Topul Echipelor – Noiembrie 2018

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/11/2018 00:00:00 - 30/11/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 59.485 13
2 SCOALA NR 1 IX A Tulghes (Harghita) 49.163 4
3 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani 27.394 2
4 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila IX E Chitila (Ilfov) 24.913 4
5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 18.412 10
6 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI E Chitila (Ilfov) 14.923 6
7 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX A Onesti (Bacau) 12.726
8 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Puiesti (Buzau) 11.055 2
9 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX B Onesti (Bacau) 9.475
10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 8.680 6
11 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VI A Onesti (Bacau) 7.265 1
12 SCOALA NR 1 VI B Tulghes (Harghita) 7.256 1
13 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila VI G Chitila (Ilfov) 6.944 2
14 SCOALA NR 40 V A Galati (Galati) 6.623 3
15 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 5.849 1
16 SCOALA STREHAIA VI A Strehaia 5.721
17 SCOALA NR 40 IV B Galati (Galati) 5.473 1
18 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE IX C Onesti (Bacau) 5.247 2
19 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila IX B Chitila (Ilfov) 5.241 1
20 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 4.949 2
21 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare V B Baia Mare (Maramures) 4.727 4
22 Colegiul tehnic Motru XI B Motru (Gorj) 4.549 2
23 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 4.547 2
24 SCOALA NR 13 II C Galati (Galati) 4.535
25 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" IX A Falticeni (Suceava) 4.281 1
26 SCOALA NR. 3 BRASOV III A Brasov 4.013 1
27 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" III B Falticeni (Suceava) 3.957
28 Liceul cu Program Sportiv Iasi IX A Iasi (Iasi) 3.933
29 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" VI A Falticeni (Suceava) 3.827 1
30 SCOALA NR 1 VI D Tulghes (Harghita) 3.814 1
31 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret VII A Siret (Suceava) 3.412
32 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 3.042 1
33 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” I A BUCURESTI (Bucuresti) 3.007
34 SCOALA CU CLS.I-VIII FANTANELE IX A Fantanele (Teleorman) 2.779 1
35 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX A Pucioasa (Dambovita) 2.773
36 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX D Pucioasa (Dambovita) 2.731 1
37 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 2.580 1
38 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 2.157 1
39 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 2.147 2
40 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 2.123 3
41 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" II A Nehoiu (Buzau) 2.006
42 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 1.979 1
43 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 1.885 1
44 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 1.789 4
45 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE III A Fieni (Dambovita) 1.690
46 SCOALA NR. 130 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 1.637 1
47 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.623 1
48 SCOALA NR 7 IX B Galati (Galati) 1.539
49 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO IX C Pucioasa (Dambovita) 1.487
50 Colegiul Național Decebal X C Deva (Hunedoara) 1.357 1
51 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI D Deva (Hunedoara) 1.329 1
52 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.314
53 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII A Onesti (Bacau) 1.296
54 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE IV B Videle 1.220
55 Școala Gimnazială "Mihai David" Negrești VII A Negresti (Vaslui) 1.154
56 Liceul Teoretic "Callatis" III B Mangalia (Constanta) 1.125 1
57 SCOALA NR 1 IV A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 1.114 1
58 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII B Onesti 1.112
59 Școala Gimnazială "Mihai David" Negrești VI A Negresti (Vaslui) 1.057 1
60 SCOALA TRAISTENI V A Valea Doftanei (Prahova) 1.045 2
61 Liceul Maneciu IX B Maneciu Ungureni (Prahova) 1.011
62 SCOALA 2 III D Piatra Neamt (Neamt) 966 1
63 SCOALA CU CLS.I-VIII M.R.PARASCHIVESCU ZIMNICEA VII A Zimnicea 959
64 SCOALA NR 17 ION CREANGA VII B Iasi 943
65 SCOALA NR 1 IX B Matca (Galati) 929
66 SCOALA ANA LUGOJANA IV A BUCURESTI (Bucuresti) 898
67 Liceul Teoretic Grigore Antipa Botoşani VII A Botosani (Botosani) 897
68 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei (Prahova) 896 1
69 SCOALA EUGEN IONESCU III A Slatina (Olt) 866 1
70 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi 845
71 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 844 1
72 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 844 1
73 Școala Gimnazială "Dacia" III A Targu Mures (Mures) 839 1
74 SCOALA NR 3 ARAD IV C Arad (Arad) 838
75 Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI VI B Pestisani (Gorj) 811
76 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 789 2
77 SCOALA NR 17 IV A Galati (Galati) 785
78 SCOALA NR. 4 III A Pitesti (Arges) 781
79 Școala Gimnaziala Lucieni II A Lucieni (Dambovita) 780 1
80 SCOALA CU CLASELE I - VIII TITU MAIORESCU II F Iasi (Iasi) 759
81 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț II B Turț (Satu Mare) 725
82 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 722 2
83 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 705
84 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" IV A Falticeni (Suceava) 673
85 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI C Iasi (Iasi) 661
86 SCOALA ANA LUGOJANA II A BUCURESTI (Bucuresti) 652
87 Liceul cu Program Sportiv Iasi IX I Iasi 650
88 SCOALA NR 2 IV C Galati (Galati) 650 1
89 SCOALA CENTRALA IV B BUCURESTI (Bucuresti) 633
90 SCOALA NR. 79 II E BUCURESTI (Bucuresti) 629
91 Homeschooling IV A Arad (Arad) 620 1
92 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III F BUCURESTI (Bucuresti) 608
93 SCOALA GRIGORE MOISIL V B Navodari (Constanta) 575
94 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA III A Tecuci (Galati) 558
95 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI II A BUCURESTI (Bucuresti) 546
96 Liceul Teoretic Stefan Odobleja V D BUCURESTI (Bucuresti) 535 1
97 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX B Zimnicea (Teleorman) 531 2
98 Colegiul Național "Spiru Haret" III A Targu-Jiu (Gorj) 528
99 Colegiul Național Carol I IV D Craiova (Dolj) 513 2
100 SCOALA NR 39 GEORGE CALINESCU V A Iasi (Iasi) 488

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 3.8858621120453 s