Topul Echipelor – Octombrie 2018

weeks
0
1
days
0
2
hours
1
0
minutes
2
2
seconds
1
9

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/10/2018 00:00:00 - 31/10/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 82071 13
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 47622 11
3 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 37696 4
4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 26979 4
5 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 21957 1
6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 20954 1
7 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni 20250 2
8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 17455 2
9 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 16215 5
10 Colegiul tehnic Motru X B Motru (Gorj) 14454 3
11 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 12035 3
12 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 11636 4
13 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 10881
14 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII C Pucioasa (Dambovita) 10217 1
15 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 10018 1
16 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 8746 2
17 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII C Fieni (Dambovita) 8446 1
18 SCOALA SAG VIII A Sag (Salaj) 8371 2
19 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII A Mizil (Prahova) 7192 2
20 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 6457 3
21 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VII B Mizil 6173 1
22 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 6050 3
23 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 5492 1
24 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII C Pucioasa (Dambovita) 5375
25 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE II A Videle (Teleorman) 4904 1
26 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V A Deva (Hunedoara) 4442 2
27 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 4436 1
28 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 3991 1
29 Liceul Maneciu VIII B Maneciu Ungureni (Prahova) 3655
30 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII B Pucioasa (Dambovita) 3594 1
31 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 3488 1
32 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 3450 1
33 SCOALA SAG VIII X Sag (Salaj) 2955
34 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 2918
35 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 2906 2
36 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 2894
37 Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza X C Breaza (Prahova) 2732 3
38 Colegiul Național "Spiru Haret" II A Targu-Jiu (Gorj) 2538
39 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII D Pucioasa (Dambovita) 2501
40 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 2466 1
41 SCOALA NR 17 ION CREANGA VI B Iasi (Iasi) 2360
42 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V A Pucioasa (Dambovita) 2152
43 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V C Pucioasa (Dambovita) 2152
44 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 2096 1
45 SCOALA NR. 24 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 2063 1
46 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" V A Falticeni (Suceava) 2054
47 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI C Iasi (Iasi) 2035
48 Școala Gimnazială "Dacia" II A Targu Mures (Mures) 1948
49 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 1810
50 Liceul Teoretic “Dante Alighieri” Pregatitoare A Bucuresti (Bucuresti) 1792
51 Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI V A Pestisani (Gorj) 1776
52 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 1 VIDELE I B Videle (Teleorman) 1694
53 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 1677 2
54 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V B Pucioasa (Dambovita) 1674
55 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" I A Nehoiu (Buzau) 1633
56 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 1620
57 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" IV A Falticeni (Suceava) 1535
58 SCOALA GORNET CUIB III A Gornet Cuib (Prahova) 1492
59 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU I C Targu-Jiu (Gorj) 1475 2
60 SCOALA NR.28 IV C Ploiesti (Prahova) 1389 1
61 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 1327 2
62 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 1305 4
63 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 1275 1
64 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 1250 2
65 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1244 1
66 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VII D Pucioasa (Dambovita) 1231
67 Liceul Tehnologic Constantin BRÂNCUȘI VI A Pestisani (Gorj) 1150 1
68 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VIII A Mizil (Prahova) 1144
69 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" I A BUCURESTI (Bucuresti) 1132
70 SCOALA NR 1 III C Negresti (Satu Mare) 1090
71 Liceul cu Program Sportiv Iasi V A Iasi 1066
72 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 1064 1
73 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 1063 1
74 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 1055 1
75 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1025
76 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 1012 1
77 Liceul cu Program Sportiv Iasi VI B Iasi 998
78 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 IV A Chirnogi (Calarasi) 986
79 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 978 1
80 Homeschooling III B Bucuresti (Neamt) 890
81 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 890
82 SCOALA CU CLS.I-VIII FANTANELE VII A Fantanele (Teleorman) 883
83 SCOALA NR.24 ION JALEA I F Constanta (Constanta) 878
84 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 878 1
85 SCOALA CU CLASELE I - VIII DOBROTESTI I A Amarasti (Dolj) 874
86 Liceul cu Program Sportiv Iasi VII A Iasi (Iasi) 859
87 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" VIII A BUCURESTI (Bucuresti) 839 1
88 Liceul cu Program Sportiv Iasi VII B Iasi (Iasi) 839
89 Liceul "Korosi Csoma Sandor" Covasna III A Covasna (Covasna) 830
90 Școala Primară Lorelay IV A Iasi (Iasi) 803 1
91 Liceul ”Ștefan Procopiu” X A Vaslui (Vaslui) 786
92 Liceul cu Program Sportiv Iasi VII I Iasi 743
93 Liceul Teoretic "Marin Preda" II A BUCURESTI (Bucuresti) 728
94 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 720 2
95 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VIII B Fieni (Dambovita) 716
96 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES V A Aghires (Salaj) 701
97 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 694 1
98 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 666
99 Homeschooling IV B Arad (Arad) 659
100 SCOALA NR. 4 VI C BUCURESTI (Bucuresti) 657

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 9.0924451351166 s