121 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret X A Siret (Suceava) 459
122 SCOALA NR 2 IV C Galati (Galati) 457 1
123 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI D Galati (Galati) 451
124 SCOALA NR. 77 III B BUCURESTI (Bucuresti) 448
125 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU IX B Alba Iulia (Alba) 447
126 Homeschooling XII A BUCURESTI (Bucuresti) 445
127 Homeschooling V R BUCURESTI (Brasov) 442
128 SCOALA NR 11 V D Botosani (Botosani) 422
129 SCOALA NR 5 IV A Vaslui (Vaslui) 410
130 SCOALA SATU NOU IX T Pargaresti (Bacau) 408
131 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" I B Oradea (Bihor) 406 1
132 SCOALA NR 42 IX B Galati (Galati) 402 4
133 Colegiul Economic Virgil Madgearu X D Targu-Jiu (Gorj) 401
134 Liceul Teoretic Nr. 1 VI A Peris (Ilfov) 395
135 Homeschooling XII G Pitesti (Arges) 384
136 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari IX C Navodari (Constanta) 367 2
137 SCOALA COORDONATOARE IV V Bala (Mehedinti) 366
138 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT II B Ploiesti (Prahova) 363
139 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II B Tecuci (Galati) 355
140 SCOALA ORSOVA IX A Orsova (Mehedinti) 346
141 SCOALA CENTRALA IV B BUCURESTI (Bucuresti) 343
142 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C BUCURESTI (Bucuresti) 342
143 SCOALA NR 1 IV B Buzau (Buzau) 337
144 SCOALA CU CLASELE I - VIII FILIASI IX B Filiasi (Dolj) 335
145 SCOALA ANASTASIA POPESCU - MAMA SICA III A BUCURESTI (Bucuresti) 328
146 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 IV A Carei (Satu Mare) 322 1
147 SCOALA CU CLASE I-VIII PECENEAGA VII A Peceneaga (Tulcea) 321 1
148 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V F BUCURESTI (Bucuresti) 318
149 SCOALA SATU NOU IX A Pargaresti (Bacau) 314
150 SCOALA LIVADA-ARAD II A Livada (Arad) 314
151 Scoala Gimnazială Romuli VI A Romuli (Bistrita-Nasaud) 305
152 Liceul Tehnologic Iancu Jianu III W Iancu Jianu (Olt) 304 1
153 SCOALA GIMNAZIALA NR. 66 XII C BUCURESTI (Bucuresti) 301
154 SCOALA HARMAN VII A Harman (Brasov) 301
155 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV A Zalau (Salaj) 296 1
156 Liceul Tehnologic Turceni VII B Turceni (Gorj) 290
157 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” VII B BUCURESTI (Bucuresti) 289
158 Scoala Gimnazială Romuli IV A Romuli (Bistrita-Nasaud) 286
159 Colegiul Național Carol I XII U Craiova (Dolj) 284
160 SCOALA NR. 7 V D Constanta (Constanta) 284
161 Colegiul Național de Arte Dinu Lipatti IX A BUCURESTI (Bucuresti) 283
162 SCOALA "GEORGE TOPARCEANU" IV B Mioveni (Arges) 283
163 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 TRAIAN I D Craiova (Dolj) 282
164 SCOALA NR. 55 III B BUCURESTI (Bucuresti) 277
165 SCOALA GEORGE CALINESCU VII E Onesti (Bacau) 274
166 SCOALA NR. 79 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 273
167 Colegiul Național „Avram Iancu” Câmpeni XII D Campeni (Alba) 270
168 SCOALA NR. 4 V B Moreni (Dambovita) 261
169 SCOALA NR. 4 V B Moreni (Dambovita) 261
170 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA V C Tulcea (Tulcea) 259 1
171 SCOALA NR. 8 BRASOV I A Brasov (Brasov) 258
172 SCOALA NR. 8 VI A Onesti (Bacau) 256
173 SCOALA OTILIA CAZIMIR VII D Iasi (Iasi) 252
174 SCOALA LAZA VI A Laza (Vaslui) 251
175 SCOALA CENTRALA XII A BUCURESTI (Bucuresti) 251
176 Liceul Tehnologic Turceni VI A Turceni (Gorj) 250
177 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 248 3
178 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca IX A Berca (Buzau) 247
179 Colegiul National I.L.Caragiale XII B BUCURESTI (Bucuresti) 246
180 Scoala Gimnazială ”Sf. Andrei” III B Mangalia (Constanta) 239
181 Colegiul Național de Arte Dinu Lipatti XI C BUCURESTI (Bucuresti) 238
182 Homeschooling IX F BUCURESTI (Arad) 236
183 Colegiul Tehnic Decebal XI A Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 235
184 SCOALA NR. 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD IV C BUCURESTI (Bucuresti) 235
185 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV III A Brasov (Brasov) 235
186 Liceul Teoretic Mircea Eliade Galați IV B Galati (Galati) 234
187 Colegiul National "Emanuil Gojdu" XII D Oradea (Bihor) 234
188 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" IV D Cluj-Napoca (Cluj) 234
189 SCOALA NR. 195 V E BUCURESTI (Bucuresti) 233
190 Colegiul Tehnic Decebal X D Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 232
191 SCOALA NR 10 VII C Tulcea (Tulcea) 232
192 Homeschooling VI A BUCURESTI (Galati) 227
193 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 226 2
194 Colegiul Național „Avram Iancu” Câmpeni VII Z Campeni (Alba) 226
195 Colegiul Economic Virgil Madgearu X A Targu-Jiu (Gorj) 225
196 Homeschooling IV E Cluj-Napoca (Cluj) 225
197 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 V C Suceava (Suceava) 223
198 SCOALA CU CLASELE I - VIII STEFAN CEL MARE V B Vaslui (Vaslui) 222
199 SCOALA NR. 310 III A BUCURESTI (Bucuresti) 219
200 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 216

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 4.5297250747681 s