Topul Echipelor – Noiembrie 2018

Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/11/2018 00:00:00 - 30/11/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 59.485 13
2 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 42.084 4
3 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani 27.394 3
4 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila IX E Chitila (Ilfov) 24.913 4
5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 18.412 10
6 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI E Chitila (Ilfov) 14.923 6
7 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX A Onesti (Bacau) 12.726
8 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Puiesti (Buzau) 11.055 2
9 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 10.121 1
10 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX B Onesti (Bacau) 9.475
11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 8.680 6
12 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VI A Onesti (Bacau) 7.265 1
13 SCOALA NR 1 VI B Tulghes (Harghita) 7.256 1
14 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI G Chitila (Ilfov) 6.944 2
15 SCOALA NR 40 V A Galati (Galati) 6.623 3
16 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 5.849 1
17 SCOALA STREHAIA VI A Strehaia 5.721
18 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX C Onesti (Bacau) 5.247 2
19 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila IX B Chitila (Ilfov) 5.241 1
20 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 4.949 2
21 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV A Galati (Galati) 4.759 1
22 Colegiul tehnic Motru XI B Motru (Gorj) 4.549 2
23 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 4.547 2
24 SCOALA NR 13 II C Galati (Galati) 4.535
25 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" IX A Falticeni (Suceava) 4.281 1
26 SCOALA NR. 3 BRASOV III A Brasov 4.013 1
27 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" III B Falticeni (Suceava) 3.957
28 Liceul cu Program Sportiv Iasi IX A Iasi (Iasi) 3.933
29 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" V A Falticeni (Suceava) 3.894 2
30 SCOALA NR 1 VI D Tulghes (Harghita) 3.814 1
31 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare V B Baia Mare (Maramures) 3.427 3
32 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret VII A Siret (Suceava) 3.412
33 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.007
34 SCOALA CU CLS.I-VIII FANTANELE IX A Fantanele (Teleorman) 2.779 1
35 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX A Pucioasa (Dambovita) 2.773
36 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX D Pucioasa (Dambovita) 2.731 1
37 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 2.580 1
38 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI III A Cluj-Napoca (Cluj) 2.157 1
39 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 2.147 2
40 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 2.123 3
41 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" II A Nehoiu (Buzau) 2.006
42 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 1.979 1
43 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 1.885 1
44 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 1.789 4
45 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE III A Fieni (Dambovita) 1.690
46 SCOALA NR. 130 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1.637 1
47 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.623 1
48 SCOALA NR 7 IX B Galati (Galati) 1.539
49 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX C Pucioasa (Dambovita) 1.487
50 Colegiul Național Decebal X C Deva (Hunedoara) 1.357 1
51 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI D Deva (Hunedoara) 1.329 1
52 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.314
53 Colegiul National "Gheorghe Sincai" Baia Mare V A Baia Mare (Maramures) 1.300 1
54 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII A Onesti (Bacau) 1.296
55 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE IV B Videle 1.220
56 Școala Gimnazială "Mihai David" Negrești VII A Negresti (Vaslui) 1.154
57 Liceul Teoretic "Callatis" III B Mangalia (Constanta) 1.125 1
58 SCOALA NR 1 IV A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 1.114 1
59 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII B Onesti 1.112
60 Școala Gimnazială "Mihai David" Negrești VI A Negresti (Vaslui) 1.057 1
61 SCOALA TRAISTENI V A Valea Doftanei (Prahova) 1.045 2
62 Liceul Maneciu IX B Maneciu Ungureni (Prahova) 1.011
63 SCOALA 2 III D Piatra Neamt (Neamt) 966 1
64 SCOALA CU CLS.I-VIII M.R.PARASCHIVESCU ZIMNICEA VII A Zimnicea 959
65 SCOALA NR 17 ION CREANGA VII B Iasi 943
66 SCOALA NR 1 IX B Matca (Galati) 929
67 SCOALA ANA LUGOJANA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 898
68 Liceul Teoretic Grigore Antipa Botoşani VII A Botosani (Botosani) 897
69 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei (Prahova) 896 1
70 SCOALA EUGEN IONESCU III A Slatina (Olt) 866 1
71 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi 845
72 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 844 1
73 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 844 1
74 Școala Gimnazială "Dacia" III A Targu Mures (Mures) 839 1
75 SCOALA NR 3 ARAD IV C Arad (Arad) 838
76 Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI VI B Pestisani (Gorj) 811
77 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 789 2
78 SCOALA NR 17 IV A Galati (Galati) 785
79 SCOALA NR. 4 III A Pitesti (Arges) 781
80 Școala Gimnaziala Lucieni II A Lucieni (Dambovita) 780 1
81 SCOALA CU CLASELE I - VIII TITU MAIORESCU II F Iasi (Iasi) 759
82 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț II B Turț (Satu Mare) 725
83 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 722 2
84 SCOALA NR 40 IV B Galati (Galati) 714
85 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 705
86 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" IV A Falticeni (Suceava) 673
87 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI C Iasi (Iasi) 661
88 SCOALA ANA LUGOJANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 652
89 Liceul cu Program Sportiv Iasi IX I Iasi 650
90 SCOALA NR 2 IV C Galati (Galati) 650 1
91 SCOALA CENTRALA IV B BUCURESTI (Bucuresti) 633
92 SCOALA NR. 79 II E BUCURESTI (Bucuresti) 629
93 Homeschooling IV A Arad (Arad) 620 1
94 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III F BUCURESTI (Bucuresti) 608
95 SCOALA GRIGORE MOISIL V B Navodari (Constanta) 575
96 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA III A Tecuci (Galati) 558
97 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI II A BUCURESTI (Bucuresti) 546
98 Liceul Teoretic Stefan Odobleja V D BUCURESTI (Bucuresti) 535 1
99 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 531 2
100 Colegiul Național "Spiru Haret" III A Targu-Jiu (Gorj) 528

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO

Total time: 4.2648041248322 s