Topul Echipelor Octombrie 2019

Intervalul ales 01/10/2019 00:00:00 - 31/10/2019 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII A Navodari (Constanta) 32.318
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 29.375 10
3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 15.061 10
4 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI B Alba Iulia (Alba) 8.343 2
5 SCOALA FILIPESTI VII F Filipesti (Bacau) 7.175 2
6 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VI C Alba Iulia (Alba) 4.669
7 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VIII A Adjud (Vrancea) 3.921 1
8 SCOALA NR. 1 VI B Campulung (Arges) 3.401 1
9 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 IV A Zalau (Salaj) 3.162 2
10 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia VII B Alba Iulia (Alba) 3.032
11 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 2.380 2
12 SCOALA NORMALA ELENA CUZA VI B BUCURESTI (Bucuresti) 2.055 1
13 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III C Botosani (Botosani) 1.685 1
14 SCOALA NR. 152 URUGUAY V A BUCURESTI (Bucuresti) 1.668 1
15 SCOALA NORMALA ELENA CUZA IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1.574
16 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III F BUCURESTI (Bucuresti) 1.476 1
17 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU VII B BUCURESTI (Bucuresti) 1.418
18 Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu" XII H Targu-Jiu (Gorj) 1.408
19 SCOALA GRINTIES V A Grinties (Neamt) 1.319
20 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C BUCURESTI (Bucuresti) 1.238 1
21 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" III B Adjud (Vrancea) 1.147 2
22 SCOALA LUCIAN BLAGA BISTRITA VI A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 1.141 3
23 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" III C Craiova (Dolj) 1.128
24 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 1.091 2
25 SCOALA CU CLS.I-VIII STEFAN CEL MARE ALEXANDRIA IV A Alexandria (Teleorman) 904
26 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV E BUCURESTI (Bucuresti) 831 1
27 SCOALA NR 1 VII B Matca (Galati) 822 1
28 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 809 1
29 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 805 1
30 SCOALA GEORGE CALINESCU V A Onesti (Bacau) 787
31 SCOALA CU CLASE I-VIII MIRCEA CEL BATRAN BABADAG VI A Babadag (Tulcea) 767
32 Liceul Teoretic “Ioan Petrus” III G Otopeni (Ilfov) 713 1
33 Scoala Gimnaziala "Maresal Alexandru Averescu" VII E Adjud (Vrancea) 706
34 Scoala Gimnaziala ”Ștefan cel Mare” IV D Galati (Galati) 694 1
35 SCOALA NR. 9 BRASOV I C Brasov (Brasov) 693 1
36 SCOALA NR. 2 IV A Oituz (Bacau) 658
37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 653 1
38 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Deleni (Iasi) 626
39 Colegiul Romano-Catolic „Sfântul Iosif” III A BUCURESTI (Bucuresti) 610
40 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 591
41 SCOALA NR. 80 II E BUCURESTI (Bucuresti) 565
42 Liceul Teoretic "Serban Vodă" VII D Slanic (Prahova) 557
43 SCOALA NR 13 II C Galati (Galati) 553
44 Liceul Teoretic German "Johann Ettinger" IV D Satu Mare (Satu Mare) 549
45 SCOALA NR.1 V A Titu (Dambovita) 541
46 SCOALA SCORTENI VII C Scorteni (Bacau) 530
47 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" V A Galati (Galati) 527
48 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" VII A BUCURESTI (Bucuresti) 510
49 SCOALA GEORGE CALINESCU V B Onesti (Bacau) 481
50 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CANTACUZINO” X B Targoviste (Dambovita) 469
51 SCOALA NR 1 V D Adjud (Vrancea) 461
52 Homeschooling VI Z Iasi (Iasi) 457 1
53 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 30 "MIHAI VITEAZUL" IV C Craiova (Dolj) 451 2
54 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 445
55 SCOALA CU CLS.I-VIII M.R.PARASCHIVESCU ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 439
56 SCOALA NR. 167 II A BUCURESTI (Bucuresti) 435
57 Colegiul Tehnic Decebal XI B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 424
58 SCOALA NR.2 V A Ramnicu Sarat (Buzau) 412
59 SCOALA NR.1 V C Titu (Dambovita) 395
60 SCOALA BAICOI I A Baicoi (Prahova) 392
61 SCOALA SPORTIVA III B Deva (Hunedoara) 378 1
62 SCOALA NR. 197 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 371
63 SCOALA NR. 152 URUGUAY VI A BUCURESTI (Bucuresti) 368
64 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII A Deleni (Iasi) 364
65 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV D BUCURESTI (Bucuresti) 363 1
66 Şcoala Gimnazială "Victor Vâlcovici" VII A Galati (Galati) 357
67 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 350 1
68 SCOALA NR 18 I A Targu Mures (Mures) 346
69 SCOALA AGRISU MARE V D Agrisu Mare (Arad) 344
70 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 37 "MIHAI EMINESCU" I A Craiova (Dolj) 331
71 SCOALA FILIPESTI V F Filipesti (Bacau) 326
72 SCOALA NR 1 VI A Adjud (Vrancea) 322
73 SCOALA NR. 195 V E BUCURESTI (Bucuresti) 321
74 SCOALA HOLT VII B Letea Veche (Bacau) 318
75 SCOALA LETEA VECHE VI A Letea Veche (Bacau) 317
76 SCOALA IOAN BOB II A Cluj-Napoca (Cluj) 317 1
77 SCOALA NR. 110 GEORGE TOPARCEANU VI B BUCURESTI (Bucuresti) 313
78 SCOALA GEORGE CALINESCU VII D Onesti (Bacau) 311
79 SCOALA FANUS NEAGU I A Braila (Braila) 311
80 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU I A BUCURESTI (Bucuresti) 299
81 Homeschooling V A Timisoara (Timis) 297
82 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 286 1
83 Liceul Tehnologic Turceni VI B Turceni (Gorj) 285
84 Liceul Tehnologic Turceni VI H Turceni (Gorj) 281
85 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" I B Oradea (Bihor) 273 1
86 SCOALA LETEA VECHE VII A Letea Veche (Bacau) 269
87 SCOALA NR 2 BUHUSI VI B Buhusi (Bacau) 267
88 Homeschooling XI B BUCURESTI (Bucuresti) 264
89 SCOALA NR 8 ELENA RARES V C Botosani (Botosani) 263
90 SCOALA NR. 310 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 244
91 SCOALA NR 42 VI A Galati (Galati) 242 1
92 SCOALA NR. 16 V A Buzau (Buzau) 232
93 Little London International Academy VI A Voluntari (Ilfov) 232 1
94 Liceul Tehnologic Turceni III C Turceni (Gorj) 223
95 SCOALA NR. 5 BRASOV III B Brasov (Brasov) 223
96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 216
97 SCOALA LUDUS XI A Ludus (Mures) 216 1
98 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VII B BUCURESTI (Bucuresti) 216
99 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 213
100 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU V C BUCURESTI (Bucuresti) 212 1

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.4500470161438 s