Topul Luptătorilor – Decembrie 2018

weeks
-2
-9
days
0
-5
hours
-1
-9
minutes
0
-4
seconds
-5
-8

Nu pierde șansa să câștigi un super telefon luna asta + multe alte beneficii. Fă-ți acum upgrade la EROU GOLD!

Intervalul ales 01/12/2018 00:00:00 - 31/12/2018 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 15.183
2 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 10.018
3 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 6.316
4 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 5.223
5 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 4.406
6 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 4.317
7 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 4.286
8 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 3.860
9 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3.502
10 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 3.436
11 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 3.241
12 AlergatorulDestept21 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 3.217
13 CreierulPerfect1 SCOALA NR 40 III B Galati (Galati) 3.113
14 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 3.099
15 AriciulAbraziv11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.958
16 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.796
17 AmbitiosulRapid86 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 2.784
18 CatelulRapid72 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI (Bucuresti) 2.582
19 SpioanaDesteapta17 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 2.582
20 TaurulAccelerat2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2.459
21 CreatoareaActiva20 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.447
22 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2.302
23 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2.265
24 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 2.233
25 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.193
26 CreierulRapid11 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 2.140
27 DansatoareaNebuna13 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 2.052
28 GeografulIncet1 Scoala Gimnaziala Avenor VI B BUCURESTI (Bucuresti) 1.866
29 ZambitoareaRapida13 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V C Deva (Hunedoara) 1.859
30 OceanAlbastru11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.762
31 DragonulNegru14 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 1.680
32 SpionulCredincios20 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VIII A Berca (Buzau) 1.647
33 AmbitioasaDesteapta75 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 1.564
34 CurajoasaAbstract10 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 1.562
35 DelfinulDestept45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.532
36 PisicaAbstracta12 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" VI B Oradea (Bihor) 1.510
37 CercetatorulActiv2 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI B Supur (Satu Mare) 1.463
38 InotatoareaVesela26 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 1.435
39 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.347
40 AmbitiosulNebun5 SCOALA NR 8 IV E Giurgiu (Giurgiu) 1.346
41 FloareaDesteapta9 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Puiesti (Buzau) 1.272
42 CatelulAlbastru3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.249
43 MaimutaDesteapta4 SCOALA NR 1 Pregatitoare B Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 1.238
44 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 1.224
45 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.224
46 JucatorulLinistit1 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI B Supur (Satu Mare) 1.223
47 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 1.219
48 PasareaAlbastra28 SCOALA SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE VII A Onesti (Bacau) 1.186
49 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 1.177
50 VulturulDestept23 SCOALA NR 1 III A Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 1.162
51 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.148
52 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 1.132
53 MatematicianaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 3 III A Carei (Satu Mare) 1.093
54 AmbitioasaVesela84 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 1.056
55 AmbitiosulDestept40 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA VI C BUCURESTI (Bucuresti) 1.048
56 AmbitiosulRapid85 SCOALA NR. 52 IANCULUI II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.041
57 DragonulRosu7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.023
58 RazboinicaCredincioasa3 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU III A Zalau (Salaj) 997
59 MatematicianulAccelerat56 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca VI A Berca (Buzau) 995
60 CatelulFericit2 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 994
61 LuptatorulVesel14 SCOALA GIMNAZIALA NR. 113 I E BUCURESTI (Bucuresti) 981
62 ZambetulRapid5 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 966
63 CercetatoareaActiva3 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VI A Pucioasa (Dambovita) 946
64 GeologulRapid11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 942
65 AmbitioasaReala6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 926
66 ZambitoareaNebuna18 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" VI B Oradea (Bihor) 917
67 GamerulAburit36 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 913
68 CyborgMagic1 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU II B BUCURESTI (Bucuresti) 904
69 BursuculAccelerat2 SCOALA NR. 4 "OLTEA DOAMNA" V B Oradea (Bihor) 903
70 CalulAlb11 Scoala gimnaziala prof. Ion Visoiu Chitila V E Chitila (Ilfov) 881
71 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 880
72 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 877
73 PisicaAlba19 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 870
74 PisicaCredincioasa1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VI A Pucioasa (Dambovita) 850
75 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 844
76 TenismenulActiv1 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 838
77 CatelulAfrican99 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 826
78 MatematicianulActiv4 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 816
79 KirenAlb11 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași VI B Iasi (Iasi) 803
80 PisicaAlbastra97 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V C Berca (Buzau) 799
81 PiatraVesela15 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 798
82 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 797
83 TitanNegru10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 797
84 FizicianulRapid8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 796
85 VirusulNebun8 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 795
86 PinguinulAerian12 SCOALA GRIGORE MOISIL IV B Navodari (Constanta) 790
87 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 785
88 PisicaMov77 Homeschooling III A Arad (Arad) 773
89 PisicaFericita40 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VI A Pucioasa (Dambovita) 770
90 AlpinistulAccelerat8 SCOALA CENTRALA III B BUCURESTI (Bucuresti) 757
91 FloareaDesteapta12 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 744
92 SpionulNebun27 Liceul Tehnologic" Sf.Mc Sava" Berca V A Berca (Buzau) 737
93 AmbitioasaRationala8 SCOALA CENTRALA I C BUCURESTI (Bucuresti) 721
94 TanaraDesteapta11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea 711
95 PisicaVerde15 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 685
96 PisicaVesela40 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 685
97 AmbitioasaRapida80 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" II F BUCURESTI (Bucuresti) 684
98 PisicaRapida32 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 680
99 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 667
100 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 663

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.9102530479431 s